Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 46
  1. 14-03-10 13:58 #31
    Προεπιλογή
    εχω αλλη μια ερωτηση. θελω να ρωτησω αν ειναι καλυτερο για την αναπτυξη των μυων να γυμναζω καθε μυικη ομαδα ξεχωριστα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-03-10 18:54 #32

    Εγγραφή
    16-12-2009
    Περ.
    Δαφνη
    Μηνύματα
    71
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω απλΑ ΤΗΝ γνωμη μου λεω.
    ναι δεν πιστευω οτι τα κρος οβερ θα δωσουν μαζα η ακομα περισσοτερο θα σου γεμισουν το στηθος μεσα..
    για μενα μεινε στα βασικα ...δηλ πιεσεις η με παγκο η με αλτηρια...τωρα σαν βοηθητικη καντα τα κρος οβερ να σου φυγει η περιεργια.
    μπορει να κανω λαθος


    εγω ξερω πως αυτο γεμιζει τελευταιο και μετα απο πολλααα χρονια προπονησης και θα πρεπει να εχεις βαλει πολυ μαζα ...
    Eπειδη ειχα ενα προβληματακι με το κατω μερος του στηθους ειχε ενα κενο δλδ το cross over με βοηθησε να κλεισει αρκετα.Σιγουρα δεν δινει "μαζα" αλλα για να κλεισει το κατω μερος του στηθους ειναι οτι πρεπει και το προτιμω απο τον κατακλινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-03-10 01:28 #33

    Εγγραφή
    08-07-2009
    Περ.
    θυρα7
    Μηνύματα
    302
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο av_dimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω αλλη μια ερωτηση. θελω να ρωτησω αν ειναι καλυτερο για την αναπτυξη των μυων να γυμναζω καθε μυικη ομαδα ξεχωριστα!
    οι περισσοτεροι μεγαλοι bodybuilder τη μεγαλυτερη αυξηση απ' οσο εχω διαβασει την ειχαν με προγραμματα 4 ημερων χωρις να σημαινει οτι αυτο συνεβη με ολους ή οτι ολοι λειτουργουν το ιδιο.ξεκινα απο 3 μερες, πηγαινε σε 4, αν εχεις ελευθερο χρονο δοκιμασε και 5 και κοιτα εσυ που δουλευεις καλυτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-03-10 15:23 #34
    Προεπιλογή
    υπαρχει καμια ασκηση που να εχει τα ιδια αποτελεσματα με ορθια κωπηλατικη? θελω να αποφυγω την ορθια κωπηλατικη γιατι φοβαμαι για την μεση μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-03-10 11:30 #35
    Προεπιλογή
    ορθια κωληλατικη για πλατη εννοω οχι για ωμους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-11-11 19:39 #36
    Προεπιλογή
    εχω μια απορια και ειπα να μην ανοιξω καινουργιο θεμα. Θα ηθελα να ρωτησω ποσες μερες κενο θα πρεπει να εχω μεταξυ της προπονησης στηθους και των ωμων/τρικεφαλων?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-11-11 20:36 #37
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο av_dimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω μια απορια και ειπα να μην ανοιξω καινουργιο θεμα. Θα ηθελα να ρωτησω ποσες μερες κενο θα πρεπει να εχω μεταξυ της προπονησης στηθους και των ωμων/τρικεφαλων?
    οι τρικέφαλοι μπορούν να γίνουν και την ίδια μέρα με στήθος... αν το σπάσεις καλό θα ήταν να μπουν μαζί μετά από 48 ώρες... οι ώμοι δεν έχουν θέμα αν και καλό θα ήταν να τους βάζεις προς το τέλος της εβδομάδας για να ξεκουράζονται καθώς χρησιμοποιούνται και για άλλες ομάδες του άνω μέρους... όπως και τρικέφαλοι και δικέφαλοι
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-11-11 21:33 #38
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο av_dimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω μια απορια και ειπα να μην ανοιξω καινουργιο θεμα. Θα ηθελα να ρωτησω ποσες μερες κενο θα πρεπει να εχω μεταξυ της προπονησης στηθους και των ωμων/τρικεφαλων?
    εγω τα κανω και τα 3 μαζι ...
    οταν νιωσεις εσυ οτι μπορεις να χτυπησεις ομους..δεν υπαρχει στανταρ..
    ο απο πανω σου πε 48 αμα εσυ μετα απο 2 μερες δεν μπορεις να σηκωσεις τα χερια σου απο το πιασημο πως θα κανεις προπονηση
    οποτε οταν καταλαβεις εσυ οτι εισαι ετοιμος
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-11-11 22:43 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω τα κανω και τα 3 μαζι ...
    οταν νιωσεις εσυ οτι μπορεις να χτυπησεις ομους..δεν υπαρχει στανταρ..
    ο απο πανω σου πε 48 αμα εσυ μετα απο 2 μερες δεν μπορεις να σηκωσεις τα χερια σου απο το πιασημο πως θα κανεις προπονηση
    οποτε οταν καταλαβεις εσυ οτι εισαι ετοιμος
    να σου εξηγησω ακριβως τι εννοω. αν για παραδειγμα κανει καποιος στηθος την δευτερα,θα εχουν αναρωωσει οι ωμοι και οι τρικεφαλοι την τεταρτη? ελπιζω να καταλαβες τι εννοω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-11-11 17:00 #40
    Προεπιλογή
    κανεις αλλος καποια αποψη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-11-11 19:33 #41
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο av_dimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σου εξηγησω ακριβως τι εννοω. αν για παραδειγμα κανει καποιος στηθος την δευτερα,θα εχουν αναρωωσει οι ωμοι και οι τρικεφαλοι την τεταρτη? ελπιζω να καταλαβες τι εννοω!
    θεωρητικά θα είσαι στα όρια, πρακτικά καλό θα ήταν να αφήνεις 3 ημέρες κενό
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-11-11 21:05 #42
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο av_dimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σου εξηγησω ακριβως τι εννοω. αν για παραδειγμα κανει καποιος στηθος την δευτερα,θα εχουν αναρωωσει οι ωμοι και οι τρικεφαλοι την τεταρτη? ελπιζω να καταλαβες τι εννοω!
    ξαναδιαβασε τι εγραψα
    αλλος θα σου πει αν εχεις αναρωσει η οχι ?
    μονος σου δεν μπορεις να καταλαβεις ??
    μπορει να εχει περασει μια μερα και να σαι οκ η μπορει 5 μερες μετα να εχεις ακομα πιασιμο κ να μην μπορεις να προπονηθεις
    δεν υπαρχει στανταΡ να σου πει καποιος σε 2 μερες θα σαι οκ
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-11-11 23:02 #43
    Προεπιλογή
    ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-10-12 21:41 #44
    Προεπιλογή
    για να μην ανοιξω καινουργιο θεμα θα κανω την ερωτηση στο ηδη υπαρχον θεμα μου.
    θελω να μπω σε ενα προγραμμα καθαρα για αυξηση δυναμης,κυκλοφορουν ομως τοσα πολλα(ss,5*5,5/3/1κ.α) που δεν ξερω ποιο να επιλεξω.
    θα ηθελα λοιπον να μου πειτε αν εχετε δοκιμασει καποιο προγραμμα απο αυτα που κυκλοφορουν με καλα αποτελεσματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-11-12 15:54 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο av_dimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να μην ανοιξω καινουργιο θεμα θα κανω την ερωτηση στο ηδη υπαρχον θεμα μου.
    θελω να μπω σε ενα προγραμμα καθαρα για αυξηση δυναμης,κυκλοφορουν ομως τοσα πολλα(ss,5*5,5/3/1κ.α) που δεν ξερω ποιο να επιλεξω.
    θα ηθελα λοιπον να μου πειτε αν εχετε δοκιμασει καποιο προγραμμα απο αυτα που κυκλοφορουν με καλα αποτελεσματα.
    Ποσο εχεις στις βασικες;;
    Το καλυτερο ειναι να αρχισεις με starting strength για να ανεβεις στις βασικες (ενοειται πως θα τρωως υπερθερμικα) και ακολουθησε το για λιγο καιρο...μετα μπορεις αφου το τελειωσεις να συνεχισεις με mad cow/texas method e.t.c
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία