Θέμα: Herbalife

Σελίδα 15 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 268
  1. 01-12-15 21:00 #211
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλα επειδή όσο καιρό το χρησιμοποιώ κατάφερα να μείνω μακριά από διάφορες λοιμώξεις μολύνσεις και ασθένειες που με βασάνισαν τον χρόνο πριν μπω στην διαδικασία να το δοκιμάσω.Ξέρω ότι με εφοδιάζει με ασβέστιο μαγνήσιο βιταμίνη c d και πολλές άλλες και νιώθω καλα . Αυτο που τελικά αντικατέστησα καταναλώνοντας το ειναι οι 4 καφέδες την ημέρα και τα αντιβιοτικά.
    δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα γραφεις αυτα ομως..
    λες πως οι απο πανω γραφουν ασχετα, ενω κ εσυ ασχετα πραγματα γραφεις αναφεροντας οτι αντικατεστησες αντιβιοτικα, τα οποια ειναι φαρμακα που στα δινει ο γιατρος για καποιο λογο, με μια σκονη συμπληρωματος.
    επισης, δεν μπορω να καταλαβω πως ενα συμπληρωμα σε κρατησε μακρια απο ολα αυτα που αναφερεις, οπως λοιμωξεις ασθενειες κλπ..θα πρεπει να ξερεις οτι ειναι παρανομο να γραφεις η να υποστηριζεις σαν εταιρια οτι ενα συμπληρωμα προλαμβανει η θεραπευει ασθενειες,κ αυτο στο γραφω κυριως γιατι λες πως εισαι συμβουλος της εταιριας..ειμαι σιγουρος οτι ο ΕΟΦ θα χαρει πολυ να μαθει οτι κυκλοφορουν τετοιου ειδους συμπληρωματα εκει εξω που τα κανουν ολα αυτα που γραφεις κ αντικαθιστουν τα φαρμακα.
    αν τωρα μας δωσεις κ ενα ονοματεπωνυμο, γιατι παλι δεν καταλαβα, ειναι δικη σου προσωπικη αποψη ολα αυτα, η ειναι κ η αποψη της ιδιας της εταιριας, γιατι σηκωνει πολυ ερευνα το θεμα.

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-12-15 21:04 #212
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    ....μας ψεκαζουν!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-12-15 21:10 #213
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andie Εμφάνιση μηνυμάτων
    επισης κρινω προσβλητικα τα σχολια σας και δεν δεχομαι συμβουλες απο ατομα που το μονο που εχουν να πουν ειναι : οι φακες ειναι χαλια , δεν μαρεσουν οι φακες , αλλα ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΤΕ ΦΑΚΕΣ γτ ο μπαρμπασταθης δεν εχει ωραια φατσα ! γιατι αυτο λετε τοση ωρα .
    Καμία σχέση, εδώ δε μιλάμε για γεύση ή τέλος πάντων κάτι υποκειμενικό. Μπορείς να κρίνεις όλα τα συμπληρώματα του κόσμου, αρκεί πρώτον να ξέρεις να διαβάζεις την ετικέτα και 2ον να έχεις γνώση πάνω στα συστατικά που περιέχουν.

    Ε μα κι εσύ και οι προηγούμενοι "σύμβουλοι" που γράψατε σ' αυτό το θέμα, δεν ξέρετε που σας παίρνει να πείτε εξυπνάδες και που όχι. Πάτε τώρα και τα λέτε αυτά στο bb.gr
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-12-15 22:58 #214
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τόση ώρα συγκρίνονται δυο τελείως διαφορετικά πράγματα! Οι σκόνες πρωτεΐνης ειναι σκόνες πρωτεΐνης και θα τις πάρεις για τροφή μυών . Η σκόνη της Herbalife δεν ειναι γυμναστηριακο προϊόν. Ναι οκ ειναι πρωτεϊνούχο αλλα περιέχει την περιεκτικότητα που χρειάζεται ένας ανθρώπινος οργανισμός για να παραμείνει υγιής ή να βελτιώσει την υγεία του σε συνδυασμό με βιταμίνες και μέταλα. Χρησιμοποιείται και προωθείτε ως πρωινό γεύμα σε ανθρώπους που δεν τρέφονται σωστά, δεν τρώνε καθόλου πρωινό ή θέλουν κάπως να γλυτώσουν από τα σίγουρα επιβλαβή κρουασάν τυρόπιτες πίτσες λιπαρά σάκχαρα και υδατάνθρακες. Ναι ειμαι ένας ευχαριστημένος καταναλωτής της εταιρίας αυτής και όχι επειδή ήθελα να χτίσω μυς ή να χάσω κιλά αντικαθιστώντας την πίτσα με το ρόφημα αυτο ... Αλλα επειδή όσο καιρό το χρησιμοποιώ κατάφερα να μείνω μακριά από διάφορες λοιμώξεις μολύνσεις και ασθένειες που με βασάνισαν τον χρόνο πριν μπω στην διαδικασία να το δοκιμάσω.Ξέρω ότι με εφοδιάζει με ασβέστιο μαγνήσιο βιταμίνη c d και πολλές άλλες και νιώθω καλα . Αυτο που τελικά αντικατέστησα καταναλώνοντας το ειναι οι 4 καφέδες την ημέρα και τα αντιβιοτικά. Το θέμα των πωλητών δεν με απασχολεί εξάλλου αν δεν θες να επικοινωνήσεις με κάποιον μπορείς να παραγγείλεις το προϊόν μέσω ίντερνετ. Εγώ έγινα σύμβουλος της Herbalife για να αγοράζω το προϊόν με έκπτωση και όχι δεν έδωσα 90 ευρώ . Αγόρασα την σκόνη μου 10 € παραπάνω ( ουσιαστικά δλδ αγορά τον κωδικό μου και τα δικαιώματα) τα οποία τα έκανα απόσβεση στις επόμενες αγορές έχοντας πλέον την έκπτωση. Το θέμα της προώθησης δεν με ενδιαφέρει όχι φυσικά επειδή ειμαι πλούσια αλλά επειδή ειναι ένα επάγγελμα που δεν μου ταιριάζει και δεν μου ταιριάζει. Δεν έχω δοκιμάσει άλλες σκόνες πρωτεΐνης αν και όπως προειπα δεν θεωρώ το ρόφημα της Herbalife ρόφημα πρωτεΐνης καθώς περιέχει πολυ πιο ωφέλημα και σημαντικά συστατικά από την πρωτεΐνη .. Το μόνο που δοκίμασα για να προστατέψω τον εαυτό μου ήταν μονές βιταμίνες όπως βιταμίνη c ή καλα λιπαρά τύπου ωμέγα 3-6-9 όμως δεν κατάφερα πολλά καθώς ο συνδυασμός ειναι αυτός που τα καθιστά απορροφησιμα. Ελπίζω να μην ένιωσε κανεις ότι κανω προώθηση απλά είπα την γνώμη μου όπως την έχω βιώσει εγώ
    Συγνώμη που θα στο πω έτσι αλλά δεν γνωρίζεις την αγορά των συμπληρωμάτων και τα ίδια τα συμπληρώματα. Θα σου αντικρούσω ένα ένα αυτά που λες. Πάμε: γυμναστηριακό προϊόν δεν υπάρχει! Επιλέγεις ποιο μάκρο ή μίκρο-συστατικό χρειάζεσαι είτε κάνεις ποδηλασία, είτε γυμναστήριο είτε ποδόσφαιρο είτε zumba είτε κάθεσαι και το αγοράζεις. Επίσης όλα αυτά τα προϊόντα δεν προορίζονται για να σου κάνουν κακό (λες "...αλλα περιέχει την περιεκτικότητα που χρειάζεται ένας ανθρώπινος οργανισμός για να παραμείνει υγιής ή να βελτιώσει την υγεία του") αλλά να σου καλύψουν κάποιες ανάγκες. Επίσης μιλάς για προϊόντα με βιταμίνες, ωμέγα 3 κτλ. Λες ολόκληρη βιομηχανία να μην βγάζει τέτοια προϊόντα?? μόνο η herbalife βγάζει τέτοια? Και για του λόγου το αληθές: http://athlitis.gr/simpliromata/prot...1000gr-sci-mx/ http://athlitis.gr/simpliromata/prot...gr-warriorlab/ κτλ. Μετά θες φυτική; υπάρχουν κ τέτοιες: http://athlitis.gr/simpliromata/prot...900-gr-sci-mx/

    Τέλος, αυτό που αναφέρεις και σωστά επισημαίνει από πάνω ο beefmeup είναι λάθος και μάλιστα διώκεται από τον ΕΟΦ! Αν κάποιο προϊόν γράφει πως αντικαθιστά τα αντιβιοτικά ή άλλα φάρμακα, διώκεται καθώς απαγορεύεται από το νόμο. Καλό θα είναι να προσέχεις τι λες...

    Αυτό που θέλω να πω, είναι πως η συγκεκριμένη εταιρία είναι άλλη μία εταιρία στο χώρο χωρίς τίποτα παραπάνω από τις άλλες όσο κ αν θέλει να το παίξει πως αυτή είναι μία "υγιεινή" λύση και τα υπόλοιπα όχι. Και αν τα άλλα είναι επιβλαβή γιατί βγάζει την σειρά 24? Αυτά από μένα. Φιλικά
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-12-15 13:59 #215
    Προεπιλογή
    παρεξηγηθηκα μαλλον αποτι καταλαβαινω.. δεν ειμαι κανενος συμβουλος . δεν αντικατεστησα κανενα φαρμακο απλα σταματησα να τα χρησιμοποιω πειτε το συμπτωση πειτε το το πλασιμπο? πειτε το απλα περασα απανωτες ιωσεις και κρατησαν ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα ?οπως θελετε . Δεν καταλαβαινω γτ εχει γινει τοσο μεγαλο θεμα . γνωριζω πολυ καλα να διαβαζω ετικετες αν οντως αυτες ειναι αληθεις και σαν επιστημον φυσικης αγωγης γνωριζω πολυ καλα τι επιδραση εχει η καθε ουσια στον οργανισμο . Σταματηστε να με κατηγορειτε δεν προσπαθω να πουλησω τπτ δεν μου ανηκει καμια εταιρια και δεν με νοιαζει να φαληρησει κιολας . Πως να το πω δεν με συνδεει τπτ μαζι της σημερα χρησιμοποιω ενα προιον αυριο χρησιμοποιω ενα αλλο . ειπα απλα πως το βιωσα οπως ειδα οτι γινεται σε συζητησεις και με αλλα προιοντα .Αλλοι παιρνουν ενα συγκεκριμενο προιον και τους προκαλει ζαλαδα, αλλους τους πειραζει στο στομαχει και αλλοι με το ιδιο προιον ΄΄πετανε'' οι δεν νιωθουν καμια αλλαγη . Μπορω και εχω το ελευεθρο πιστευω να ενθουσιαστω και να απογοητευτω με ενα προιον και θα το δηλωσω και στις δυο περιπτωσεις . Το ολο θεμα με την συγκεκριμενη εταιρια ειναι η φανερη και απροκαλυπτη προωθηση που γινεται παντου και οπως να ναι . Νιωθω απο σας εναν φοβο ...οτι θα μιλησω και ξαφνηκα θα εμφανηστει μπροστα σας ενα προιον της Herbalife και ενα ανθρωπακι που θα ζηταει χρηματα . Επειδη λοιπον τιποτα απο αυτα δεν θα συμβει και συμφεροντα (απο την μερια μου τουλαχιστον) δεν υπαρχουν λανθασμενα ειναι ανεβασμενοι οι τονοι. Νομιζα οτι μπορει να πει ο καθενας την γνωμη του για το ό,ποιο προιον ετυχε για δικους του λογους(ο καθενας) να δοκιμασει. Μαλλον εκανα λαθος !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-12-15 14:12 #216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη που θα στο πω έτσι αλλά δεν γνωρίζεις την αγορά των συμπληρωμάτων και τα ίδια τα συμπληρώματα. Θα σου αντικρούσω ένα ένα αυτά που λες. Πάμε: γυμναστηριακό προϊόν δεν υπάρχει! Επιλέγεις ποιο μάκρο ή μίκρο-συστατικό χρειάζεσαι είτε κάνεις ποδηλασία, είτε γυμναστήριο είτε ποδόσφαιρο είτε zumba είτε κάθεσαι και το αγοράζεις. Επίσης όλα αυτά τα προϊόντα δεν προορίζονται για να σου κάνουν κακό (λες "...αλλα περιέχει την περιεκτικότητα που χρειάζεται ένας ανθρώπινος οργανισμός για να παραμείνει υγιής ή να βελτιώσει την υγεία του") αλλά να σου καλύψουν κάποιες ανάγκες. Επίσης μιλάς για προϊόντα με βιταμίνες, ωμέγα 3 κτλ. Λες ολόκληρη βιομηχανία να μην βγάζει τέτοια προϊόντα?? μόνο η herbalife βγάζει τέτοια? Και για του λόγου το αληθές: http://athlitis.gr/simpliromata/prot...1000gr-sci-mx/ http://athlitis.gr/simpliromata/prot...gr-warriorlab/ κτλ. Μετά θες φυτική; υπάρχουν κ τέτοιες: http://athlitis.gr/simpliromata/prot...900-gr-sci-mx/

    Τέλος, αυτό που αναφέρεις και σωστά επισημαίνει από πάνω ο beefmeup είναι λάθος και μάλιστα διώκεται από τον ΕΟΦ! Αν κάποιο προϊόν γράφει πως αντικαθιστά τα αντιβιοτικά ή άλλα φάρμακα, διώκεται καθώς απαγορεύεται από το νόμο. Καλό θα είναι να προσέχεις τι λες...

    Αυτό που θέλω να πω, είναι πως η συγκεκριμένη εταιρία είναι άλλη μία εταιρία στο χώρο χωρίς τίποτα παραπάνω από τις άλλες όσο κ αν θέλει να το παίξει πως αυτή είναι μία "υγιεινή" λύση και τα υπόλοιπα όχι. Και αν τα άλλα είναι επιβλαβή γιατί βγάζει την σειρά 24? Αυτά από μένα. Φιλικά
    Σευχαριστω που η απαντηση σου ηταν ενλογη και χρησιμη . Δεν προσπαθησα να ανηψωσω την συγκεκριμενη εταιρια δεν διαφωνω οτι οτι μπορει να μην διαφερει σε τιποτα απο αλλες ή και να ναι χειροτερη . Το μονο που λεω ειναι οτι εγω αυτην δοκιμασα γι αυτη εχω αποψη και δεν αναιρω το γεγονος οτι ολα αυτα που ''ενιωσα'' μπορει να γινοντουσαν ουτοσιαλλως γτ πολυ απλα ημουν καλα εκεινη την περιοδο και ηταν ευκολο να κανω την συγχυση με το οποιο προιον χρησιμοποιουσα εκεινη την περιοδο .
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-12-15 14:21 #217
    Προεπιλογή
    την συγκεκριμενη περιοδο χρησιμοποιω αλλο προιον γτ πολυ απλα ηταν η αρχη και ψαχνομαι και δοκιμαζω. Που βεβαια τρεμω λιγο στην ιδιεα να ονομασω το προιον που χρησιμοποιω εδω (μην ταμπελοφορεθω πλασιε και πωλητης παλι ξαφνηκα) . Μπορει απλα ενα σκευασμα ηπιο το λετε? μουφα το λετε? να σοθυ δινει το ψυχολογικο εναυσμα να ξεκινησεις και να ενδιαφερθεις λιγο παραπανω για το σωμα σου και τον ευατο σου και νομιζω αυτο ειναι και το συμπερασμα που προκυπτει και απο το αρχικο μου μηνυμα (το οποιο παραδεχομαι οτι εχει γραφτει με μια δοση ενθουσιασμου παραπανω)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-12-15 17:18 #218
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έγινα σύμβουλος της Herbalife
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andie Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειμαι κανενος συμβουλος... Πως να το πω δεν με συνδεει τπτ μαζι της σημερα χρησιμοποιω ενα προιον αυριο χρησιμοποιω ενα αλλο . ειπα απλα πως το βιωσα οπως ειδα οτι γινεται σε συζητησεις και με αλλα προιοντα
    Κάποιος τα μαζεύει
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-12-15 17:33 #219
    Προεπιλογή
    ναι εμαθα πως λειτουργει και το εκανα για να εχω εκπτωση οχι για να δουλεψω δεν ασχοληθηκα καθολου με αυτο το κομματι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-12-15 17:36 #220
    Προεπιλογή αυτα ακριβως ειπα
    Το θέμα των πωλητών δεν με απασχολεί εξάλλου αν δεν θες να επικοινωνήσεις με κάποιον μπορείς να παραγγείλεις το προϊόν μέσω ίντερνετ. Εγώ έγινα σύμβουλος της Herbalife για να αγοράζω το προϊόν με έκπτωση και όχι δεν έδωσα 90 ευρώ . Αγόρασα την σκόνη μου 10 € παραπάνω ( ουσιαστικά δλδ αγορά τον κωδικό μου και τα δικαιώματα) τα οποία τα έκανα απόσβεση στις επόμενες αγορές έχοντας πλέον την έκπτωση. Το θέμα της προώθησης δεν με ενδιαφέρει όχι φυσικά επειδή ειμαι πλούσια αλλά επειδή ειναι ένα επάγγελμα που δεν μου ταιριάζει και δεν μου ταιριάζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-12-15 17:38 #221
    Προεπιλογή
    ελα τελοσπαντων σιγα μην δικαιολογηθω κιολας για την γνωμη μου ! το δικαστηριο τελειωνει εδω και κρινω μονη μου τον εαυτο μου αθωο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-12-15 18:27 #222
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Τελος η απολογια?
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-12-15 18:40 #223
    Προεπιλογή
    ναι τελος νομιζω τα πηγα αρκετα καλα αλλα ηταν λιγο κουραστικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-12-15 21:26 #224
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εγω παλι επειδη πηγαν να μου την πλασαρουν θα πω οτι δεν εχω γνωμη αν ειναι καλυτερη η χειροτερη θα πω οτι ειναι πανακριβη και καπου εκει τελειωνουν ολα.νομιζω οτι υπηρχε σκευασμα του κιλου στα 64 ευρω ακριβοτερο μπορει φθηνοτερο οχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-12-15 23:14 #225
    Προεπιλογή
    Εγώ έχω να πω πως πριν πολλά χρόνια είχα πάει σε ένα ενημερωτικό τους σεμινάριο........μασονεία σκέτη η υπόθεση
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ... ΤελευταίαΤελευταία