Θέμα: ΑΓΩΝΕΣ

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 31-01-10 18:47 #1
    Προεπιλογή ΑΓΩΝΕΣ
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΒ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΥΝΑΤΟΤΙΤΕΣ....ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ??????ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ 1 ΣΩΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-01-10 19:30 #2
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PAPA_JOHN Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΒ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΥΝΑΤΟΤΙΤΕΣ....ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ??????ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ 1 ΣΩΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ
    καταρχας βαλε φωτο να σου πουν τα παιδια σε τι επιπεδο εισαι..και μετα αποφασιζεις

    υπαρχουν αρκετοι προπονητες/
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-02-10 23:02 #3
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Σωστος ^^
    Βαλε φωτο να δουν οι εμπειροι σε τι κατασταση εισαι για να ξερεις απο που να αρχισεις.
    Γραφε με μικρα γραμματα, ειναι κανονας του φορουμ.
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-02-10 23:13 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Nα αναφερεις και σε ποια πολη εισαι για να σου προτεινουμε γυμναστηρια και προπονητες.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-02-10 23:20 #5
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    και εκτός ότι σου ειπαν τα παιδιά, να πας να παρακολουθήσεις κάποιον αγώνα από κοντά να δείς πως είναι οι αθλητές και το επίπεδο και γενικότερα ένας αγώνας bbing.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-02-10 18:31 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.627
    Προεπιλογή
    Λίγο πολύ με καλυψαν οι προηγουμενοι:
    α)Κατ΄αρχην θα παρεις dvd από ξενους αγωνες για να δεις πως κινειται μια διοργανωση bbing και κατοπιν θα πας να παρακολουθησεις και από κοντα 3-4 ελληνικους αγωνες για να δεις το επίπεδο συναγωνισμου πριν κανεις οποιοδήποτε τόλμημα..Είναι πολυ ασχημο αισθητικα να βλεπεις αθλητες στην πρωτη τους εμφανιση και να μην ξερουν ουτε τα βασικα,πως να σταθουν στην σκηνη..Όταν ανεβαινεις στην σκηνη από κατω σε παρακολουθουν πολλα ματια,αυστηροι κριτες και γνωστες του χωρου,καλό θα ηταν να είσαι προετοιμασμενος...
    β)Θα ψαξεις να βρεις ανθρωπο κοντα σου που να εχει ασχοληθει με αγωνιστικο bbing,και δεν εννοω να ασχολείται με φαρμακα και να να σε συμβουλευσει στον συγκεκριμενο τομεα αλλα να μπορεί να σε αναλαβει εξολοκληρου(προπόνηση-διατροφη-συμπληρωματα-ποζαρισμα ,να σου μαθει πως να παίρνεις τις υποχρεωτικες πόζες,να μπορεί να σου ετοιμασει μια χορογραφία,ή τουλαχιστον να σε καθοδηγησει...)
    Όλα τα άλλα αν προσθεσεις ότι πρεπει να εχεις πειθαρχία,γερα νευρα και ενα σεβαστο ποσο να διαθεσεις για μια προετοιμασία καποιων μηνων γίνονται...
    Μην φανταστεις ότι θελω να σε απογοητευσω απλα έτσι εχουν τα πραγματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-02-10 22:26 #7
    Προεπιλογή
    ειμαι απο καβαλα....αλλα υπαρχει περιπτωση να παω θεσσαλονικη του χρονου....τωρα φωτο λιγο δυσκολο γιατι ειμαι στρατό και δεν έχω την δυνατοτητα να βγαλω...αλλα πιστευω οτι ειμαι σε καλη κατασταση.για στρατό.......θελω να κατεβώ να δω τον αγωνα στην θεσσαλονικη τον μαιο αν μπορεσω βεβαια λογω στρατό...προτεινετε κανενα καλο dvd....εχω 2-3 του dorian yates του coleman αλλα δειχνουν την προπονιση τους μονο....πραγματικα θα κανω τα παντα γιατι πιστευω οτι μπορω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-02-10 22:29 #8
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PAPA_JOHN Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι απο καβαλα....αλλα υπαρχει περιπτωση να παω θεσσαλονικη του χρονου....τωρα φωτο λιγο δυσκολο γιατι ειμαι στρατό και δεν έχω την δυνατοτητα να βγαλω...αλλα πιστευω οτι ειμαι σε καλη κατασταση.για στρατό.......θελω να κατεβώ να δω τον αγωνα στην θεσσαλονικη τον μαιο αν μπορεσω βεβαια λογω στρατό...προτεινετε κανενα καλο dvd....εχω 2-3 του dorian yates του coleman αλλα δειχνουν την προπονιση τους μονο....πραγματικα θα κανω τα παντα γιατι πιστευω οτι μπορω....
    φαρμακα εισαι διατεθημενος να παρεις?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-02-10 19:16 #9
    Προεπιλογή
    διαφορετικα δεν γινεται μην κρυβωμαστε πισω απο τα δαχτυλο μας ...ειμαι διαθετιμενος να το κανω...αρκει να πεσω σε ατομα πυ γνωριζουν
    Απάντηση με παράθεση