Σελίδα 1 από 13 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 193
  1. 11-12-09 21:17 #1
    Προεπιλογή Nitro-Tech Hardcore Pro Series (Muscletech)
    Η νεα πρωτεινη της Muscletech..Τωρα με 25% περισσοτερη προτεινη...




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-12-09 01:25 #2
    Το avatar του χρήστη alekos

    Εγγραφή
    14-12-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    209
    Προεπιλογή
    αυτη ειναι η επομενη που θα προσθεσω στην διατροφη μου...θα τελιωσω και θα σας πω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-12-09 03:32 #3
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Mιας και θα την προσθέσεις να σου πω ότι το σεπτεμβρη την είχα παρει και γω. Καλα μου δουλεψε και ειδα και φουσκοματακια (λογω της κρεατινης που εχει προφανως) αλλα είδα σε site οτι οι μάγκες της muscletech ειχαν ριξει μεσα ανδρο... Οποτε δεν την ξαναπροτίμησα....
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-12-09 14:00 #4
    Το avatar του χρήστη alekos

    Εγγραφή
    14-12-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    209
    Προεπιλογή
    λογικο ειναι καποια φουσκωματακια λογω κρεατινης....οταν λες ανδρο τι εννοεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-12-09 14:32 #5
    Προεπιλογή
    ανδρο ειναι στεροιδη αναβολικο..αρα και παρανομο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-12-09 15:18 #6
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Ακριβώς αυτο. Νομιζω στο προηγουμενο ποστ της νιτρο τεκ το ανέφερε κάποιος και έδωσε και λινκ απο site του εξωτερικού. Πλεον δεν έχω σκοπό να τη ξαναχρησιμοποιήσω. Κρεατίνη παίρνω στον κύκλο μου και απο πρωτείνη η whey (οn) ή την myofusion(gaspari).
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-12-09 15:30 #7
    Το avatar του χρήστη alekos

    Εγγραφή
    14-12-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    209
    Προεπιλογή
    ευχαριστω για τις πληροφοριες...κ επειδη ασχολουμαι καθαρα ερασιτεχνικα δεν θα το προτιμησω...σε καμια περιπτωση...τωρα υπαρχει καποια παρομοια στ ιδια λεφτα χωρις αυτην την ουσια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-12-09 15:35 #8
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Τι ζητάς ?
    Θες και κρεατίνη μέσα?
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-12-09 15:41 #9
    Το avatar του χρήστη alekos

    Εγγραφή
    14-12-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    209
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ζητάς ?
    Θες και κρεατίνη μέσα?
    ναι και ας εχει και λιγο κρεατινη δεν εχω προβλημα...ζηταω κατι σε πολυ πρωτεινη ελαχιστους υδατανθρακες και λιπη...
    πριν ειχα στο προγραμμα μου την six star whey η οποια περιλαμβανει

    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-12-09 16:05 #10
    Προεπιλογή
    hraklis
    i allios wheyy maxx i warriorlab cmplete whey

    ***γράφε ελληνικά***
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-12-09 16:55 #11
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Πάρε μια καθαρη τότε με λιγους υδατάνθρακες ( whey οn, myofusion αυτές εχω δοκιμάσει εγω και τώρα θα παρω και ηρακλη) και αν θές κρεατινη παρε extra χήμα και να προσθέτεις και δεξτρόζη . Αν και δεν θα στο προτεινα. Αν θες να δουλέψεις κρεατίνη ξεκίνα απο την αρχη με τους κύκλους της και δουλεψε την σωστα. Αυτα τα εξτρα κρεατινη 2-3 γρ ειναι να δεις ορισμενα μικροφουσκοματακια και να πεις ουαου τι γαμω τις πρωτεινες εχω
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-12-09 17:32 #12
    Το avatar του χρήστη alekos

    Εγγραφή
    14-12-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    209
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    και αν θές κρεατινη παρε extra χήμα και να προσθέτεις και δεξτρόζη .

    λογικα θα παρω καθαρη ξανα αλλα αυτο που λες εσυ φιλε οχι σε καμια περιπτωση δεν προκειται να παρω κρεατινη ετσι...το θεωρω ψευτικο φουσκωμα...καθαρα ψευτικο...προτιμω μια προτεινη με ελαχιστα γραμμαρια κρεατινης...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-12-09 17:38 #13
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογικα θα παρω καθαρη ξανα αλλα αυτο που λες εσυ φιλε οχι σε καμια περιπτωση δεν προκειται να παρω κρεατινη ετσι...το θεωρω ψευτικο φουσκωμα...καθαρα ψευτικο...προτιμω μια προτεινη με ελαχιστα γραμμαρια κρεατινης...
    Το ιδιο μου λες παλι... Εκτος αν εγω δεν καταλαβαινω τι μου λες. Αν εχει μεσα ελαχιστη κρεατινη οπως πχ η νιτρο θα εχει 2-3 γρ μεσα. Μουφα... Παρε την πρωτεινη σου για να αναπληρωνεις τα γευματα σου ή να τα συμπληρωνεις και δεξτροζη για μετα το γυμναστηριο και οταν θελησεις να μπασεις στο προγραμμα σου κρεατινη αρχιζουμε αλλο κεφαλαιο.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-12-09 17:42 #14
    Το avatar του χρήστη alekos

    Εγγραφή
    14-12-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    209
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ιδιο μου λες παλι... Εκτος αν εγω δεν καταλαβαινω τι μου λες. Αν εχει μεσα ελαχιστη κρεατινη οπως πχ η νιτρο θα εχει 2-3 γρ μεσα. Μουφα... Παρε την πρωτεινη σου για να αναπληρωνεις τα γευματα σου ή να τα συμπληρωνεις και δεξτροζη για μετα το γυμναστηριο και οταν θελησεις να μπασεις στο προγραμμα σου κρεατινη αρχιζουμε αλλο κεφαλαιο.
    λοιπον αυτο προτιμω την προτεινη μου για να αναπληρωνω τα γευματα μου συν 2-3 γραμμαρια κρεατινης...επειδη με γυμναστικη ασχολουμαι 3 χρονια αλλα με συμπληρωματα δεν εχω ιδεα...η δεξτροζη τι ειναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-12-09 17:55 #15
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Λοιπον...ξεχνα τα αυτα τα 2-3 γρ κρεατινης...Δεν κανεις τπτ με αυτα...Μονο ψευτοφουσκοματακια...Καλυτερα να κανεις καλο κύκλο για να σε βοηθήσει να ανεβεις και σε δυναμη και να βγαλεις καλές προπονήσεις.Ετσι ώστε οταν φυγουν τα φουσκοματα να σου μεινει η δυναμη.Αλλα μιας και ειπες οτι τωρα αρχιζεις σιγα σιγα με συμπληρωματα μπορεις να την αφησεις στην ακρη για αργοτερα.
    Η δεξτροζη ειναι υδατανθρακας . Μετα την προπονηση χρειαζεται και πρωτεινη και υδατανθρακας (οπως και σε διαφορα γευματα αλλωστε).Επισης η δεξτροζη βοηθαει και στην καλυτερη απορροφηση της κρεατινης. Για περισσοτερες πληροφοριες υπαρχουν και τα αντιστοιχα αρθρα για την δεξτρο την μεταπροπονητικη διατροφη κτλ
    Επισης διαβασε και το τοπικ για την κρεατινη.Για μια καλυτερη ιδεα.
    Παντως σου προτεινω να την αφησεις στην ακρη προς το παρων εκτος αν τα 3 αυτα χρονια κανεις σοβαρη γυμναστικη με πολυ καλη διατροφη και εχεις φτασει σε πολυ ικανοποιητικο επιπεδο. Τοτε παρε αλλα μην περιοριστεις σε αυτα τα 2-3 ψευτογραμμαρια που δινουν αυτες οι φορμουλες αλλα ξεκινα σοβαρα κυκλο...
    (Βτw παιζει να εχουμε βγει οff-topic) Καλυτερα κανε στα αντιστοιχα αρθρα τις ερωτησεις σου μετα μην φαμε κρα
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 13 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread