Σελίδα 4 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 415
  1. 15-05-11 12:05 #46
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...

    Δυο βιαστικες . παω για τελεφτεα προπονηση ποδιων για αδιασμα.



    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-05-11 12:28 #47
    Προεπιλογή
    ^^

    Φοβερος! Παρα πολυ μεγαλη βελτιωση! Μπραβο παιχτη!!
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-05-11 13:45 #48
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες, μπράβο!!

    Ωστόσο, μια παρατήρηση από έναν άσχετο...

    Στην πρώτη φώτο για να δείξουν τα χέρια πιο καλά εγώ θα πήγαινα όλο τον κορμό κάποιες μοίρες προς τα πίσω και θα ανέβαζα τα χέρια λίγο πιο πάνω. Έτσι μπορεί να παρουσιάσεις λίγο πιο καλά τους δικέφαλους των χεριών και την κορύφωσή τους, όπως είναι τώρα η φώτο δεν τους "πλασσάρεις" και τόσο καλά. Η μαγεία στο ποζάρισμα είναι να δώσεις στους θεατές μια ψευδαίσθηση (illusion που λένε και οι φίλοι μας οι αμερικάνοι).
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-05-11 14:25 #49
    Το avatar του χρήστη -Nikolakis-

    Εγγραφή
    21-11-2009
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    309
    Προεπιλογή
    Φιλαρακι μπραβο!Εισαι γιγαντας!Πολυ ωραια κατανεμημενη η μαζα σου!Κeep pumping
    "there is no reason to be alive if you can't do deadlift"
    Jón Páll Sigmarsson
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-05-11 14:44 #50
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Φίλε Alex έχεις ξεφύγει τελείως μιλάμε.....Μπράβο φοβερός....Τα πόδια πιστεύω ειναι το δυνατό σου σημείο αν και εχεις καπιο θεμα με τα γόνατα αν δεν κανω λαθος τα έχεις στην πένα....Και παλι μπράβο ρε δύναμη εισαι.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-05-11 15:23 #51
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Πολυ καλος φιλε! Και εισαι δουλεμενος παντου. Ακομα και μοιριαιους δικεφαλους που πολλοι τους παραμελουν. Πλατη και ποδια τα δυνατα σου σημεια

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-05-11 15:42 #52
    Το avatar του χρήστη steg

    Εγγραφή
    22-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    515
    Προεπιλογή
    Ωπα τι γοριλάκι έχουμε εδώ; Με ερασιτεχνική λήψη και χωρίς να πασαλειφτείς με κρέμες μαυρίσματος και τα συναφή, βγάζεις στο φακό τέτοιο σώμα; Εχω πάθει πλάκα ιδίως με τον όγκο των ποδιών, στη διπλή δικεφάλων. Μασλ-φρικ σε υπερθετικό βαθμό. Κατέβα σε αγώνες να τους πάρεις τα σώβρακα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-05-11 16:02 #53
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Aλεξ από μαζες είσαι πολυ καλος.Θα μιλησω για αγωνιστικο επίπεδο γιατι ξερω ότι σχεδιαζεις να κατεβεις σε καποιον αγωνα φετος...Θα σε ηθελα λιγο πιο μεγαλο στα χερια γιατι το ματι πεφτει στα πόδια και ίσως βγαζεις μια μικρη ασυμμετρια..
    Βαλε και καποιες αλλες φωτο όταν θα μπορείς,να δουμε λίγο τα δικεφαλα σου,ισως δεν τα εχεις πατησει πολυ καλα,δεν μπορω να καταλαβω..Λυγισε αν θες περισσοτερο τους καρπους σου προς τα μεσα,να βγει περισσότερο η κορύφωση.Τα πόδια σου ειναι πολυ καλα,κοιτα να ξεμπουκωσουν όταν θα κατεβεις για να βγουν καθαρες οι γραμμες...
    Για αγωνες πρεπει να καθαρισει κι αλλο το σωμα σου,τα εχουμε πει κιολας prive,εισαι σε καλο δρόμο,αναλογα που θα κατεβεις θα πρεπει να βγαλεις το πλανο σου...
    Απο ποζαρισμα εισαι οκ;Καλη εξασκηση στις βασικες ποζες καθως και στο ατομικο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-05-11 16:18 #54
    Προεπιλογή

    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-05-11 17:59 #55
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες, μπράβο!!

    Ωστόσο, μια παρατήρηση από έναν άσχετο...

    Στην πρώτη φώτο για να δείξουν τα χέρια πιο καλά εγώ θα πήγαινα όλο τον κορμό κάποιες μοίρες προς τα πίσω και θα ανέβαζα τα χέρια λίγο πιο πάνω. Έτσι μπορεί να παρουσιάσεις λίγο πιο καλά τους δικέφαλους των χεριών και την κορύφωσή τους, όπως είναι τώρα η φώτο δεν τους "πλασσάρεις" και τόσο καλά. Η μαγεία στο ποζάρισμα είναι να δώσεις στους θεατές μια ψευδαίσθηση (illusion που λένε και οι φίλοι μας οι αμερικάνοι).
    εχεις δικιο για το ποζαρισμα απλα ειμουνα βιαστικος για προπονηση και ειχα υποσχεθει τις φωτο στον πολυνικο και δεν εκατσα να ασχολιθω. με ταλεπορισε και η καμερα και εκνευριστικα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Alex έχεις ξεφύγει τελείως μιλάμε.....Μπράβο φοβερός....Τα πόδια πιστεύω ειναι το δυνατό σου σημείο αν και εχεις καπιο θεμα με τα γόνατα αν δεν κανω λαθος τα έχεις στην πένα....Και παλι μπράβο ρε δύναμη εισαι.....
    σε ευχαριστω φιλε.

    για την κατιγορια που θελω πρεπει να κανω πολες αλαγες στο σωμα μου. να μιοσω τα ποδια λιγο και να δοσω μαζα στιθος δικεφαλα που ειναι το μιονεκτιμα μου.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aλεξ από μαζες είσαι πολυ καλος.Θα μιλησω για αγωνιστικο επίπεδο γιατι ξερω ότι σχεδιαζεις να κατεβεις σε καποιον αγωνα φετος...Θα σε ηθελα λιγο πιο μεγαλο στα χερια γιατι το ματι πεφτει στα πόδια και ίσως βγαζεις μια μικρη ασυμμετρια..
    Βαλε και καποιες αλλες φωτο όταν θα μπορείς,να δουμε λίγο τα δικεφαλα σου,ισως δεν τα εχεις πατησει πολυ καλα,δεν μπορω να καταλαβω..Λυγισε αν θες περισσοτερο τους καρπους σου προς τα μεσα,να βγει περισσότερο η κορύφωση.Τα πόδια σου ειναι πολυ καλα,κοιτα να ξεμπουκωσουν όταν θα κατεβεις για να βγουν καθαρες οι γραμμες...
    Για αγωνες πρεπει να καθαρισει κι αλλο το σωμα σου,τα εχουμε πει κιολας prive,εισαι σε καλο δρόμο,αναλογα που θα κατεβεις θα πρεπει να βγαλεις το πλανο σου...
    Απο ποζαρισμα εισαι οκ;Καλη εξασκηση στις βασικες ποζες καθως και στο ατομικο σου.
    οπως προειπα ειμουνα βιαστικος για να μην σου χαλασω χατιρι.

    ολα θα δουλευτουνε μεχρι νοεμβριο και θελω να πιστευω θα ειμαι αξιοπρεπεις

    θα ειμαι σε διετα μεχρι τον νοεμβριο οστε να καθαρισω και να ανακατανιμο λιγο τις μαζες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων


    πες και καμια κουβεντα και ασε τα smile. ακομα να μεγαλοσεις βρε μπεμπα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-05-11 18:03 #56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    πες και καμια κουβεντα και ασε τα smile. ακομα να μεγαλοσεις βρε μπεμπα?
    Είσαι καταπληκτικός!!!
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-05-11 19:21 #57
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Μπομπα εισαι αλεξ!!!!Πολυ καλος,η πλατη πολυ πυκνη αλλα θες λιγο ευρος ακομα.Οσο για στηθος χερια,τα ξερεις δε χρειαζεται να λεμε τα ιδια.Τα ποδια..νταξ,ετοιμα να σκασουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-05-11 20:06 #58
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Ωραίος Αλεξ.

    Αν στόχος σου είναι οι αγώνες του Νοεμβρίου όπως λές, τότε μπορείς να είσαι πανέτοιμος και να επιλέξεις έξυπνα που μπορείς να παίξεις. Συνέχισε τη καλή δουλειά

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-05-11 20:28 #59
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπομπα εισαι αλεξ!!!!Πολυ καλος,η πλατη πολυ πυκνη αλλα θες λιγο ευρος ακομα.
    Eγω νομίζω ότι το ευρος της πλατης του είναι ενταξει,όχι πως το περισσότερο δεν εινια παντα το καλύτερο
    Μαλλον ειναι θεμα όχι τοσο καλου στησιματος
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-05-11 20:35 #60
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπομπα εισαι αλεξ!!!!Πολυ καλος,η πλατη πολυ πυκνη αλλα θες λιγο ευρος ακομα.Οσο για στηθος χερια,τα ξερεις δε χρειαζεται να λεμε τα ιδια.Τα ποδια..νταξ,ετοιμα να σκασουν
    ευρος δεν νομιζω να θελω και αλλο. εκτος αν μεγαλοσο ομους.

    χαμηλα πλατη θελει γεμισμα ειναι πολυ αδια και δεν με βοηθαει.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίος Αλεξ.

    Αν στόχος σου είναι οι αγώνες του Νοεμβρίου όπως λές, τότε μπορείς να είσαι πανέτοιμος και να επιλέξεις έξυπνα που μπορείς να παίξεις. Συνέχισε τη καλή δουλειά

    ΜΒ
    πανο μου ειμαι αναμεσα σε 2 κατηγοριες, junior και bodyfitness.

    οι οποιες ειναι πολυ δυσκολες κατηγοριες. οι μεν junior ειναι τερατα με μαζες και οι δε bofdyfitnessades αηδιαστικη σημετρια και γραμμοση.

    η αποφαση ειναι δυσκολη και το μυαλο μου λιγο ανακατομενο. θα δουλεψω λιγο ακομα στης μαζες μου και ηδικα εκει που ιστερο (δικεφαλα,στηθος,χαμηλα πλατη) αλλα πρωτα θα καθαρισω λιγο τα κηλα μου για να δω τι κρεας εχουμε.

    στην φωτο ειμαι 92κιλα. και θελω να καθαρισω 6 κιλα ακομα για να δω τι κανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία