Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 36
  1. 22-02-10 09:38 #1
    Προεπιλογή Stacker 4 (Stacker)
    καλημερα σε ολους ειμαι νεο μελος θα ηθελα τα φωτα σας!.Γνωριζει κανεις για το stacker 4 περιέχει τελικα εφεδρινη? δουλευει καλα ?Τυχον παρενεργειες?.Το προτεινετε τελικα???

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-02-10 09:54 #2
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ros_ros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωριζει κανεις για το stacker 4 περιέχει τελικα εφεδρινη? δουλευει καλα ?Τυχον παρενεργειες?.Το προτεινετε τελικα???
    Όχι. Όχι. Όχι. Όχι. Μόνο τσίτωμα από καφεΐνη, τίποτα άλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-02-10 15:35 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες στο φόρουμ.Το ποστ μεταφερθηκε σε νεο τόπικ γιατί εκανεις την ερωτηση σε άλλο προιον.Για λόγους ταξης και σωστης ταξινομησης καλό είναι να υπάρχει μια σειρα.Δεν εχει εφεδρίνη.

    Totally Ephedra Free, Stacker 4 extreme energizer and fat burner has a proprietary blend of herbs that combines green tea extract, yerba mate, guarana, capsicum and kola nut
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-02-10 16:26 #4
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Oρίστε τα συστατικά του:
    Caffeine: 300 mg per capsule

    Capsicum Annuun: part of proprietary blend 550 mg per capsule.

    Ginseng: part of proprietary blend 550 mg per capsule.

    Green Tea: part of proprietary blend 550 mg per capsule.

    Kola Nut and Yerba Mate : part of proprietary blend 550 mg per capsule.

    Guarana: : part of proprietary blend 550 mg per capsule.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-02-10 12:57 #5
    Προεπιλογή
    Για ποσο διαστημα μπορω να το περνω και μετα να κανω παυση και για ποσο? Την πρωτη μερα πηρα ενα το πρωι και το δευτερο μιση ωρα πριν την προπονηση.Στο πρωτο αισθανθηκα λιγο να ανεβαζω θερμοκρασια στο δευτερο την α κ ο υ σ α κανονικα!!!!!!!!!!!(υποψη ειμαι 1.97μ 115 κιλα) εκανα 12 χιλ διαδρομο(ειμαι σε φαση αεροβιας) παρολα αυτα το βραδι κουκουβαγια .Με αποτελεσμα προσ το παρον να περνω 1 κατα της 12 μεσημερι αφου παω 3-4 γυμναστηριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-03-10 23:40 #6
    Προεπιλογή
    Υπάρχουν γνώμες σε σχέση με αυτό το προιόν?Ακούγεται ότι είναι πολύ ισχυρό αλλά λέγεται επίσης ότι περιέχει εφεδρίνη κι ας μην αναγράφεται πουθενά(ίσως είναι και βλακεία βέβαια).
    Θα μπορούσα να πάρω το stalcker 4 αμέσως μόλις τελειώσει ο κύκλος του άλλου λιποδιαλυτικού(mitotropin)?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-03-10 00:52 #7
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν γνώμες σε σχέση με αυτό το προιόν?Ακούγεται ότι είναι πολύ ισχυρό αλλά λέγεται επίσης ότι περιέχει εφεδρίνη κι ας μην αναγράφεται πουθενά(ίσως είναι και βλακεία βέβαια).
    Θα μπορούσα να πάρω το stalcker 4 αμέσως μόλις τελειώσει ο κύκλος του άλλου λιποδιαλυτικού(mitotropin)?
    Για πεταμα ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-03-10 09:43 #8
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Κατ'αρχήν καλημέρα.......

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν γνώμες σε σχέση με αυτό το προιόν?Ακούγεται ότι είναι πολύ ισχυρό αλλά λέγεται επίσης ότι περιέχει εφεδρίνη κι ας μην αναγράφεται πουθενά(ίσως είναι και βλακεία βέβαια).
    Θα μπορούσα να πάρω το stalcker 4 αμέσως μόλις τελειώσει ο κύκλος του άλλου λιποδιαλυτικού(mitotropin)?
    Θέλεις να μας εξηγήσεις τον λόγο....????
    Υποθέτω πώς όταν οι εταιρείες αναφέρονται σε κυκλική χρήση ενός προϊόντος, δεν αναφέρονται μόνο στο συγκεκριμένο που προωθούν, αλλά στην συγκεκριμένη κατηγορία συμπληρωμάτων...!!!
    Τι εννοώ....???
    Επειδή αλλάζεις προϊόν (μάρκα, εταιρεία, συσκευασία, χρώμα, κλπ.) δεν σημαίνει ότι μπορείς να συνεχίσεις την λήψη ενός λιποτροπικού - θερμογενετικού.... με το σκεπτικό αυτό θα μπορούσες να είσαι 24/7 με λιποτροπικά...!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη primordial : 15-03-10 στις 09:58
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-03-10 10:02 #9
    Προεπιλογή
    Μα η ίδια η Gaspari προτείνει ένα δικό της προιόν(Cytolean v2) για μετά τον κύκλο του Mitotropin.Είσαι αρνητικός γιατί θεωρείς ότι θα υπάρχει πρόβλημα υγείας ή θα περιοριστεί η δράση τους επειδή συνηθίζει ο οργανισμός?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-03-10 10:17 #10
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα η ίδια η Gaspari προτείνει ένα δικό της προιόν(Cytolean v2) για μετά τον κύκλο του Mitotropin.Είσαι αρνητικός γιατί θεωρείς ότι θα υπάρχει πρόβλημα υγείας ή θα περιοριστεί η δράση τους επειδή συνηθίζει ο οργανισμός?
    1ον) Κορεσμός...
    2ον) Ε, δεν νομίζω να είναι και τελείως αθώα τέτοια σκευάσματα.
    Μην παρεξηγηθώ, δεν αναφέρομαι σε απαγορευμένες ουσίες..
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-04-11 15:38 #11
    Προεπιλογή
    Για πρωτος λιποδιαλυτης αξιζει?

    Γενικα βοηθα η @@?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-02-13 15:33 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beatshooter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πρωτος λιποδιαλυτης αξιζει?

    Γενικα βοηθα η @@?
    @@ , πολυ ενεργια απο την πολυ καφεινη μονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-05-13 19:35 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο primordial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ'αρχήν καλημέρα.......



    Θέλεις να μας εξηγήσεις τον λόγο....????
    Υποθέτω πώς όταν οι εταιρείες αναφέρονται σε κυκλική χρήση ενός προϊόντος, δεν αναφέρονται μόνο στο συγκεκριμένο που προωθούν, αλλά στην συγκεκριμένη κατηγορία συμπληρωμάτων...!!!
    Τι εννοώ....???
    Επειδή αλλάζεις προϊόν (μάρκα, εταιρεία, συσκευασία, χρώμα, κλπ.) δεν σημαίνει ότι μπορείς να συνεχίσεις την λήψη ενός λιποτροπικού - θερμογενετικού.... με το σκεπτικό αυτό θα μπορούσες να είσαι 24/7 με λιποτροπικά...!!!
    Να ρωτήσω κάτι πάνω σε αυτό. Δεν παίρνω λιποδιαλύτες, ή για να είμαι ακριβής έπαιρνα παλιότερα τον stacker 3, αλλά όχι σε κύκλο. Έπαιρνα μόνο ένα χαπάκι τη βδομάδα, πριν από αγώνα μπάσκετ. Κυρίως επειδή το φοβόμουν, καθότι καταναλώνω ήδη έναν με δύο καφέδες τη μέρα, οπότε δεν ήθελα να προσθέσω πολύ καφείνη στον οργανισμό μου.

    Δεν ένιωθα να με πιάνει, και αναρωτιέμαι αν ο λόγος είναι επειδή δεν το έπαιρνα σε κανονικό κύκλο, αν συνέβαινε επειδή έπαιρνα μόνο ένα (μία ώρα πριν παίξω) ή επειδή πίνω ούτως ή άλλως αρκετή καφείνη καθημερινά από τον καφέ που πίνω. Τι φταίει κατά τη γνώμη σας περισσότερο;

    Επίσης, το βασικότερο που θα ήθελα μία βοήθεια/εξήγηση είναι για αυτό το θέμα του ΚΥΚΛΟΥ που λέμε. Όλα τα προιόντα είναι φτιαγμένα έτσι ώστε όταν τελειώνουν να τελειώνει και ο κύκλος τους; Προφανώς και όχι. Γιατί όταν τελειώνει η πρωτείνη σου παίρνεις καινούρια ή η κρεατίνη σου το ίδιο...
    Γιατί λοιπόν εδώ λες ότι επειδή τελείωσε το κουτί του και αλλάζει μάρκα πρέπει να σταματήσει; Αφού δεν ξέρεις πόσο καιρό το παίρνει.. Εξάλλου αν υποθέσουμε ότι ο κύκλος ενός προϊόντος είναι Χ ημέρες και το σκεύασμα διαρκεί για Χ/2 ημέρες (πχ επειδή έχει λιγότερες κάψουλες - είναι μικρή η συσκευασία) τότε προφανώς μπορεί να συνεχίσει, έτσι δεν είναι;

    Κάτι που με φέρνει στην ερώτηση μου... Εγώ σαν άσχετος (αν ας πούμε έπαιρνα κανονικά το stacker 3 που έχω) πώς θα ξέρω ποιος είναι ο κύκλος του προιόντος και πόσο το διάστημα που πρέπει να το σταματήσω; Υπάρχει κάποιο στάνταρ για συγκεκριμένες κατηγορίες συμπληρωμάτων (πχ λέω τυχαία, λιποδιαλύτες 1 μήνας on-1 μήνας off, κρεατίνη 6 βδομάδες on-6 off κλπ) και αν ναι που μπορώ να τη βρω αυτή;

    Συγνώμη αν είναι αφελής η ερώτηση, απλά στα δικά μου μάτια μου φαίνεται ως κάτι πολύ βασικό για την σωστή πρόσληψη των συμπλρωμάτων...
    Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-07-13 23:04 #14
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    εκανα την βλακια και το πειρα..πρωτι μερα στα 2 καπσ δεν καταλαβα τπτ.. αυριο θα παρω 3.ολο @@@ παω και αγοραζω...
    It's not who I am underneath, but what I do that defines me
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-07-13 23:17 #15
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    στα ποσα μιλι η καφεινη?..με αδειο στομαχι το πήρες?..τι στιγμη της ημερας κ ποση ωρα πριν την προπο
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία