Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 114
  1. 11-12-10 12:52 #31
    Banned
    Εγγραφή
    03-05-2010
    Περ.
    Κύπρος
    Μηνύματα
    406
    Προεπιλογή
    Παιδια εχω δει το dvd και θελω να ρωτισω..Με τα σετ που πεζει ειναι φουλ ογκος??Η χανουμε επειδη ειναι λιγα σετ?Καταλαβαινω το οτι στην αρνητικη πρεπει να πηγαινεις πολυ αργα..Και επειδη ειναι και λιγες οι ασκησεις..Δεν το εχω δοκιμασει ακομη για να ειμαι ειλικρινης αλλα μολις τελειωσω το προγραμμα που κανω τωρα θα το δοκιμασω γιατι εχω εντυοπωσιαστει με τν φιλοσοφια αυτου του προγραμματος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-12-10 22:05 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Georges Εμφάνιση μηνυμάτων
    What do you mean "review"? It's an excellent video and if you search you can download it at various places. And then you can judge it by yourself.

    P.S. Welcome
    Αληθεια, απο που μπορω να το κατεβασω??? -εκτος απο torrents
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-12-10 16:21 #33
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παιδια εγω μονο εδω το βρηκα αν σας βοηθαει......

    http://thepiratebay.org/torrent/3468...Blood_And_Guts
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-01-11 21:02 #34
    Προεπιλογή
    η καλυτερη λυση ειναι μεσω του λινκ που δινει ο φιλος ο madd αλλα ειναι και παλι αυτο το λινκ μεσω διευθυνσης τορρεντ.αν εγκαταστησεις το προγραμμα m torrent που ειναι free και πανευκολο στην εγκατασταση οταν πατησεις το λινκ που εδωσε ο φιλος θα σε ρωτησει....κατεβασμα αυτου του τορρεντ?θα πατησεις οκ και μετα θα σου ανοιξει το προγραμμα αυτοματα.μετα πατας οκ στο παραθυρακι που θα σου ανοιξει και θα σου κατεβει σφαιρα!!!ειναι πανευκολο!!αν δεν θες μεσω τορρεντ ειναι και αλλα προγραμματα download οπως το e-mule.το dc++ και αλλα,αλλα πρεπει να τα γνωριζεις για να τα δουλεψεις.το τορρεντ ειναι το πιο ευκολο και το πιο γρηγορο,και μεσω διευθυνσεων θα βρεις τεραστια αρχεια για το αθλημα μας για οσο αφορα αγωνες,προπονησεις και οτι θες!!!!ψαξτο λιγο το θεμα και δεν θα χασεις!!!θα βρεις αρχεια για το αθλημα μας που δεν φανταζεσαι!!!ελπιζω να βοηθησα!!!αν και καταλαβαινω οτι αν δεν γνωριζεις απο download...σε γεμιζα απο αποριες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-01-11 16:49 #35
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    ρε μαγκες τι εννοειτε εχει κοψει τους δικεφαλους του? δεν επανερχονται μετα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-01-11 16:52 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kazmaier Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε μαγκες τι εννοειτε εχει κοψει τους δικεφαλους του? δεν επανερχονται μετα ?
    τους εχει κοψει..κοπηκαν.

    τον ενα βασικα νομιζω οχι κ τους 2.
    επανερχονται,αλλα παντα υπαρχει διαφορα στο σχημα μετα.

    αν δεις το τελευταιο ολυμπια που πηρε,κ προσεξεις την διπλη δικεφαλων του θα δεις οτι ο δεξιος οπως βλεπεις(αποτι θυμαμαι),εχει μεγαλη διαφορα συμμετριας με τον αριστερο.

    κ αυτο γινεται σε ολους του μυς ου κοβονται,οπως οι θωρακικοι..σε καποιους επανερχονται πληρως,σε αλλους οχι κ δειχνει η διαφορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-01-11 17:35 #37
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kazmaier Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε μαγκες τι εννοειτε εχει κοψει τους δικεφαλους του? δεν επανερχονται μετα ?
    Δες εδω εναν κομμενο δικεφαλο...
    http://forum.bodybuilding.gr/showpos...42&postcount=5
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-01-11 00:05 #38
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Το κόψιμο δικεφάλου δεν οφείλεται λογικά στους υποστηρικτικούς μύες,δηλαδή δελτοειδή,τρικέφαλο και βραχιονοκερκιδικό?

    Επίσης, τα λειτουργικά σετ είναι κατά τη γνώμη μου πολύ λίγα.. Εγώ κάνω πιο αργές αρνητικές και κάνω τα διπλάσια.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jimmy007 : 28-01-11 στις 00:14
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-01-11 10:50 #39
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης, τα λειτουργικά σετ είναι κατά τη γνώμη μου πολύ λίγα.. Εγώ κάνω πιο αργές αρνητικές και κάνω τα διπλάσια.....
    Η ενταση και η φόρτιση που θα δεχτει ο μυς είναι εξαρτωμενες από τα κιλα.Σιγουρα ο DOrian δουλευε στο 110% οσον αφορα την ενταση και με πολυ βαρια κιλα.Ο Mentzer (ΗEAVY DUTY) εκανε ακομα λιγότερα και όμως είχε επίσης σπουδαια αποτελεσματα.Ποτε δεν υπαρχει μονο ενας δρόμος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-01-11 14:06 #40
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    σκετη γκαντεμια να σου σκιστει ο δικεφαλος και γενικα καποιος μυς, φανταζομαι θα ποναει κιολας πολυ αυτο, μαλιστα ο yates apo oti θυμαμαι υστερουσε σε δικεφαλους ηταν ισως το μονο αδυναμο σημειο του, ε του σκιστηκαν κιολας μετα, τραγικη ειρωνια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-01-11 09:39 #41
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ενταση και η φόρτιση που θα δεχτει ο μυς είναι εξαρτωμενες από τα κιλα.Σιγουρα ο DOrian δουλευε στο 110% οσον αφορα την ενταση και με πολυ βαρια κιλα.Ο Mentzer (ΗEAVY DUTY) εκανε ακομα λιγότερα και όμως είχε επίσης σπουδαια αποτελεσματα.Ποτε δεν υπαρχει μονο ενας δρόμος.
    Σαφώς οι δρόμοι στο BB είναι πολλοί. Κατά τη γνώμη μου οι προπονήσεις του Dorian ταίριαζαν μόνο σε κάποιον με τα δικά του ακριβώς χαρακτηριστικά..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kazmaier Εμφάνιση μηνυμάτων
    σκετη γκαντεμια να σου σκιστει ο δικεφαλος και γενικα καποιος μυς, φανταζομαι θα ποναει κιολας πολυ αυτο, μαλιστα ο yates apo oti θυμαμαι υστερουσε σε δικεφαλους ηταν ισως το μονο αδυναμο σημειο του, ε του σκιστηκαν κιολας μετα, τραγικη ειρωνια
    Νομίζω ότι από λανθασμένη εκτέλεση κωπηλατικής έγινε αυτό...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-01-11 12:31 #42
    Banned
    Εγγραφή
    11-04-2009
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    773
    Προεπιλογή
    Όπως τα είπε ο Polyneikos είναι, ή ένταση απο παλιά υποδηλώνει το πόσο κοντά στο 1rm(rep max) δουλεύεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-01-11 12:14 #43
    Προεπιλογή
    ακολούθησα το συγκεκριμένο πρόγραμμα για περίπου 2 μήνες με πολύ καλά αποτελέσματα σε δύναμη και όγκο. Ο spotter είναι απολύτως απαραίτητος για τις αρνητικές μέχρι αποτυχίας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-03-11 13:52 #44
    Το avatar του χρήστη Blast

    Εγγραφή
    18-01-2011
    Περ.
    Ηράκλειο, Κρ
    Μηνύματα
    256
    Προεπιλογή
    Ολόκληρη η προπόνηση του Dorian Yates.http://www.youtube.com/watch?v=cwUekLL8Sng
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-03-11 11:29 #45
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Blast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολόκληρη η προπόνηση του Dorian Yates.http://www.youtube.com/watch?v=cwUekLL8Sng
    Ευχαριστουμε blast για το λινκ !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία