Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 49
  1. 13-10-11 16:29 #31
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο john john Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε κατσε ρε..πανω κατω ιδιες ειναι..μπλεντ και τα 2
    παρε το καινουργιο monster milk εχει και κρεατινη(creapure) μεσα...εκτος κ αν θες κατι διχως κρεατινη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-10-11 16:34 #32
    Προεπιλογή
    δεν εχω παρει ποτε κρεατινη...αρχιζω και την βλεπω με καλο ματι..επειτα απο την προπαγανδα που ειχα ακουσει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-10-11 12:43 #33
    Προεπιλογή
    η συγκεκριμενη ειναι παλια παιδια. εδω ελλαδα ειναι σχετικα καινουργια. το μισο γραμμαριο κρεαλκαλικης που εχει μεσα μονο καλο μπορεις να το χαρακτιρισεις...και απο γευση?απλα απιστευτη.και γευση και διαλυτοτητα και τα παντα παιδια.με κλειστα ματια
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-10-11 14:02 #34
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salvator Εμφάνιση μηνυμάτων
    η συγκεκριμενη ειναι παλια παιδια. εδω ελλαδα ειναι σχετικα καινουργια. το μισο γραμμαριο κρεαλκαλικης που εχει μεσα μονο καλο μπορεις να το χαρακτιρισεις...και απο γευση?απλα απιστευτη.και γευση και διαλυτοτητα και τα παντα παιδια.με κλειστα ματια
    όχι φίλε! αυτή που έχεις εσύ είναι η παλιά. να διαβάζεις πιο προσεκτικά το θέμα και να ενημερώνεσαι από τα επίσημα χείλη της εκάστοτε εταιρίας κ ΌΧΙ να ακούς ότι σου λέει ο κάθε καταστηματάρχης...Η καινούργια, η οποία δεν έχει έρθει ακόμη Ελλάδα, είναι αυτή που έχω ποστάρει εγώ στην προηγούμενη σελίδα με τα 3γρ μονουδρικής creapure. Και τέλος, γενικά η νέα σειρά της cytosport είναι μίλια μακρυά από την προηγούμενη, πολύ καλύτερη. .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 15-10-11 στις 14:04
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-10-11 14:13 #35
    Προεπιλογή
    εξηγησε μου λιγο αυτην που εχεισ ποσταρει εσυ που λεει οτι εχει 3 γρ κρεατινη? γιατι αυτη που βλεπω στη προηγουμενη σελιδα εχει 0,5 γρ κρεαλκαλικης κρεατινης στο scoop...η στο ειπαν απο τη cytosport??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-10-11 14:21 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salvator Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξηγησε μου λιγο αυτην που εχεισ ποσταρει εσυ που λεει οτι εχει 3 γρ κρεατινη? γιατι αυτη που βλεπω στη προηγουμενη σελιδα εχει 0,5 γρ κρεαλκαλικης κρεατινης στο scoop...η στο ειπαν απο τη cytosport??
    μπες στο επίσημο σάιτ της εταιρίας να μου πεις εσύ από μόνος σου τι λέει το label. Και επίσης βλέπε και καμία ημερομηνία στα ποστς! Έχω ποστάρει την νέα ετικέτα στην μέση (προς τέλος) της προηγούμενης σελίδας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-10-11 14:39 #37
    Προεπιλογή
    ok εγω ειδα την αρχικη φωτο η οποια ειναι διπλη.απλα οταν ποσταρεις κατι νεο ανεβαζεις το νεο και ζητας γνωμη για το νεο προϊον. σιγα μη κατσω να διαβασω οτι ανεβαζεις.και δε μου αρεσει το υφακι σου.χαλαρωσε λιγο.forum ειναι εξαλου για να λεμε γνωμες για προιοντα.δεν ειμαστε σχολειο για να γραψουμε τεστακι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-10-11 14:50 #38
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salvator Εμφάνιση μηνυμάτων
    ok εγω ειδα την αρχικη φωτο η οποια ειναι διπλη.απλα οταν ποσταρεις κατι νεο ανεβαζεις το νεο και ζητας γνωμη για το νεο προϊον. σιγα μη κατσω να διαβασω οτι ανεβαζεις.και δε μου αρεσει το υφακι σου.χαλαρωσε λιγο.forum ειναι εξαλου για να λεμε γνωμες για προιοντα.δεν ειμαστε σχολειο για να γραψουμε τεστακι.
    επειδή είσαι καινούργιος, να σου πω ότι δεν ανοίγεις νέο θέμα, είσαι λάθος πάλι κι εδώ...Καλοπροαίρετα στο λέω γιατί θα τρως κράξιμο μετά ότι δεν έκανες αναζήτηση, κ με το δίκιο τους δηλ. Όταν αλλάζει η ετικέτα σε ένα προϊόν την βάζουμε στο ήδη υπάρχον θέμα. Γιατί αλλιώς θα γινόταν ένας χαμός στο αρχείο. Όσο για το ύφος σόρρυ αν σε πήρα απ τα μούτρα. Καλώς ήρθες
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-10-11 15:19 #39
    Προεπιλογή
    ok φιλος.ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-11-11 16:57 #40
    Προεπιλογή
    παιδια σημερα την πηρα και θα την ξεκινησω....
    θα ακολουθησω τον κανονα ενα σκουπ το πρωι και αλλο ενα μετα την προπονηση(τις 4 μερες που πηγαινω δηλαδη) και θα σας πω εντυπωσεις! εχω ακουσει καλα λογια και την ειχαν σε προσφορα τα xtr με το ενα επαιρνες το δευτερο κιλο στη μιση τιμη οποτε την τσιμπησα....

    αντε να δουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-11-11 17:07 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kleiza7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια σημερα την πηρα και θα την ξεκινησω....
    θα ακολουθησω τον κανονα ενα σκουπ το πρωι και αλλο ενα μετα την προπονηση(τις 4 μερες που πηγαινω δηλαδη) και θα σας πω εντυπωσεις! εχω ακουσει καλα λογια και την ειχαν σε προσφορα τα xtr με το ενα επαιρνες το δευτερο κιλο στη μιση τιμη οποτε την τσιμπησα....

    αντε να δουμε
    τσεκ http://forum.bodybuilding.gr/showthr...%28ON%29/page2
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-11-11 17:11 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-12-11 20:30 #43
    Προεπιλογή
    Παιδιά ποια γεύση προτείνετε; Το στοκ από το μαγαζί που αγοράζω είναι μπανάνα-φράουλα-βανίλια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-12-11 00:25 #44

    Εγγραφή
    01-09-2011
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    96
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πριν και μετα την προπόνηση μπορεις και το πρωι... τι δεν καταλαβες?

    1 γρ κρεατίνη εχει δεν εχει να λεει κατι... 3 γρ συνολο στις 3 δώσεις.
    υπαρχει καποια πρωτεινι με πιο πολυ περιεκτικοτητα σε κρεατινη??αν γνωριζεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-12-11 19:56 #45
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Ειναι ομως πολυ ακριβη , εχω δοκιμασει μονο μια φορα αυτην και απο γευση λεει πολυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία