Σελίδα 8 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 415
  1. 24-06-11 17:57 #106
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Αδερφέ πραγματικά σου αξίζει ενα μεγάλο μπράβο.........Δεν θέλω να πω ουτε που εισαι καλώς ουτε που εισαι κακώς.....Απλα μπράβο για την σκληρή δουλια...Respect
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-06-11 18:03 #107
    Προεπιλογή
    μπραβο ρε φιλε παρα πολυ καλος.......
    και γυμναζεσαι 3 χρονια.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-06-11 18:43 #108
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexgi Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο ρε φιλε παρα πολυ καλος.......
    και γυμναζεσαι 3 χρονια.....
    εχω την εντυπωση οτι γυμναζεται απο μικρο παιδι(τροπος του λεγειν παιδι...)....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-06-11 18:50 #109
    Προεπιλογή
    απλα ειδα τις πρωτες φωτο....η βελτιωση ειναι τεραστια για το υπεθεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-06-11 20:55 #110
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδερφέ πραγματικά σου αξίζει ενα μεγάλο μπράβο.........Δεν θέλω να πω ουτε που εισαι καλώς ουτε που εισαι κακώς.....Απλα μπράβο για την σκληρή δουλια...Respect
    Αυτο και απο εμενα. Συγχαρητηρια για την υπομονη και τη δουλεια σου.
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-06-11 21:40 #111
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων




    H πρωτη φωτο τα σπαει!!! Πως συνδυαζεις την προπονηση σου??? Και τι κανεις για ωμους και τρικεφαλους??? Πραγματικα θελω να μαθω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-06-11 03:59 #112
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή

    πολύ καλή δουλειά ρε Alex.. μπράβο
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-06-11 21:01 #113
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Eιλικρινα μου φαινεται απιστευτο το πως ησουν το 2009 (η πρωτη φωτο του θρεντ) και πως εισαι τωρα. Ησουν λαππας και μεσα σε 2 χρονια εγινες ντερεκι. Τετοια πραγματα δε γινονται. Κανεις το bbing να φαινεται πολυ ευκολο.

    Και κανεις και 12-16 επαναληψεις. Ε αυτο ηταν απο αυριο κατεβαζω κιλα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tasos2 : 26-06-11 στις 21:05

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-06-11 21:56 #114
    Το avatar του χρήστη luckyseven

    Εγγραφή
    01-11-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    620
    Προεπιλογή
    Τα σπας φίλε τρομερή αλλάγη μπράβο κιπ λίφτινγκ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-06-11 11:30 #115
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδερφέ πραγματικά σου αξίζει ενα μεγάλο μπράβο.........Δεν θέλω να πω ουτε που εισαι καλώς ουτε που εισαι κακώς.....Απλα μπράβο για την σκληρή δουλια...Respect
    να σε καλα αδερφε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexgi Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο ρε φιλε παρα πολυ καλος.......
    και γυμναζεσαι 3 χρονια.....
    εδω υπαρχει ενα λαθος. ασχολουμε με το ΒΒ 3 χρονια. κια γυμναζομε απο 6 χρονον με διαφορα αθληματα. απλα λογο σοβαρου τραυματισμου εμεινα off 3 χρονια

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    H πρωτη φωτο τα σπαει!!! Πως συνδυαζεις την προπονηση σου??? Και τι κανεις για ωμους και τρικεφαλους??? Πραγματικα θελω να μαθω!
    κανω οτι νιοθω οτι δουλευε στο σωμα μου. εχω δοκιμασει πολες τεχνικες και ακομα δοκιμαζω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων

    πολύ καλή δουλειά ρε Alex.. μπράβο
    ευχαριστω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eιλικρινα μου φαινεται απιστευτο το πως ησουν το 2009 (η πρωτη φωτο του θρεντ) και πως εισαι τωρα. Ησουν λαππας και μεσα σε 2 χρονια εγινες ντερεκι. Τετοια πραγματα δε γινονται. Κανεις το bbing να φαινεται πολυ ευκολο.

    Και κανεις και 12-16 επαναληψεις. Ε αυτο ηταν απο αυριο κατεβαζω κιλα
    τα κηλα ειναι μοναδα μετρισης και τιποτα παραπανο. η μυικη κουραση δεν θα ερθει με τα κηλα και τις χαμηλες επαναληψης.

    δεν ειναι καθολου ευκολο φιλε. 3 χρονια δεν εχω ζωη οσο περιεργο και να φενετε. δεν βγαινω πια εξω. ειμαι ολη μερα με ενα ταπερ. φτινω αιμα στην προπονηση. το προγραμμα μου ειναι πιο αυστηρο απο του πλανηταρχη.

    οσο για το λαπας στο σωμα μου πανο υπηρχαν 15 χρονια προπονησης απλα 3 χρονια μονο ετρογα μαλακιες και δεν κουνιομουνα και πολυ. για αυτο πιστευω οτι το σωμα ακουσε τοσο γριγορα. και φενετε και ππου ακουει. λογο στιβου βολει κικ μποξ φενετε οτι το σωμα ειναι πιο δουλεμενο ομους,ποδια, πλατι. και για αυτο πιστευω οτι δεν ακουνε ευκολα τα χερια και το στηθος γιατι ποτε δεν γυμνασα ουσιαστικα αυτες τις ομαδες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-06-11 12:01 #116
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σε καλα αδερφε.
    δεν ειναι καθολου ευκολο φιλε. 3 χρονια δεν εχω ζωη οσο περιεργο και να φενετε. δεν βγαινω πια εξω. ειμαι ολη μερα με ενα ταπερ. φτινω αιμα στην προπονηση. το προγραμμα μου ειναι πιο αυστηρο απο του πλανηταρχη.

    οσο για το λαπας στο σωμα μου πανο υπηρχαν 15 χρονια προπονησης απλα 3 χρονια μονο ετρογα μαλακιες και δεν κουνιομουνα και πολυ. για αυτο πιστευω οτι το σωμα ακουσε τοσο γριγορα. και φενετε και ππου ακουει.
    E και παλι ομως 3 χρονια ειναι πολυ μικρο διαστημα ειδικα οταν ξεκιναει καποιος στην ηλικια σου στα 22 δηλαδη, δεν ειναι το ιδιο να ξεκινας στα 18, ειχες χασει ενα σημαντικο διαστημα που οι ορμονες ηταν στο peak. Εξαλλου αρκετοι τα κανουν αυτα που λες. Εγω νταξει οχι οτι δε βγαινω αλλα παντα κανονιζω το πως θα κανω τη διατροφη οτι και να κανω ειναι το πρωτο μου μελημα ακομα και σε διακοπες και εγω δε ξενυχταω σχεδον ποτε και φτυνω αιμα στην προπονηση αλλα δε νομιζω οχι να σε φτασω οπως εισαι τωρα ουτε θα σε πλησιασω καν οσα χρονια και να περασουν.

    Τωρα το αλλο που λες ειναι μια εξηγηση οτι ησουν αρκετα δουλεμενος απο μικρος με αλλα αθληματα και στη φωτο δε σου φαινεται λογω λιπους. Γιατι τωρα να ξυπνας ενα πρωι χωρις να εχεις καμια σχεση με τη γυμναστικη και να λες σε 3 χρονια θα γινω ετσι νταξει δε γινεται πιστευω οσες θυσιες και να κανεις. Δηλαδη πιο μικρος που ησουν στο σχολιο ειχες εμφανη μυικοτητα και εκανες και βαρη για τα αθληματα αυτα ή οχι?

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-06-11 12:52 #117
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    E και παλι ομως 3 χρονια ειναι πολυ μικρο διαστημα ειδικα οταν ξεκιναει καποιος στην ηλικια σου στα 22 δηλαδη, δεν ειναι το ιδιο να ξεκινας στα 18, ειχες χασει ενα σημαντικο διαστημα που οι ορμονες ηταν στο peak. Εξαλλου αρκετοι τα κανουν αυτα που λες. Εγω νταξει οχι οτι δε βγαινω αλλα παντα κανονιζω το πως θα κανω τη διατροφη οτι και να κανω ειναι το πρωτο μου μελημα ακομα και σε διακοπες και εγω δε ξενυχταω σχεδον ποτε και φτυνω αιμα στην προπονηση αλλα δε νομιζω οχι να σε φτασω οπως εισαι τωρα ουτε θα σε πλησιασω καν οσα χρονια και να περασουν.

    Τωρα το αλλο που λες ειναι μια εξηγηση οτι ησουν αρκετα δουλεμενος απο μικρος με αλλα αθληματα και στη φωτο δε σου φαινεται λογω λιπους. Γιατι τωρα να ξυπνας ενα πρωι χωρις να εχεις καμια σχεση με τη γυμναστικη και να λες σε 3 χρονια θα γινω ετσι νταξει δε γινεται πιστευω οσες θυσιες και να κανεις. Δηλαδη πιο μικρος που ησουν στο σχολιο ειχες εμφανη μυικοτητα και εκανες και βαρη για τα αθληματα αυτα ή οχι?

    μην το λες αυτο φιλε δεν εχω κανει κατι ακατορθοτο η τρομερο. να ξερεις το σωμα εχει την καλητερη μνημη. αν γυμναζεσε απο μικρος ξερει τι να κανει. αν ξεκινησες τωρα τοτε πρεπει να προσαρμοστη και θελει παραπανο χρονο.

    απο μικρος ειμουνα δουλεμενος με γραμοση και μυικοτιτα. απλα φαρδινα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-06-11 13:14 #118

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    Μπραβο πολυ καλη δουλεια!
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-06-11 13:33 #119
    Προεπιλογή
    μπραβο φιλε,πολυ καλη δουλεια!!ειδικα ωμοι,ποδια,τρικεφαλοι ειναι πολυ μπροστα!!μπραβο!!!ρε παιδια μην ρωτατε ολοι για φαρμακο και τετοια αν θυμαμαι σε καποιο post του το εχει πει κ ο ιδιος οτι δεν ειναι natural..προφανως αυτο δεν αναιρει την προσπαθεια του..η αλλαγη ειναι τεραστια και δυσκολα μπορει να τα καταφερει καποιος!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-06-11 13:55 #120
    Προεπιλογή
    μια ερωτηση στη γραμμωση που λες οτι εκανες HIIT μετα απο βαρη εκανες αεροβιο σωστα?

    αν ναι ποση ωρα και με τι ρυθμο?

    φανταζομαι μετα απο ολη τη προπονηση επαιρνες τη πρωτεινη σου?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία