Θέμα: INKOSPOR

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 30
  1. 18-09-09 18:25 #1
    Προεπιλογή INKOSPOR
    εψαξα και δε βρηκα κατι στο φορουμ γι αυτη την εταιρεια, ωστοσο εχω ακουσει καλες συστασεις και εχω δοκιμασει και καποια προιοντα της κατα καιρους.

    ειναι Γερμανικη εταιρεια -ισως και γι αυτο τη συμπαθω- και θα θελα να μαθω την αποψη σας για τη μαρκα αυτη. δεν αναφερομαι σε ενα συγκεκριμενο προιον , αλλα μια ιδεα για καποιο προιον αυτης της εταιρειας που χρησιμοποιησε καποιος.

    ακριβη πολυ αλλα νομιζω προκειται για ποιοτικη μαρκα.

    αποψεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-09-09 18:35 #2
    Προεπιλογή
    καλύτερα να αγοράσεις αυτοκίνητο , το ότι είναι ακριβή δε σημαίνει ότι είναι και ποιοτική ούτε ότι δε τα παίρνουν με τα τσουβάλια και δε τα βάζουν στις δικές τους συσκευασίες με τη ταμπελίτσα τους ούτε βέβαια και το αντίθετο.

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-09-09 18:38 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλύτερα να αγοράσεις αυτοκίνητο , το ότι είναι ακριβή δε σημαίνει ότι είναι και ποιοτική ούτε ότι δε τα παίρνουν με τα τσουβάλια και δε τα βάζουν στις δικές τους συσκευασίες με τη ταμπελίτσα τους ούτε βέβαια και το αντίθετο.
    αποψη πανω στη μαρκα ? ξερεις κατι ασχημο για την ΙNKOSPOR?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-09-09 18:45 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποψη πανω στη μαρκα ? ξερεις κατι ασχημο για την ΙNKOSPOR?
    για πρωτεΐνη ρωτάς? Active pro 80 , x-treme muscle?

    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-09-09 18:51 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis Εμφάνιση μηνυμάτων
    για πρωτεΐνη ρωτάς? Active pro 80 , x-treme muscle?
    εγω ανοιξα το τοπικ για συζητηση και αποψεις πανω στη μαρκα μια και εγω ισα-ισα δυο πραγματα εχω δοκιμασει και ρωταω αν κανεις εχει σφαιρικοτερη αποψη..

    επισης εσυ που ξερω οτι σ αυτα γνωριζεις, εχεις αποψη για τη μαρκα? οκ ειναι ακριβη, αλλα απο ποιοτητα? παιζει να γνωριζεις κατι? ειναι μουφα ειναι καλη?
    βγαζει καλη whey αλλα οχι καλα αμινοξεα? οτι εχει φτασει στ αυτια σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-09-09 18:55 #6
    Προεπιλογή
    η x-treme muscle 95 είναι αρκετά καλή σε σχέση με τις πολυδιαφημιζόμενες. Θα σου πρότεινα να την αγοράσεις από Γερμανία.

    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-09-09 19:08 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis Εμφάνιση μηνυμάτων
    η x-treme muscle 95 είναι αρκετά καλή σε σχέση με τις πολυδιαφημιζόμενες. Θα σου πρότεινα να την αγοράσεις από Γερμανία.
    σε λιγες μερες θα ξεκινησω τη whey της INKOSPOR και τα αμινοξεα της (αμπουλες)..

    η whey ειναι πανακριβη, την εχω ξαναπαρει αλλα εχει μια ΤΕΛΕΙΑ γευση, σαν καραμελωμενη σοκολατα.

    οταν την πρωτοπηρα εβλεπα ενα κουτι μετριου μεγεθους! οταν την ανοιξα ειδα μεσα ποσοτητα σκονης ολη-ολη μιση σεσουλια , και επα8α ενα μικρο σοκ..σε μια τετοια περιπτωση φυλαζεις καλα το κουτι μη σου πεσει και χυθει κατω ουτε κοκκος σκονη!

    εχω δοκιμασει μια φορα τις αμπουλες καρνιτινης..

    σημειωτεον οτι ολα τα προιοντα γραφουν πανω GETESTET που απ οτι εμαθα σημαινει φουλ ελεγμενο στα γερμανικα.

    σου δινει την εντυπωση (εδω σε θελω isis) oτι προκειται για μια ποιοτικη -οπως ξαναεγραψα- μαρκα και αναφερομαι στο να μην εχει μεσα @#$^$&^&% ες και να σου λεει whey και να ειναι whey. Αναφερουν για ελεγχους , ιστοριες....και σου πα μου πες μανταλακια και αυτοι ειναι Γερμανοι και τους εχω ικανους να το εννοουν.

    θα δοκιμασω και αυτη που λες, την x-treme muscle 95 που εχει μεσα 4 πηγες πρωτεινων και δεν εχει μεσα γλυκαντικες ουσιες κτλ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-09-09 14:53 #8
    The Trainer
    Το avatar του χρήστη crow

    Εγγραφή
    18-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    693
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε λιγες μερες θα ξεκινησω τη whey της INKOSPOR και τα αμινοξεα της (αμπουλες)..

    η whey ειναι πανακριβη, την εχω ξαναπαρει αλλα εχει μια ΤΕΛΕΙΑ γευση, σαν καραμελωμενη σοκολατα.

    οταν την πρωτοπηρα εβλεπα ενα κουτι μετριου μεγεθους! οταν την ανοιξα ειδα μεσα ποσοτητα σκονης ολη-ολη μιση σεσουλια , και επα8α ενα μικρο σοκ..σε μια τετοια περιπτωση φυλαζεις καλα το κουτι μη σου πεσει και χυθει κατω ουτε κοκκος σκονη!

    εχω δοκιμασει μια φορα τις αμπουλες καρνιτινης..

    σημειωτεον οτι ολα τα προιοντα γραφουν πανω GETESTET που απ οτι εμαθα σημαινει φουλ ελεγμενο στα γερμανικα.

    σου δινει την εντυπωση (εδω σε θελω isis) oτι προκειται για μια ποιοτικη -οπως ξαναεγραψα- μαρκα και αναφερομαι στο να μην εχει μεσα @#$^$&^&% ες και να σου λεει whey και να ειναι whey. Αναφερουν για ελεγχους , ιστοριες....και σου πα μου πες μανταλακια και αυτοι ειναι Γερμανοι και τους εχω ικανους να το εννοουν.

    θα δοκιμασω και αυτη που λες, την x-treme muscle 95 που εχει μεσα 4 πηγες πρωτεινων και δεν εχει μεσα γλυκαντικες ουσιες κτλ!
    Tα αμινοξεα (αμπουλες) της ΙΝΚΟ ειναι ισως τα καλυτερα που κυκλοφορουν.
    Κ ναι ειναι πολυ αξιοπιστη εταιρεια, ακριβη μεν αλλα εισαι σιγουρος οτι αυτα που γραφει η ταμπελα ειναι κ αυτα που εχει μεσα.
    Γενικος ολα τα συμπληρωματα ευρωπαικων εταιρειων ειναι πιο αξιοπιστα απο τα αμερικανικα(μονο με Ιταλια δεν ξερω τι παιζει )κ ειδικα γερμανικα που περναν εξονυχιστικους ελεγχους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-04-10 12:54 #9
    Προεπιλογή Inkospor
    Καταρχήν χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη
    Σημερα επεσαν στα χέρια μου απο ενα συγγενη μου ναυτικο μια σακουλα πρωτεινη on τα 4.5 κγ και ενα κουτι κρεατινη 500γρ απο την inkospor
    Ειναι σφραγισμενα και τα 2 και μου τα εδωσε γιατι φευγει ταξιδι ( ξερω ξερω 120 ευρο πρωτεινη free)

    το ερωτημα μου δεν ειναι σε σχεση με την πρωτεινη καθως απο οτι διαβασα στο forum ειναι πρωτη στις επιλογες σας.

    το ερωτημα μου εχει να κανει με την κρεατινη και οχι με την δοσολογια την φαση φορτωματος κλπ(ασ ειναι καλα το ποστ ολα σχετικα με την κρεατινη), αλλα με την ιδια την εταιρεια την INKOSPOR δεν την ξερω σαν εταιρεια και δεν εχω δει καποιο previw για τα συμπληρωματα της απλα θα ηθελα να μου πειτε κατα ποσο ειναι αξιοπιστη εταιρεια.

    Αναφερομαι σε καθαρη μονουδρικη κρεατινη οποτε το κουτακι δεν λει τπτ στο πινακακι να σας ποσταρω ολα λιποσ πρωτεινη υδαταντηρακα φυτικες ινες κλπ ειναι 0 γραμμαρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-04-10 12:58 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.629
    Προεπιλογή
    Tην Ιnkospor Μπορείς να την χρησιμοποιησεις αφοβα,είναι γνωστη εταιρία από Γερμανία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-04-10 13:11 #11
    Προεπιλογή
    ναι το καταλαβα απο το κουτι οτι ειναι Γερμανικη εταιρεια
    ευχαριστω για την αμεση απαντηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-04-10 13:17 #12
    Προεπιλογή
    φιλε ειχα ανοιξει καποτε ενα τοπικ για τη μαρκα αυτη που χρησιμοποιω παρα πολυ.

    Γερμανοι, αυτο για μενα λεει αρκετα.

    απο ΙNKOSPOR εχω χρησιμοποιησει MUSCLE 95 (και τωρα χρησιμοποιω , πριν τον υπνο -σε εκτος διαιτας φαση) , WHEY PRTOTEIN (απιστευτη γευση η σοκολατα) , SUPAFIT AMINO (αμπουλες) , και το λιτρο τα αμινοξεα της (το μπουκαλι).

    απο θεμα τιμων με εχουν ρημαξει, ειναι ακριβη μαρκα , αλλα διαβασε και το παλιο thread για γνωμες.

    και οτι θες συζηταμε.

    Ιnkospor
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-04-10 13:52 #13
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για το λινκ στο παλιο σου ποστ εμενα στην αναζητηση δεν μου το εμφανιζε.
    Απο οτι φενεται ειναι αξιοπιστη εταιρεια ε και οπως και να το κανουμε ναι ειναι γερμανικη και αυτο της δινει ενα + στην αξιοπιστια
    Εχω τελικα κανα 2 αποριες

    1) τωρα(σημερα δηλαδη) ειμαι στη φαση υπερπληρωσης και λεω να ακολουθησω την δοσολογια που λει 20 γρ τη μερα σε 4 δοσεις των 5 γρ για 5 μερες.
    Βασικα δεν τη διαλυω σε νερο αλλα με κουταλακι κατευθειαν στο στομα απο πανω μια γουλια γλυκο χυμο ροδακινο και 1 ποτηρι νερο να χεπλυνω στο στομα μου .Μηπωσ χρειαζεται πιο πολλυ χυμο για περισσοτερο υδατανθρακα?

    και 2) απο το δεκεμβριο που ξεκινησα γυμναστηριο και διατροφη πεινω 5-7 λιτρα νερο τη μερα.Μηπως εχει μαθει το σωμα μου να κοντρολαρει αυτη την ποσοτητα νερου και τωρα με την κρεατινη χρειαζεται να ανεβασω λιγο την ποσοτητα?και λεω λιγο γιατι αμα ανεβασω πολλυ θα γινω νεροφιδο στο τελος
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-04-10 14:00 #14
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.629
    Προεπιλογή
    1)Αυξησε λίγο τον χυμο,καντον έστω 10 γουλιες,μισο ποτήρι δηλαδη !!
    2)Αν βαστας να πιεις και αλλο νερο κακό δεν θα σου κανει,ηδη βεβαια είναι αρκετο,ο οργανισμος όμως θα ξερει πως να το διαχειριστει,είτε με κατακράτηση είτε με αποβολη ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-04-10 14:03 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    1)Αυξησε λίγο τον χυμο,καντον έστω 10 γουλιες,μισο ποτήρι δηλαδη !!
    2)Αν βαστας να πιεις και αλλο νερο κακό δεν θα σου κανει,ηδη βεβαια είναι αρκετο,ο οργανισμος όμως θα ξερει πως να το διαχειριστει,είτε με κατακράτηση είτε με αποβολη ...
    nice ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία