Σελίδα 84 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 3474828384858694 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.246 έως 1.260 από 1447
  1. 30-01-12 01:25 #1246
    Προεπιλογή
    Για σου ρε Βασίλη με τα gun-ια σου
    Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου
    “Strength is the product of struggle, you must do what others don’t to achieve what others won’t”
    Henry Rollins
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-01-12 02:49 #1247
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λε ρε παιδι μου τοσα ποστ για ενα χερι....? Ρε man απεκτησες σεβαστο εμβαδον , με αντικειμενικη αξια θα σε υπολογιζουμε στο εξης
    xaxaxaxaxax πες το ψεμματα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    δωσε πονο eddie!!!!To χερι ειναι μετα απο προπονηση¨?
    Αγορινα

    Οχι,χθες ειχα γαμπες..τελειως ασχετη μερα και εντελως κρυα τα χερια δλδ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    o ρε μαν! εισαι πολυ B.I.G τελικα ^^
    εχεις ποσταρι πουθενα το προγραμμα σου για χερια? ^^
    Ευχαριστω φιλε!!Οχι,δεν εχω ποσταρει πουθενα προγραμμα μου και δε θα το κανω γιατι περαν 1-2 βασικων ασκησεων για δικεφαλα και τρικεφαλα κανω παντα διαφορετικες ασκησεις

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 72K Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για σου ρε Βασίλη με τα gun-ια σου
    Γεια σου και σενα big bear
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-01-12 03:49 #1248
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    νταξ πραγματικα respect αν ειναι ετσι κρυα τα χερια σου σοβαρα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-01-12 03:58 #1249
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    νταξ πραγματικα respect αν ειναι ετσι κρυα τα χερια σου σοβαρα...
    χαχα..ναι ρε συ,ηθελα να βγαλω καμια φωτο εκεινη την ωρα γιατι συνηθως πηγαινω οταν εχει βραδιασει,και μου αρεσε η εικονα τους οπως τα εβλεπα στον καθρεφτη..και λεω δε βγαζω μια?αφου κοσμο δεν εχει ουτως η αλλως..thanks αγορινα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-01-12 10:19 #1250
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    τωρα ειδα και τις αλλες φωτο απο τις αλλες σελιδες τετοια διαφορα σε ενα χρονομα ποιος εισαι ο σουπερμαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-01-12 11:58 #1251
    Προεπιλογή
    κτηνος !! πολυ καλος Βασιλη, μπραβο σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-01-12 14:57 #1252
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα ειδα και τις αλλες φωτο απο τις αλλες σελιδες τετοια διαφορα σε ενα χρονομα ποιος εισαι ο σουπερμαν
    χαχα,νταξ φιλε τα παραλες!! δεν εχει να κανει ο ενας χρονος η οι 6 μηνες..εγω γυμναζομαι πολλα χρονια απλως δεν ειχα αποφασισει ποτε να πεσω χαμηλα σε βαρος-λιπος.Σιγουρα τα τελευταια 2 χρονια εχει μπει και αρκετη μαζα μιας και μονο αυτο το διαστημα προσεχω τη διατροφη μου,απλως η περισσοτερη δουλεια προυπηρχε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nastya Εμφάνιση μηνυμάτων
    κτηνος !! πολυ καλος Βασιλη, μπραβο σου
    Ευχαριστω πολυ ρε φατσα,το καταδυναμην..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-01-12 20:38 #1253
    Banned
    Εγγραφή
    11-04-2009
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    773
    Προεπιλογή
    Ωραίος Eddie, τούμπανο όπως πάντα

    Μια συμβουλή πάντως, παρόλλο που στο χέρι κρατάς φλέβα και κρύος, η κοιλιά μοιάζει λίγο να έχει αρχίσει να ξεφεύγει, για μένα μην ανεβαίνεις άλλο σε κιλά, δούλεψε αυτά η κατέβα.

    Περαστικά και με τους τραυματισμούς μαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-01-12 20:47 #1254
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Eddie στα 100 εφτασες γιατι το ηθελες εσυ ή απο σαβουρα απλα ξεφυγες?Γιατι θυμαμαι που ελεγες οτι δεν ηθελες να ξαναπας 3ψηφιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-01-12 00:06 #1255
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο destroyerody94 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίος Eddie, τούμπανο όπως πάντα

    Μια συμβουλή πάντως, παρόλλο που στο χέρι κρατάς φλέβα και κρύος, η κοιλιά μοιάζει λίγο να έχει αρχίσει να ξεφεύγει, για μένα μην ανεβαίνεις άλλο σε κιλά, δούλεψε αυτά η κατέβα.

    Περαστικά και με τους τραυματισμούς μαν
    Ευχαριστω πολυ αγορινα!!Η κοιλια μου ειναι χρονια προβλημα,τα χουμε ξαναπει.Απλα φαντασου οτι η περιφερεια μου οταν ημουν τερμα κομμενος,ηταν αρκετα μεγαλυτερη απο αλλους που σε παραπανω κιλα απο μενα ηταν στο τελευταιο σταδιο ογκου,οποτε καταλαβαινεις..περισσοτερα διαβασε παρακατω στο αλλο κουοτ

    Υ.Γ.κι εσυ εχεις κανει ωραια προοδο και ηθελα να σχολιασω,αλλα 2 φορες που ετοιμασα κειμενο,μολις πατησα υποβολη με πεταξε εξω και τσατιστηκα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eddie στα 100 εφτασες γιατι το ηθελες εσυ ή απο σαβουρα απλα ξεφυγες?Γιατι θυμαμαι που ελεγες οτι δεν ηθελες να ξαναπας 3ψηφιο
    Στα 100 εφτασα γιατι απλα ξεφυγα και τα πραγματα δε πηγαιναν οπως θα ηθελα η οπως τα ειχα υπολογισει.

    1ον ηρθαν οι τραυματισμοι με τους οποιους εγω ΔΕΝ μπορω να συμβιβαστω..μου εκοψαν ολη την ορεξη που ειχα για προπονηση,διατροφη,ξεκουραση κλπ κλπ..δεν υπηρχε κινητρο με λιγα λογια,γιατι εχω ξαναπει οτι οταν δε γυμναζομαι σκληρα,ετσι οπως μ αρεσει και οπως ξερω,νομιζω οτι κοροιδευω τον εαυτο μου,κι αυτο με οδηγει στο να μη προσπαθω για το καλυτερο.Δε με νοιαζει η διατροφη δηλαδη οταν δε μπορω να παω να τα σπασω,να γυρισω κατακουρασμενος και να πω οτι οκ..τωρα εχω κανει οτι μπορουσα και για σημερα και ειναι ωρα για να μπει λιγο ποιοτικη τροφη για να ολοκληρωθει μαζι με την ξεκουραση ολη η μυικη αναπτυξη.Μπορει να ακουγεται κουλο..αλλα δεν ειπα ποτε κι οτι ειμαι στα καλα μου

    2ον τα αεροβια πηγαιναν χαλια τελειως γιατι μια βαριομουν,μια κρυωνα και μια δεν εβρισκα παρεα..απ την αλλη βεβαιως βεβαιως αεροβικη και σαβουρα ΔΕΝ πανε μαζι οποτε ειναι και η σαβουρα ενας σημαντικος λογος που δεν ειχα ορεξη για αεροβια.Σκεφτομουν...τι να παω να καψω,τη σοκολατα που εφαγα χθες η το κεμπαπ που θα φαω σε 2 μερες?ε fuckησε τα..

    3ον απογοητευτηκα οταν ειδα οτι αμεσως αμεσως μεσα στον πρωτο μηνα μετα τη γραμμωση,στη συντηρηση δλδ ειχα βαλει 3 με 4 κιλα και με πηρε απο κατω..ειχα προδικασμενη την 100αρα δλδ και υστερα απλα το αποδεχθηκα.

    4ον ερωτευτηκα,και γιατι ερωτας στην αρχη χωρις σοκολατιτσες και μερικα ποτακια..δε λεει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-01-12 00:15 #1256
    Banned
    Εγγραφή
    11-04-2009
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    773
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων

    4ον ερωτευτηκα,και γιατι ερωτας στην αρχη χωρις σοκολατιτσες και μερικα ποτακια..δε λεει
    Το άφησες και τελευταίο ρε μπαγάσα χαχαχαχα
    Ουδέν κακό αμιγές καλού, απλά πρόσεχε μην πάρεις άλλα, δεν θα δυσκολευτείς, το έχεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-01-12 02:07 #1257
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Βασίλη μπράβο έχεις φτιάξει χέρι γίγαντα , αν συνεχίσεις έτσι θα σε ζητάνε ρε φίλε στο Hollywood να προμοτάρεις σε κάτι τέτοιες σκηνές....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    4ον ερωτευτηκα,και γιατι ερωτας στην αρχη χωρις σοκολατιτσες και μερικα ποτακια..δε λεει
    Αυτός είναι ο σοβαρότερος λόγος, η πεμπτουσία της ζωής, όλα τα παραπάνω που ανέφερες είναι απλά δικαιολογίες του ..... αέρα .

    Τώρα για την κοιλιά που γράφεις, έχεις κάνει τεράστια πρόοδο σε σχέση με τα πρωταρχικά στάδιά σου και πιστεύω ότι με τον καιρό έστω και πολύ σιγά η κοιλιακή χώρα και η μέση θα μαζέψουν και άλλο. Ίσως όχι τόσο σύντομα όσο αν έκανες προπόνηση καθαρά υπερτροφίας και αρκετή αερόβια άσκηση. Αλλά όλα αυτά είναι θέμα επιλογών και στόχων.
    Υγεία πάνω από όλα και τα υπόλοιπα εδώ είμαστε να τα λέμε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη grtech : 31-01-12 στις 02:10
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-01-12 02:13 #1258
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω φιλε grtech

    Νταξει,μπορω να πω οτι τα χερια ειναι ενα καλο σημειο πανω μου,μονο που στην ποζα των τρικεφαλων αν ειχα λιγο περισσοτερη μαζα στην εξωτερικη κεφαλη (η πιο βαθυ κοψιμο) τοτε πραγματικα θα ηταν παρα πολυ καλο και θα φαινονταν πολυ μεγαλυτερο (λογο σχηματος).

    Οσο για την κοιλια,το μονο σιγουρο ειναι οτι χρονο με το χρονο βελτιωνεται.Δηλαδη προπερσυ στα 95 εκανε μπαμ,περισυ στα 95 ηταν αισθητα πιο καλη (στα 92 σχηματιστηκε ο λοξος και λιγο οι πανω μοιρα)..ε φετος στα 95 πιστευω οτι θα μαι τουλαχιστον οπως ημουν περισυ στα 92.Αν ειμαι το ιδιο τοτε δε θα προσπαθησω καν να πεσω παρακατω..θελω να πιστευω οτι θα φαινομαι καλος με μειων 5-6 κιλα και οχι με 10 οπως περισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-01-12 02:41 #1259
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Αν θες να δώσεις επιπλέον όγκο στην εξωτερική κεφαλή του τρικέφαλου, δώσε προτεραιότητα την ημέρα των χεριών ή την ημέρα που έχεις πιέσεις "ανάλογα το πρόγραμμά σου" στις βυθίσεις στο δίζυγο όσο πιο κλειστή λαβή γίνετε με επιπλέον βάρος 8 με 10 επαναλήψεις το σετ και εκτάσεις τρικέφαλων στη τροχαλία με ανάποδη λαβή ''ίσια μπάρα, στραβόμπαρα ή μονή λαβή αναλόγως πως σε πιάνει καλύτερα'' 12 με 15 επαναλήψεις το σετ. Και οι δύο ασκήσεις με αργό τέμπο και συγκέντρωση.

    Γνώμη μου πάντα, φιλικά Γιώργος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-01-12 20:53 #1260
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    4ον ερωτευτηκα,και γιατι ερωτας στην αρχη χωρις σοκολατιτσες και μερικα ποτακια..δε λεει
    κανω πως δεν το ειδα....
    δηλαδη αυτο ηταν????ετσι απλα με πετας σαν στυμμενη λεμονοκουπα??!!!
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 84 από 97 ΠρώτηΠρώτη ... 3474828384858694 ... ΤελευταίαΤελευταία