Σελίδα 8 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 253
  1. 23-06-10 13:58 #106
    Προεπιλογή
    ρε παιδες να ρωτησω σχετικα με το animal stack που το βαζεται στους κυκλους..
    αυτο δεν ειναι λιγο αχρηστο για καποιον που ειναι κατω των 30??και λογικα οι ορμονες του θα πετανε?θα τον πιασει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-06-10 08:57 #107
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδες να ρωτησω σχετικα με το animal stack που το βαζεται στους κυκλους..
    αυτο δεν ειναι λιγο αχρηστο για καποιον που ειναι κατω των 30??και λογικα οι ορμονες του θα πετανε?θα τον πιασει?
    λογικα ολα τα συμπληρωματα που εχουν σχεση με αυξηση της τεστοστερονης ειναι τελειως αχρηστα σε ηλικιες περιπου μικροτερες των 24 για μενα...μερικοι ομως παρασυρονται και βιαζονται και χαλανε τα λεφτα τους...εξαρταται ομως και απο τον οργανισμο..για το αν χρειαζεσαι ενα τετοιο προιον το καλυτερο ειναι να κανεις πρωτα μια εξεταση για ελευθερη τεστοστερονη πριν και μετα για να δεις αν οντως σε βοηθησε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-06-10 12:47 #108
    Προεπιλογή
    stack plasmajet halodrol novedex-xt kretini
    καλησπερα παιδια χαρη σε ενα φιλο μου που εχει κανει αυτο το στακ και τον εχει δοσει καλα κερδη επιδι τον βλεπω και εγω κα8ε μερα μαζι γυμναστιριο παμε θα η8ελα να το δοκημασο και εγω καπια στηγμη εσεις τι λετε πια ειναι η γνωμη σας πιο 8α βγαζατε πιο 8α αφηνατε η πιο 8α συμπλιρονατε? παρεπιπτοντος εμπιριες απο συμπληροματα τα εξης (mass fx m-stack whey kreatini pak serious mass super pump no-xplode και κατι αλλες πρωτεινες "ογκου" ) ( και κατι αλλο επιδη εχω δει να σηνδιαζουν mass fx me novedex αυτο μπορει να γινει novedex και animal stak? ) αμα 8ελετε φοτο και σιστατικα να μου το πει καπιος να τα κατεβασω!
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-06-10 13:05 #109
    Προεπιλογή
    Για μενα παντως δε νοειται stack ογκου χωρις mstack.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-06-10 14:17 #110
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μενα παντως δε νοειται stack ογκου χωρις mstack.
    to m-stak το ειχα παρει αλλα τα ειχα κανει μανταρα το επερνα μονο μερες προπονισις και στα μισα εμα8α οτι πρεπει κα8ε μερα και δν μου εκανε δουλεια... τωρα δν ξερω στακ και μστακ τι δουλεια 8α κανουν..
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-06-10 14:25 #111
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Μη δώσετε τα λεφτά σας για το stak, πραγματικά θυμίζει προϊόν muscletech.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-06-10 14:45 #112
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη δώσετε τα λεφτά σας για το stak, πραγματικά θυμίζει προϊόν muscletech.
    :S αλι8εια? γτ πολυ λενε καλα λογια...! αλλα η δικη σου γνωμη ειναι καλη το ανιμαλ τεστ εχει και (αα) μιας και δν βρησκο το χ-φακτορ λεω να το δοκημασο καλο φενετε! και ειναι και αντι υστρογονο νομιζο αρα 2 σε 1 εσυ τι λες? βασικα πλεον το πσαχνο πολυ με τα συπλιροματα πριν τα παρο γτ αμα δν κανεις σωστη διατροφη και γυμναστικι δν κανουν τπτ αρχισα να μα8ενο μετα απο τοσο καιρο διαβασμα εδω μεσα εχω φαει και κραξιμο αλλα οκ για το καλο μου το εκαναν τα παιδια
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-06-10 14:54 #113
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    To stak έχει λίγο απ' όλα (και πολλά πολύ η λίγο άχρηστα πράγματα tribulus, αργινίνη 750 mg και άλλα που ουσιαστικά δε θα κάνουν σχεδόν τίποτα), και zma σκέτο να πάρεις, θα δεις διαφορά από το αν δεν έπαιρνες. Το test από τη στιγμή που έχει ΑΑ είναι σίγουρα αποτελεσματικό. Δεν έχω ψάξει να δω τα υπόλοιπα συστατικά του, ούτε το έχω δοκιμάσει για να σου πω σίγουρα. Κι αυτό 2 κουτιά θέλει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-06-10 17:22 #114
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    To stak έχει λίγο απ' όλα (και πολλά πολύ η λίγο άχρηστα πράγματα tribulus, αργινίνη 750 mg και άλλα που ουσιαστικά δε θα κάνουν σχεδόν τίποτα), και zma σκέτο να πάρεις, θα δεις διαφορά από το αν δεν έπαιρνες. Το test από τη στιγμή που έχει ΑΑ είναι σίγουρα αποτελεσματικό. Δεν έχω ψάξει να δω τα υπόλοιπα συστατικά του, ούτε το έχω δοκιμάσει για να σου πω σίγουρα. Κι αυτό 2 κουτιά θέλει.
    Στο Animal Test που χει ΑΑ πρεπει να προσεχουμε να μην περνουμε ΚΑΘΟΛΟΥ αλλα λιπαρα οξεα?ουτε και απο τη διατροφη μας?γιατι κατι τετοιο εχω ακουσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-06-10 18:10 #115
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Το καθόλου είναι υπερβολή, σησαμέλαιο και ιχθυέλαιο κομμένα μόνο. Εγώ με AA (1 γραμμάριο) και 4-6 κουταλιές της σούπας ελαιόλαδο καθημερίνα είμαι εντάξει (μικροπονοκέφαλοι μόνο που και που). Κάποιος άλλος ενδεχομένως να μη παθαίνει τίποτα, αλλά ίσως και να έχετε μικρότερα όρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-06-10 19:39 #116
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καθόλου είναι υπερβολή, σησαμέλαιο και ιχθυέλαιο κομμένα μόνο. Εγώ με AA (1 γραμμάριο) και 4-6 κουταλιές της σούπας ελαιόλαδο καθημερίνα είμαι εντάξει (μικροπονοκέφαλοι μόνο που και που). Κάποιος άλλος ενδεχομένως να μη παθαίνει τίποτα, αλλά ίσως και να έχετε μικρότερα όρια.
    ενταξει βεβαια οχι σησαμελαο και ιχθελαιο δεν ειναι και λιγο....βρισκεται σε πολλα τροφιμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-07-10 19:45 #117
    Προεπιλογή
    Ρε παιδιά, γιατί παιδεύομαι ώρες, συνδυάζεται λιποδιαλύτης με νιτρικό?
    Ρωτάω γιατί τα δυο θα τα πάρω πριν την προπόνηση οπότε μου φαίνεται λίγο βαρύ. Μιλάω για lipo6 black και hemorush....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-07-10 01:32 #118
    Προεπιλογή
    stack mito+sizeon γηνετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-07-10 13:46 #119
    Προεπιλογή
    Τo size on αν δεν κάνω λάθος είναι φόρμουλα κρεατίνης και όχι νιτρικό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-07-10 15:44 #120
    Προεπιλογή
    για δεν παιρνεις το animal pump που εχει και κρεατινη και νιτρικο και να το συνδυασεις με το λιποδιαλυτη σου, εχει χαπακι μεσα που ειναι η καφεινη (το pump) οποτε αμα θες το βγαζεις και μενεις με τα stims του λιποδιαλυτη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία