Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 36
  1. 31-07-13 01:03 #16
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    η καφεινη ειναι στα 300 μγ...πειρα 2 καπσ μιση ωρα πριν την προπονα.πριν μια ωρα περιπου ειχα παρει γευμα.
    It's not who I am underneath, but what I do that defines me
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-07-13 01:16 #17
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    εγω θα σου λεγα αν εχεις ανοχη στην καφεινη να το ανεβασεις στα 400μιλι και βλεπεις....εξάλλου μπορει να το νιωσεις τη 2η ή 3η φορα.....διαφορα σε εκκριση ιδρώτα κουρων δεν ειδες?
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-07-13 01:30 #18
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    τπτ απ αυτα δεν ειδα ακομα..με την καφεινη δεν εχω θεμα θα την ανεβασω...θα δω πως θα παει τις επομενες μερες και θα εχω ποιο ολοκληρωμενη αποψη...
    It's not who I am underneath, but what I do that defines me
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-02-14 19:39 #19
    Προεπιλογή stacker 4
    kalispera paides..arxika na sas pw pws dn asxoloume me to bodybuilding apla ksekinisa gumnastirio gia na xasw kanena kilo..
    eimai 123 kila kai 1.83 ypsos kai thelw na ftasw 100kg me 105 kg..
    perusi p ksekinisa pali eperna stacker 3 kai eida mikra apotelesmata (koumpwna 2,mia prin apo kathe geuma)
    twra zitisa pali lupodoalites apo ton gumnasti m kai mou edwse to stacker 4 kai m eipe na pernw 3 kapsoules 1.30 wra prin tin proponisi...
    na tis pernw egw p den axoloumai para mono thelw na xasw poio grigora??kai an tis ksekinisw poses na pernw kai gia poso??

    exoun kapoia epiptosi stin ygeia??
    euxaristw....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-02-14 19:50 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vasgewrgiou Εμφάνιση μηνυμάτων
    kalispera paides..arxika na sas pw pws dn asxoloume me to bodybuilding apla ksekinisa gumnastirio gia na xasw kanena kilo..
    eimai 123 kila kai 1.83 ypsos kai thelw na ftasw 100kg me 105 kg..
    perusi p ksekinisa pali eperna stacker 3 kai eida mikra apotelesmata (koumpwna 2,mia prin apo kathe geuma)
    twra zitisa pali lupodoalites apo ton gumnasti m kai mou edwse to stacker 4 kai m eipe na pernw 3 kapsoules 1.30 wra prin tin proponisi...
    na tis pernw egw p den axoloumai para mono thelw na xasw poio grigora??kai an tis ksekinisw poses na pernw kai gia poso??

    exoun kapoia epiptosi stin ygeia??
    euxaristw....
    οι λιποδιαλητες δεν θα σου κανουνε τιποτα απολυτος διατροφη και γυμναστικη θες
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-02-14 22:30 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι λιποδιαλητες δεν θα σου κανουνε τιποτα απολυτος διατροφη και γυμναστικη θες
    kala sigoura!!!den tha voithisoun perisotero stin apoleia lupous?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-02-14 14:40 #22
    Προεπιλογή
    [QUOTE=vasgewrgiou;774060]kala sigoura!!!den tha voithisoun perisotero stin apoleia lupous?[/QUOTE οχι φιλε πρωτα θα φτιαξεις ενα προγραμα διατροφης θα το τρεξεις 2-3 μηνες μαζι με γυμναστηριο και μετα αν θες παρε λιποδιαλυτη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-10-15 13:04 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Stacker 4 (Stacker2 Europe)
    Όνομα: Stacker4-ProductPageBanner.jpg Εμφανίσεις: 968 Μέγεθος: 137,2 KB

    Όνομα: 01-130-002 Stacker 4 100caps.png Εμφανίσεις: 1052 Μέγεθος: 54,0 KB

    Για όσους αντέχουν τα πολλά διεγερτικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  9.  

  10. 15-10-15 21:21 #25
    Προεπιλογή
    Βλέπεις τη συσκευασία με τη φωτο της κοπέλας και σε μπερδεύει, θεωρώντας το light! Άμα δεις όμως τα συστατικά του, είναι πύραυλος…
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-02-16 13:45 #26
    Προεπιλογή
    Το πήρα πέρσι πριν το καλοκαίρι και με είχε λιώσει, σε συνδυασμό πάντα με διατροφή. Πολύ ενέργεια στην προπόνηση, μείωση της όρεξης κ.τ.λ. Κάνει δουλειά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-03-16 00:23 #27
    Προεπιλογή stacker4
    Χαιρετω το forum.. Παιρνω τον συγκεκριμενο λυποδιαλυτη απο την προημενη πεμτη.. τα αποτελεσματα δεν τα περιμενα...μιας πριν απο 3 μηνες επαιρνα το six pack.(μερα με την νυχτα) Να συμπληρωσω και εγω την δικια μου εμπειρια.. Ζεστο στομαχι μετα απο μιση ωρα χρησης..ενεργεια οπου ο γυμναστης μου επαθε πλακα με την παρτη μου και εγω με τον εαυτο μου(φυσικα δεν ειπα οτι παιρνω συμπληρωμα) Γυμναζομαι καθε Δευτερα τεταρτη και παρασκευη 9:30 με 10:30 το βραδυ crossfit και καθε κυριακη βαραω 8αρα περπατημα-τρεξιμο. Οι παλμοι μου ειναι φυσιολογικοι κατα την διαρκεια επειδη της μετραω συνεχως... 100 με 150 οπου το μεγιστο ειναι 180 περιπου,κοβει την ορεξη.. επισης καμια φορα με πιανει μελαγχολια και αγχος ανευ λογου και αιτιας μαλλον οφειλετε στην αυξημενη ροη του αιματος.Εκοψα τσιγαρο αναπνεω σαν ανθρωπος.. αυτη την στιγμη ειμαι 28ετων με 102 κιλα περιπου απο 120 και περιμενω πως και πως να πιασω δηψιο.... Κομμενοι καφεδες..και απο φαγητο οτι καν2ι η μανα την καθε ημερα οπου εαν ειναι κρεας το σπαω πρωι απογευμα και εαν ειναι λαχανικα το απογευμα εχει τοστακι.. καθε πρωι βρωμη με γιαουρτι και μελι... και επειδη δεν μπορω να ξεχασω τις παλιες συνηθειες 1 φορα τον μηνα ειναι αφιερωμενη σε junk food
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-03-16 00:28 #28
    Προεπιλογή
    Miyagki αν τελείωσες το κύκλο γράψε αν μπορείς ένα review και τί δίαιτα ακολούθησες. ΤΥ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-05-17 15:36 #29
    Προεπιλογή
    Ανεβαίνει πολύ σε προτιμήσεις αυτές τις μέρες λόγω της προσφοράς που έχουμε στον ΑΘΛΗΤΗ.
    Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-06-17 23:22 #30
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Τι λεει τελικα αυτο ρε παιδια? Για ατομο που δεν πινει καφεδες - πραγματικα δεν εχω ιδεα για το stim tolerance μου - ειναι καλο σαν συμπληρωμα? Δεν εχω τις γνωσεις για να καταλαβω απο τον πινακα, ειναι βαρυ σε stims?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία