Σελίδα 108 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 85898106107108109110118 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.606 έως 1.620 από 1786
  1. 22-06-13 23:35 #1606
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς ήρθες! για διάφορα γενικά θέματα υπάρχουν κατηγορίες, μην ανοίγουμε άδικα νέα τόπικ, ότι ζητάς εδώ: http://forum.bodybuilding.gr:8081/sh...5%CF%82/page65
    οκ σε ευχαριστω!
     

  2. 27-06-13 00:31 #1607
    Προεπιλογή
    με την σειρα μου και εγω ψαχνω πολυ καλους λυποδιαλιτες ειμαι αναμεσα στο clenbutrx της vpn και στο oxy elite pro της usp labs ποιον θεωρειτε καλυτερο και γιατι? η αν εχετε κατι αλλο να προτεινετε με χαρα να σας ακουσω......
     

  3. 02-07-13 11:17 #1608
    Προεπιλογή Λιποδιαλυση
    Γεια σας παιδες,πρωτη φορα γραφω σε αυτο το φορουμ και εχοντας βρει αρκετα που με βοηθησανε θα ηθελα να ρωτησω και αυτο...ειμαι 17 χρονων 1,83 και εχω 118 κιλα πανω μου θα ηθελα να τα αποβαλω το πολυ γρηγορα δεν με επειρεαζει αλλα οχι και 1 κιλο το μηνα αγορασα σημερα λιποδιαλυτικα της iron max το thermoprolean σε καψουλες και αυτη στο μαγαζι(γκομεναρα)μου ειπε να περνω 2 το πρωι και 2 πριν τ προπονηση αλλα αφου εψαξα στο ιντερνετ ειδα απο το κατασκευαστη οτι λεει 3 το πρωι πριν το πρωινο τι λετε εσεις και 2ον θα θελα να ρωτησω τι ασκηση να κανω για να δω καλητερα αποτελεσμα?διαδρομο?βαροι?τι ειναι πιο αποτελεσματικο.

    Υ.Γ.
    τα κιλα τα περιτα τα εχω απο πολυ μικρος δηλαδη απο τοτε π θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι ετσι,χωρις θυριωηδη η καποιο αλλο ιστορικο το αναφερω γιατι δν ξερω ποσο επιρεαζει!!
    επισης τα 2 τα πηρα κατα τις 10 το πρωι για προπονηση θα παω κατα τις 4ς μηπως αλλα 2 τοτε ειναι πλ κοντα μεταξυ τους για τ δραση τους μηπως 1 θα ητανε καλητερο?
    και τελος μειωσα τα γευματα απο 2-3 βαρμβατα σε 5-6 πιο μικρα και ειδα κλτερο μεταβολισμο(αφου βλεπω το WC πιο συχνα)
     

  4. 05-07-13 14:00 #1609
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xhaustman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδες,πρωτη φορα γραφω σε αυτο το φορουμ και εχοντας βρει αρκετα που με βοηθησανε θα ηθελα να ρωτησω και αυτο...ειμαι 17 χρονων 1,83 και εχω 118 κιλα πανω μου θα ηθελα να τα αποβαλω το πολυ γρηγορα δεν με επειρεαζει αλλα οχι και 1 κιλο το μηνα αγορασα σημερα λιποδιαλυτικα της iron max το thermoprolean σε καψουλες και αυτη στο μαγαζι(γκομεναρα)μου ειπε να περνω 2 το πρωι και 2 πριν τ προπονηση αλλα αφου εψαξα στο ιντερνετ ειδα απο το κατασκευαστη οτι λεει 3 το πρωι πριν το πρωινο τι λετε εσεις και 2ον θα θελα να ρωτησω τι ασκηση να κανω για να δω καλητερα αποτελεσμα?διαδρομο?βαροι?τι ειναι πιο αποτελεσματικο.

    Υ.Γ.
    τα κιλα τα περιτα τα εχω απο πολυ μικρος δηλαδη απο τοτε π θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι ετσι,χωρις θυριωηδη η καποιο αλλο ιστορικο το αναφερω γιατι δν ξερω ποσο επιρεαζει!!
    επισης τα 2 τα πηρα κατα τις 10 το πρωι για προπονηση θα παω κατα τις 4ς μηπως αλλα 2 τοτε ειναι πλ κοντα μεταξυ τους για τ δραση τους μηπως 1 θα ητανε καλητερο?
    και τελος μειωσα τα γευματα απο 2-3 βαρμβατα σε 5-6 πιο μικρα και ειδα κλτερο μεταβολισμο(αφου βλεπω το WC πιο συχνα)



    Καλησπερα. καινουργιος στο forum. Καλως σας βρηκα. Καταρχην οσο αφορα το λιποδιαλυτη φιλε μου δεν τον γνωριζω. οσον αφορα την γυμναστικη σου. Φουλ αεροβια και κατα προτιμηση διαλειμματικη υψηλης εντασης, για να ανεβασεις της καυσεις σου στο φουλ. πολυ σημαντικη η αεροβια για τον στοχο σου. δευτερον και εξισου σημαντικο, τα βαρη. λιγα κιλα, πολλες επαναληψεις, ελαχιστο διαλειμμα. τριτον και σημαντικοτερο για μενα, ΔΙΑΤΡΟΦΗ. χωρις αυτο, δεν γινεται τπτ. αψογη διατροφη. το δυσκολοτερο σημειο οσον αφορα την γραμμωση για πολλους. αυξημενες πρωτεινες, λιγους υδατανθρακες, και τα βασικα λιπη που χρειαζεσαι. ολα αυτα με βοηθησαν μαζι με το animal cuts, να πεσω απο 17 με 18% ποσοστο λιπους, κοντα τωρα στο 11 με 12%. και συνεχιζω. οσον αφορα την δοσολογια, δεν γνωριζω το προιον οπως προειπα. πιστευω ομως οτι πρεπει να σεβαστεις το προιον, και να πας με τον τροπο χρησης που προτεινει η εταιρια του. ας με διορθωσουν οι mods, και τα υπολοιπα παιδια, αν ειμαι καπου off, μιας και πιο εμπειροι.
     

  5. 06-07-13 01:40 #1610
    Το avatar του χρήστη Gorillas

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Espoo-Finland
    Μηνύματα
    622
    Προεπιλογή
    καλά τα λες γαλαζοαίματος το ίδιο πλάνο πάνω κάτω χρησιμοποιώ κ γώ
     

  6. 12-07-13 21:07 #1611
    Προεπιλογή
    γεια σας παιδες ειμαι σχετικα καινουριος στον κοσμο του αθληματος...θα ηθελα λοιπον να κανω μια ερωτηση σκευτομαι να παρω λιποδιαλυτες αλλα εχω ενα θεματακι δεν μπορω να καταπιω χαπια η καψουλες...ξερετε μηπως αν βγαινουν λιποδιαλυτες σε σκονη???η τελος παντων σε καποια αλλη μορφη εκτος απο καψουλες???
     

  7. 12-07-13 22:01 #1612
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    Νομιζω οτι δεν βγαινουν σε αλλη μορφη φιλος....δεν ειναι κατι παντως το χαπι 3 μερες θελει και μετα ολα οκ
     

  8. 12-07-13 22:31 #1613
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maniatis1940 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας παιδες ειμαι σχετικα καινουριος στον κοσμο του αθληματος...θα ηθελα λοιπον να κανω μια ερωτηση σκευτομαι να παρω λιποδιαλυτες αλλα εχω ενα θεματακι δεν μπορω να καταπιω χαπια η καψουλες...ξερετε μηπως αν βγαινουν λιποδιαλυτες σε σκονη???η τελος παντων σε καποια αλλη μορφη εκτος απο καψουλες???
    Το Alphamine ξέρω ότι βγαίνει σε σκόνη και έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια! Δυστυχώς δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά μου το έχουν εγγυηθεί. Αλλά και να έχεις θέμα, γιατί δεν τα κάνεις μόνος σου σε σκόνη τα χάπια ρε αρχηγέ;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatista Εμφάνιση μηνυμάτων
    με την σειρα μου και εγω ψαχνω πολυ καλους λυποδιαλιτες ειμαι αναμεσα στο clenbutrx της vpn και στο oxy elite pro της usp labs ποιον θεωρειτε καλυτερο και γιατι? η αν εχετε κατι αλλο να προτεινετε με χαρα να σας ακουσω......
    Κανέναν από τους δύο! Αυτό που δεν έχω αφήσει εγώ προσωπικά είναι το Dexaprine, ευχάριστα έπαιρνα το Lipo6 Black και αυτό που συνίστησα σε σκόνη στο παλικάρι πιο πάνω, έχω ακούσει πολύ καλά για το Alphamine!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Michaelangelo : 12-07-13 στις 22:33
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
     

  9. 30-07-13 01:56 #1614
    Προεπιλογή Λιποδιαλυτεςς
    Καλησπερα παιδια, Ειμαι 22 ετων 1.78 - 93 κιλα και εχω αρχισει γυμναστηριο εδω και 6 μηνες περιπου 3-4 φορες την εβδομαδα για να χασω κιλα και το περιττο λιπος κυριος..(εκανα και παλαιοτερα λιγο,ειχα χασει αποτωμα κιλα απο 113 ειχα παει στα 92 πριν 4μισι χρονια)απο ογκο παμε μια χαρα γενικα πειρα απο το σοι,θα μου προτινατε καποιο συμπληρωμα γενικα ?
    ειμαι εντελως ασχετος απο συμπληρωματα (λιποδιαλυτες - πρωτεινες κλπ) και τις παρενεργειες που μπορει να εχουν .Ευχαριστω πολυ
    P.s σκεφτομουνα για εκα για αμεση απωλεια βαρους... ευχαριστω πολυ
     

  10. 30-07-13 02:31 #1615
    Το avatar του χρήστη MUSKLGEORGE

    Εγγραφή
    31-05-2012
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    270
    Προεπιλογή
    δεν προτεινουμε απολυτως τιποτα αν πρωτα δεν ανεβασεις τη διατροφη σου,το προγραμμα προπονησης,τα stats σου και τους ακριβεις στοχους σου.-
     

  11. 30-07-13 05:07 #1616
    Προεπιλογή
    Τωρα λογο καλοκαιριου και διακοπων εχω σταματισει το γυμναστηριο για εναν μηνα περιπου ...η διατροφη μου ειναι κανονικη μεσημεριανο βραδινο σπιτι απλα εχω κοψει την ζαχαρη τα πολλα τηγανιτα κτλπ δεν καταλαβαινω τι εννοεις "stats" οσον αφορα το προγραμμα προπονησης ειναι 30 - 45 λεπτα διαδρομος με αλλαγες στην ταχυτητα 3-4 φορες την εβδομαδα και ελαχιστα βαρη...
    Σαν στοχο εχω αρχικα να χασω λιπος στην κοιλια (να φυγει το τελαρο) και μετα βλεπουμε
    (sorry για τα οποια ορθογραφικα απλα δεν εχω συνηθισει να γραφω ελληνικα )
     

  12. 09-08-13 16:56 #1617
    Προεπιλογή Βοηθια στην επιλογη λυποδιαλιτη !!!!!
    Γεια σε ολους, θα ηθελα να με βοηθισει καπιος που ξερει να επιλεξω τον καλιτερο λυποδιαλιτη. Ειμε αναμεσα στους λυποδιαλιτες τησ nutrex : lipo 6 black , lipo 6x , lipo 6 black Concentrate kai Lipo-6 Unlimited. Eιμε αναμεσα σε αυτους γιατι απο σχολεια που εχω διαβασει ειναι οι κοριφεοι. Τορα αυτο που θελω ειναι αυτος που θα επιλεξω κατα προτον να μην παρουσιαζει προβλιματα με θιροιδη και να ειναι ο καλιτερος στο να καψει το λιπος. Οπιος εχει δοκιμασει καπιους απο αυτους να μ πει την γνωμη του. Ευχαριστω προκαταβολικα..
     

  13. 09-08-13 18:14 #1618
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    έπρεπε να "ανοίξεις" αλλού το θέμα, εδώ όπως λέει κ ο τίτλος είναι για: Αξιολόγηση Συμπληρωμάτων
     

  14. 09-08-13 22:30 #1619
    Post
    ο lipo 6 black Concentrate εμενα μο ειχε δουλεψει καλα αλλα κοιτα πρωτα την δατροφη σου ολιποδυακιτης ειναι δευτερευον....
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
     

  15. 09-08-13 23:36 #1620
    Προεπιλογή
    Ναι ρε αυτο ενοιτε η διατροφη μου ειναι πολυ καλη. Τον λυπο τον θελω απλα για βοηθια. Το θεμα μου ειναι πιος απο αυτους ειναι ο πιο αποτελεσματικος στο να μου καψει το λιπος γιατι δεν θελω κατι αλο απο τον λυποδιαλιτη πχ. να μου κοβει την ορεξη η να μου δινει πολυ ενεργια , μονο να καιει καθαρο λυπος θελω.
     

Σελίδα 108 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 85898106107108109110118 ... ΤελευταίαΤελευταία