Σελίδα 46 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 3644454647485696 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 676 έως 690 από 1786
  1. 17-04-11 13:56 #676
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τυφλο να κοιμηθεις την αλλη μερα θα αληθοριζεις.
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  2. 20-04-11 19:01 #677
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και από εμενα ....Είμαι 1.83 22 χρόνον και 80 killa....αποφάσισα να πάρω λιποδιαλυτές ειδικά τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι γιατί έχω και αρκετό λίπος στην κοιλια και στους κάτω κοιλιακούς.

    Ένας φίλος που δουλεύει σε μαγαζί με διαφορα συμπληρώματα μου πρότεινε αυτούς εδώ



    http://www.ultimatefatburner.com/hyd...-x-review.html
    http://www.youtube.com/watch?v=qQWooO7kssA

    Hydroxycut Hardcore 210 liquid capsules.

    Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε την γνώμη σας για το αν θα δω διαφορα μέσα σε 2 μήνες και αν είναι καλο αυτό το προϊόν ?
    Βάζω και 2 photos μου για να καταλάβετε



    Και επίσης αξίζει να πάρω να βάζω μαζί με την ydrozonh μου ένα gel γιά το λίπος στην κοιλια ?
    Ευχαριστώ !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panos Gtc : 20-04-11 στις 19:36
     

  3. 20-04-11 20:06 #678
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    φιλε μου χωρις να σε παρω στον λαιμο μου για μενα δεν αξιζει να παρεις λιποδιαλυτη...κανε σωστη διατροφη και πολυ αεροβια και θα διορθωθεις....καποτε ετσι ημουν και εγω αλλα με πολυ προπονηση και διατροφη εγινε πιο καλος...οχι οτι φαινονται οι κιλιακοι μου αμα δεν σφιχτω αλλα αμα γεμισεις και στο σωμα σου θα εισαι μια χαρα....βεβαια τα παιδια εδω εχουν πολυ μεγαλυτερη πειρα παο μενα και θα σου πουν την γμωνη τους που σιγουρα μετραει παραπανω...καλη δυναμη λοιπον και μην το βαζεις κατω...με μια σωστη διατροφη θα εισαι σουπερ!!
     

  4. 20-04-11 23:06 #679
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    ρωταω τωρα εγω

    μπορει να συνδιασει κανεις

    Solgar, Tonalin CLA, και Scivation, Sesamin????????????????????
     

  5. 21-04-11 14:01 #680
    Προεπιλογή
    Ρε φιλε τι θελεις να γραμμωσεις; Τα κοκκαλα σου; 80 κιλα εισαι με 1.83 υψος!! Εδω εγω σκεφτομαι εαν θα παρω που ειμαι 1.74 και 80 κιλα!
     

  6. 21-04-11 14:19 #681
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φιλε τι θελεις να γραμμωσεις; Τα κοκκαλα σου; 80 κιλα εισαι με 1.83 υψος!! Εδω εγω σκεφτομαι εαν θα παρω που ειμαι 1.74 και 80 κιλα!

    εχει ομως συσσωρευμενο λιπος στην κοιλια... οποτε θα τον βοηθησει...
     

  7. 21-04-11 14:38 #682
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φιλε τι θελεις να γραμμωσεις; Τα κοκκαλα σου; 80 κιλα εισαι με 1.83 υψος!! Εδω εγω σκεφτομαι εαν θα παρω που ειμαι 1.74 και 80 κιλα!
    Εχει ενα δίκαιο εδω ο deluxe....Καλύτερα να κανεις σωστή διατροφή και προπόνηση να πάρεις λήγω μάζα και μετα βλέπουμε για λυποδιαλιτες....Οχι τπτ αλο αλλα αμα δεν εχεις μια χψ μυική μάζα τζάμπα θα τους παρεις γιατί και πιο δύσκολα θα σου δουλέψουν και δεν θα δείξεις και γραμμομενος.....
     

  8. 21-04-11 14:56 #683
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    εισαι με 1.83 υψος!! εγω ειμαι 1.74
    σε περναω σε περναω



    ΔΕΝ ειναι για μενα,
    ειναι για την μανα μου που εεχει κατεστραμενο θυροειδη,και αν και παιρνει το thyroxine
    παλι @@ και ρωταω αν μπορω να την βοηθησω με λιποδιαλυτη
     

  9. 21-04-11 15:06 #684
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε περναω σε περναω



    ΔΕΝ ειναι για μενα,
    ειναι για την μανα μου που εεχει κατεστραμενο θυροειδη,και αν και παιρνει το thyroxine
    παλι @@ και ρωταω αν μπορω να την βοηθησω με λιποδιαλυτη
    Δεν το λέει για εσένα ρε συ...Για τον απο πάνω το λέει
     

  10. 21-04-11 15:15 #685
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το λέει για εσένα ρε συ...Για τον απο πάνω το λέει
     

  11. 21-04-11 15:40 #686
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    παιδια να κανω μια ερωτηση. διαβασα οτι οι λιποδιαλυτες ειναι απαγορευμενοι για αυτους που εχουν καρδιακα προβληματα. εγω εχω φυσιμα. λογικα δεν κανει να παρω. το θεμα ειναι δεν κανει να παρω κανενα η εχω και καποιες επιλογες ποιο ασφαλες? οι συνδιασμοι guarana τσαι και καφεινης καρνιτινης κτλπ που εχουν καπιοι ειναι ασφαλεις? και το τελευταιο ερωτημα... κανουν δουλεια?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
     

  12. 21-04-11 18:17 #687
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια να κανω μια ερωτηση. διαβασα οτι οι λιποδιαλυτες ειναι απαγορευμενοι για αυτους που εχουν καρδιακα προβληματα. εγω εχω φυσιμα. λογικα δεν κανει να παρω. το θεμα ειναι δεν κανει να παρω κανενα η εχω και καποιες επιλογες ποιο ασφαλες? οι συνδιασμοι guarana τσαι και καφεινης καρνιτινης κτλπ που εχουν καπιοι ειναι ασφαλεις? και το τελευταιο ερωτημα... κανουν δουλεια?
    Οι λυποδιαλιτες απαγορεύονται για αυτούς που εχουν καρδιακά προβλήματα λόγο το οτι έχουν σε μεγαλη ποσοτητα καφεΐνη και διάφορα stims μεσα που μπουν να σου προκαλέσουν ταχυκαρδία....
     

  13. 21-04-11 18:42 #688
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    οποτε δηλαδη οτι κανω με το σπαθι μου. καταλαβα αλλα καφε πινω σχεθο 2-3 καθε μερα δεν εχω καποιο προβλημα με ταχυκαρδιες. αν παω να ρωτησω γιατρο στανταρ θα μου πει οχι λογο του οτι ειναι συμπληρωμα....γιαυτο ειπα να ρωτησω εδω.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
     

  14. 21-04-11 19:06 #689
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποτε δηλαδη οτι κανω με το σπαθι μου. καταλαβα αλλα καφε πινω σχεθο 2-3 καθε μερα δεν εχω καποιο προβλημα με ταχυκαρδιες. αν παω να ρωτησω γιατρο στανταρ θα μου πει οχι λογο του οτι ειναι συμπληρωμα....γιαυτο ειπα να ρωτησω εδω.
    Ναι αλλα ο καφές δεν εχει την ποσότητα καφεΐνης που εχει ενα λυποδιαλιτικο.....Πιστεύω πως το σωστότερο ειναι να ρωτήσεις εναν αθλιατρο γιατι ο καθένας μπορεί να σου πει οτι νάνε και δεν πρέπει να παίζουμε με θέματα υγείας.
     

  15. 21-04-11 21:00 #690
    Προεπιλογή Περι Λιποδιαλυτικων
    θα θελα να μαθω ακριβως πως λειτουργουν τα λιποδιαλυτικα και τι επιπτωσεις εχουν στον οργανισμο. Ξερω οτι πολλα ειναι κυριως φυτικα και βοηθουν μεσο θερμογενεσης κλπ αλλα εχω ακουσει και διαβαση διαφορα περι θυροειδη και δεν ξερω αν αξιζει σε περιπτωση που εχουν κακες συνεπειες.
     

Σελίδα 46 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 3644454647485696 ... ΤελευταίαΤελευταία