Σελίδα 73 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 2363717273747583 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.081 έως 1.095 από 1842
  1. 25-11-11 12:56 #1081
    Προεπιλογή Pre workout
    Υπάρχει κάποιο προϊόν που να μη περιέχει κρεατινη μέσα; Το θέλω καθαρά για να μου Δίνει λίγο ένταση κατα τη προπόνηση τώρα που θα βγω απο το κύκλο της κρεατινης!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Le_Roi : 25-11-11 στις 12:58
     

  2. 25-11-11 12:59 #1082
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Le_Roi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει κάποιο προϊόν που να μη περιέχει κρεατινη μέσα; Το θέλω καθαρά για να μου Δίνει λίγο ένταση κατα τη προπόνηση τώρα που θα βγω απο το κύκλο της κρεατινης!
    http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...ay-(Man-Sport)
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  3. 25-11-11 13:41 #1083
    Προεπιλογή
    Μια χαρα φαίνεται αυτο αλλα μήπως υπάρχει κάτι σε χάπι γιατι τις περισσότερες φορές πάω gym μετα τη δουλεια και δε μπορω να κουβαλάω σεικερ μέσα στο λεωφορείο... Ασε που θα έχω και τα πειράγματα απο τους συναδέλφους!!!
     

  4. 25-11-11 15:12 #1084
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Le_Roi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρα φαίνεται αυτο αλλα μήπως υπάρχει κάτι σε χάπι γιατι τις περισσότερες φορές πάω gym μετα τη δουλεια και δε μπορω να κουβαλάω σεικερ μέσα στο λεωφορείο... Ασε που θα έχω και τα πειράγματα απο τους συναδέλφους!!!
    τα περισσοτερα και τα καλυτερα ειναι σε σκονη φιλε... αφου θες σε χαπια μερικα ειναι το Χpand το πρωτο απο Dymatize.

    το http://forum.bodybuilding.gr/showthr...h-(MAN-Sports) το οποιο πωλειται ως λιποδιαλυτης αλλα θα σου δωσει σιγουρα ενεργεια βασει συστατικων και καθε αλλο παρα κακο θα σου κανει.

    Αυτο http://forum.bodybuilding.gr/showthr...Meltdown-(VPX) το οποιο εχει καλες κριτικες και για αυτο που θες θα κανει δουλεια.


    ισως αυτο http://forum.bodybuilding.gr/showthr...0-Energy-(NOW).


    ενας ακομη λιπο http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?15699-Tight-Xtreme-Reloaded-(SAN)


    Ενα ακομα http://forum.bodybuilding.gr/showthr...nce-Nutrition) .


    Ειναι μερικες καλες επιλογες γιαυτο που θες.
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  5. 25-11-11 16:00 #1085
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    σήμερα πήρα για πρώτη φορά νιτρικό

    δούλεψε και μάλιστα ανέβηκα και κιλά (είχα προπόνηση πόδια σήμερα) και γενικά ένιωθα ντούρος και δεν ένιωσα την αδυναμία που νιώθω στο τελευταίο σετ τις προηγούμενες φορές. το κατά πόσο ήταν placebo δεν το ξέρω γιατί χθες που διάβασα το review του ξενέρωσα και δεν περίμενα να μου δουλέψει ούτε στο ελάχιστο.

    έχω ένα θεματάκι όμως... τρελά νεύρα , σε σημείο να έχω τσακωθεί ήδη δυο φορές για άκυρη αφορμή και η μέρα ακόμα δεν έχει τελειώσει. Υπάρχει περίπτωση να έχει σχέση το νιτρικό? όχι ότι με πειράζει ιδιαιτέρως απλά το έχω απορία.
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
     

  6. 25-11-11 16:06 #1086
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    προφανως η καφεινη σε πιανει εσενα,με ο,τι συνεπαγεται αυτο....σε βλεπω καμια μερα να σε σαπιζουν στο ξυλο
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  7. 25-11-11 16:10 #1087
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    κ όμως η καφεΐνη δεν με πιάνει γιατι είχα κάνει την μ...ια πριν λίγο καιρό να πίνω πολύ ... και πλέον δεν την καταλαβαίνω. κάτι άλλο απο αυτά που έχει μέσα δεν παίζει να μου το προκαλεί ε?..
    να με σαπίσουν δεν παίζει γιατί είμαι φιλήσυχος δεν καβγαδίζω με άγνωστο κόσμο
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
     

  8. 25-11-11 16:16 #1088
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    οχι δεν παιζει να σου προκαλει νευρα καποιο αλλο συστατικο περαν της καφεινης...οποτε ειτε ενιωσες το effect της καφεινης ειτε δεν ηταν απο την καφεινη και ηταν αποκλειστικα απο σενα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  9. 25-11-11 16:16 #1089
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    οκ ευχαριστώ
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
     

  10. 25-11-11 23:48 #1090
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σήμερα πήρα για πρώτη φορά νιτρικό

    δούλεψε και μάλιστα ανέβηκα και κιλά (είχα προπόνηση πόδια σήμερα) και γενικά ένιωθα ντούρος και δεν ένιωσα την αδυναμία που νιώθω στο τελευταίο σετ τις προηγούμενες φορές. το κατά πόσο ήταν placebo δεν το ξέρω γιατί χθες που διάβασα το review του ξενέρωσα και δεν περίμενα να μου δουλέψει ούτε στο ελάχιστο.

    έχω ένα θεματάκι όμως... τρελά νεύρα , σε σημείο να έχω τσακωθεί ήδη δυο φορές για άκυρη αφορμή και η μέρα ακόμα δεν έχει τελειώσει. Υπάρχει περίπτωση να έχει σχέση το νιτρικό? όχι ότι με πειράζει ιδιαιτέρως απλά το έχω απορία.
    τι ακριβώς πήρες???
     

  11. 26-11-11 01:32 #1091
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    @Le_Roi
    Xpand Xtreme Pump πήρα αλλά απ ότι προκύπτει δεν είχε σχέση.
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
     

  12. 27-11-11 16:03 #1092
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια! Μπορείτε να μου προτείνετε αν ειναι ευκολο ένα pre-workout συμπλήρωμα
    το οποίο δεν εχει καθόλου καφείνη??
    κανω βραδακι προπονηση και εχω υπερενταση, δε κοιμαμαι με τιποτα..
    αντε στη χειρότερη κάποια φορμουλα με 100mg καφεινης.
    το τελευταίο γέυμα που κάνω πριν τη προπόνηση είναι 3+ ωρες πριν, κανονικό γευμα.

    ΥΓ. στο παρελθον έχω χρησιμοποιήσει το performance matrix της reflex.

    Ευχαριστώ πολυ!
     

  13. 27-11-11 17:34 #1093
    Προεπιλογή
    το μονο νιτρικο που με επιασε ηταν το maxymize tis i-force nutrition...poli dinato....
     

  14. 27-11-11 20:40 #1094
    Προεπιλογή
    του ντοριαν γειτ δεν κυκλοφορει πλεον;
    ανεπαναληπτο
     

  15. 29-11-11 16:48 #1095
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metalwar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια! Μπορείτε να μου προτείνετε αν ειναι ευκολο ένα pre-workout συμπλήρωμα
    το οποίο δεν εχει καθόλου καφείνη??
    κανω βραδακι προπονηση και εχω υπερενταση, δε κοιμαμαι με τιποτα..
    αντε στη χειρότερη κάποια φορμουλα με 100mg καφεινης.
    το τελευταίο γέυμα που κάνω πριν τη προπόνηση είναι 3+ ωρες πριν, κανονικό γευμα.

    ΥΓ. στο παρελθον έχω χρησιμοποιήσει το performance matrix της reflex.

    Ευχαριστώ πολυ!
    shotgun της vpx ...πολυ καλο..τουλαχιστον σε εμενα μου τα εσκασε καλα...με 95mg caffeine...
     

Σελίδα 73 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 2363717273747583 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread