Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 29-06-11 14:55 #1
    Προεπιλογή Περίπτωση αλλοίωσης πρωτείνης
    Καλησπέρα σε όλους παιδια!

    Έχω αγοράσει την ON Whey Gold Standard καθώς επίσης και την Hydrowhey Platinum της ίδιας εταιρείας..

    Η ερώτηση μου είναι η εξής:

    Επειδή τους καλοκαιρινούς μήνες μένω σε σοφίτα όπου έχει ΠΟΛΥ ζέστη φοβάμαι να αφήσω εκεί τις πρωτείνες μήπως αλλοιωθούν..Η άλλη επιλογή που σκέφτηκα είναι να τις βάλω στο ψυγείο Μήπως αυτό θα το κάνει χειρότερα; Πως είναι καλύτερα να τισ διατηρήσω;

    Φιλικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-06-11 15:01 #2
    Το avatar του χρήστη themisdas

    Εγγραφή
    16-10-2009
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    δοκιμασε σε καποιο ντουλαπι... συνηθως εχει δροσια μεσα στα ντουλαπια
    Φιλικά Ευθύμης,

    MP274679

    η ζωή είναι μια ντομάτα.....άλλος την τρώει σαλάτα,και άλλος την τρώει στην μάπα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-06-11 15:04 #3
    Προεπιλογή
    Σωστός απλά το θέμα είναι ότι δν έχω ντουλάπια

    Μόνο μεταλλικές ραφιέρες αλλά δεν νομίζω ότι κάνει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-06-11 14:27 #4
    Προεπιλογή
    Κανείς κάποια γνώμη ρε παιδιά;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-06-11 14:38 #5
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Προσεξε το αυτο παντως. Ειχα αφησει μια και γω στο σπιτι για κανα μηνα που πηγα διακοπες καλοκαιρι με παρα πολλη ζεστη και οταν πηρα μετα με πηγε... Δεν επαθα τιποτα σοβαρο βεβαια.
    Δε νομιζω να χανει κατι μεσα στο ψυγειο

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-06-11 14:51 #6
    Προεπιλογή
    Ναι για αυτο το σκεφτόμουν και γω...Και έτσι λεω ίσως καλύτερα στο ψυγείο παρά στην ζέστη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-06-11 15:01 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσεξε το αυτο παντως. Ειχα αφησει μια και γω στο σπιτι για κανα μηνα που πηγα διακοπες καλοκαιρι με παρα πολλη ζεστη και οταν πηρα μετα με πηγε... Δεν επαθα τιποτα σοβαρο βεβαια.
    Δε νομιζω να χανει κατι μεσα στο ψυγειο
    Απο το να είναι στην ζέστη μάλλον είναι προτιμότερο το ψυγείο.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-06-11 15:03 #8
    Προεπιλογή
    Οκ τότε μάλλον αυτό θα κάνω..!! Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-06-11 23:02 #9
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    βαλτη στο ψυγειο γιατι βλεπω να κλαις τα λεφτα και την πρωτεινη.εμενα μου εχει τυχει το συγκεκριμενο και οχι σε πολυ ζεστη,και στη συγκεκριμενη πρωτεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-07-11 14:10 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sadistic Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλτη στο ψυγειο γιατι βλεπω να κλαις τα λεφτα και την πρωτεινη.εμενα μου εχει τυχει το συγκεκριμενο και οχι σε πολυ ζεστη,και στη συγκεκριμενη πρωτεινη.

    Για καλό και για κακό έτσι με βλέπω!! Και καλά η Whey Gold είναι και στα ψιλιοτελειώματα, πάει και έρχεται...Αλλά η Platinum ρε αδερφέ και αχρησιμοποίητη είναι και πανάκριβη, εκεί όντως θα τα κλαίω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-07-11 14:17 #11
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Παιδιά το ψυγείο έχει υγρασία και οι πρωτεΐνες πρέπει να φυλάσσονται σε δροσερό και ΞΗΡΟ μέρος... Οπότε δε ξέρω κατά πόσο κάνει... Λες ότι τιε έχεις στη σοφίτα, βάλτες σε ένα άλλο δωμάτιο που έχει πιο δροσιά. Εσύ πώς αντέχεις σε τόση ζέστη; Λογικά έχει φυσιολογική θερμοκρασία το δωμάτιό σου, οπότε βάλτες εκεί.
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-07-11 14:23 #12
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    οτι ειπε και η προλαλησασα και συνονοματη..στο ψυγειο θα σβολιασει..
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-07-11 14:47 #13
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    παιδια σημερα πηρα κουακερ απο τ σουπερ μαρκετ κ επειδη δεν μ αρεσει κ τοσο η γευση τουσ κτλπ..τ εκανα σκονη στο μουλτι..η ερωτηση μ ειναι εξης γτ απο τ παραπανω π λενε τ παιδια απο πανω για την πρωτεινη δεν κατεληξα καπου για το αν ειναι προτιμοτερο στο ψηγειο η εξω...θυμιζω οτι λεει σε ξηρο κ δροσερο μεροσ(τ ψηγειο ειναι δροσερο αλλα δεν νομιζω να ισχυει τ ιδιο κ για τ ξηρο!!..)..αλλα κ παλι εξω τετοια εποχη δεν το λεσ κ δροσερο μεροσ ...εγω εχω σκεφτει μεσα στα ταπερ που την εχω βαλει να ριξω και κανω δυο φακελακια απο αλλα sups π ειχα κ τα ειχαν μεσα για να τραβουν την υγρασια κτλπ σε καποιο βαθμο θα βοηθησουν λογικα..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ Η ΕΞΩ ΑΠΟ Τ ΨΗΓΕΙΟ?????...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-07-11 20:26 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eri_87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά το ψυγείο έχει υγρασία και οι πρωτεΐνες πρέπει να φυλάσσονται σε δροσερό και ΞΗΡΟ μέρος... Οπότε δε ξέρω κατά πόσο κάνει... Λες ότι τιε έχεις στη σοφίτα, βάλτες σε ένα άλλο δωμάτιο που έχει πιο δροσιά. Εσύ πώς αντέχεις σε τόση ζέστη; Λογικά έχει φυσιολογική θερμοκρασία το δωμάτιό σου, οπότε βάλτες εκεί.
    Κοίτα Έρη για το ψυγείο που λες δεν το ήξερα και μάλλον έχεις δίκιο δεν το είχα σκεφτεί..Οπότε thanx!

    Όσο για μένα έχω ανοιχτό παράθυρα και από το ρεύμα που κάνει δροσίζομαι αλλιώς δεν παλεύεται και πολύ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-07-11 12:39 #15
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Akistsam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα Έρη για το ψυγείο που λες δεν το ήξερα και μάλλον έχεις δίκιο δεν το είχα σκεφτεί..Οπότε thanx!

    Όσο για μένα έχω ανοιχτό παράθυρα και από το ρεύμα που κάνει δροσίζομαι αλλιώς δεν παλεύεται και πολύ...
    Εφόσον αντέχεις εσύ στη θερμοκρασία αυτή, αντέχουν κ οι πρωτεΐνες... Δεν είναι πχ αποθήκη που έχει πιο ανεβασμένη θερμοκρασία, οπότε νομίζω είναι οκ. Ψυγείο όχι... Πρέπει να χει συζητηθεί και αλλού αλλά δε θυμάμαι πού.
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία