Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε Αλεξανδρε μελετησα τις σελιδες σου και βλεπω οτι εισαι αθλητης με καλο παρον και πολυ σπουδαιο μελλον.Θα μιλησουμε και απο κοντα.Ενα συνιθισμενο προβλημα στις διαιτες γραμμωσης ειναι (οσο περιεργο και αν ακουγεται) η ελλειψη της λαμβανομενης χολιστερολης.Ενα προβλημα επισης για αυτη τη περιοδο ειναι οτι καιμε περισσοτερες θερμιδες απ'οτι στον ογκο ενω συγχρονως τρωμε πολυ λιγοτερο απ'οτι στον ογκο.Δηλαδη εννοω οτι καλο θα ηταν να κανουμε προπονηση γραμμωσης τρωγοντας για ογκο,να δουμε λοιπον ποσο γραμμωνουμε τρωγοντας καλα, και μετα να αποφασισουμε ποσο θα μειωσουμε τις θερμιδες μας ,στο προγραμμα γραμμωσης.Σου γραφω ετσι δυο λογια ,αλλα οταν βρεθουμε θα μιλησουμε αναλυτικα για οτι χρειαζεται.Εκει στο Γυμναστηριο του Σπυρου νομιζω οτι θα ειναι καλα ωστε να σε δω και σε ποζες.Αν φυσικα σε βολευει και εσενα.

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια λιγοι ειναι αυτοι που μπορουν να καταλαβουν το τι περναμε μεγαλη μου τιμη να τα πουμε απο κοντα ετσι και αλλιος εγω καθε απογευμα ειμαι στο γυμναστηριο του κυριου Μπουρναζου. οσο πιο συντομα τοσο καλυτερα

προσπαθω να μαθω να ακουω το σωμα μου. παρολο που εχω μια αυστιρη διετα με μονοφαφια (πατατα,γαλοπουλα, πατατα) πολες φορες νοιοθω την αναγκη να βαλω λιγους υδατανθρακες (σαβουρα, συνιθος σαβατοκυριακο) ακομα χωρις να επιρεαζει την διαιτα μου και ξεκολοντας καθε φορα ενα σκαλι το σωμα μου.