Σελίδα 22 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 1220212223243272 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 316 έως 330 από 1447
  1. 03-12-10 01:49 #316
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ,θα χω το νου μου!!

    Αποτριχωση ε??νταξ,στα καλαμια ετσι κι αλλιως δεν εχω πολυ πραμα!!

    Υ.Γ.Θελω να τα πουμε λιγο,θα μπεις αυριο η θα κανεις κανα μηνα παλι?Ελα στα οφ.
    οκ ρε οποτε θεσ στειλε πμ...

    οχι απο αυριο θα ειμαι κανονικα μεσα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-12-10 03:09 #317

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    βασιλη καλησπερα.

    και γω νομιζω πως το καλοκαρι ησουν λιγο πιο καλος.

    βεβαια συμφωνω απολυτα πως δε ναξιζει να κανεις τρελες στερησεις.

    γενικα ειμαι κατα της διαιτας,αν καποιος δεν παει για φωτογραφηση η αγωνα.

    ειμαι υπερ της ισορροπημενης διατροφης.και καλα κανεις και τρως και φρουα και γαλακτοκομικα και κανα ψωμι η ακομα και κανα μικρο-cheat.

    υπαρχει λυση ωστε να εισαι στην προτερη κατασταση χωρις να στερεισαι. τρωγε οπως τρως αλλα κανε πολυ αεροβιο.αν κανεις πχ 2 20λεπτα τη βδομαδα,κανε τα 2 μισαωρα.μετα κανε τα 3 20λεπτα.μετα 3 μισαωρα.μετα 4 25λεπτα.μετα 4μισαωρα.κτλ κτλ

    κι αν χρειαστεις φαε κι αλλο. ετσι ουτε θα παχυνεις αλλο(μαλλον θα χασεις λιπος),ουτε θα στερεισαι,ουτε θα πεινας,ουτε θα φλαταρεις,ουτε θα νιωθεςι κομμενος λογω διαιτας στην προπονηση γιατι πολυ απλα δε θα κανεςι διαιτα.

    οσο για το βιντεακι πολυ καλο.πολυ καλη τεχνικη(αν και εγω προτιμω να τα παιρνω απο ψηλα τα κιλα και να μην τα ακουμπαω κατω καθολου,κανω δηλ εντελως bberαδικη εκτελεση χωρις νεκρο σημειο).
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-12-10 03:15 #318

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    οσον αφορα τις φωτο αυτες καθεαυτες,τα ποδια σου ειναι τουμπανα(τετρακεφαλοι δικεφαλοι,γαμπες τα παντα ολα).αυτο το ξερεις.

    εχεις πολυ διπλη δικεφαλων (πλατης),με πολυ καλα σχηματα και ανοιγμα,αλλα νομιζω πως υστρεις σε πυκνοτητα στην πλατη και απ'οτι βλεπω δε το εχει επισημανει κανεις.το λεω εντελως καλοπροεραιτα ετσι??

    ωμοι χερια στηθος τραπεζιοι ειναι οκ.

    ενταξει για την κοιλια τα ειπαμε και στο προηγουμενο ποστ.πρεπει να καθαρισει κι αλλο για να κρινουμε σωστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-12-10 03:21 #319
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Kαταρχάς φίλε Eddie, μια χαρά οι φώτος σου.

    Κατά δεύτερον, όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων. Αλλά ας είμαστε και ρεαλιστές. Ένα αρκετά ογκώδες σώμα είναι σχεδόν αδύνατο να έχει φέτες κοιλιακούς, εκτός και αν μιλάμε για χρήση φαρμάκου, ή για τρελή διατροφή (δεν πρέπει να κάνεις σχεδόν τίποτε άλλο στη ζωή σου παρά μόνο να προσέχεις τα γεύματά σου), ή για τρελό γονίδιο που είναι και το πιο σπάνιο.

    Κάτι άλλο δε νομίζω πως μπορεί να συμβεί. Οπότε κατά κανόνα, η κάποιος φροντίζει να έχει σχετικά μέτριο όγκο και καλή γράμμωση, ή αρκετό όγκο και πολύ λιγότερη γράμμωση, ιδίως στο στομάχι (δε μιλάμε και για πατσοκοίλια, αλλά ούτε και για 6pack). Η απλά το ρίχνει στα φάρμακα.

    Προσωπικά πάντως δε σκάω για την κοιλιά, ιδίως σε περίοδο όγκου, αρκεί να είναι ψιλοεπίπεδη.
    Μεταξύ μας κιόλας, συνήθως η λίγη κοιλίτσα αρέσει πολύ και στις γυναίκες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-12-10 04:13 #320
    Το avatar του χρήστη Gorillas

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Espoo-Finland
    Μηνύματα
    622
    Προεπιλογή
    Πολύ καλός μπράβο! Ασχολείσαι και καιρό και τραβάς καλά!
    Προσωπικά άρσεις θανάτου κάνω βδομάδα παρά βδομάδα βασική μεν αλλα επικίνδυνη δε. Συνέχισε τη καλή δουλειά
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-12-10 05:05 #321
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο El Topo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαταρχάς φίλε Eddie, μια χαρά οι φώτος σου.

    Αλλά ας είμαστε και ρεαλιστές. Ένα αρκετά ογκώδες σώμα είναι σχεδόν αδύνατο να έχει φέτες κοιλιακούς, εκτός και αν μιλάμε για χρήση φαρμάκου, ή για τρελή διατροφή (δεν πρέπει να κάνεις σχεδόν τίποτε άλλο στη ζωή σου παρά μόνο να προσέχεις τα γεύματά σου), ή για τρελό γονίδιο που είναι και το πιο σπάνιο.
    για
    Διαφωνώ απόλυτα σε αυτό. Για να προσέχεις την διατροφή σου δεν απαιτείται να παραμερίζεις τα πάντα αρκεί να έχεις καλό προγραμματισμό. Επίσης, ένα ογκώδες και μυώδες σώμα γραμμώνει πιο εύκολα από ένα άλλο λιγότερο μυώδες..

    Από εκεί και πέρα, από την μικρή πείρα που έχω βλέπω ότι η τεχνική των άρσεων είναι αρκετά καλή(πρόσεξε μόνο πως τα αφήνεις στο τέλος όπως σου είπαν). Δεν θα εκφέρω γνώμη για το σώμα σου γιατί θέλω να το δω σε χαμηλότερα επίπεδα λίπους για να κρίνω πιο αντικειμενικά. Επίσης, μην απογοητεύεσαι με τους κοιλιακούς. Αν φτιάξεις πολύ καλά τη διατροφή σου και κάνεις αερόβια θα φανούν. Όσο για το δέρμα, οι ασκήσεις στις οποίες οι κοιλιακοί γυμνάζονται ισομετρικά, βοηθούν στη σύσφιξή του..
    Πάντως είναι σαφές ότι διακρίνεται μία έντονη μυικότητα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-12-10 11:27 #322
    Το avatar του χρήστη AGGELOS.K

    Εγγραφή
    20-11-2009
    Περ.
    azerbaijan
    Μηνύματα
    650
    Προεπιλογή
    Βασίλη είσαι μεγάλος
    Πολλά τα κιλά μπρό
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-12-10 14:23 #323
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    @Savege ευχαριστω πολυ Νικολα για τα καλα λογια!!

    Τωρα για τα αεροβια το εχω σκεφτει και γω,δε ξερω αν αποδιδει ομως το να κανεις αρκετη αεροβια σε συνδιασμο με υπερθερμιδικη.Λες να δοκιμασω?

    Οσο για την πλατη εχεις δικιο,δε ξερω γιατι αλλα πιστευω πως κανω αρκετα καλη προπονηση.Παρ ολα αυτα δε λεω να βαλω μαζα εκει,μου κανει εντυπωση γιατι απο τις 4 η 5 ασκησεις που κανω για πλατη η 3 ειναι κοπηλατικες.

    @El Topo να σαι καλα φιλε μου..

    Ειμαι και γω της ιδια αποψης.Κακα τα ψεμματα,οταν εισαι νατουραλ και εχεις ογκο θα χεις και πολυ λιπος το οποιο ναι μεν θα το χασεις αλλα για να φανει το 6pack θα θυσιασεις και μυικη μαζα.Προσωπικα προτιμω να εχω το λιπακι μου,δλδ απλα επιπεδη κοιλια οχι περισσοτερο φυσικα,και να ειμαι μπαλαρισμενος στο υπολοιπο σωμα.

    @Gorillas να σαι καλα!!Το ξερω οτι ειναι λιγο επικυνδυνη και γι αυτο προσεχω οσο μπορω.Τις περισσοτερες φορες την κανω ανα 2η βδομαδα και γω.

    @Jimmy δεν απογοητευομαι με τους κοιλιακους,το ξερω οτι αν πεσω σε κιλα θα φυγει και το σωσιβιο.Οσο για το δερμα αυτο δε το ηξερα

    @Aggelos K ευχαριστω και παλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-12-10 15:27 #324

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    βασιλη δοκιμασε το ανεπιφυλακτα.εχω παντα αυτο κανω στον ογκο και δε λιπωνω.
    πολυ φαι και καμποση αεροβια(η μπασκετ)

    εδω επαιζα αγωνιστικο μπασκετ τοσα χρονια με καθημερινη προπονηση (που ειναι 10 φορες πιο επιπονο και κουραστικο και με πολυ μεγαλυτερη ενταση γιατι περιεχει και σπριντ και αλματα κτλ),σε σχεση με το διαδρομο/ελλειπτικο κτλ και παλι εβαζα μαζες πανω μου γιατι ετρωγα πολυ,και δεν χρειαζοταν να κανω μονοφαγια.

    απο κει και περα αν θες για την πυκνοτητα της πλατης αν και σιγουρα σε καποιο βαθμο ειναι γενετικο,δοκιμασε να κανεις το εξης.
    αφενος προπονησουν υπο περισσοτερες γωνιες.οχι μονο καθετες και οριζοντιες ελξεις(καθετες και οριζοντιες ελξεις με σημειο αναφορας τον κορμο μας εννοω).πειραματισου με διαγωνιες ελξεις.διαγωνιες απο ψηλα αλλα και απο χαμηλα.οι τροχαλιες του cross over ειδικα(αλλα και καποια χαμερ κατα δευτερο λογο) προσφερονται αφοβα και ακινδυνα για κατι τετοιο.

    επισης δοκιμασε το εξης.σε μενα ειχε/εχει δουλεψει τρελα στην πλατη μου.στις ασκησεις με τροχαλια,οπου δεν υπαρχουν νεκρα σημεια κατ'ουσιαν,κρατα 3 δευτερα την συσπαση στο τελος της θετικης επαναληψης,κι αλλα 3 στο τελος της αρνητικη επαναληψης ωστε να πετυχεις μεγιστη συσπαση και διαταση αντιστοιχα των μυων της πλατης.φυσικα θελει αργα και προσεκτικα και οχι σε ασκησεις τυπου κωπηλατικη με μπαρα η στυρος η αρσεις θανατου,γιατι εκει ο βαθμος επικινδυνοτητας αυξανεται.

    ελπιζω να βοηθησα.

    Υγ.Εl Τοpo για αλλη μια φορα οπως και με τα συμπληρωματα εισαι αδιαβαστος.Το οτι η βιομηχανια συμπληρωματων και η βιομηχανια φαρμακων θελει να μας/σας κανει να πιστεψετε οτι χωρις αυτα δε φτιαχνεις σωμα γραμμωμενο και με ογκο η το οτι εσυ σε θα τα εχεις καταφερει οσο καλα θα ηθελες επειδη δε θες να πιεστιες αρκετα,δεν ειναι λογος για να γενικευεις καταστασεις και να κανεις τετοιου ειδους σχολια τα οποια αποπροσανατολιζουν ειδικα τους νεους και τους αρχαριους.

    Καλο ειναι να μην γενικευουμε προσωπικες μας καταστασεις.Και γω επειδη δεν επιασα γκομενα την ταδε,δε σημαινει πως ειναι λεσβεια η πΟ$#%να.Λιγη συνεση δε βλαπτει οταν γραφουμε δημοσια σε φορουμ που διαβαζουν χιλιαδες μελη/επισκεπτες
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-12-10 15:39 #325
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασιλη δοκιμασε το ανεπιφυλακτα.εχω παντα αυτο κανω στον ογκο και δε λιπωνω.
    πολυ φαι και καμποση αεροβια(η μπασκετ)

    εδω επαιζα αγωνιστικο μπασκετ τοσα χρονια με καθημερινη προπονηση (που ειναι 10 φορες πιο επιπονο και κουραστικο και με πολυ μεγαλυτερη ενταση γιατι περιεχει και σπριντ και αλματα κτλ),σε σχεση με το διαδρομο/ελλειπτικο κτλ και παλι εβαζα μαζες πανω μου γιατι ετρωγα πολυ,και δεν χρειαζοταν να κανω μονοφαγια.

    απο κει και περα αν θες για την πυκνοτητα της πλατης αν και σιγουρα σε καποιο βαθμο ειναι γενετικο,δοκιμασε να κανεις το εξης.
    αφενος προπονησουν υπο περισσοτερες γωνιες.οχι μονο καθετες και οριζοντιες ελξεις(καθετες και οριζοντιες ελξεις με σημειο αναφορας τον κορμο μας εννοω).πειραματισου με διαγωνιες ελξεις.διαγωνιες απο ψηλα αλλα και απο χαμηλα.οι τροχαλιες του cross over ειδικα(αλλα και καποια χαμερ κατα δευτερο λογο) προσφερονται αφοβα και ακινδυνα για κατι τετοιο.

    επισης δοκιμασε το εξης.σε μενα ειχε/εχει δουλεψει τρελα στην πλατη μου.στις ασκησεις με τροχαλια,οπου δεν υπαρχουν νεκρα σημεια κατ'ουσιαν,κρατα 3 δευτερα την συσπαση στο τελος της θετικης επαναληψης,κι αλλα 3 στο τελος της αρνητικη επαναληψης ωστε να πετυχεις μεγιστη συσπαση και διαταση αντιστοιχα των μυων της πλατης.φυσικα θελει αργα και προσεκτικα και οχι σε ασκησεις τυπου κωπηλατικη με μπαρα η στυρος η αρσεις θανατου,γιατι εκει ο βαθμος επικινδυνοτητας αυξανεται.

    ελπιζω να βοηθησα.
    Oκ Νικολα,να σαι καλα για τις συμβουλες
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-12-10 16:22 #326
    Προεπιλογή
    μπραβο παικταρα μου! μια χαρα!

    ποσα κιλα εισαι ρε?









    (κουρεψου ρε , εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να στο λεω!!!!! )
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-12-10 17:05 #327
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο παικταρα μου! μια χαρα!

    ποσα κιλα εισαι ρε?



    (κουρεψου ρε , εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να στο λεω!!!!! )

    Να σαι καλα Κωστη!!98 και κατι ειμαι τωρα,1.85.

    Οταν θα αλλαξεις εσυ μουσικη τοτε θα παω και γω να κουρευτω
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-12-10 17:19 #328
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    eddie , επειδη ειμαι καινουργιος εδω μεσα και δεν σε ξερω και καλα, γενικα εισαι νατουραλ(πχ σαν τον savage) ? Για να μην παρεξηγηθω δεν υπονοω τπτ και σε κοβω και για νατουραλ μιας και θυμαμαι καπου ειχα διαβασει οτι ελεγες οτι εχεις χρονια πισω σου στα βαρη και πιο πριν εκανες και καποιο αθλημα(σφαιροβολια?) και εχεις και καλα γονιδια
    απλα επειδη και εγω γυρω στο 1.85 ειμαι τωρα 91 κιλα και βλεποντας εσενα στα 98 σε αυτη την κατασταση αμα μου πεις οτι εισαι και νατουραλ κιολας τοτε τι να πω, εισαι απλα προτυπο αθλητη και σωματος και εχεις το απολυτο respect apo meroys mou
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-12-10 17:36 #329
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kazmaier Εμφάνιση μηνυμάτων
    eddie , επειδη ειμαι καινουργιος εδω μεσα και δεν σε ξερω και καλα, γενικα εισαι νατουραλ(πχ σαν τον savage) ? Για να μην παρεξηγηθω δεν υπονοω τπτ και σε κοβω και για νατουραλ μιας και θυμαμαι καπου ειχα διαβασει οτι ελεγες οτι εχεις χρονια πισω σου στα βαρη και πιο πριν εκανες και καποιο αθλημα(σφαιροβολια?) και εχεις και καλα γονιδια
    απλα επειδη και εγω γυρω στο 1.85 ειμαι τωρα 91 κιλα και βλεποντας εσενα στα 98 σε αυτη την κατασταση αμα μου πεις οτι εισαι και νατουραλ κιολας τοτε τι να πω, εισαι απλα προτυπο αθλητη και σωματος και εχεις το απολυτο respect apo meroys mou
    Ναι φιλε μου,νατουραλ ειμαι και δεν εχω κανενα λογο να λεω ψεμματα.Πιστεψε οτι αν δεν ημουν θα το ελεγα και την ωρα που εβαζα τις φωτο η τουλαχιστον δε θα εγραφα"νατουραλ".Αυτο θα ηταν κοροιδια χαχα!!!

    Κοιτα,γυμναζομαι περιπου 7 χρονια με βαρη και ολο αυτο το διαστημα μονο 6 μηνες ημουν κατω απ τα 100κιλα!Απ το μαρτιο εχω χασει περιπου 20 κιλα με προσεγμενη διατροφη και προπονηση και να σου πω την αληθεια ουτε και γω πιστευα οτι θα κρατησω τοσους μυες.
    Καλα θυμασαι,σφαιροβολια και δισκοβολια εκανα!!

    Τεσπα,σε ευχαριστω για τα καλα λογια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-12-10 17:58 #330
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    αψογος και παλι φιλε μου, και εγω πανω κατω την ιδια λογικη εχω να φτασω στα 91 περιπου που ειμαι τωρα και μετα απλα να δουλευω και να βελτιωνω συνεχως την ιδια μαζα, και βλεποντας οτι εσυ κρατας πανω σου 98 κιλα παιρνω ακομα μεγαλυτερο θαρρος keep up the good york fella
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 22 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 1220212223243272 ... ΤελευταίαΤελευταία