Σελίδα 10 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 891011 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 150 από 160
  1. 12-03-12 17:40 #136
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μαν,το μελος που το εγραψε αυτο το εγραψε το 2010..
    αυτο δεν το ειδε κανεις σας?
    τι απαντηση να παρεις δλδ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-08-12 18:41 #137
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτη δοκιμή σήμερα λιπών, όπως είχα πει.
    Ωραία γεύση η σοκολάτα, μου θυμίζει πάρα πολύ την γεύση της μαύρης σοκολάτας, της σοκολάτας υγείας.
    Πολύ αφρό όμως, μα πολύ αφρό.
    Διαλύετε καλά και δεν μου αφήνει καθόλου κόκκους άσπαστους και τέτοια.

    ΑΠλά επαυξάνω. Παιδιά την δοκίμασα μόλις χτες από ένα φίλο σε γεύση σοκολάτα κ ενώ συνήθως έχω ιδιαιτερότητα στις γεύσεις ( προτιμώ Βανίλια κυρίως) ήταν άπαιχτη κ θύμιζε μαύρη σοκολάτα της ΙΟΝ. Άμμεση διαλυτότητα διχως πολύ χτύπημα, καθόλου σβόλιασμα, καμία στοματική ενόχληση ή φούσκωμα (κάθε άλλο μάλιστα) και κάποια πληρότητα που με κράτησε αρκετά στο καθημερινό ωράριο. Θα την προτιμήσω την επόμενη φορά έστω και για αλλαγή..
    Όταν φτάσεις στο σημείο να θέλεις να τα παρατήσεις, είναι η στιγμή που πρέπει να προχωρήσεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-03-13 15:03 #138
    Προεπιλογή
    Ως αναφωρα τα πρασινα κοπρανα που ειχαναι μερικοι σαν παρενεργεια αποσω διαβασα ειναι μια φυσιολογικη αντιδραση του οργανησμου οποτε μην αγχωνεσται .....στη χειροταρη θα ειναι απο καποια αλεργια σε συστατηκο του σκευασματος... εγω ψυνομαι να την δοκιμασω παντος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-03-13 13:24 #139
    Προεπιλογή
    εδω και μηνα που την παιρνω εχω παρατηρησει αρκετη διαφορα... πηρα καλη μαζα και εμεινα σταθερος στα κιλα.. 82-83... εκανα και συνδιασμο με whey βεβαια... επαιρνα την carnivor στο σχολειο(στις τουαλετες χωρις να θελω να προκαλεσω) και την whey μετα την προπονηση.. να πω οτι ημουν 2 μηνες χωρις προπονηση και εδω και 1 μηνα κανω αρκετα καλη διατροφη και ειδα αρκετη διαφορα... ισως να φταει οτι δεν εκανα γυμναστηριο(εκανα αλλου ειδος προπονησεις), ισως να φταει η ηλικια (16- 17), ισως να φταει ο υπνος(9:30 το βραδυ πεφτω για υπνο). Αυτα απο εμενα!

    γευση 9/10
    διαλιτοτητα 9/10

    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-05-13 23:26 #140
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    και εγω την δοκιμασα αλλα με προβληματισε το collagen στα συστατικα... καλα μην νομιζετε οτι ειναι στεικ χεχε μαλλον για χοντρους σφαγιασμενων ζωων μου κανει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-05-13 09:02 #141
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GodSlayer Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγω την δοκιμασα αλλα με προβληματισε το collagen στα συστατικα... καλα μην νομιζετε οτι ειναι στεικ χεχε μαλλον για χοντρους σφαγιασμενων ζωων μου κανει
    Οχι μαλλον, ετσι ειναι, απο χοντρους ειναι, αλλα δεν ξερω, καποιοι δυσανασχετουν, εγω παλι παρ'ολο που το γνωριζα, πηρα 2 κουτια στο παρελθον και ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-05-13 13:47 #142
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    πρωτιμω γουεη που ειναι και υψηλοτερης βιολογικης αξιας και να απολαμβανω το ζουμερο μου στεικ παραλληλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-05-13 14:21 #143
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GodSlayer Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωτιμω γουεη που ειναι και υψηλοτερης βιολογικης αξιας και να απολαμβανω το ζουμερο μου στεικ παραλληλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-05-13 19:53 #144
    Το avatar του χρήστη Chrisis

    Εγγραφή
    01-03-2010
    Περ.
    Cyprus
    Μηνύματα
    132
    Question
    λογω της κρεατινης που περιεχει κανει αυτη η πρωτεινη για το καλοκαιρι ή θα με θολωνει ??
    We are what we repeatedly do...Excellence, therefore, is not an act but a habit...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-05-13 12:33 #145
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Όχι φίλε δεν θα έχεις τέτοιο θέμα αν και η προσωπική μου γνώμη είναι μακριά από τέτοιου είδους πρωτεΐνες
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-05-13 02:34 #146
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas C. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι φίλε δεν θα έχεις τέτοιο θέμα αν και η προσωπική μου γνώμη είναι μακριά από τέτοιου είδους πρωτεΐνες
    συμφωνώ φίλε Ανδρέα. Εδώ κοιτάμε το κρέας που παίρνουμε να είναι φρέσκο κ από αξιόπιστη πηγή κ θα πάω να πάρω μοσχάρι από την Αμερική σε σκόνη?? Σκεφτείτε το μερικοί...χώρια ότι η εταιρία δεν προσφέρει καμια πιστοποίηση ποιότητας και επίσης εμπιστεύομαι τον Bane (λείπει πολύ από το φόρουμ) που είχε πει από τι τις φτιάχνουν αυτές τις πρωτείνες και κόντεψα να...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-02-14 00:14 #147
    Προεπιλογή
    παιδια μεχρι στιγμης εχω δοκιμασει τη γευση vanillia cherry αηδια.η σοκολατα τελεια.ποση ειναι η δοσολογια ομως γτ λεει το κουτι 37g το scoop αλλα δε μου φενονται για 37
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-02-14 00:20 #148
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikosportara Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μεχρι στιγμης εχω δοκιμασει τη γευση vanillia cherry αηδια.η σοκολατα τελεια.ποση ειναι η δοσολογια ομως γτ λεει το κουτι 37g το scoop αλλα δε μου φενονται για 37
    Παρε ενα σκουπ και βαζε σκονη μεχρι να εχεις τα 37 γρ (χωρις το βαρος του σκουπ εννοειτε ) για να παρεις μια ιδεα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-02-14 21:07 #149
    Cool
    για να ειμαι σιγουρος βαζω 1 μισι ετσι γινετε ακομα πιο χορταστικη και ειμαι και πιο σιγουρος ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-02-14 21:28 #150
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    ναι ομως φιλε ετσι δν ξερεις ποσο πρωτεινη παιρνεις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 891011 ΤελευταίαΤελευταία