Σελίδα 1 από 18 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 260
  1. 12-01-10 02:00 #1
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή WFF Universe 2010 (5 Ioυνίου- Κατερίνη)
    Ένα από τα συμαντικότερα αγωνιστικά event του καλοκαιριού, στην αγαπημένη μας Κατερίνη! Πρώτη ανακοίνωση ημερομηνίας 5 Ιουνίου! Θα γίνει πάρτυ άλλη μία φορά.

    Καλή επιτυχία τον Στράτο Χατζηδημητριάδη, τον προεδρο της NABBA-WFF, που θα διοργανώσει τον αγώνα, και συγχαρητήρια που φέρνει στην Ελλάδα αυτό τον αγώνα.


    Top-Event No. 37
    WFF
    UNIVERSE

    5th of June 2010
    KATERINI / GREECE
    Subject to alteration
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-01-10 02:06 #2
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    αψογη θα ειναι οπως ολες οσες εχει διοργανωσει ο Στρατος.

    αντε γιαννη δωσε γκαζια .......μπλεξαμε πάλι........
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-01-10 02:15 #3
    Προεπιλογή
    αυτο το το φιτνες δεν ειναι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-01-10 02:19 #4
    Προεπιλογή
    θα ρωτησω αν μπορω να παρω μερος και εγω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-01-10 02:19 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο το το φιτνες δεν ειναι;
    Nαι αυτο ειναι.
    Θα ειμαστε εκει ολη η ομαδα
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-01-10 04:17 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    παιδια θα είναι σπουδαίος αγωνας και το σπουδαίο είναι πως έχει καθιερωθει η ελλάδα για τετοιες διοργανώσεις , λόγω των προηγούμενων επιτυχιών και εκείνο που με ευχαριστεί πολύ είναι όταν κάπου συναντιώμαστε με τους αθλητες και βλέπω τον ενθουσιασμό τους για τις διοργανώσεις στην χώρα μας .

    και η αλήθεια είναι πως ο στρατος ο χατζηδημητριάδης έχει την αποδοχή και την εύνοια του προεδρείου της ναββα και wff και εμπιστεύονται τέτοιες διοργανώσεις , αναφορικα μόνο στην χρυσούπολη που κάναμε τους αγωνες 2 μερες συνεχόμενα την μια το πανευρωπαικο ββ και την άλλη το παγκόσμιο φιτνες της wff , είχε την μερα μόνο του ββ τουλαχιστον 2000 θεατες και την άλλη αν και συνεχόμενα δεύτερη μερα πάνω απο 1000 άτομα .

    η κατερίνη λόγω των τελευταίων διοργανώσεων και ο πολυχώρος μεντιτερανεαν άφησαν τις καλύτερες εντυπώσεις και φέτος η έκπληξη θα είναι που θα γίνουν στον καινούριο υπερσύγχρονο χώρο που πέρυση δεν ήταν ακόμη σε λειτουργία .

    οπότε και ο γιάννης ο αναγνώστου θα έχει την ευκαιρία πιστεύω να αγωνιστεί στην εδρα του στην κατηγορία σούπερ μποντυ η εξτριμ μπόντυ , αλλα και να βρεθεί όλη η παλιοπαρέα του φόρουμ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-01-10 22:05 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια θα είναι σπουδαίος αγωνας και το σπουδαίο είναι πως έχει καθιερωθει η ελλάδα για τετοιες διοργανώσεις , λόγω των προηγούμενων επιτυχιών και εκείνο που με ευχαριστεί πολύ είναι όταν κάπου συναντιώμαστε με τους αθλητες και βλέπω τον ενθουσιασμό τους για τις διοργανώσεις στην χώρα μας .

    και η αλήθεια είναι πως ο στρατος ο χατζηδημητριάδης έχει την αποδοχή και την εύνοια του προεδρείου της ναββα και wff και εμπιστεύονται τέτοιες διοργανώσεις , αναφορικα μόνο στην χρυσούπολη που κάναμε τους αγωνες 2 μερες συνεχόμενα την μια το πανευρωπαικο ββ και την άλλη το παγκόσμιο φιτνες της wff , είχε την μερα μόνο του ββ τουλαχιστον 2000 θεατες και την άλλη αν και συνεχόμενα δεύτερη μερα πάνω απο 1000 άτομα .

    η κατερίνη λόγω των τελευταίων διοργανώσεων και ο πολυχώρος μεντιτερανεαν άφησαν τις καλύτερες εντυπώσεις και φέτος η έκπληξη θα είναι που θα γίνουν στον καινούριο υπερσύγχρονο χώρο που πέρυση δεν ήταν ακόμη σε λειτουργία .

    οπότε και ο γιάννης ο αναγνώστου θα έχει την ευκαιρία πιστεύω να αγωνιστεί στην εδρα του στην κατηγορία σούπερ μποντυ η εξτριμ μπόντυ , αλλα και να βρεθεί όλη η παλιοπαρέα του φόρουμ
    Λες να προλαβαινω και γω?????χεχεχεχε
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-01-10 22:26 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Aντε να μαζευομαστε !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-01-10 22:31 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.minidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λες να προλαβαινω και γω?????χεχεχεχε

    καλα ρε τιτίκα μπέρδεψες τα γιούνιβερς μου φαίνεται αλλα και σ αυτο για εξτρίμ μπόντυ κατεβαίνεις αλλα να χάσεις και μερικά κιλά να είσαι πιο λαιτ θα κάνεις και ενα ωραίο χορευτικό σαν τα ελεφαντακια που έβαλες και θα είσαι χάρμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-01-10 22:48 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα ρε τιτίκα μπέρδεψες τα γιούνιβερς μου φαίνεται αλλα και σ αυτο για εξτρίμ μπόντυ κατεβαίνεις αλλα να χάσεις και μερικά κιλά να είσαι πιο λαιτ θα κάνεις και ενα ωραίο χορευτικό σαν τα ελεφαντακια που έβαλες και θα είσαι χάρμα
    μμμμμμμ..............kαλα...θα δεις......
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-01-10 22:52 #11
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Talking
    ILIA ETIMASOU GIA +35 EXTREME BODY PROLAVENIS ME KLISTA MATIA.
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-01-10 23:06 #12
    Προεπιλογή
    Χμμμ ... Μαιος Θεσσαλονικη , Ιουνιος Κατερινη .... καλο μου ακουγετε ! Και εχω καμποσες μερες αδειας που δεν εχω παρει ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-01-10 23:07 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.ANTONIADIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ILIA ETIMASOU GIA +35 EXTREME BODY PROLAVENIS ME KLISTA MATIA.

    ναι εγω είμαι 35,5 καλα είμαι διονύση αλλα εδω λέω να αρχήσω την προπόνηση οι αγώνες ούτε στα όνειρα μου δεν είναι, μάλλον είναι αλλα σαν θεατής και να τρώω ποπ κόρν με κοκα κόλα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-01-10 23:27 #14
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Thumbs up
    MBANAKI ME TA PAIDIA MAS, MAZI SOU ILIA KAI FISIKA THA XIROKROTOUME TA PAIDIA GIANNI KAI OLOUS TOUS ALLOUS
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-01-10 23:40 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.ANTONIADIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    MBANAKI ME TA PAIDIA MAS, MAZI SOU ILIA KAI FISIKA THA XIROKROTOUME TA PAIDIA GIANNI KAI OLOUS TOUS ALLOUS

    α όμορφα πράματα διονύση καλοκαιρακι και οι αγωνες δίπλα στη θάλασσα και θα χαζεύουμε και καμια αθλήτρια στην παραλία να σχολιάσουμε τον σωματότυπό της , αφου κι ο γιός μου εμαθε και κάνει τον κριτη και στους αγώνες και να ανακαλύψουμε κανενα ταλέντο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 18 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία