Σελίδα 1 από 97 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 1447
  1. 30-03-10 15:35 #1
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή Φωτογραφιες Eddie.
    Στα 13 μου ξεκινησα προταθλητισμο στο στιβο,σφαιρα-δισκο.Εφτασα σε καλο επιπεδο στους πανελληνιους αλλα ενα σπασιμο στο χερι σε ηλικια 15 ετων - το 3ο μεχρι στιγμης - με αναγκασε να αποσυρθω τοτε.Εκει αρχιζει η 1η κατω βολτα και παιρνω 15 κιλα σε 4 μηνες περιπου,καθισιο,φαι,ξυδια και ολα τα κολπα.Στραβωνω και αφου εχω αναρρωσει και εχω παρατησει το στιβο ξεκιναω γυμναστηριο.Πορωνομαι,ξεκιναω διατροφη και σχεδον χωρις αεροβικη σε 8 μηνες χανω 18 κιλα και 20 ποντους απ τη μεση(αρε ευλογημενε μεταβολισμε)..φτανω σε αυτο το επιπεδο με σχεδον 10 μηνες προπονησης,83.5 κιλα.








    Ανοιξη-καλοκαιρι 2006 ημουν ετσι.Το Νοεμβρη φευγω φανταρος και καταφερνω το ακατορθωτο.38 κιλα σε ενα χρονο..ουτε γω δε το πιστευω.Stretch Marks ακομα και στους πηχεις,για στηθος κοιλια δε το συζητω,ξερουν οι εγγυες!!Απολυτη ξεφτιλα.

    Θα μου πειτε,καλα τοσο πολυ ετρωγες?Εμ,εκει ειναι το θεμα οτι δεν ετρωγα τοσο πολυ.Μετα αντε να μασεις τ'ασυμαζευτα..παει κι ο μεταβολισμος,και η διαθεση.Παρ ολα αυτα πηγα κατευθειαν γυμναστηριο αλλα αποτελεσμα 0.

    Να τρεχω σαν το Βεγγο και να μην ιδρωνω σταλια!Τι λιποδιαλυτες,τι διατροφη,1.5 χρονο μετα εχω καταφερει να χασω 9-10 κιλα και και να φτασω περιπου 113.Με αεροβικη το πρωι νηστικος και απογευμα βαρη.Απο τη μερα εδω και 2 μηνες που πεισμωσα παλι,το πηρα πιο ζεστα και τελευταια διαβαζω πολυ το φορουμ για διατροφες κτλπ εχω χασει 3 κιλα και οσο παω κατεβαινω.

    Στοχος μου για αρχη ειναι να σπασω το φραγμα του ηχου εεεε του τριψηφιου ηθελα να πω και να παω στην προσφορα των 99.9 κιλων.Το υψος μου ειναι 1.85,αυτη τη στιγμη ειμαι 110κιλα με περιφερεια 115cm,χερια 46cm,πηχεις 36,γαμπες 45cm και τετρακεφαλους 64cm.Το λιπος μου ειναι περιπου 25% (με λιπομετρητη χεριων).






    Θελω να πιστευω οτι σε 2 χρονια θα εχω επανελθει.Δε ζηταω να χασω 20 κιλα σε 6 μηνες,εχω επιγνωση του πως φευγουν τα κιλα.Το μονο που ζηταω ειναι αργη και σταθερη προοδο,ας ειναι 2 κιλα το μηνα.

    Πως σας φανηκε η ιστορια μου?

    Υ.Γ.Οπως βλεπετε στην πλατη εχω κοκκινιλες απο την αποτριχωση,ξερει κανεις τι μπορω να βαλω μετα την αποτριχωση για να μην γινομαι ετσι?Τα εχω παρει με τις παλιοτριχες αλλα δε θελω να βαλω ξυραφι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-03-10 16:02 #2
    Προεπιλογή
    Νομίζω πως αδικείς αρκετά τον εαυτό σου.
    Εγώ θα σου πώ μπράβο
    Δικέφαλοι σούπερ.
    Και τα πόδια σου πολύ καλά και η πλάτη επίσης.
    Εχεις λίγο λίπος αλλά νομίζω με υπομονή και επιμονή θα κατακτήσεις τους στόχους σου. Καλή επιτυχία.

    Πράγματι πολύ κοκκινίλα. Με τι τρόπο έκανες αποτρίχωση?
    Το ταττού είναι τέλειο!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη -beba- : 30-03-10 στις 16:06
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-03-10 16:02 #3
    building than drugs
    Το avatar του χρήστη Doctorg

    Εγγραφή
    06-06-2008
    Μηνύματα
    1.193
    Προεπιλογή
    Όταν διάβασα τον τίτλο που εβαλες περίμενα να δω κάποιον με πολλά παραπανίσια κιλά . Ενώ δεν είσαι έτσι, έχεις μυική βάση , και το σώμα σου φαίνεται πως είναι προπονημένο. Το βασικότερο είναι πως ξέρεις ότι πρέπει να κάνεις υπομονή, και συνδυάζοντας προπόνηση και διατροφή θα έρθουν τα επιθυμητά για εσένα αποτελέσματα.
    Εγω να σου ευχηθώ καλή δύναμη και να έχεις πάντα διάθεση για να εκπληρώσεις τους στόχους σου .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-03-10 16:09 #4
    Προεπιλογή
    Εγω πάλι δεν τα βλέπω τοσο τραγικα τα πραγματα και με βαση τις νεες φωτο που εχεις βαλει(το πως εισαι τωρα)και δυο χρονια που λες το βρισκω λιγο υπερβολικο(πολύ)θα επανέλθεις πολύ νωριτερα!Το καλο ειναι οτι εχεις βαλει στοχο και εχεις θεληση!!!

    Με την αποτριχωση παντα οταν ερεθιζοταν το δερμα απο μενα και τις φιλες μου χρησιμοποιουσαμε την μπεπανθολ απο φαρμακειο και ξερω και αντρες που την βαζουν στην αποτριχωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-03-10 16:14 #5
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω πως αδικείς αρκετά τον εαυτό σου.
    Εγώ θα σου πώ μπράβο
    Δικέφαλοι σούπερ.
    Και τα πόδια σου πολύ καλά και η πλάτη επίσης.
    Εχεις λίγο λίπος αλλά νομίζω με υπομονή και επιμονή θα κατακτήσεις τους στόχους σου. Καλή επιτυχία.

    Πράγματι πολύ κοκκινίλα. Με τι τρόπο έκανες αποτρίχωση?
    Το ταττού είναι τέλειο!!!

    Ποιο απ τα δυο?

    Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια

    Οσο για την αποτριχωση,κανω με αποτριχωτικη μηχανη.Δε ξερω αν εχεις δοκιμασει,αν σε προλαβα μη το τολμησεις.Τοσο πονο ποτε στη ζωη μου.Ουτε με τα ταττου δε συγκρινεται.Βoys,καλυτερα κλωτσια στ αφρυδια
    Μακρια....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Doctorg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν διάβασα τον τίτλο που εβαλες περίμενα να δω κάποιον με πολλά παραπανίσια κιλά . Ενώ δεν είσαι έτσι, έχεις μυική βάση , και το σώμα σου φαίνεται πως είναι προπονημένο. Το βασικότερο είναι πως ξέρεις ότι πρέπει να κάνεις υπομονή, και συνδυάζοντας προπόνηση και διατροφή θα έρθουν τα επιθυμητά για εσένα αποτελέσματα.
    Εγω να σου ευχηθώ καλή δύναμη και να έχεις πάντα διάθεση για να εκπληρώσεις τους στόχους σου .
    Καταρχας σ'ευχαριστω πολυ!!
    Βαση μπορει να εχω,εχω ομως και ατιμο μεταβολισμο.Επισης στην παρουσα φαση εχω πολυ λιπος.Ισως πανω απο 25κιλα.Αν χαθουν τα 15,τοτε θα λαμψει η αληθεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-03-10 16:17 #6
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω πάλι δεν τα βλέπω τοσο τραγικα τα πραγματα και με βαση τις νεες φωτο που εχεις βαλει(το πως εισαι τωρα)και δυο χρονια που λες το βρισκω λιγο υπερβολικο(πολύ)θα επανέλθεις πολύ νωριτερα!Το καλο ειναι οτι εχεις βαλει στοχο και εχεις θεληση!!!

    Με την αποτριχωση παντα οταν ερεθιζοταν το δερμα απο μενα και τις φιλες μου χρησιμοποιουσαμε την μπεπανθολ απο φαρμακειο και ξερω και αντρες που την βαζουν στην αποτριχωση.
    Σ'ευχαριστω

    Θεληση εχω,μικρος ειμαι ακομα ουτε καν 22.Απλα θετω μακροπροθεσμους στοχους για να μη βρεθω προ εκπληξεως και ξενερωσω.

    Εννοειτε οτι βαζω bepanthol.Δε βοηθαει ομως
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-03-10 16:22 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο για την αποτριχωση,κανω με αποτριχωτικη μηχανη.Δε ξερω αν εχεις δοκιμασει,αν σε προλαβα μη το τολμησεις.Τοσο πονο ποτε στη ζωη μου.Ουτε με τα ταττου δε συγκρινεται.Βoys,καλυτερα κλωτσια στ αφρυδια
    Μακρια....
    Εννοείς την μηχανή που βγάζει τις τρίχες από τη ρίζα?

    Μια φίλη μου που κάνει τα πόδια της με αυτή τη μηχανή, τα κάνει μόλις βγεί από το ντουζ που είναι ανοιχτοί οι πόροι και πονάει λιγότερο μου είπε.
    Σίγουρα κάποιο body lotion χωρίς οινόπνευμα θα σε βοηθήσει με τις κοκκινίλες.

    Εγώ είμαι φαν της αποτρίχωσης με λειζερ. Με λειζερ μετά απο κάποιες επισκέψεις δεν ξαναβγαίνουν τρίχες. Καθαρίζεις μια και έξω. Και ο πόνος (κάψιμο) είναι σε πολύ ανεκτά επίπεδα.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-03-10 16:28 #8
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς την μηχανή που βγάζει τις τρίχες από τη ρίζα?

    Μια φίλη μου που κάνει τα πόδια της με αυτή τη μηχανή, τα κάνει μόλις βγεί από το ντουζ που είναι ανοιχτοί οι πόροι και πονάει λιγότερο μου είπε.
    Σίγουρα κάποιο body lotion χωρίς οινόπνευμα θα σε βοηθήσει με τις κοκκινίλες.

    Εγώ είμαι φαν της αποτρίχωσης με λειζερ. Με λειζερ μετά απο κάποιες επισκέψεις δεν ξαναβγαίνουν τρίχες. Καθαρίζεις μια και έξω. Και ο πόνος (κάψιμο) είναι σε πολύ ανεκτά επίπεδα.
    Ναι αυτην λεω.Στα ποδια την παλευω,ποναει λιγοτερο.Αλλα εκει στην πλατη σου λεω δε παιζει να συναντισω μεγαλυτερο πονο.Εχω σπασει 3 φορες χερι,εχω καει απ την εξατμιση της μηχανης,εχω παθει τενοντιτιδες και 2 θλασεις σε προσαγωγο + τα ταττου.

    Το λειζερ ειναι η καλυτερη λυση αλλα κοστιζει και πολυ.Το δουλευω στο μυαλο μου ομως γιατι δε παλευεται και ειναι αηδια(τουλαχιστον για μενα).

    Ποιο ταττουαζ σου αρεσε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-03-10 16:29 #9
    Προεπιλογή
    Εγώ πάντως, στις φωτογραφίες δεν βλέπω έναν άνθρωπο με 25% λίπος...Κάπου έχετε κάνει λάθος στην μέτρηση. Βαριά βαριά είσαι 17-18%...
    Βάλε αν θες και μια φώτο από μπροστά να σιγουρευτούμε...

    Έχεις καλές μάζες πάντως και με λίγο προσοχή στο κόψιμο, θα δείξεις πολύ καλά...

    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-03-10 16:36 #10
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Littlejohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως, στις φωτογραφίες δεν βλέπω έναν άνθρωπο με 25% λίπος...Κάπου έχετε κάνει λάθος στην μέτρηση. Βαριά βαριά είσαι 17-18%...
    Βάλε αν θες και μια φώτο από μπροστά να σιγουρευτούμε...

    Έχεις καλές μάζες πάντως και με λίγο προσοχή στο κόψιμο, θα δείξεις πολύ καλά...

    Τhanks man

    Δε ξερω τι λεει το μηχανημα,μπορει να κανει τα δικα του

    Στις πρωτες φωτο με εβγαζε 14.6 κιλα.

    Καλα απο μπροστα δε βαζω
    Ολο το λιπος εκει ειναι μαζεμενο.Το στηθος μου ειναι καλο μονο που στις ακρες δεν κοβει και κρεμμαει.Φυσιολογικο βεβαια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-03-10 16:56 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιο ταττουαζ σου αρεσε?
    Αυτό στην πλάτη αριστερά είναι πάρα πολύ ωραίο.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-03-10 17:00 #12
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό στην πλάτη αριστερά είναι πάρα πολύ ωραίο.
    Χαιρομαι που σου αρεσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-03-10 17:14 #13
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Aδερφε chill. Εισαι σε πολυ ικανοποιητικό επίπεδο. Πολυ καλή βάση και 3-4 κιλά το μήνα να χάνεις το καλοκαιράκι θα σε κομπλέ.

    Βτw όντος η αποτρίχωση είναι σοβαρό πακέτο. Μια φορά έβαλα τη δικια μου να μου κανει στη πλάτη και τι να πω.... είχα να δακρίσω από το θάνατο της γιαγιάς μου
    Ασε που έβγαλα και σπυράκια που μερικά ακόμα να φύγουν 1 χρόνο μετά... Μηχανή με την ψιλή και άγιος ο θεός
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-03-10 19:22 #14
    Το avatar του χρήστη Annih

    Εγγραφή
    10-01-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    96
    Προεπιλογή
    Μου αρέσουν οι όμοι σου στην 1η φωτό.
    go go για κάψιμο λίπους.. Είσαι σε καλό επίπεδο, συνέχισε την προσπάθεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-03-10 19:35 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μονο που ζηταω ειναι αργη
    judas priest ftw αδερφέ

    είδα τα μέταλλα και διάβασα ότι θέλεις οργή και σκέφτηκα τι λέει το άτομο..

    τρέξιμο τρέξιμο θέλεις

    http://www.youtube.com/watch?v=psTUiQzNoxw
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 97 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία