Σελίδα 14 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415162464 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 196 έως 210 από 1447
  1. 28-09-10 23:52 #196
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Πολυ καλος 1000 φορες να βλεπω σωματα τετοια παρα να βλεπω κατι παιδακια με καλαμακια χερια και 6πακ.Οσο για την ασυμμετρια στα φτερα στην αρχη δεν την προσεξα αλλα οταν το ειπες ναι φαινεται λιγο να υστερεις στην αριστερη αλλα δεν ειναι τοσο εμφανη.Εχω και εγω αυτο το προβλημα και ελεγα τι σκατα γινεται το ενα φτερο μου ειναι πολυ πιο ανοιχτο απο το αλλο οσο συνεχιζω να το ψαχνω βλεπω οτι αρκετα ατομα εχουν αυτο το προβλημα απλα δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι απο λαθος εκτελεση δλδη αν εισαι δεξιοχειρας να βαζεις περισσοτερη εμφαση στην δεξια σου πλευρα ή καθαρα γενετικο θεμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-09-10 23:58 #197
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ καλος 1000 φορες να βλεπω σωματα τετοια παρα να βλεπω κατι παιδακια με καλαμακια χερια και 6πακ.Οσο για την ασυμμετρια στα φτερα στην αρχη δεν την προσεξα αλλα οταν το ειπες ναι φαινεται λιγο να υστερεις στην αριστερη αλλα δεν ειναι τοσο εμφανη.Εχω και εγω αυτο το προβλημα και ελεγα τι σκατα γινεται το ενα φτερο μου ειναι πολυ πιο ανοιχτο απο το αλλο οσο συνεχιζω να το ψαχνω βλεπω οτι αρκετα ατομα εχουν αυτο το προβλημα απλα δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι απο λαθος εκτελεση δλδη αν εισαι δεξιοχειρας να βαζεις περισσοτερη εμφαση στην δεξια σου πλευρα ή καθαρα γενετικο θεμα.
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-09-10 00:17 #198
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ καλος 1000 φορες να βλεπω σωματα τετοια παρα να βλεπω κατι παιδακια με καλαμακια χερια και 6πακ.Οσο για την ασυμμετρια στα φτερα στην αρχη δεν την προσεξα αλλα οταν το ειπες ναι φαινεται λιγο να υστερεις στην αριστερη αλλα δεν ειναι τοσο εμφανη.Εχω και εγω αυτο το προβλημα και ελεγα τι σκατα γινεται το ενα φτερο μου ειναι πολυ πιο ανοιχτο απο το αλλο οσο συνεχιζω να το ψαχνω βλεπω οτι αρκετα ατομα εχουν αυτο το προβλημα απλα δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι απο λαθος εκτελεση δλδη αν εισαι δεξιοχειρας να βαζεις περισσοτερη εμφαση στην δεξια σου πλευρα ή καθαρα γενετικο θεμα.
    Να σαι καλα!!Ε ναι,τι bodybuilders ειμαστε χωρις λιγο λιπακι!!!

    Οσο για την ασυμετρια απ οσο γνωριζω ειναι καθαρα γεννετικο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-09-10 01:25 #199
    Προεπιλογή
    Μπραβο ρε παικταρα, μ αρεσει που το παλευεις και με τις φωτο σου, τα βιντεακια σου ολα!

    Αν κοψουμε και λιγο μαλλακια ακομα καλυτερα αλλα τι να σου κανω που εισαι ροκας!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Levrone : 29-09-10 στις 01:27
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-09-10 01:45 #200

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    βασιλη μπραβο και απο μενα για αλλη μια φορα.
    αυτο που εχω να παρατηρησω βλεποντας το βιντεο ειναι οτι μαλλον δεν ειναι τοσο μεγαλη η ασσυμετρια σου.απλα δεν ποζαρεις σωστα(πραγμα πολυ λιγοτερο στεναχωρο απο το να εχεις ασυμμετρια).
    ειδικα το αριστερο χερι δε το σηκωνεις καθολου σχεδον ωστε να κορυφωσει(στη διπλη δικεφαλων),αλλα οκ θα τα μαθεις σιγα σιγα,τωρα που μπηκες στο χορο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-09-10 02:11 #201
    Προεπιλογή
    άρχοντας είσαι

    όσο για τις ασυμμετρίες όπως είπες και μονος σου όλοι τις έχουν και εμενα παράδειγμα το αριστερό φτερό είναι μεγαλύτερο από το δεξί ενώ είμαι δεξιόχειρας, αριστερό δικέφαλο μικρότερο από το δεξί , δεξί τρικέφαλο μικρότερο από το αριστερό κάτι σαν στραβοχυμένος λουκουμάς από ότι κατάλαβες.παρόλο που παίζω τα ίδια κιλά,ίδια τεχνική και έρχεται η ίδια κόπωση είναι κάπως δυσανάλογα.τα τετρακέφαλα σου μου έκαναν εντύπωση πάντως( από προηγούμενες photo)

    στήθος θα σου πρότεινα να δώσεις λίγο έμφαση γιατί φαίνεται να έχει μείνει πίσω
    stay full
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-09-10 11:06 #202
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο ρε παικταρα, μ αρεσει που το παλευεις και με τις φωτο σου, τα βιντεακια σου ολα!

    Αν κοψουμε και λιγο μαλλακια ακομα καλυτερα αλλα τι να σου κανω που εισαι ροκας!!!
    Τι να κανω φιλε προσπαθω!!οσο για το μαλλι,δε το κοβω ρε!Θα το κανω σφουγγαριστρα σα τον Kai Green


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασιλη μπραβο και απο μενα για αλλη μια φορα.
    αυτο που εχω να παρατηρησω βλεποντας το βιντεο ειναι οτι μαλλον δεν ειναι τοσο μεγαλη η ασσυμετρια σου.απλα δεν ποζαρεις σωστα(πραγμα πολυ λιγοτερο στεναχωρο απο το να εχεις ασυμμετρια).
    ειδικα το αριστερο χερι δε το σηκωνεις καθολου σχεδον ωστε να κορυφωσει(στη διπλη δικεφαλων),αλλα οκ θα τα μαθεις σιγα σιγα,τωρα που μπηκες στο χορο...

    Ευχαριστω πολυ Νικολα!!Σε αυτο που λες εχεις δικιο,εν μερη ομως.Το ποζαρισμα δεν ειναι σωστο και οντως στη διπλη δικεφαλων το αριστερο το κραταω κατω.Αυτο δεν εχει να κανει με την ασυμετρια ομως γιατι οταν ποζαρω στον καθρεφτη απο μπροστα παλι το ιδιο φαινεται,ακομα και στην relax pose και στην lat spread φαινεται η διαφορα στα φτερα.Ετσι κι αλλιως στα χερια το επιβεβαιωνει και η μεζουρα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rise above Εμφάνιση μηνυμάτων
    άρχοντας είσαι

    όσο για τις ασυμμετρίες όπως είπες και μονος σου όλοι τις έχουν και εμενα παράδειγμα το αριστερό φτερό είναι μεγαλύτερο από το δεξί ενώ είμαι δεξιόχειρας, αριστερό δικέφαλο μικρότερο από το δεξί , δεξί τρικέφαλο μικρότερο από το αριστερό κάτι σαν στραβοχυμένος λουκουμάς από ότι κατάλαβες.παρόλο που παίζω τα ίδια κιλά,ίδια τεχνική και έρχεται η ίδια κόπωση είναι κάπως δυσανάλογα.τα τετρακέφαλα σου μου έκαναν εντύπωση πάντως( από προηγούμενες photo)

    στήθος θα σου πρότεινα να δώσεις λίγο έμφαση γιατί φαίνεται να έχει μείνει πίσω
    Να σαι καλα φιλε!Οσο για το στηθος τωρα τελευταια εφαρμοζω διαφορες τεχνικες για να το αλλαξω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-09-10 11:11 #203
    Talking Eddie
    Μπράβο Eddie προχωρά δυνατά ! Δώστε όλα σε φαγητό ποιότητας και προπόνηση! Μεινε στα βασικά και ο δρόμος είναι ανοικτός μπροστά σου! Heavy weights only and good form.....
    "Just Add Weight"
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-09-10 11:14 #204
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο charchar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο Eddie προχωρά δυνατά ! Δώστε όλα σε φαγητό ποιότητας και προπόνηση! Μεινε στα βασικά και ο δρόμος είναι ανοικτός μπροστά σου! Heavy weights only and good form.....


    Να σαι καλα φιλε charchar
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-09-10 11:17 #205
    Προεπιλογή
    Μπραβο και απο εμενα αγορινα εισαι καλος και πειθαρχημενος.Με λιγα καλα κιλα που θα βαλεις τωρα και με λιγη περισσοτερη εμφαση στην διαιτα αργοτερα θα εισαι ακομα καλυτερος.
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-09-10 11:18 #206
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sogoku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο και απο εμενα αγορινα εισαι καλος και πειθαρχημενος.Με λιγα καλα κιλα που θα βαλεις τωρα και με λιγη περισσοτερη εμφαση στην διαιτα αργοτερα θα εισαι ακομα καλυτερος.
    Να σαι καλα ψηλε!!Μακαρι να πανε ολα καλα και να συνεχισω ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-09-10 11:23 #207
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Βασίλη πολύ καλός !!

    δεν χρειάζεσαι συμβουλές αφού το αποτέλεσμα μαρτυρεί ότι ξέρεις τον δρόμο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-09-10 12:13 #208
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να κανω φιλε προσπαθω!!οσο για το μαλλι,δε το κοβω ρε!Θα το κανω σφουγγαριστρα σα τον Kai Green.
    λοιπον....στο επομενο βιντεακι σου που θα εχει μακρυνει το μαλλι,θελω να κανεις το posing routine που εκανε ο kai στο arnold classic(ξερεις,αυτο με τον michael jackson)θα φτιαξω και fan club,θα γινει λαικη απαιτηση....
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-09-10 13:31 #209
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασίλη πολύ καλός !!

    δεν χρειάζεσαι συμβουλές αφού το αποτέλεσμα μαρτυρεί ότι ξέρεις τον δρόμο!
    Να σαι καλα Γιαννη!!Μωρε συμβουλες χρειαζομαι,μη νομιζεις οτι τον ξερω και καλα τον δρομο!!Απλως οπου διαλεξα να παω με εβγαλε καπου καλα,το θεμα ειναι να μη φτασω σε αδιεξοδο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον....στο επομενο βιντεακι σου που θα εχει μακρυνει το μαλλι,θελω να κανεις το posing routine που εκανε ο kai στο arnold classic(ξερεις,αυτο με τον michael jackson)θα φτιαξω και fan club,θα γινει λαικη απαιτηση....
    ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!Mακρια απο τον greene.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-09-10 13:36 #210
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!Mακρια απο τον greene.
    τοιχο τοιχο μη σε πετυχει.....
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 14 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415162464 ... ΤελευταίαΤελευταία