Σελίδα 65 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 1555636465666775 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 961 έως 975 από 1447
  1. 20-07-11 16:54 #961
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι να ναι.Βασιλη πολυ καλος και εννοειται ακομα καλυτερος απο τις προηγουμενες γιατι καθαρισες.Απο ογκο και γω οταν εχασα τα νερα και το λιπος ετσι νομιζα οτι επεσα και μυικα αλλα δεν ειναι ετσι.Για μενα το lean muscle μετραει
    τα οτι ναναι κρατα τα για την παρτυ σου τσακαλε κ οχι για την γνωμη μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-07-11 17:00 #962
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή


    καλο ειναι σε θεματα με φοτο μελων να αποφευγονται αντιπαραθεσεις,παιδια.
    ο καθενας λεει την γνωμη του κ μενουμε εκει,μην το συνεχισετε θα χαλασετε το θεμα του βασιλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-07-11 17:20 #963
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Περιμενα να μαζεψεις περισσοτερο!!!
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-07-11 18:33 #964
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι να ναι.Βασιλη πολυ καλος και εννοειται ακομα καλυτερος απο τις προηγουμενες γιατι καθαρισες.Απο ογκο και γω οταν εχασα τα νερα και το λιπος ετσι νομιζα οτι επεσα και μυικα αλλα δεν ειναι ετσι.Για μενα το lean muscle μετραει
    Γουστα ειναι αυτα φιλε... Εμενα αυτοι που ειναι κομματια και οταν φορανε ρουχα φαινονται αδυνατοι και δε φαινεται καν οτι γυμναζονται δε μου λενε τιποτα. Εγω τον μποντυμπιλντερ τον θελω να ειναι κτηνος. Οχι να εχει σιξ πακ και σε ογκο να φαινεται σαν κανονικος ανθρωπος. Τωρα αν μπορει καποιος να τα χει και τα 2 θα φαινεται ακομα πιο κτηνος αλλα οχι και να θυσιασεις τον ογκο για το κοψιμο

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-07-11 18:34 #965
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων


    καλο ειναι σε θεματα με φοτο μελων να αποφευγονται αντιπαραθεσεις,παιδια.
    ο καθενας λεει την γνωμη του κ μενουμε εκει,μην το συνεχισετε θα χαλασετε το θεμα του βασιλη.
    Συγγνωμη τωρα το ειδα αυτο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tasos2 : 20-07-11 στις 18:36

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-07-11 21:22 #966
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντι γίγαντα, δε συρρικνώθηκε το σώμα σου, απλά μεγάλωσε το κεφάλι σου γι' αυτό σου φαίνεται ότι "μπήκες"! Εγινες τώρα πιο σοφός στα θέματα της γράμμωσης
    Λοιπόν πέρα από την πλάκα, απ' όσο μπορώ να κρίνω είσαι μόλις 1-2 κλικ από το αγωνιστικό επίπεδο. Τόσες βαριές άρσεις και τόσα κλεψίματα δεν πήγαν στο βρόντο. Είσαι παράδειγμα για μίμηση. Ελεγα και γω να βάλω καμιά φωτό κατά τον Οκτώβρη, αλλά τώρα τι να βάλω ρε φίλε... με έσβησες...
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Φιλε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα λογια..στο τελος υπερβαλεις λιγο,αλλα πιστευω θα σε πεισω να βαλεις φωτο σου!!Θυμαμαι οτι εισαι πολυ καλος!!

    Ετσι φιλε..αυτο δουλεψε σε μενα,αυτο μου αρεσει και αυτο θα συνεχισω.Δε νομιζω πως υπαρχει λογος να αλλαξω τακτικη!Βεβαια μερικοι θα σκεφτουν (οπως εχει ξαναειπωθει) οτι αυτα ειναι newbie gains με τα οποια συμφωνω εν μερη,αλλα για την περιπτωση μου (νομιζω) δεν ισχυει,επειδη γυμναζομαι περιπου 8 χρονια.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dionisos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο Βασίλη!!
    Για να πω την αμαρτία μου βέβαια είσαι από τα καλούπια που τα προτιμώ με λίγο όγκο παραπάνω. Τώρα που καθάρισες πιστεύω θα είναι μια πρόκληση για σένα να βάλεις όσο το δυνατόν πιο ποιοτικό όγκο! Όπως και να έχει πάντως οι κόποι σου δεν πήγαν χαμένοι!
    Να σαι καλα Φανη!!!Απο δω και περα ειναι το μανικι..θελει προσεκτικες κινησεις για να μην ξαναρκουδεψω αγαρμπα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορεις να γραψεις την διατροφη και τι συμπληρωματα χρησημοποιεις?
    Απο συμπληρωματα,blend πρωτεινη,bcaa,Vit C-E,multivitamin,Ω3 και μονουδρικη.

    Διατροφη εχω γραψει στις "διατροφες μας" πριν λιγες μερες,τσεκαρε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Π.Ε.Ρ.Ο.Χ.Ο.Σ.....


    Κοιτα...
    στη συζητηση πιο πανω.

    Εχεις μια θερμοδυναμικη ισορροπια 4000 θερμιδων, που ενω ειναι πες πολλες οι θερμιδες εισαι σε ισορροπια ομως.
    Οταν αρχισες τις 4000 εβαλες μαζα, αλλα μετα απο λιγο κολλησες. Αυτο το κολλημα=ισορροπια.

    Ξαφνικα κοβεις στις 2300 πες, μετα απο καποιο διαστημα, ξαναβρισκεσαι σε ισορροπια, οποτε και δε χανεις παρακατω.



    Στη θεση σου θα εκοβα κι αλλο μεχρι να φτασω κατω απ το 8, μετα θα εκανα 2-3 εβδομαδες συντηρηση και μετα αν δε σου καλαρεσει το τι δειχνει η ζυγαρια (κ οχι ο καθρεφτης) τοτε θα εκανα προσπαθεια ογκου ή αν ημουν εγω στη θεση σου θα εκανα κυκλικη
    ψηλα μερες προπονησης (ψηλα υδατανθρακα, μεσαια πρωτεινη, χαμηλα λιπος), πιο χαμηλα ή χαμηλα μερες ξεκουρασης (οχι αμυλο χαμηλα υ/α, ψηλα πρωτεινη, μεσαια-χαμηλα λιπος). Με αυτον τον τροπο θα βαλεις πολυ πιο αργα, αλλα χωρις να ανεβεις πολυ ή κ καθολου σε λιπος.

    Ο,τι κ να επιλεξεις παντως δεν εχει και μεγαλη σημασια, γιατι εισαι ΜΑΓΚΑΣ!


    δηλωνω φαν

    Πω πω...ωραιο ποστ,να σαι καλα φιλε μου

    Κοιταξε,προς το παρων (και στο μελλον μαλλον) δε με ενδιαφερει να κατεβω αλλο σε κιλα,θελω να μεινω στα 90-95 και να δουλεψω πανω σε αυτα..ξερω οτι μπορει να βλεπω βελτιωση με ρυθμους χελωνας,αλλα πιστευω οτι ειναι καλυτερα απ το βαλε κιλα βγαλε κιλα!Βεβαια στη θεωρια ειναι πολυ καλα αυτα,να δουμε αν μπορω να το κανω και στην πραξη..χαχαχαχ!!

    Για τη διατροφη,σε 20 μερες σκεφτομαι να ξεκινησω carb cycling 3 μερες ψηλα 3 χαμηλα,και παλι ομως λιγο κατω απ τις θερμιδες της "υποθετικης" συντηρησης,μιας και θα ελαττωσω και τα αεροβια και βλεπω να ανεβαινω για πλακα παλι..

    Τι γνωμη εχεις για την κυκλικη?Εμενα σαν ιδεα μου αρεσει πολυ,θα μπορω να τρωω και τα λιπαρα μου και τους υδατ χωρις να μου λειπει κατι,με την πρωτεινη σταθερα στα 250γρ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσθεστε έναν ακόμα fun στη λιστα...
    χαχαχαχα..ευχαριστωωω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιμενα να μαζεψεις περισσοτερο!!!
    Νομιζειςςςςςς

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γουστα ειναι αυτα φιλε... Εμενα αυτοι που ειναι κομματια και οταν φορανε ρουχα φαινονται αδυνατοι και δε φαινεται καν οτι γυμναζονται δε μου λενε τιποτα. Εγω τον μποντυμπιλντερ τον θελω να ειναι κτηνος. Οχι να εχει σιξ πακ και σε ογκο να φαινεται σαν κανονικος ανθρωπος. Τωρα αν μπορει καποιος να τα χει και τα 2 θα φαινεται ακομα πιο κτηνος αλλα οχι και να θυσιασεις τον ογκο για το κοψιμο
    Ετσι ειναι,εν μερη συμφωνω και γω!Απλα ρε τασο εμενα ξερεις ποιο ηταν το θεμα μου και επεσα τοσο..εισαι καπου το χειμωνα πχ και σου λεει καποιος βγαλε τη μπλουζα..τι θα δειξεις,την κοιλια που κρεμεται?Και τι θα πεις,ειμαι στον ογκο??Ε να τον χεσω και τον ογκο αν ειναι να εχω 110cm μεση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-07-11 21:30 #967
    Προεπιλογή
    Εγω δεν ποσταρα γιατι στα χω ξαναπει πολλες φορες,αλλα μου εκανε εντυπωση αυτο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    εισαι καπου το χειμωνα πχ και σου λεει καποιος βγαλε τη μπλουζα..
    Σου συμβαινουν τετοια σκηνικα?
    Να μου λεγες καποια(θυλ.),να το καταλαβω!
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-07-11 21:37 #968
    Προεπιλογή
    Eddie και εγω συμφωνω με τον αεπισκεπτη, οτι πρεπει να πεσεις και αλλο σε λιπος...

    Στην θεση σου, θα εκανα 1 βδομαδα οφφ να ξεκουραστει το σωμα (σεν περιπτωση που δεν το εχεις κανει) και για κανενα μηνα θα εκανα μια πολυ αλαφρως υπερθερμιδικη διατροφη, και μετα παλι διαιτα μεχρι να πιασεις μονοψηφιο... απο εκει και περα μπορεις να κανεις το carb cycling αλλα, εγω θα το εκανα οπως λεει ο αεπισκεπτης μια μερα χαμηλα μια ψηλα!!

    τωρα τι να σου πω απο εκει και περα οτο νομιζεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-07-11 21:43 #969
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω δεν ποσταρα γιατι στα χω ξαναπει πολλες φορες,αλλα μου εκανε εντυπωση αυτο


    Σου συμβαινουν τετοια σκηνικα?
    Να μου λεγες καποια(θυλ.),να το καταλαβω!
    Κοιτα ρε απο που πιαστηκε ο αλβαροζ

    Οχι,δε μου συμβαινουν..γι αυτο λεω "πχ".Με θυλ. ειναι που δε συμβαινει.. αλλα πες οτι εισαι στα αποδυτηρια ρε,η καπου αλλου τελος παντων ειτε με κοσμο ειτε χωρις..βγαινεις απ το μπανιο πας στον καθρεφτη και βλεπεις το προκοιλακι.Τι λες εσυ στον εαυτο σου??Νταξει μωρε,στον ογκο ειμαστε...μισο να φαω ενα βαζακι φυστικοβουτυρο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eddie και εγω συμφωνω με τον αεπισκεπτη, οτι πρεπει να πεσεις και αλλο σε λιπος...

    Στην θεση σου, θα εκανα 1 βδομαδα οφφ να ξεκουραστει το σωμα (σεν περιπτωση που δεν το εχεις κανει) και για κανενα μηνα θα εκανα μια πολυ αλαφρως υπερθερμιδικη διατροφη, και μετα παλι διαιτα μεχρι να πιασεις μονοψηφιο... απο εκει και περα μπορεις να κανεις το carb cycling αλλα, εγω θα το εκανα οπως λεει ο αεπισκεπτης μια μερα χαμηλα μια ψηλα!!

    τωρα τι να σου πω απο εκει και περα οτο νομιζεις...
    Φετος αποκλειεται φιλε,δεν θελω αλλο..πως το λενε,εχω τερματισει!!Εχω πεσει απ τα 95 μετα απο 5 χρονια συνεχους 3ψηφιου.Ισως στην πραγματικοτητα τεμπελιαζω,αλλα απ την αλλη μου φαινεται πολυ απληστο απο κει που ημουν αρκουδακι να κυνηγαω το 6πακ..ετσι το βλεπω τουλαχιστον.Δε χαθηκε ο κοσμος,και του χρονου (αν ολα παν καλα) εδω θα ειμαι για να το παλεψω.

    Την κυκλικη γιατι ετσι?Χθες μιλουσα με ενα ατομο που εχει ασχοληθει με πολλες διαιτες,ειναι μη ενεργο μελος του φορουμ (καποιος που εχει χασει 90κιλα νομιζω ) οποιος καταλαβε καταλαβε,και μου ειπε οτι για recomp η bulk δουλευει καλυτερα το 3-3 σε αντιθεση με το cutting.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-07-11 21:53 #970
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φετος αποκλειεται φιλε,δεν θελω αλλο..πως το λενε,εχω τερματισει!!Εχω πεσει απ τα 95 μετα απο 5 χρονια συνεχους 3ψηφιου.Ισως στην πραγματικοτητα τεμπελιαζω,αλλα απ την αλλη μου φαινεται πολυ απληστο απο κει που ημουν αρκουδακι να κυνηγαω το 6πακ..ετσι το βλεπω τουλαχιστον.Δε χαθηκε ο κοσμος,και του χρονου (αν ολα παν καλα) εδω θα ειμαι για να το παλεψω.

    Την κυκλικη γιατι ετσι?Χθες μιλουσα με ενα ατομο που εχει ασχοληθει με πολλες διαιτες,ειναι μη ενεργο μελος του φορουμ (καποιος που εχει χασει 90κιλα νομιζω ) οποιος καταλαβε καταλαβε,και μου ειπε οτι για recomp η bulk δουλευει καλυτερα το 3-3 σε αντιθεση με το cutting.
    οκ!! εσυ ξερεις καλυτερα τον εαυτο σου... εγω σου ειπα τι θα εκανα στην θεση σου!!

    κοιτα, τον υδατ τον χρησημοποεις οταν θες ενεργεια, μια μερα που ας πουμε δεν κανεις τιποτα,γιατι να φας οπως θα ετρωγες σε μερα προπονησης...

    Δεν ξερω ποιος στο ειπε, αλλα λογικα θα λεει 3-3 για να αδειασεις απο γλυκογονο σε 3 μερες και μετα να κανεις γεμισμα... οκ δεκτο... πειραματισου και δες... παντως απο μαζες, θεωρω πως εισαι κοντα (αν δεν τα εχεις φτασει) στα genetics σου...

    Απλα απο ενα σημειο και μετα δουλευεις αυτο που εχεις λεπτομερειες κλπ..

    περνας απο το bodybuilding στο bodysculpting!!

    Βεβαια υπαρχει και ο δρομος των ΑΑΣ που θα σου δωσει το κατι παραπανω, μιας και οπως λες σου αρεσουν οι πολλες μαζες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-07-11 22:00 #971
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι ειναι,εν μερη συμφωνω και γω!Απλα ρε τασο εμενα ξερεις ποιο ηταν το θεμα μου και επεσα τοσο..εισαι καπου το χειμωνα πχ και σου λεει καποιος βγαλε τη μπλουζα..τι θα δειξεις,την κοιλια που κρεμεται?Και τι θα πεις,ειμαι στον ογκο??Ε να τον χεσω και τον ογκο αν ειναι να εχω 110cm μεση!
    Nταξει δε λεω μονο για σενα. Αφου ειχες θεμα με τη μεση καλα εκανες. Λεω γενικα γι αυτους που εχουν τρελες γραμμωσεις 6 πακ και ολο φλεβες και απο ογκο τιποτα ή νορμαλ. Δε χρειαζεται τετοια γραμμωση για μενα εκτος αν μπορεις να την εχεις χωρις να υστερεις σε ογκο. Εξαλλου οταν σταματησει καποιος το αθλημα η γραμμωση θα ειναι το πρωτο που θα χαθει ενω η μαζα δε χανεται ευκολα. Το βλεπω και μακροχρονια δηλαδη

    Παντως επειδη και εγω ειχα κανει κοιλια στο στρατο και δε λεω οπως στα πρωτα βιντεο που χα βαλει, πριν ηταν ακομα χειροτερη και επειδη ξερω οτι κοντα πρεπει να τελειωσαμε το στρατο, να ξερεις και στον ογκο που εισαι η κοιλια φευγει. Εγω δεν εκανα ποτε γραμμωση απο τοτε και εφευγε σιγα σιγα με διατροφη ογκου γιατι ειχε συνηθισει το χαμηλοτερο μεταβολισμο και τη σαβουρα για διατροφη και ακομα και με διατροφη ογκου επανερχοταν. Οποτε καθως βαζεις μαζα θα σου φτιαχνει σιγουρα η κοιλια γιατι με τη μαζα ανεβαινει και ο μεταβολισμος. Τωρα κανεις δε θα το παραδεχτει αυτο αλλα σε εμενα ετσι εγινε

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-07-11 22:15 #972
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ!! εσυ ξερεις καλυτερα τον εαυτο σου... εγω σου ειπα τι θα εκανα στην θεση σου!!

    κοιτα, τον υδατ τον χρησημοποεις οταν θες ενεργεια, μια μερα που ας πουμε δεν κανεις τιποτα,γιατι να φας οπως θα ετρωγες σε μερα προπονησης...

    Δεν ξερω ποιος στο ειπε, αλλα λογικα θα λεει 3-3 για να αδειασεις απο γλυκογονο σε 3 μερες και μετα να κανεις γεμισμα... οκ δεκτο... πειραματισου και δες... παντως απο μαζες, θεωρω πως εισαι κοντα (αν δεν τα εχεις φτασει) στα genetics σου...

    Απλα απο ενα σημειο και μετα δουλευεις αυτο που εχεις λεπτομερειες κλπ..

    περνας απο το bodybuilding στο bodysculpting!!

    Βεβαια υπαρχει και ο δρομος των ΑΑΣ που θα σου δωσει το κατι παραπανω, μιας και οπως λες σου αρεσουν οι πολλες μαζες...
    Μη λες τετοια τωρα,κριμα..ασε με λιγο να χαρω

    Τεσπα,δε με ενοχλει.Μακροχρονια αν διορθωθει και η μεση,θα μπορω να ειμαι και σε παραπανω κιλα.Για αας δε θα πω ποτε,αποκλειεται,οχι κλπ κλπ γιατι καμια φορα δε ξερεις πως ερχονται τα πραγματα..παντως αν ποτε παρω,παιζει να ειμαι και ο τελευταιος απ το φορουμ..χαχαχαχ!!Δε τα θελω καθολου,τα σιχαινομαι ειλικρινα.


    Με την κυκλικη,εχω καιρο ακομα να το σκεφτω,θα ανοιξω ενα θεμα να το συζητησουμε.Παντως και το 3-3 που ειχα στο νου μου,ελεγα τις low days να μην ειμαι και πολυ low..δλδ να εχω περιπου 100γρ και τις ψηλες καμια 400αρα.Εσυ για 1-1 εννοεις να ειμαι μονο με σαλατες κλπ?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nταξει δε λεω μονο για σενα. Αφου ειχες θεμα με τη μεση καλα εκανες. Λεω γενικα γι αυτους που εχουν τρελες γραμμωσεις 6 πακ και ολο φλεβες και απο ογκο τιποτα ή νορμαλ. Δε χρειαζεται τετοια γραμμωση για μενα εκτος αν μπορεις να την εχεις χωρις να υστερεις σε ογκο. Εξαλλου οταν σταματησει καποιος το αθλημα η γραμμωση θα ειναι το πρωτο που θα χαθει ενω η μαζα δε χανεται ευκολα. Το βλεπω και μακροχρονια δηλαδη

    Παντως επειδη και εγω ειχα κανει κοιλια στο στρατο και δε λεω οπως στα πρωτα βιντεο που χα βαλει, πριν ηταν ακομα χειροτερη και επειδη ξερω οτι κοντα πρεπει να τελειωσαμε το στρατο, να ξερεις και στον ογκο που εισαι η κοιλια φευγει. Εγω δεν εκανα ποτε γραμμωση απο τοτε και εφευγε σιγα σιγα με διατροφη ογκου γιατι ειχε συνηθισει το χαμηλοτερο μεταβολισμο και τη σαβουρα για διατροφη και ακομα και με διατροφη ογκου επανερχοταν. Οποτε καθως βαζεις μαζα θα σου φτιαχνει σιγουρα η κοιλια γιατι με τη μαζα ανεβαινει και ο μεταβολισμος. Τωρα κανεις δε θα το παραδεχτει αυτο αλλα σε εμενα ετσι εγινε
    Θα δειξει τασο..πολλοι λενε οτι αν μεινεις σταθερος σε κιλα για καποιο διαστημα,και σχετικα χαμηλα σε λιπος διορθωνεται το προβλημα.Δε ξερω,ο χρονος θα δειξει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-07-11 22:18 #973
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως απο μαζες, θεωρω πως εισαι κοντα (αν δεν τα εχεις φτασει) στα genetics σου...
    Σε καμια περιπτωση 23 χρονων να εχει φτασει γενετικα ορια. Εχει να βαλει πολλα ακομα

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-07-11 23:10 #974
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Ωραιος ρε eddie!!!Μεγαλωσε λιγο το κεφαλι σου ή ειναι η ιδεα μου?Φαινεται κατι κανεις σωστα στην προπονηση και πηρε και αυτο πλακιτσα.Βασικα αυτο που ειπες στον τασο περι κοιλιας συμφωνω μαζι σου με 1000000000000 δηλαδη καλος ο ογκος να εισαι τερας να σε βλεπουν και να λενε πωω ρε μαζες αλλα αν εχεις μια κοιλια τιγκα στο λιπος τι να τον κανεις τον ογκο?Ωραια τα ρουχα αλλα καποτε θα τα βγαλεις και τοτε θα φανει δυστυχως η αληθεια.Εφοσον και εσυ δεν ενιωθες ενταξει με την κοιλια σου καλα εκανες πιστευω και εχασες και αν ακομα εχεις αμφιβολιες χασε κιαλο καλως κακως μπορει να χασεις μερικες μαζες αλλα δεν τρεχει τιποτα αυτο διωρθονετε εφοσον και εσυ το ειπες οτι εχεις θεμα με την κοιλια αν καταφερεις και την φτασεις σε σημειο που θα σου αρεσει μετα μπορεις ευκολα να βαλεις ξανα τις μαζες σου χωρις να ανεβεις τραγικα στην περιφερια.Αντε καλη επιτυχια σου ευχομαι στον στοχο σου και μια μερα να σε δουμε και αγωνιστικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-07-11 23:30 #975
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος ρε eddie!!!Μεγαλωσε λιγο το κεφαλι σου ή ειναι η ιδεα μου?Φαινεται κατι κανεις σωστα στην προπονηση και πηρε και αυτο πλακιτσα.Βασικα αυτο που ειπες στον τασο περι κοιλιας συμφωνω μαζι σου με 1000000000000 δηλαδη καλος ο ογκος να εισαι τερας να σε βλεπουν και να λενε πωω ρε μαζες αλλα αν εχεις μια κοιλια τιγκα στο λιπος τι να τον κανεις τον ογκο?Ωραια τα ρουχα αλλα καποτε θα τα βγαλεις και τοτε θα φανει δυστυχως η αληθεια.Εφοσον και εσυ δεν ενιωθες ενταξει με την κοιλια σου καλα εκανες πιστευω και εχασες και αν ακομα εχεις αμφιβολιες χασε κιαλο καλως κακως μπορει να χασεις μερικες μαζες αλλα δεν τρεχει τιποτα αυτο διωρθονετε εφοσον και εσυ το ειπες οτι εχεις θεμα με την κοιλια αν καταφερεις και την φτασεις σε σημειο που θα σου αρεσει μετα μπορεις ευκολα να βαλεις ξανα τις μαζες σου χωρις να ανεβεις τραγικα στην περιφερια.Αντε καλη επιτυχια σου ευχομαι στον στοχο σου και μια μερα να σε δουμε και αγωνιστικο
    χαχαχαχα..το μαλλι φταιει ρε

    Να σαι καλα ψηλε,ευχαριστω πολυ..!!Αγωνιστικα δε το σκεφτομαι καθολου μα καθολου..ισως εαν εχω σε μερικα χρονια την ιδια τρελα και μπω στη χημεια,μπορει και να ασχοληθω..μονο και μονο για να πω οτι εκανα κατι

    Αλλα μιλαμε για μια περιπτωση στις 100
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 65 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 1555636465666775 ... ΤελευταίαΤελευταία