Σελίδα 97 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 4787959697
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.441 έως 1.447 από 1447
  1. 25-06-13 15:31 #1441
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Οχι Χριστοφορε,σε κανα χρονο τωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-06-13 15:51 #1442
    Προεπιλογή
    Δεν κανεις προπονησεις;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-06-13 16:06 #1443
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ναι κανονικα,4-5 τη βδομαδα.Απλα εχω λιπωσει πολυ,εβαλα πολλα κιλα,δεν εχει νοημα να βαλω φωτο τωρα γιατι δεν φαινονται και πολλα (περα απ τον ογκο).
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-06-13 16:44 #1444
    Το avatar του χρήστη steg

    Εγγραφή
    22-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    515
    Προεπιλογή
    Έντι σε ζητάει ο λαός σου! Και ως γνωστόν, "φωνή λαού, οργή θεού". Βάλε έξυπνες φωτό, π.χ. διπλή δικεφάλων με κολλητό μπλουζάκι και ρούφηγμα κοιλιάς ή γκρο πλαν δικέφαλο με το μανίκι του εν λόγω μπλουζακίου έτοιμο να σκίσει. Και αν δεν έχει καθόλου διαχωρισμό απ'τη μέσα μεριά, βάλε την απ'έξω. Άσε φίλε και το δικό μου bf είναι στα ουράνια, δεν τολμώ καν να το εκστομίσω. Αλλά πάλι με μήνες με καιρούς πάλι δικά μας θάναι...
    100 γρ. μπέικον = 541 θερμίδες (377 από λίπος)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-06-13 22:06 #1445
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Χαχαχαχα ελα ρε μορφη..Μου εχει προκαλεσει μεγαλη αισθηση το σχημα σου στο αβαταρ,εχεις πολυ καλες προδιαγραφες..Δεν εχει νοημα ρε συ,μπορω να βαλω αλλα δε λεει..το bb ειναι λεπτομερια,αν δε φαινονται εστω οι υποτυπωδεις γραμμες,μια Α φλεβικοτητα,δεν εχει νοημα..Προσπαθω να προσαρμοστω λιγο με τη δουλεια μου,πλεον δεν εχω τοσο ελευθερο χρονο ουτε για γευματα ουτε για αεροβιες κλπ...επισης με λυπη διαπιστωνω οτι το καλοκαιρι εαν δεν εισαι ηδη κατω απο 15% bf δε γινεται να πλακωθεις στην αεροβια,δε βγαινει με τιποτα..Μπορει να εχουν φυγει οπως ειπα οι γραμμες και ο διαχωρισμος (νταξ οχι και τελειως) αλλα δε με πτοει γιατι ξερω κι απο αλλες φορες οτι οι μυες δε χανονται ετσι ευκολα, οταν εισαι νατουραλ τουλαχιστον,και με μια διαιτα και αεροβια παλι θα κοψω και θα γινω μπομπα..Ποτε θα γινει αυτο,οταν πραγματικα θελησω κι εχω ορεξη κ χρονο να αφοσιωθω..προς το παρον,bulking n powerlifting..


    Υ.Γ. Ωστε δουλευει το bacon ε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-06-13 10:23 #1446
    Το avatar του χρήστη steg

    Εγγραφή
    22-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    515
    Προεπιλογή
    Έντι ευχαριστώ για την υποστήριξη, προσπαθώ φίλε να ξαναμπώ με ληγμένη πρωτεϊνη (αμαρτία να την πετάξω) Αυτό που λες ότι αν δεν είσαι γύρω στο 15% όταν ξεκινάς γράμμωση καλύτερα να το ξεχάσεις, είναι μεγάλη αλήθεια. Όσο για το μπέικον, είναι το μυστικό μου όπλο όταν κάνω υποθερμιδική
    100 γρ. μπέικον = 541 θερμίδες (377 από λίπος)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-06-13 10:40 #1447
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχει νοημα ρε συ,μπορω να βαλω αλλα δε λεει..το bb ειναι λεπτομερια,αν δε φαινονται εστω οι υποτυπωδεις γραμμες,μια Α φλεβικοτητα,δεν εχει νοημα..Προσπαθω να προσαρμοστω λιγο με τη δουλεια μου,πλεον δεν εχω τοσο ελευθερο χρονο ουτε για γευματα ουτε για αεροβιες κλπ...επισης με λυπη διαπιστωνω οτι το καλοκαιρι εαν δεν εισαι ηδη κατω απο 15% bf δε γινεται να πλακωθεις στην αεροβια,δε βγαινει με τιποτα..Μπορει να εχουν φυγει οπως ειπα οι γραμμες και ο διαχωρισμος (νταξ οχι και τελειως) αλλα δε με πτοει γιατι ξερω κι απο αλλες φορες οτι οι μυες δε χανονται ετσι ευκολα, οταν εισαι νατουραλ τουλαχιστον,και με μια διαιτα και αεροβια παλι θα κοψω και θα γινω μπομπα..Ποτε θα γινει αυτο,οταν πραγματικα θελησω κι εχω ορεξη κ χρονο να αφοσιωθω..προς το παρον,bulking n powerlifting..

    Πολλά like σε ολο το ποστ!
    Με εκφραζει και μενα απολυτα!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 97 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 4787959697