Σελίδα 64 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 1454626364656674 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 946 έως 960 από 1447
  1. 20-07-11 12:39 #946
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ναι,οκ..ετσι ακριβως ειναι!Εγω παντως αυτο που καταλαβα,οπως και περισυ,ειναι οτι το σωμα μου θελει πολυ λιγες θερμιδες για να χανει.Δλδ αυτο το "κοβω σταδιακα για να μη κολλησω" δεν ισχυει..ποσο τρως?4000??Ωραια..στη διαιτα θα πας καρφι στις 2300.Ο ενας μηνας πηγε χαμενος που παλευα με λιγες θερμιδες κατω απ την "υποθετικη" συντηρηση (αλλη μουφα απο κει).

    Αλλα ειπαμε,το θεμα ειναι να μη φτασουμε εκει..χαχαχ
    oooooooooooxi....εχεις λαθος εδω....απλα θελει τρεξιματακι απο την αρχη....και να κοψεις το λαδι που ψηνοταν πανω απο το κοτοπουλο...

    ουπς...σε καρφωσα?αα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-07-11 12:46 #947
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    oooooooooooxi....εχεις λαθος εδω....απλα θελει τρεξιματακι απο την αρχη....και να κοψεις το λαδι που ψηνοταν πανω απο το κοτοπουλο...

    ουπς...σε καρφωσα?αα
    Ελενιτσα μου,ακομα και εκτος γραμμωσης εχω 3 αεροβια τη βδομαδα.Επισης,οταν ημουν 300-500 θερμιδες κατω,ειχα 3 40λεπτα και ΔΕΝ επεφτα..μηπως απ την πρωτη βδομαδα επρεπε να αρχισω τα μονοωρα?Δε νομιζω..

    Αλλη φορα αν χρειαστει διαιτα,κατευθειαν στις 2300 η παρακατω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-07-11 12:48 #948
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελενιτσα μου,ακομα και εκτος γραμμωσης εχω 3 αεροβια τη βδομαδα.Επισης,οταν ημουν 300-500 θερμιδες κατω,ειχα 3 40λεπτα και ΔΕΝ επεφτα..μηπως απ την πρωτη βδομαδα επρεπε να αρχισω τα μονοωρα?Δε νομιζω..

    Αλλη φορα αν χρειαστει διαιτα,κατευθειαν στις 2300 η παρακατω.
    να πας να πεσεις και στις 500...οφουυυυυυυυυ!!!!!!στον τοιχο μιλαω...αλλη φορα κουβεντα πια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-07-11 12:50 #949
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ναι,οκ..ετσι ακριβως ειναι!Εγω παντως αυτο που καταλαβα,οπως και περισυ,ειναι οτι το σωμα μου θελει πολυ λιγες θερμιδες για να χανει.Δλδ αυτο το "κοβω σταδιακα για να μη κολλησω" δεν ισχυει..ποσο τρως?4000??Ωραια..στη διαιτα θα πας καρφι στις 2300.Ο ενας μηνας πηγε χαμενος που παλευα με λιγες θερμιδες κατω απ την "υποθετικη" συντηρηση (αλλη μουφα απο κει).

    Αλλα ειπαμε,το θεμα ειναι να μη φτασουμε εκει..χαχαχ
    μεγα λαθος..
    πιστεψε με ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ..

    κανε το και θα δεις για ποτε θα κολλησεις. κανε το για να πειραματιστεις..

    εμενα μου περασε απο το μυαλο αυτο, το εκανα , (ενω 2-3 χρονια ειχα κανει καλες διαιτες) και τα σκατωσα ολα..

    το εκανα προπερσι, και δεν ειχα απο που να κοψω μετα απο ενα σημειο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-07-11 12:54 #950
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελενιτσα μου,ακομα και εκτος γραμμωσης εχω 3 αεροβια τη βδομαδα.Επισης,οταν ημουν 300-500 θερμιδες κατω,ειχα 3 40λεπτα και ΔΕΝ επεφτα..μηπως απ την πρωτη βδομαδα επρεπε να αρχισω τα μονοωρα?Δε νομιζω..

    Αλλη φορα αν χρειαστει διαιτα,κατευθειαν στις 2300 η παρακατω.
    φιλε ναι,
    σε διαιτα αεροβια πρωινη απο την πρωτη στιγμη..

    αυτο σου πα πριν, οτι πλεον ξερεις πως να κατεβεις.
    προσωπικα αυτο εμαθα στην τριτη χρονια που εκανα διαιτα..οτι αν δεν κανω αεροβια (οπως αναγκαστηκα τοτε λογω κλινικων) δεν κατεβαινω καθολου ευκολα..

    και κατι που ειπα για τις τροφες (οτι ξερεις ποιες σε "τρεχουν") εμενα με "τρεχει" η πατατα.. ΤΟΠ για διαιτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-07-11 12:56 #951
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων

    και κατι που ειπα για τις τροφες (οτι ξερεις ποιες σε "τρεχουν") εμενα με "τρεχει" η πατατα.. ΤΟΠ για διαιτα..
    και που το ξερω αυτο? ε εκανα διαιτα με κουακερ...τζιφος στο ημιφως..
    εκανα και με ρυζι..τα ιδια..
    ε μετα καταλαβα οτι η πατατα θεριζει!

    ασχετα αν τη βαριεμαι σαν τροφη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-07-11 13:08 #952
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ναι,οκ..ετσι ακριβως ειναι!Εγω παντως αυτο που καταλαβα,οπως και περισυ,ειναι οτι το σωμα μου θελει πολυ λιγες θερμιδες για να χανει.Δλδ αυτο το "κοβω σταδιακα για να μη κολλησω" δεν ισχυει..ποσο τρως?4000??Ωραια..στη διαιτα θα πας καρφι στις 2300.Ο ενας μηνας πηγε χαμενος που παλευα με λιγες θερμιδες κατω απ την "υποθετικη" συντηρηση (αλλη μουφα απο κει).

    Αλλα ειπαμε,το θεμα ειναι να μη φτασουμε εκει..χαχαχ
    +1 . τουλαχιστον και σε μενα ετσι δουλεψε. και μπορω να πω οτι δεν κολισα καθολου...
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-07-11 13:18 #953
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    eddie τρομαξα να σε γνωρισω.αλλαξες εντελως!ενα μεγαλο μπραβο για την ολη σου προσπαθεια,η οποια σε δικαιωνει!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-07-11 13:19 #954
    Προεπιλογή
    Mπορει να υπαρχουν καποιες γενικες κατευθυντηριες γραμμες αλλα ο καθενας μας ειναι διαφορετικος οποτε δεν μπορεις να αρνηθεις κατι που δουλεψε σε μενα ενω οχι σε σενα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-07-11 13:40 #955
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    και που το ξερω αυτο? ε εκανα διαιτα με κουακερ...τζιφος στο ημιφως..
    εκανα και με ρυζι..τα ιδια..
    ε μετα καταλαβα οτι η πατατα θεριζει!

    ασχετα αν τη βαριεμαι σαν τροφη..
    Nαι θυμαμαι που σχολιαζαμε και στο τοπικ σου..Κοιταξε,εγω απ την αρχη δεν εχω αλλαξει καθολου τις πηγες μου!Βασικα ποτε δε τις εχω αλλαξει,ολο το χρονο ιδιες εχω απλως αλλαζω τις ποσοτητες.Μπορει και σε μενα η πατατα πχ να δουλευε καλυτερα,αλλα δεν εχω δοκιμασει για καποιο διαστημα να δω τι παιζει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1 . τουλαχιστον και σε μενα ετσι δουλεψε. και μπορω να πω οτι δεν κολισα καθολου...
    Ουτε και γω κολλησα περισυ που εχασα 19 κιλα..κατευθειαν χαμηλη υποθερμιδικη για 5 μηνες!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sadistic Εμφάνιση μηνυμάτων
    eddie τρομαξα να σε γνωρισω.αλλαξες εντελως!ενα μεγαλο μπραβο για την ολη σου προσπαθεια,η οποια σε δικαιωνει!!
    Ευχαριστω πολυ φιλε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mπορει να υπαρχουν καποιες γενικες κατευθυντηριες γραμμες αλλα ο καθενας μας ειναι διαφορετικος οποτε δεν μπορεις να αρνηθεις κατι που δουλεψε σε μενα ενω οχι σε σενα .
    Ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-07-11 15:40 #956
    Το avatar του χρήστη steg

    Εγγραφή
    22-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    515
    Προεπιλογή
    Εντι γίγαντα, δε συρρικνώθηκε το σώμα σου, απλά μεγάλωσε το κεφάλι σου γι' αυτό σου φαίνεται ότι "μπήκες"! Εγινες τώρα πιο σοφός στα θέματα της γράμμωσης
    Λοιπόν πέρα από την πλάκα, απ' όσο μπορώ να κρίνω είσαι μόλις 1-2 κλικ από το αγωνιστικό επίπεδο. Τόσες βαριές άρσεις και τόσα κλεψίματα δεν πήγαν στο βρόντο. Είσαι παράδειγμα για μίμηση. Ελεγα και γω να βάλω καμιά φωτό κατά τον Οκτώβρη, αλλά τώρα τι να βάλω ρε φίλε... με έσβησες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-07-11 15:50 #957
    Το avatar του χρήστη dionisos

    Εγγραφή
    12-01-2010
    Περ.
    ΑΡΤΑ
    Μηνύματα
    1.057
    Προεπιλογή
    Μπράβο Βασίλη!!
    Για να πω την αμαρτία μου βέβαια είσαι από τα καλούπια που τα προτιμώ με λίγο όγκο παραπάνω. Τώρα που καθάρισες πιστεύω θα είναι μια πρόκληση για σένα να βάλεις όσο το δυνατόν πιο ποιοτικό όγκο! Όπως και να έχει πάντως οι κόποι σου δεν πήγαν χαμένοι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-07-11 15:52 #958
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    μπορεις να γραψεις την διατροφη και τι συμπληρωματα χρησημοποιεις?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-07-11 16:08 #959
    Προεπιλογή
    Υ.Π.Ε.Ρ.Ο.Χ.Ο.Σ.....


    Κοιτα...
    στη συζητηση πιο πανω.

    Εχεις μια θερμοδυναμικη ισορροπια 4000 θερμιδων, που ενω ειναι πες πολλες οι θερμιδες εισαι σε ισορροπια ομως.
    Οταν αρχισες τις 4000 εβαλες μαζα, αλλα μετα απο λιγο κολλησες. Αυτο το κολλημα=ισορροπια.

    Ξαφνικα κοβεις στις 2300 πες, μετα απο καποιο διαστημα, ξαναβρισκεσαι σε ισορροπια, οποτε και δε χανεις παρακατω.



    Στη θεση σου θα εκοβα κι αλλο μεχρι να φτασω κατω απ το 8, μετα θα εκανα 2-3 εβδομαδες συντηρηση και μετα αν δε σου καλαρεσει το τι δειχνει η ζυγαρια (κ οχι ο καθρεφτης) τοτε θα εκανα προσπαθεια ογκου ή αν ημουν εγω στη θεση σου θα εκανα κυκλικη
    ψηλα μερες προπονησης (ψηλα υδατανθρακα, μεσαια πρωτεινη, χαμηλα λιπος), πιο χαμηλα ή χαμηλα μερες ξεκουρασης (οχι αμυλο χαμηλα υ/α, ψηλα πρωτεινη, μεσαια-χαμηλα λιπος). Με αυτον τον τροπο θα βαλεις πολυ πιο αργα, αλλα χωρις να ανεβεις πολυ ή κ καθολου σε λιπος.

    Ο,τι κ να επιλεξεις παντως δεν εχει και μεγαλη σημασια, γιατι εισαι ΜΑΓΚΑΣ!


    δηλωνω φαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-07-11 16:25 #960
    Προεπιλογή
    προσθεστε έναν ακόμα fun στη λιστα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 64 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 1454626364656674 ... ΤελευταίαΤελευταία