Σελίδα 10 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 891011122060110 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 150 από 1842
  1. 24-06-10 20:38 #136
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι το mstack τσιτωνει κιολας και σε "ανεβαζει"?εγω νομιζα οτι απλως σε κανει να πεινας...
    Η ντοπαμινη δεν τσιτωνει ακριβως απλα σε κανει ποιο alert και ποιο ανχωδη.
     

  2. 24-06-10 20:47 #137
    Προεπιλογή
    Μανο μηπως δε χρειαζεται το νιτρικο οταν παρεις mstack η δεν παιζει ρολο κατα την αποψη σου?
     

  3. 24-06-10 20:51 #138
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Το m-stak πως σου ανεβάζει τη ντοπαμίνη;
     

  4. 24-06-10 20:55 #139
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το m-stak πως σου ανεβάζει τη ντοπαμίνη;
    μαλλον με εκεινο το χαπακι με τα stims
     

  5. 24-06-10 20:59 #140
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μανο μηπως δε χρειαζεται το νιτρικο οταν παρεις mstack η δεν παιζει ρολο κατα την αποψη σου?
    Ε δεν χρειαζετε αλλα θα βοηθησει πολυ την τροφη που θα θα φας να περασει καλυτερα μεσα στους μυς σου και ποιο γρηγορα.Ανεβαζεις την ευκαιρια αναβολισμου με λιγα λογια κατα την γνωμη μου.
     

  6. 24-06-10 21:56 #141
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    με λιγα λογια συνδιασμος νιτρικου με m-stack γινεται χωρις να υπαρξει προβλημα υγειας απλα δεν θα εχει τρελες επιδρασεις μιας και το ενα και το αλλο κανουν ενα ιδιο πραγμα αναμεσα στα διαφορα αλλα,κατι τετοιο καταλαβα.....
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  7. 24-06-10 22:02 #142
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Βασικά αφού έχει ξεχωριστό χάπι για τα stims το παίρνετε άλλη ώρα και είστε άρχοντες.
     

  8. 25-06-10 12:48 #143
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    με λιγα λογια συνδιασμος νιτρικου με m-stack γινεται χωρις να υπαρξει προβλημα υγειας απλα δεν θα εχει τρελες επιδρασεις μιας και το ενα και το αλλο κανουν ενα ιδιο πραγμα αναμεσα στα διαφορα αλλα,κατι τετοιο καταλαβα.....
    Oυτε καν εγω δεν εγραψα κατι τετοιο.Το νιτρικο ειναι αγγειοδιαστολεας το αλλο προωθει τον αναβολισμο μεσω της αυξημενης πρωτεινοσυνθεσης.Α ρε αδικουμαι........
     

  9. 25-06-10 13:13 #144
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oυτε καν εγω δεν εγραψα κατι τετοιο.Το νιτρικο ειναι αγγειοδιαστολεας το αλλο προωθει τον αναβολισμο μεσω της αυξημενης πρωτεινοσυνθεσης.Α ρε αδικουμαι........
    οκ μανο οποτε αφου θεωρεις οτι το plasmajet ειναι πολυ για αυτο το stack λες το shock therapy kai to no xplode να ναι καλυτερα?(μαζι με mstack)
     

  10. 25-06-10 13:19 #145
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oυτε καν εγω δεν εγραψα κατι τετοιο.Το νιτρικο ειναι αγγειοδιαστολεας το αλλο προωθει τον αναβολισμο μεσω της αυξημενης πρωτεινοσυνθεσης.Α ρε αδικουμαι........
    Γραψε λαθος τοτε,εγω δεν καταλαβα καλα....
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  11. 28-07-10 21:39 #146
    Προεπιλογή Νιτρικο οξυ Αν ναι ποιο??
    Καλησπερα σε ολους στο φορουμ που μου δινει καθημερινα συμβουλες σε οτι εχει να κανει σχετικα με την φυσικη μου κατάσταση και την προοδο της...

    Μπαινω αμεσως στο ψητο εδω και 1+ μηνα έχω αρχίσει γυμνάστηριο,αυτον τον μήνα εκανα φυσικά και διατροφή αλλα δεν εχω πάρει καποιο συμπλήρωμα κυριως αυτος ο μηνας ηταν μηνας "ζεσταματος"...

    Αυτους τους 2 μηνες λοιπον θα κανω περιοδο γραμμωσης ετσι ωστε να καψω οσο ποιο πολυ μπορω λιπος απο πανω μου για να μπω το χειμωνα σε περιοδο ογκου...

    Αυτο που θελω να ρωτισω ειναι οτι σκεφτομαι να ενταξω στην διατροφη μου μια
    πρωτεινη,εναν λιποδιαλυτη, και εαν πρεπει και με χρησιμέψει σε κατι να παιρνω και νιτρικο οξυ ετσι ωστε να γυμναζονται και οι μυς μου ταυτόχρονα και να ελαττώσω οσο ποιο πολυ μπορω την απώλεια μυικής μάζας? Εαν ναι ποιο μου προτίνεται?

    Το τόπικ αυτό το κάνω μετά απο πολύ ψάξιμο στο φορουμ και δεν βρήκα σχετικά κάτι που θα μου έλυνε την απορία....Διαβαζοντας το τοπικ εχω μάθει παρα πολλα και εχω ακολουθησει πολλές συμβουλές και ως τώρα έχουν επιτυχία....

    Ευχαριστώ πολυ για κάθε απάντηση και συμβουλή...

    Καποια στατς απο μένα ειμαι 20 χρονων 170 υψος και 69 κιλα! ποσοστο λίπους δεν γνωρίζω γιατι δεν έχω κανει μετρηση αλλα βλέπω στον καθρέφτη οτι έχω κάμποσο !
    No Pain No Gain
     

  12. 28-07-10 21:56 #147
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    βασικα ειναι νιτρικα οξιδια.

    τωρα θα σου προτινα να μην παρεις τιποτα ακομα γιατι ειναι αρχη και θα ειναι πεταμενα λεφτα.

    φτιαξε την διατροφουλα σου χασε το λυπος με αεροβιο και χειμονα φορτοσε για να δεις αποτελεσματα.

    τα νιτρικα αστα για το τελος.

    ξεκηνα πρωτο μηνα προτεινη αμινοξεα και αν θες κρεατινη και για πιο μετα αναλογα την προοδο βλεπουμε.
     

  13. 28-07-10 22:06 #148
    Προεπιλογή
    Ευχαρίστω για τις συμβουλές και την διόρθωση...

    Κάτι που διάβαζω εδω στο φόρουμ σε κάποιο τοπικ είναι οτι πολλοί χρησιμοποιούν και την κρεατίνη σε περίοδο γράμμωσης? Μονουδρική κρεατίνη για την ακρίβεια...

    Εαν πάρω θα έχω κάποιο παραπάνω όφελος στην περίοδο γραμμωσης? Όπως ανέφερα στην περίοδο γράμμωσης θέλω να χάσω λίπος και οσο μπορω να μην χάσω μυικο ιστο αλλα και να αυξήσω


    *****δεν ανοίγουμε καινούργιο θέμα όταν ήδη προϋπάρχει και μπορούμε να κάνουμε την ερώτηση μας εκεί!!mods team*****


    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...B9%CE%BA%CE%BF
    No Pain No Gain
     

  14. 28-07-10 22:18 #149
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pronek Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαρίστω για τις συμβουλές και την διόρθωση...

    Κάτι που διάβαζω εδω στο φόρουμ σε κάποιο τοπικ είναι οτι πολλοί χρησιμοποιούν και την κρεατίνη σε περίοδο γράμμωσης? Μονουδρική κρεατίνη για την ακρίβεια...

    εξαρταται τι θες να γραμμωσεις.μια χαρα,κανει κ η κρεατινη για τοτε.

    Εαν πάρω θα έχω κάποιο παραπάνω όφελος στην περίοδο γραμμωσης? Όπως ανέφερα στην περίοδο γράμμωσης θέλω να χάσω λίπος και οσο μπορω να μην χάσω μυικο ιστο αλλα και να αυξήσω
    γινεται κ αυτο.
    αυτο τωρα εξαρταται.πρεπει να εισαι υπερσυνεπης στην διατροφη σου.
     

  15. 28-07-10 23:45 #150
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο τωρα εξαρταται.πρεπει να εισαι υπερσυνεπης στην διατροφη σου.
    Ειμαι αρκέτα συνεπής στην διατροφή μου θα έλεγα... Πάντως τα ψάχνω καθημερινά αυτά τα θέματα σε αυτο το φόρουμ και μαθαίνω ολο και ποιο πολλά!!

    Θα δουμε που θα καταλήξω λοιπόν το νιτρικο το θέλω περρισότερο για να βγάζω τις προπονήσεις με τα βάρη
    No Pain No Gain
     

Σελίδα 10 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 891011122060110 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread