Θέμα: Photos andreasaxo

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 58
  1. 10-08-11 16:55 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι προσεξε το κοιτα μεγαλο θεμα δεν εχεις απλα αν ξεφυγεις μπορει να βαλεις παραπανω εκει χεχε κ γω 8 πιανω αλλα για να τους εμφανισω μαλλον drugia θελει κ κανα διουρητικο μαζι μη σου πω χαχαχαχ,απλα δε λεω να γινεις φετας,απλα να προσεξεις μη ξεφυγεις σε θεμα λιπους γιατι εκει μπαινει πανευκολα
    Αν μπαίνει πανεύκολα λέει;
    Άστα να πάνε, εεεεεεε ρε καταραμένο DNA.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-08-11 17:08 #32
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι προσεξε το κοιτα μεγαλο θεμα δεν εχεις απλα αν ξεφυγεις μπορει να βαλεις παραπανω εκει χεχε κ γω 8 πιανω αλλα για να τους εμφανισω μαλλον drugia θελει κ κανα διουρητικο μαζι μη σου πω χαχαχαχ,απλα δε λεω να γινεις φετας,απλα να προσεξεις μη ξεφυγεις σε θεμα λιπους γιατι εκει μπαινει πανευκολα
    μη παρεισ διουριτικα δεν συμφερει να υποβαλεις τον οργανισμο σ στα σιντ π προκαλει γ ελαχιστες μερες που θ κρατησει...εκτοσ αν πας γ αγωνες...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-08-11 17:12 #33
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έπειτα από 1,5 χρόνο gym και μετά από 1 χρόνο και 5 μήνες αφότου μπήκαν η πρώτες μου φοτο, ήρθε η ώρα για της νέες νομίζω.
    εσυ δεν μπορεις να τον αλλαξεις.

    πες μου πως θες να το ονομασεις για να το αλλαξω εγω. και αλλη φορα προσεχε εετσιι??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-08-11 17:26 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ δεν μπορεις να τον αλλαξεις.

    πες μου πως θες να το ονομασεις για να το αλλαξω εγω. και αλλη φορα προσεχε εετσιι??
    Photos andreasaxo

    Ευχαριστώ και συγγνώμη που δεν τα κατείχα καλά τότε τα θέματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-01-15 19:33 #35
    Προεπιλογή
    Όνομα: Φωτογραφία0109.jpg Εμφανίσεις: 478 Μέγεθος: 39,7 KB

    Όνομα: Βίντεο0006_e1Νκτχπ.jpg Εμφανίσεις: 503 Μέγεθος: 49,1 KB

    Όνομα: Φωτογραφία0110.jpg Εμφανίσεις: 495 Μέγεθος: 35,7 KB

    Όνομα: Φωτογραφία0030.jpg Εμφανίσεις: 542 Μέγεθος: 110,2 KB

    Όνομα: Φωτογραφία0040.jpg Εμφανίσεις: 542 Μέγεθος: 74,6 KB

    Ίσως είναι η τελευταίες φωτογραφίες που ανεβάζω (ίσως).
    Είχα εκ'γενετης στένωση αορτής, έχω μεγαλοκαρδία, 10 χρόνια τώρα μετά από περιστατικό ενδοκαρδίτιδας τα ανακαλύψαμε αυτά και κάνω υπέρηχο καρδιάς ανά 6 μήνες.
    Δεν έχει αλλάξει τίποτα, ευτυχώς, είμαι σταθερός, η ανεπάρκεια που έχω είναι άνω του μέτριου αλλά σταθερή σε όλες της μετρήσεις παρόλο που έκανα πολύ δυνατές προπονήσεις 6 χρόνια τώρα
    Ο εδώ γιατρός επέμενε όλα αυτά τα χρόνια ότι κάνω κακώς που κάνω βάρη με το θέμα που έχω, πριν από ένα μήνα επισκέφθηκα τον γιατρό μου στην Αθήνα που με είχε αναλάβει όταν είχα περάσει το περιστατικό ενδοκαρδίτιδας και μόνο που δεν με έδειρε
    Όπως είπε είμαι πλήρως ανεύθυνος, έχω γίνει γομάρι με συνέπεια να επιβαρύνω πάρα πολύ την καρδία μου.
    Περιμένω παιδί, μου είπαν ότι πρέπει να τα βάλω κάτω, να πάρω μια απόφαση σοβαρή γιατί θα έχω οικογένεια πίσω μου.
    Είμαι συντετριμμένος ψυχολογικά όλο αυτό το διάστημα, από την άλλη δεν θέλω να τα παρατήσω τελείως, πάω τώρα και κάνω συντήρηση ένα μήνα τώρα, με γελοία κιλά, παιδικά.
    Θα φτιάξω ένα προγραμματάκι με ασκήσεις που να μην με κουράζουν γρήγορα και με βάση το σωματικό μου βάρος, κάτι σε Mass-Building Calisthenic Workout, αερόβιο και κανένα 5x5.
    Τέρμα τα τρελά συμπληρώματα με διεγερτικά και τα ECA, μόνο multi ADAM, κρεατίνη για vegans Now Foods, cayenne, cinnamon και ω3, πρωτείνη ΠΑΑΑΑΑΑρα πολύ σπάνια, αν θα περισσεύει τίποτα (δύσκολο με τον ερχομό του παιδιού).
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-01-15 19:57 #36
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Φίλε εγώ σου εύχομαι να πάνε όλα καλά με την υγεία σου γτ η υγεία είναι το παν , ένας λόγος παραπάνω τώρα που περιμένεις και παιδί. Παίξε πολύ χαλαρά όπως κάνεις ίσα ίσα να έχεις μια καλή φυσική κατάσταση και γενικά ευ ζην. Οι μυες σήμερα είναι αύριο δν είναι σιγά. Εστίασε στην χαρά του παιδιού σου και το γυμναστήριο θα σου φενεται ένα τίποτα. Από συμπληρώματα ω3 και μια πολυβιταμινη πιστεύω είναι καλά και αρκετά. Πρωτεινες κρεατινες κτλ υπερβολή πλέον και αχρείαστα.
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-01-15 20:11 #37
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    συγχαρητιρια που θα γινεις πατερας καταρχην...πες στον γιατρο σου να γραφει καμια συνταγη για κρυολογηματα γιατι για παραπανω δεν ειναι ο ανθρωπος γιατροι οπως παντα ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΡΑΓΙΚΑ απο την στιγμη που εδω και χρονια κανεις ανα εξαμηνο εξετασεις και δεν εχει παρουσιαστει επιδεινωση της καταστασης σου γιατι να σταματησεις να ασκεισαι με τον τροπο που σου αρεσει?αυτος ο αχαρακτηριστος εγω αγχος βλεπω να σου μετεδωσε παρα να σε βοηθησε αυριο μπορει να σου πει κοψε και το γ@μησι γιατι μπορει να παθεις ανακοπη θα τον ακουσεις? μεινε μακρυα απο καπνισμα ασκησου κανονικα και με τον νομο οπως θες εσυ και φυσικα ειναι αυτονοητο μεινε μακρυα απο ΦΑΡΜΑΚΑ απο την στιγμη που και η καρδια ειναι μυς και εκει ναι θα εχεις μεγαλο θεμα ειδικα εσυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-01-15 20:19 #38
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Να σου πανε ολα καλα φιλαρακο, πάνω απο ολα η υγεία, μη το σκέφτεσαι καθόλου!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-01-15 20:29 #39

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    βαγγαν πρεπει να σταματησει να γυμναζεται με τον τροπο που θελει γιατι εχει σοβαρο θεμα υγειας . καποιες φορες οντως οι γιατροι τα παρουσιαζουν τραγικα καποιες ομως θελουν να μας προφυλλαξουν απο τα χειροτερα .
    στην περιπτωση του Ανδρεα απαγορευονται δια ροπαλου τα βαρη και επιβαλλεται η αεροβια .περπατημα ...ΠΟΛΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ Ανδρεα ... μακρυα απο συμπληρωματα και προσοχη στη διατροφη σου .ειναι καλο οτι ακομα ελεγχεσαι με υπερηχο και οχι με αρτηριογραφιες και στρες εκο ..αν και το τελευταιο πιστευω θα σου δωσει πιο ακριβη εικονα της καταστασης σου .
    συνεχισε να γυμναζεσαι σε χαμηλους ρυθμους και ολα θα ειναι μια χαρα με το καλο να ερθει και το παιδακι σου και να σκεφτεσαι οτι θελει απλα καλα τον μπαμπα του και διπλα του ... δεν το ενδιαφερει αν ειναι γυμνασμενος ο πατερας του η οχι ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-01-15 21:10 #40
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    γιατι να απαγορευονται τα βαρη και οχι η εντονη καρδιοαγγειακη δραστηριοτητα?δεν λεω συμπληρωματα τυπου eca σε καμια περιπτωση οπως και οποιαδηποτε φαρμακα αλλα αφου εδω και εξι χρονια η κατασταση του δεν εχει επιδεινωθει και νομιζω ηξερε απο την αρχη τι εκανε αφου γνωριζε το προβλημα που ειχε γιατι να διακοψει την προπονηση με τα βαρη τωρα επειδη ο γιατρος του τον κατατρομαξε προσωπικα θα συνεχιζα κανονικα την προπονηση μου μακρυα απο σκευασματα οπως ECA και θα εκανα καθε εξαμηνο τις προβλεπομενες εξετασεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-01-15 21:24 #41
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Μπορίς να συνεχίσεις ότι έκανες διαφοροποιώντας το σώμα σου. Τα συμπληρώματα πέραν από μια πολυβιταμίνη, δεν σου χρειάζονται. Κάνε αυτό που λέμε διατροφή γράμμωσης, μείωση του σωματικού λίπους όσο γίνεται περισσότερο και θα είσαι μια χαρά. Υπερβολές προπονητικές δεν έχεις λόγο να κάνεις από τη στιγμή που δεν υπάρχει αγωνιστικός στόχος...

    Υ.Σ. Με το καλό να έρθει το παδί σου και πίστεψε με, δεν θα σε απασχολεί πλεον τίποτα εκτός από αυτό!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-01-15 22:12 #42

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι να απαγορευονται τα βαρη και οχι η εντονη καρδιοαγγειακη δραστηριοτητα?δεν λεω συμπληρωματα τυπου eca σε καμια περιπτωση οπως και οποιαδηποτε φαρμακα αλλα αφου εδω και εξι χρονια η κατασταση του δεν εχει επιδεινωθει και νομιζω ηξερε απο την αρχη τι εκανε αφου γνωριζε το προβλημα που ειχε γιατι να διακοψει την προπονηση με τα βαρη τωρα επειδη ο γιατρος του τον κατατρομαξε προσωπικα θα συνεχιζα κανονικα την προπονηση μου μακρυα απο σκευασματα οπως ECA και θα εκανα καθε εξαμηνο τις προβλεπομενες εξετασεις
    η καρδιαγγειακη δραστηριοτητα αυξανει τα αερια κ την ροη του αιματος ... οποτε μιλαμε για καλυτερη κυκλοφορια και κατα συνεπεια καλυτερη καρδιοαναπνευστικη λειτουργεια !!! η πιεση παλι απο τα βαρη μονο να τον επιβαρυνει μπορει χωρις να προσφερει τιποτα (αναφερομενοι παντα στην καλη λειτουργια της καρδιας ).
    το οτι δεν εχει επιδυνωθει ειναι πολυ καλο , δεν σημαινει ομως οτι αυτο δεν θα συμβει μελλοντικα αν ασχοληθει με μεγαλα βαρη .δεν υπαρχει λογος να πηγαινει γυρευοντας .το θεμα ειναι να μενει σταθερος η ακομα καλυτερα αν ειναι δυνατον να βελτιωνεται .
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-01-15 22:22 #43
    Προεπιλογή
    Σε καταλαβαινω πως αισθανεσαι που δεν πρεπει πια να κανεις τις δυνατες προπονησεις που εκανες. Πρωτα απο ολα η υγεια ομως για να μπορουμε να χαρουμε τις χαρες της ζωης.
    Οπως σου ειπαν κ τα παιδια ,με αναπροσαρμογη της προπονησης κ κυριως της διατροφης θα μπορεις ακομη κ να φαινεσαι καλυτερα.
    Και οταν θα φαινεσαι καλυτερα σωματικα ,σιγουρα θα σου ανεβει κ η ψυχολογια . Υπομονη καποιο διαστημα λογο αλλαγης πλευσης κ ειμαι σιγουρος οτι ολα θα σου πανε καλα. Προς θεου ομως μην αφησεις τελειως την γυμναστικη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-01-15 22:49 #44
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beegee Εμφάνιση μηνυμάτων
    η καρδιαγγειακη δραστηριοτητα αυξανει τα αερια κ την ροη του αιματος ... οποτε μιλαμε για καλυτερη κυκλοφορια και κατα συνεπεια καλυτερη καρδιοαναπνευστικη λειτουργεια !!! η πιεση παλι απο τα βαρη μονο να τον επιβαρυνει μπορει χωρις να προσφερει τιποτα (αναφερομενοι παντα στην καλη λειτουργια της καρδιας ).
    το οτι δεν εχει επιδυνωθει ειναι πολυ καλο , δεν σημαινει ομως οτι αυτο δεν θα συμβει μελλοντικα αν ασχοληθει με μεγαλα βαρη .δεν υπαρχει λογος να πηγαινει γυρευοντας .το θεμα ειναι να μενει σταθερος η ακομα καλυτερα αν ειναι δυνατον να βελτιωνεται .
    βρε τι λες?αυτοι οι μυθοι εχουν καταριφθει προ πολλου ξερεις ποσοι εχουν αποδημησει εις κυριον την ωρα που εκαναν αεροβια ενω φαινομενικα δεν ειχαν προβληματα καρδιας?ειναι μυθος οτι η αεροβια χτιζει γερη καρδια ενω τα βαρη την χαλανε και αυτο που λενε καποιοι οτι ενας που κανει βαρη δεν εχει αντοχη ειναι επειδη δεν προπονειται με αυτη την μορφη ασκησης δεν ειναι μαθημενος σε αυτη την μορφη εξασκησης οχι επειδη εχει ο αλλος πιο δυνατη καρδια επειδη κανει αεροβια. ξεφυγαμε ομως και εχω να πω οτι αν ημουν στη θεση του αντρεα το ιδιο θα συνεχιζα να κανω με διαφοροποιηση βεβαια σε σκευασματα τυπου eca και λοιπα φαρμακα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-01-15 23:02 #45

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρε τι λες?αυτοι οι μυθοι εχουν καταριφθει προ πολλου ξερεις ποσοι εχουν αποδημησει εις κυριον την ωρα που εκαναν αεροβια ενω φαινομενικα δεν ειχαν προβληματα καρδιας?ειναι μυθος οτι η αεροβια χτιζει γερη καρδια ενω τα βαρη την χαλανε και αυτο που λενε καποιοι οτι ενας που κανει βαρη δεν εχει αντοχη ειναι επειδη δεν προπονειται με αυτη την μορφη ασκησης δεν ειναι μαθημενος σε αυτη την μορφη εξασκησης οχι επειδη εχει ο αλλος πιο δυνατη καρδια επειδη κανει αεροβια. ξεφυγαμε ομως και εχω να πω οτι αν ημουν στη θεση του αντρεα το ιδιο θα συνεχιζα να κανω με διαφοροποιηση βεβαια σε σκευασματα τυπου eca και λοιπα φαρμακα
    μιλαω για την συγκεκριμενη περιπτωση ...τα βαρη επιβαρυνουν την κατασταση . εσυ θα συνεχιζες αλλα δεν εισαι στην θεση του Αντρεα . πιστευω μπορει να επιλεξει τι εχει πραγματικα αξια κ τι οχι .δεν γινεται να συνεχιζει να την καταπονει επειδη ειναι σταθερος .πρεπει να προσεξει πολυ την καρδια του, γυμναστικη με ορια ειναι οτι καλυτερο .
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία