Σελίδα 16 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 240 από 415
  1. 11-09-11 17:32 #226
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Αλεξανδρε μελετησα τις σελιδες σου και βλεπω οτι εισαι αθλητης με καλο παρον και πολυ σπουδαιο μελλον.Θα μιλησουμε και απο κοντα.Ενα συνιθισμενο προβλημα στις διαιτες γραμμωσης ειναι (οσο περιεργο και αν ακουγεται) η ελλειψη της λαμβανομενης χολιστερολης.Ενα προβλημα επισης για αυτη τη περιοδο ειναι οτι καιμε περισσοτερες θερμιδες απ'οτι στον ογκο ενω συγχρονως τρωμε πολυ λιγοτερο απ'οτι στον ογκο.Δηλαδη εννοω οτι καλο θα ηταν να κανουμε προπονηση γραμμωσης τρωγοντας για ογκο,να δουμε λοιπον ποσο γραμμωνουμε τρωγοντας καλα, και μετα να αποφασισουμε ποσο θα μειωσουμε τις θερμιδες μας ,στο προγραμμα γραμμωσης.Σου γραφω ετσι δυο λογια ,αλλα οταν βρεθουμε θα μιλησουμε αναλυτικα για οτι χρειαζεται.Εκει στο Γυμναστηριο του Σπυρου νομιζω οτι θα ειναι καλα ωστε να σε δω και σε ποζες.Αν φυσικα σε βολευει και εσενα.

    Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια λιγοι ειναι αυτοι που μπορουν να καταλαβουν το τι περναμε μεγαλη μου τιμη να τα πουμε απο κοντα ετσι και αλλιος εγω καθε απογευμα ειμαι στο γυμναστηριο του κυριου Μπουρναζου. οσο πιο συντομα τοσο καλυτερα

    προσπαθω να μαθω να ακουω το σωμα μου. παρολο που εχω μια αυστιρη διετα με μονοφαφια (πατατα,γαλοπουλα, πατατα) πολες φορες νοιοθω την αναγκη να βαλω λιγους υδατανθρακες (σαβουρα, συνιθος σαβατοκυριακο) ακομα χωρις να επιρεαζει την διαιτα μου και ξεκολοντας καθε φορα ενα σκαλι το σωμα μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-09-11 22:10 #227
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Αλεξανδρε μελετησα τις σελιδες σου και βλεπω οτι εισαι αθλητης με καλο παρον και πολυ σπουδαιο μελλον.Θα μιλησουμε και απο κοντα.Ενα συνιθισμενο προβλημα στις διαιτες γραμμωσης ειναι (οσο περιεργο και αν ακουγεται) η ελλειψη της λαμβανομενης χολιστερολης.Ενα προβλημα επισης για αυτη τη περιοδο ειναι οτι καιμε περισσοτερες θερμιδες απ'οτι στον ογκο ενω συγχρονως τρωμε πολυ λιγοτερο απ'οτι στον ογκο.Δηλαδη εννοω οτι καλο θα ηταν να κανουμε προπονηση γραμμωσης τρωγοντας για ογκο,να δουμε λοιπον ποσο γραμμωνουμε τρωγοντας καλα, και μετα να αποφασισουμε ποσο θα μειωσουμε τις θερμιδες μας ,στο προγραμμα γραμμωσης.Σου γραφω ετσι δυο λογια ,αλλα οταν βρεθουμε θα μιλησουμε αναλυτικα για οτι χρειαζεται.Εκει στο Γυμναστηριο του Σπυρου νομιζω οτι θα ειναι καλα ωστε να σε δω και σε ποζες.Αν φυσικα σε βολευει και εσενα.
    Μηπως θα μπορουσε ο κυριος Διακογιαννης να μας εξηγησει λιγο πιο αναλυτικα αυτο που περιγραφει με το θεμα τις διατροφης;
    Αλεξ σορυ για το οφ!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-09-11 13:41 #228
    Προεπιλογή Με τις πιθανοτητες
    Δεν εννοω κατι συγκεκριμενα.Διακρινω ,καποια πιθανοτητα ,να εχει καψει καποιους μυς ο φιλος μας, οποτε σαν πιο συνηθισμενα αιτια, για κατι τετοιο θεωρω οτι ειναι, η ελλειψη χολιστερολης και ο υπερμετρος καταβολισμος και ειδικα σε σχεση με τη καθιερωμενη διατροφη γραμμωσης.Φυσικα ολα αυτα, στη περιπτωση του Αλεξη ,ισως να μην ισχυουν.Απλα, εγραψα κατι ,για να κανω μια αρχη ,το οποιο ειναι πιθανο να ισχυει ,και να εχω πεσει μεσα.Μεχρι να συναντηθω μαζι του και να μαθω και να δω λεπτομερειες ,του εδωσα ενα ερεθισμα ,για να ξαναδει απο αλλο πρισμα τη στρατηγικη του .Θα τα ξαναπουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-09-11 15:29 #229
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Βρισκω ενδιαφερον την αποψη σας και θα ηθελα αν δεν ειναι προβλημα να μας πειτε και εμας τα συμπερασματα σας οπως και εναν μπουσουλα που θα μπορουσε να αφορα και μη αγωνιστικους για να μην πεφτουν σε τετοιες παγιδες;
    .
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-09-11 20:10 #230
    Προεπιλογή
    Mπράβο φίλος,
    έχεις κάνει πάρα πολύ καλό σώμα!
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-09-11 23:54 #231
    Το avatar του χρήστη Senereison

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Περ.
    Protein City
    Μηνύματα
    179
    Lightbulb
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εννοω κατι συγκεκριμενα.Διακρινω ,καποια πιθανοτητα ,να εχει καψει καποιους μυς ο φιλος μας, οποτε σαν πιο συνηθισμενα αιτια, για κατι τετοιο θεωρω οτι ειναι, η ελλειψη χολιστερολης και ο υπερμετρος καταβολισμος και ειδικα σε σχεση με τη καθιερωμενη διατροφη γραμμωσης.Φυσικα ολα αυτα, στη περιπτωση του Αλεξη ,ισως να μην ισχυουν.Απλα, εγραψα κατι ,για να κανω μια αρχη ,το οποιο ειναι πιθανο να ισχυει ,και να εχω πεσει μεσα.Μεχρι να συναντηθω μαζι του και να μαθω και να δω λεπτομερειες ,του εδωσα ενα ερεθισμα ,για να ξαναδει απο αλλο πρισμα τη στρατηγικη του .Θα τα ξαναπουμε.
    Μπορείτε να μας αναλύσετε περισσότερο αυτό που είπατε γιατί μάλλον έχετε απόλυτο δίκιο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-09-11 00:03 #232
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Σημερα ειχα την απιστευτι εμπειρια να γνωρισο απο κοντα τον κηριο Διακογιαννη και θα ηθελα να τον ευχαριστισω πολυ για τις συμβουλες του. και φυσικα και τον πολυνικο που με εφερε σε επαφη μαζι του

    soon photos
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-09-11 21:49 #233
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Όνομα: 15092011677.jpg Εμφανίσεις: 1716 Μέγεθος: 155,1 KB

    Όνομα: 15092011679.jpg Εμφανίσεις: 1697 Μέγεθος: 137,6 KB

    Όνομα: 15092011682.jpg Εμφανίσεις: 1700 Μέγεθος: 91,6 KB

    Όνομα: 15092011683.jpg Εμφανίσεις: 1704 Μέγεθος: 85,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-09-11 22:02 #234
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Θεος!!!Μπραβο για τον κοπο σου!!! Ανταμηφθηκες!!
    Μπραβο Αλεξ!!!
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-09-11 23:44 #235
    Προεπιλογή
    Αλεξ, πολυ αδειος φαινεσαι man...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-09-11 00:47 #236
    Προεπιλογή
    τι πλατη ειναι αυτη ρε τρελε??
    λιγο ακομα και θα πεταξεις με τετοια φτερα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-09-11 21:35 #237
    Προεπιλογή
    Στη πραγματικοτητα εισαι πολυ καλυτερος .Η καμερα ,απο οτι λεει και ο Κωστας ,δεν ηταν πολυ καλη, και σου εκρυψε ενα ποσοστο απο τη γραμμωση σου.Οσο για το μηριαιο δικεφαλο ,οντως ειναι πολυ καλος.
    Καλο κουραγιο για τη συνεχεια της προετοιμασιας σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-09-11 21:53 #238
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη πραγματικοτητα εισαι πολυ καλυτερος .Η καμερα ,απο οτι λεει και ο Κωστας ,δεν ηταν πολυ καλη, και σου εκρυψε ενα ποσοστο απο τη γραμμωση σου.Οσο για το μηριαιο δικεφαλο ,οντως ειναι πολυ καλος.
    Καλο κουραγιο για τη συνεχεια της προετοιμασιας σου.
    Σας ευχαριστο για τα καλα σας λογια και τις συμβουλες που μου δωσατε. Ελπιζω να ξαναβρεθουμε συντομα

    Το σωμα μου ειναι πολυ κουρασμενο και σχεδον στα ορια του για αυτο και αντιδρα ετσι. αλλες μερες εχω νερα αλλες ειμαι πιο καθαρος κτλ κτλ αυτα εχει η εξουθενοτικη προετοιμασια.

    Πιστευω να μπορεσω να σταθω στην σκηνη αξιοπρεπος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-09-11 21:26 #239
    Το avatar του χρήστη -Nikolakis-

    Εγγραφή
    21-11-2009
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    309
    Προεπιλογή
    Man δεν υπαρχεις!!
    +1000 κι απο μενα!
    Εχεις κανει αξιοζηλευτες και ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΕΣ αλλαγες στο κορμι σου!Καλη επιτυχια στην αγωνιστικη σου πορεια!!
    "there is no reason to be alive if you can't do deadlift"
    Jón Páll Sigmarsson
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-09-11 21:31 #240
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    αντε να γεμιζουνε λιγο

    Όνομα: podiaadia.jpg Εμφανίσεις: 1321 Μέγεθος: 69,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516171826 ... ΤελευταίαΤελευταία