Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 30-06-11 15:14 #1
    Προεπιλογή Με ποιο συμπληρωμα ενιωσες να ''βγαζεις φωτιες'' στην προπονηση σου?
    σε PRE WORKOUT αναφερομαι...εγω ψηφιζω NANO VAPOR τς αγαπητης σε ολουσ MUSCLETECH.....το προιον πρεπει να το δοκιμασετε....MUST....υστερογραφο->δεν δουλευω σε κανενα σχετικο μαγαζι....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-06-11 15:24 #2
    Προεπιλογή
    Τι συμπλήρωμα εινα ιαυτο ακριβως?!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-06-11 15:31 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ka2sel Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε PRE WORKOUT αναφερομαι...εγω ψηφιζω NANO VAPOR τς αγαπητης σε ολουσ MUSCLETECH.....το προιον πρεπει να το δοκιμασετε....MUST....υστερογραφο->δεν δουλευω σε κανενα σχετικο μαγαζι....
    Σίγουρα
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-06-11 15:45 #4
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Θερμαντικη στα @@ δεν σταματας με τιποτα να τρεχεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-06-11 15:48 #5
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    σ αυτο που λεει το παλικαρι εχει ενα δικιο με το παλιο νανο βαπορ ετσι ημουν γιατι ηταν τιγκα στα στιμς,αλλα μετα ειχα απιστευτα τρελο κρασαρισμα,μια μερα νομιζα οτι λιποθυμησα κιολας και το εδωσα στον κολλητο μου να το δοκιμασει και τπτ,γι αυτο λεμε οτι ο καθε ενας αντιδραει διαφορετικα και ετσι δυστηχως πρεπει να τα δοκιμαζουμε ολα γιατι σε αλλους πιανουν και σε αλλους οχι
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-06-11 15:48 #6
    Προεπιλογή
    Shotgun και animal rage
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-06-11 15:49 #7
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ka2sel Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε PRE WORKOUT αναφερομαι...εγω ψηφιζω NANO VAPOR τς αγαπητης σε ολουσ MUSCLETECH.....το προιον πρεπει να το δοκιμασετε....MUST....υστερογραφο->δεν δουλευω σε κανενα σχετικο μαγαζι....
    ka2zel... και απο αλα ποστ που ειδα δικα σου, πολυ μεγαλη αγαπη για την muschletech και των θυγατρικών της ρε αδερφε...

    το horse power της ultimade εχει χαραχθει στην μνημη μου! αν και δεν μπορω να το βρω ευκολα... εκανα τις καλυτερες προπονησεις ever με εκειινο.
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-06-11 16:43 #8
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    no - xplode εχω δοκιμασει μονο απο φορμουλα νιτρικου αλλα εκτος απο τισ 3 πρωτες φορεσ που το χρησιμοποιησα μετα αρχισα να μην τ νιωθω κ τοσο οχι οτι δεν μ εδινε ενεργεια,,,αλλα οχι κ τρελα πραγματα...τωρα λεω να δοκιμασω απο σεπτεμβριο τ SPMAX!...
    απο σκετα νιτρικα εχω δοκιμασει τ plasmajet!..κ γαμω τ πρηξιματα αλλα μεχρι εκει..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-06-11 16:43 #9
    Προεπιλογή
    φιλε απλα εχω δοκιμασει αρκετα απο την συγκεκριμενη εταιρια και οπως λες και μερικα θυγατρικα...ομως αυτο δεν λεει τιποτα...απλα ετυχε...τι υπονοεις?λες να κανω διαφημιση των προιοντων?δεν ισχυει....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-06-11 18:34 #10
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    τς αγαπητης σε ολουσ MUSCLETECH.....[/QUOTE]

    Δε πρεπει να υπαρχει εταιρια που να εχει φαει χειροτερο κραξιμο στο φορουμ...και δικαιολογημενα θα ελεγα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-06-11 18:49 #11
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    ka2zel... και απο αλα ποστ που ειδα δικα σου, πολυ μεγαλη αγαπη για την muschletech και των θυγατρικών της ρε αδερφε...
    Οπως ελεγε και ο Κατακουζηνος "Ελατε να γινουμε πολλοι να τον καψουμε στην ομονοια"

    Εγω με το Trans X της SCITEC.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-07-11 00:47 #12
    Προεπιλογή
    δεν νομιζω να ειμαι ο μονος που πιστευει ή καλυτερα τον εχουν πιασει καλυτερα απο μερικα αλλα προιοντα εταιριων καποια απο τα προιοντα της muscletech...μερικα προιοντα της muscletech δεν με επιασαν οσο με επιασαν της universal για παραδειγμα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-07-11 02:04 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή


    trinitrotoluene.... απιστευτο... τρελη εκρηκτικοτητα θα ελεγα....

    το purple wraath στην αρχη μου αρεσε πολυ.... λογο της norvaline ισως...

    το testforce 2 μου εκανε εντυπωση τις πρωτες 2 εβδομαδες οταν το πηρα prewo....

    δεν εχω δοκιμασει πολλα απο αυτα τα ετοιματζιδικα.... προτιμω τα homemade...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση