Σελίδα 6 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 253
  1. 10-06-10 21:16 #76
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο roulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μια μικρη βοηθεια!
    θελω να αλλακσω τον κυκλο μου και να χρησιμοποιησω ορισμενα προοιοντα τισ universal<animal> γιατι χρησιμοποιησα για 21 μεερεσ το animal M-STAK και ειδα πολυ καλα αποτελεσματα μπορω να πω
    λοιπον στο θεμα μασ τωρα.ειμαι 1,80 με 78 κιλα και θελω τωρα ενα κυκλο ογκου με προοιντα τισ universal οπωσ προειπα.
    τι προτεινετε?
    PACK-NITRO-PUMP?
    H
    PACK-NITRO-STAK?
    H
    PACK-NITRO-M-STAK
    ποια η διαφορα μετακσυ pump/stak?θα επερνα και τα δυο αλλα πολυ μεγαλο το κοστοσ
    και τελοσ το black powder τι ειναι και ποια η λειτουργια του?σαν το superpump tou gaspari?
    σημειωση:με το superpump δν ειδα τιποτα τρελα αποτελεσματα
    τωρα δν κσερω μηποσ εμενα δεν με πιανει
    Pak - Pump - M-Stak

    Για όγκο είναι μπόμπα αυτό.Το Nitro πολύ ακριβό για την δουλειά που κάνει. Καλύτερα δηλαδή αντί για Pak-Pump-Nitro που λες εσύ, βάλε στη θέση του Nitro το M-Stak. Αφού έχεις δει πως το M-Stak δουλέυει πάνω σου κιόλας...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tommygunz : 10-06-10 στις 21:27
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-06-10 21:35 #77
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    ολοι λενε καλα λογια για το m-stack απο οταν θα ξαναμπω στον ογκο θα το δοκιμασω σιγουρα
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-06-10 01:15 #78
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Pak - Pump - M-Stak

    Για όγκο είναι μπόμπα αυτό.Το Nitro πολύ ακριβό για την δουλειά που κάνει. Καλύτερα δηλαδή αντί για Pak-Pump-Nitro που λες εσύ, βάλε στη θέση του Nitro το M-Stak. Αφού έχεις δει πως το M-Stak δουλέυει πάνω σου κιόλας...
    καλο και αυτο φιλε μου απλα το θεμα ειναι οτι το pak ειναι πολυβιταμινεσ και το nitro ειναι αμινοξεα και αυτα τα δυο τα θελω στανταρ
    αποκει και περα με βλεπω να καταληγω σε κατι σαν PAK-NITRO-(M-STAK)/STAK/PUMP
    το μ-στακ δουλευει καλα πανω μου αλλα θελω να δοκιμασω και το stak μπορει να δουλευει ακομα καλυτερα η και το Pump Οπωσ επισησ και το black powder π ακουσα πολυ καλα λογια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-06-10 03:34 #79
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο roulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλο και αυτο φιλε μου απλα το θεμα ειναι οτι το pak ειναι πολυβιταμινεσ και το nitro ειναι αμινοξεα και αυτα τα δυο τα θελω στανταρ
    αποκει και περα με βλεπω να καταληγω σε κατι σαν PAK-NITRO-(M-STAK)/STAK/PUMP
    το μ-στακ δουλευει καλα πανω μου αλλα θελω να δοκιμασω και το stak μπορει να δουλευει ακομα καλυτερα η και το Pump Οπωσ επισησ και το black powder π ακουσα πολυ καλα λογια!!
    Ναι ρε συ, δε σου είπα να τα βγάλεις τα αμινοξέα, απλά θεωρώ πως υπάρχουν προϊόντα αμινοξέων με πολύ καλύτερη αναλογία τιμής και ανάγκης που ικανοποιούν. Υπάρχουν και άλλα αμινοξέα στην αγορά, δεν είναι μόνο τα Nitro (τα οποία θεωρώ είναι αρκετά ακριβά για αυτά που σου προσφέρουν). Πιστεύω καλύτερα αγόρασε κάτι πιο οικονομικό από αμινοξέα και δώσε τα λεφτά σου σε ένα από τα προϊόντα που αναφέρεις. Αποψή μου πάντα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-06-10 11:59 #80
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο roulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    το μ-στακ δουλευει καλα πανω μου αλλα θελω να δοκιμασω και το stak μπορει να δουλευει ακομα καλυτερα
    μπα δεν παιζει φιλε
    Κανε το stack που προτεινε ο αποπανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-06-10 13:07 #81
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε συ, δε σου είπα να τα βγάλεις τα αμινοξέα, απλά θεωρώ πως υπάρχουν προϊόντα αμινοξέων με πολύ καλύτερη αναλογία τιμής και ανάγκης που ικανοποιούν. Υπάρχουν και άλλα αμινοξέα στην αγορά, δεν είναι μόνο τα Nitro (τα οποία θεωρώ είναι αρκετά ακριβά για αυτά που σου προσφέρουν). Πιστεύω καλύτερα αγόρασε κάτι πιο οικονομικό από αμινοξέα και δώσε τα λεφτά σου σε ένα από τα προϊόντα που αναφέρεις. Αποψή μου πάντα...
    μπορεισ να μου προτεινεισ καποια αμινοξεα που δοκιμασεσ εσυ με καλο συνδυασμο λεφτων και αποτελεσματων?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-06-10 15:27 #82
    Προεπιλογή
    επ ευκαιρια φιλε πολυ καλα αμινοξεα ειναι και εκεινα της ΟΝ τα 2222
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-06-10 15:29 #83
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    επ ευκαιρια φιλε πολυ καλα αμινοξεα ειναι και εκεινα της ΟΝ τα 2222
    ναι καλα ειναι κ αυτα,σε καψουλες..κ μου τελειωνουν,γαμωτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-06-10 16:30 #84
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο roulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορεισ να μου προτεινεισ καποια αμινοξεα που δοκιμασεσ εσυ με καλο συνδυασμο λεφτων και αποτελεσματων?
    Εγώ μίλησα για συνδυασμό χρημάτων και ικανοποίησης ανάγκης... όχι χρημάτων και αποτελεσμάτων. Εσύ δηλαδή περιμένεις να δεις αποτελέσματα με τα αμινοξέα?

    Anyway, της ΟΝ που πρότειναν από πάνω είναι καλά, καθως και της universal ta 1900, 2700.
    (Αν θες κάτι ακόμα πιο οικονομικό, μπορείς να πάρεις λευκίνη σε σκόνη.)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-06-10 23:52 #85
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ μίλησα για συνδυασμό χρημάτων και ικανοποίησης ανάγκης... όχι χρημάτων και αποτελεσμάτων. Εσύ δηλαδή περιμένεις να δεις αποτελέσματα με τα αμινοξέα?

    Anyway, της ΟΝ που πρότειναν από πάνω είναι καλά, καθως και της universal ta 1900, 2700.
    (Αν θες κάτι ακόμα πιο οικονομικό, μπορείς να πάρεις λευκίνη σε σκόνη.)
    οταν ειπα αποτελεσματων φιλε εννουσα αν εχεισ καλη αποκατασταση κτλπ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-06-10 23:54 #86
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολοι λενε καλα λογια για το m-stack απο οταν θα ξαναμπω στον ογκο θα το δοκιμασω σιγουρα
    στο προτεινω φιλε αλλα μια σημειωση:ετοιμασου για πολυυυυυυυυ φαει
    εγω τρελαθηκα να τρωω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-06-10 00:03 #87
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο roulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο προτεινω φιλε αλλα μια σημειωση:ετοιμασου για πολυυυυυυυυ φαει
    εγω τρελαθηκα να τρωω
    εγω δεν ειδα διαφορα. Ισως οσοι εχουν γενικα ¨κλειστο¨ στομαχι και κυριως οι εκτομορφικοι να το δουν αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-06-10 00:24 #88
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο roulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν ειπα αποτελεσματων φιλε εννουσα αν εχεισ καλη αποκατασταση κτλπ
    Τόσο μεγάλη διαφορά πια τα Nitro στην αποκατάσταση που δε θα την έβλεπες με άλλα αμινοξέα? Πριν τα πάρεις δεν είχες τόσο καλή αποκατάσταση και στην βελτίωσαν τόσο πολύ?

    Τέλος πάντων, εγώ την άποψή μου σου είπα για να φτιάξεις ένα καλό stack. Αν θες να παίρνεις τα Nitro όπωσδήποτε και δεν σε πειράζει που με τα λεφτά που δίνεις για τα Nitro "θυσιάζεις" κάποια άλλα πάρα πολύ καλά προϊόντα, πάρτα. Απλά εγώ δε θα τα έπερνα πάντως για τα λεφτά που κάνουνε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tommygunz : 12-06-10 στις 00:39
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-06-10 00:28 #89
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο roulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο προτεινω φιλε αλλα μια σημειωση:ετοιμασου για πολυυυυυυυυ φαει
    εγω τρελαθηκα να τρωω
    και αυτο το εχω ακουσει οτι σου ανοιγει την ορεξη.Αρα να πως ερχεται ο ογκος
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-06-10 03:15 #90
    Προεπιλογή στακ?
    παιδια πια η αποψη σασ για το παρακατω στακ?
    -ANIMAL PAK
    -AMINO 2222
    -ANIMAL PUMP H BLACK POWDER H JACK3D(ακομα το ψαχνω ποιο απολα ειναι καλυτερο οποιοσ εχει αποψη μ λεει)
    -ANIMAL M-STACK
    εννοειται οτι υπαρχει και η gold standard 100 whey τησ on ετσι
    επισησ θα μπορουσα να προσθεσω και το ANIMAL STAK στην ολη φαση η θα ητανε too much?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία