Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 117
  1. 02-08-11 20:19 #76
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lef Εμφάνιση μηνυμάτων
    τσεκαρε απο την εταιρια doctors best
    εχει ενα προιον και με τα τρια μαζι σε καλες αναλογιες
    βεβαια δεν νομιζω να παιζει ελλαδα
    Xαιρετω.
    Τωρα το ειδα το θεμα και γραφω για να ρωτησω το εξης.
    Ποσο παιρνεις απ αυτο που γραφεις,γιατι το εχω παρει και εγω,αλλα παιρνω ενα πρωι ενα μεσημερι,αλλα σημερα ειδα οτι πιθανον να θελει δυο πρωι δυο μεσημερι.
    Αμα το συνεχιζεις,μπορεις να μου πεις καποιο αποτελεσμα που ειδες;
    Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-08-11 21:16 #77
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο greg Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικα υπαρχει καποιο συμπληρωμα με ολα αυτα μαζι σε σωστες αναλογιες?
    Metrx jointguard.

    http://www.allstarhealth.com/f/met_r...oint_guard.htm
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-08-11 23:07 #78
    Προεπιλογή
    Λοιπον,σημερα βρηκα αυτο το κομματι για το θεμα,απο εναν Ελληνοαμερικανο καθηγητη.http://www.eid.org.gr/Article.php?Pa...&ArticleId=647
    Αν το διαβασετε καλα,θα δειτε οτι το καλυτερο σκευασμα που θεωρει οτι κανει δουλειά,ειναι αυτο που περιεχει,εκτος απο γλυκοζαμιν και χονδροιτιν,quercetine,και διαλυμα απο πυρηνελαιο,(olive kernel).
    To συμπληρωμα αυτο,το βγαζει μονον μια εταιρια στην Αμερικη,και ειναι πανακριβο σε σχεση με τα αλλα.
    Αν στελνουν στην Ελλαδα,θα παρω δυο μπουκαλια να τα δοκιμασω,και θα γραψω μετά,τα οποια συμπερασματα εβγαλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-08-11 15:33 #79
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Theodore Εμφάνιση μηνυμάτων
    και διαλυμα απο πυρηνελαιο,(olive kernel).
    To συμπληρωμα αυτο,το βγαζει μονον μια εταιρια στην Αμερικη,και ειναι πανακριβο σε σχεση με τα αλλα.
    Αν στελνουν στην Ελλαδα,θα παρω δυο μπουκαλια να τα δοκιμασω,και θα γραψω μετά,τα οποια συμπερασματα εβγαλα.


    Ξέρεις καλέ μου φίλε, στην Κρήτη παράγουμε τόνους και τόνους πηρηνέλαιο και η τιμή του είναι ξεφτίλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-08-11 19:51 #80
    Προεπιλογή
    ΟΚ Παρε καποιο αλλο σκευασμα με γλυκοζαμινη και χονδροιτινη,και βαλε και ενα κουταλακι απ αυτο που λες,αλλα να ειναι καλο και να μη βρωμαει, και παρε και ενα μπουκαλακι quercetine,που δεν ειναι ακριβο.
    Υπ'οψιν οτι τελικα βρηκα μαγαζι στην Αμερικη,και μου στελνει δυο μπουκαλια για να δω τι ψαρια πιανει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-10-11 23:35 #81
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    εγω βρηκα και πηρα ενα συμπληρωμα απο την NOW το οποιο περιειχε γλυκοζαμινη χονδροϊτινη και MSM 90 καψουλες γυρω στα 45 ευρω αν θυμαμαι. βεβαια δεν ειδα καμια απολυτως βελτιωση γιατι τελικα πασχω απο επικονδυλιτιδα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-10-11 00:26 #82
    Προεπιλογή
    Επανερχομαι στο θεμα,για να γραψω οτι το σκευασμα ατο που πηρα,και που υπαρχει και στην Ελλαδα-Θεσ/νικη,δουλευει!!!
    Για πρωτη φορά,ο πονος στο ισχιο ,μου περασε,και νοιωθω αλλος ανθρωπος.
    Υπ'οψιν οτι ειχα παρει κανα δυο αλλες μαρκες,αλλα το προβλημα τους,οπως και ολων των αλλων,ειναι οτι δε γινεται μεγαλη απορροφηση των δραστικων συστατικων απο τον οργανισμο,ενω αυτου του τελευταιου,γινεται 5 φορες περισσοτερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-01-12 22:08 #83
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα, αγόρασα αυτό : ***************

    Σαν προτεινόμενη δόση έχει 3 φορές ημερησίως με γεύματα. Είναι καλά ή χρειάζομαι λιγότερο/περισσότερο ;

    ***δεν επιτρεπονται λινκ περαν των χορηγων. Βάλε ετικέτα. MODS TEAM***
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-02-12 21:21 #84
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.

    Είμαι νέο μέλος εδώ και ο λόγος που το πρώτο μου ποστ είναι αυτό και όχι κάποια ''χαιρετούρα'' είναι η πίεση του χρόνου.

    Ποστάρω εδώ λοιπόν μιας και αυτό το θέμα ''με καίει''
    Είχα ένα τροχαίο πριν 3 μήνες με αποτέλεσμα να ραγίσω το δεξί ακρώμιο. Οι άριστα εκπαιδευμένοι γιατροί του νοσοκομείου τα έκαναν σκ@@@ με τις συμβουλές τους για την σωστή ανάρωση και έτσι οι σύνδεσμοι στην κλείδα άνοιξαν και αυτή σηκώθηκε από την θέση της 2 πόντους (Προεξέχει λίγο πάνω από τον ώμο). Τον τελευταίο μήνα έχω ξεκινήσει και πάλι το γυμναστήριο χωρίς να πολυζορίζω το δεξί μου χέρι/ώμο και ταυτόχρονα παίρνω ένα συμπλήρωμα της now (Glucosamine & Chondroitin) για τους συνδέσμους το οποίο δεν ξέρω αν είναι από τα καλά αλλά δουλειά μου κάνει. Αν υπάρχει κάποιο καλύτερο να μου προτείνετε για τον 2ο μήνα μου θα χαρώ να το ακούσω

    Από κει και πέρα το χτύπημα μου δημιούργησε και μία ωραία θλάση κάπου στον δελτοειδή η οποία σε συνεργασία με την σχεδόν πλήρη ακινησία του πρώτου μήνα πήρε τα πάνω της και πλέον με ζορίζουν ακόμα ορισμένες κινήσεις, υπάρχει κάτι αποτελεσματικό γιαυτό ή θα περάσει με τον καιρό?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-03-12 15:22 #85
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Ημουν σε αγωνα στο παγκρατιο, οπου απο σπασιμο χεριου μου κατεστρεψαν τον τενοντα στον πυχη, δοκιμασα γλυκοζαμινη της MW απο τα x-treme stores και με λιγη ασκηση για πυχη με 1 - 3kg ειδα αποτελεσματα που δεν τα περιμενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-10-12 13:51 #86
    Προεπιλογή Καλύτερο συμπλήρωμα γλυκοζαμίνης?
    Είναι scam το συγκεκριμένο προϊόν ή δουλεύει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-10-12 14:01 #87
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Oσους ορθοπεδικους ρωτησα στην δουλεια μου μου ειπαν πως εχει καλα αποτελεσματα απλα θελει διαρκεια για να φανουν.Μια ''θεραπεια'' χρειαζεται 3 μηνες για να ολοκληρωθει!
    Ελπιζω να καταλαβα καλα την ερωτηση σου.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-10-12 14:13 #88
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    σορυ δεν το σκεφτηκα ,αν και το εχω διαβασει ολο το θερντ.

    Λευτερη θα σου ελεγα να δοκιμασεις αφοβα,δεν ξερω ακομα να σου πω αν οντως κανει δουλεια,μιας και παιρνω 1μιση μηνα τωρα,αλλα σιγουρα κακο δεν κανει!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-10-12 21:22 #89
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    η γλυκοσαμίνη είναι τελείως ακίνδυνη και δεν έχει τοξικότητα , την γνωρίζω απο όταν ακόμη ηταν σε πειραματικό στάδιο και αργότερα κυκλοφορούσε σε φακελάκια , απλα θέλει χρόνο να λαμβάνετε σε καθημερινή βάση το ελάχιστο 3 μήνες όπως είπε και η νίκη , αλλα σε βαριές περιπτώσεις δεν μπορεί να κάνει κάτι , εκτός ίσως απο μια ανακούφηση , αλλα οι βαριά φθαρμένες αρθρώσεις δεν πρόκειτε να δούν διαφορα
    αξίζει πάντως να το πάρει κανείς σαν πρόληψη κακό δεν θα του κάνει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-10-12 22:43 #90
    Το avatar του χρήστη Blast

    Εγγραφή
    18-01-2011
    Περ.
    Ηράκλειο, Κρ
    Μηνύματα
    256
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό συμπλήρωμα για τις αρθρώσεις και σε συνδυασμό με την χονδροιτινη και msm είναι ότι πρέπει για πόνους στις αρθρώσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία