Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 27-03-10 20:12 #1

    Εγγραφή
    03-01-2010
    Περ.
    salonica
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή αποριες στην εκτελεση 3 ασκησεων
    καλησπερα σε ολουσ...επειδη εχω καποιεσ αποριεσ ειπα να απευθυνθω στουσ ειδικουσ....λοιπον αυτα που 8ελω να ρωτησω ειναι αν στησ ασκησεισ με δικεφαλο σε στραβομπαρα αξιζει να φοραω ζωνη για ν μου κρατα τη μεση σταθερη...και επισησ εαν στισ προτασεισ ωμων μ αλτηρεσ πρεπει ν εχω εντελωσ τεντωμενα τ χερια η καπωσ λυγισμενα..και αν μπορουσατε να μου προτεινετε καποιεσ ασκησεισ πλαγιων κοιλιακων σε στρωμα.....ευχαρσιτω εκ τν προτερων για τ χρονο σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-03-10 20:28 #2

    Εγγραφή
    16-12-2009
    Περ.
    Δαφνη
    Μηνύματα
    71
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spiros22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα σε ολουσ...επειδη εχω καποιεσ αποριεσ ειπα να απευθυνθω στουσ ειδικουσ....λοιπον αυτα που 8ελω να ρωτησω ειναι αν στησ ασκησεισ με δικεφαλο σε στραβομπαρα αξιζει να φοραω ζωνη για ν μου κρατα τη μεση σταθερη...και επισησ εαν στισ προτασεισ ωμων μ αλτηρεσ πρεπει ν εχω εντελωσ τεντωμενα τ χερια η καπωσ λυγισμενα..και αν μπορουσατε να μου προτεινετε καποιεσ ασκησεισ πλαγιων κοιλιακων σε στρωμα.....ευχαρσιτω εκ τν προτερων για τ χρονο σας!
    Αν δεν εχεις γυμνασει αρκετα τη μεση σου καλο ειναι να φορας ζωνη.Εγω προσωπικα στραβομπαρα παιζω σε μαξιλαρακια η οταν παιζω ορθιος ακουμπαω την πλατη-μεση σε τοιχο ετσι ωστε να μην παιζει πολυ.Στις προτασεις για ωμους τα χερια πρεπει να ειναι τεντωμενα αλλα και να λυγιζει λιγο ο αγκωνας δεν υπαρχει καποιο προβλημα,οι δυσκολοτερες προτασεις παντως γινονται οταν δεν κατεβαζεις εντελως το χερι σε σημειο που να ξεκουραζεται ο ωμος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-03-10 21:04 #3
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο St3f Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν εχεις γυμνασει αρκετα τη μεση σου καλο ειναι να φορας ζωνη.Εγω προσωπικα στραβομπαρα παιζω σε μαξιλαρακια η οταν παιζω ορθιος ακουμπαω την πλατη-μεση σε τοιχο ετσι ωστε να μην παιζει πολυ.Στις προτασεις για ωμους τα χερια πρεπει να ειναι τεντωμενα αλλα και να λυγιζει λιγο ο αγκωνας δεν υπαρχει καποιο προβλημα,οι δυσκολοτερες προτασεις παντως γινονται οταν δεν κατεβαζεις εντελως το χερι σε σημειο που να ξεκουραζεται ο ωμος
    Εγω παντα κανω με λιγο λυγισμενα.Αν θελεις δυσκολια,αλλα και κατ εμε καλυτερο αποτελεσμα,στο ανω σημειο οι παλαμες να κοιτανε το ταβανι.Ξεκινας δλδ με τους αλτηρες με τις παλαμες προς τα μπουτια και καθως ανεβαζεις,κανεις εναλλαγη.Πολυ καλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-03-10 21:06 #4

    Εγγραφή
    03-01-2010
    Περ.
    salonica
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    koita ayto pou les se maksilarakia t ekana k ego apla m piezei pali sth mesh k sto stithos...twra t an thn exw th mesh arketa gimnasmenh den mporw n t katalabw padws mia fora pou dokimasa me zwnh eniwtha pio demenos k n m pianei pio kala h askhsh apla eimai o monos p exw dei m zwnh s ayth th askhsh....k top tip g protasis kalo den to hksera thanks...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-03-10 21:07 #5

    Εγγραφή
    03-01-2010
    Περ.
    salonica
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    kaloo tha t dokimasw na dw an me pianei kalyera etsi...

    ***ΓΡΑΦΕ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΣΤ
    MODS TEAM***
    Απάντηση με παράθεση