Σελίδα 32 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 2230313233 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 466 έως 480 από 489
  1. 03-06-14 02:11 #466
    Προεπιλογή
    Εαν θες την αποψη μου μονο το original lipo6 black αξιζει.

    Στάλθηκε από το XT1032 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-06-14 02:34 #467
    Banned
    Εγγραφή
    02-06-2014
    Περ.
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ukbulldog3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εαν θες την αποψη μου μονο το original lipo6 black αξιζει.

    Στάλθηκε από το XT1032 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Tο χα παρει αυτο πολυ δυνατο.....ισως το μονο που μου δουλεψε....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-06-14 19:09 #468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BEASTMODE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tο χα παρει αυτο πολυ δυνατο.....ισως το μονο που μου δουλεψε....
    Τι εννοείτε το original ρε παιδια?το lipo6 black δεν είναι ένα?υπάρχει η ένδειξη οriginal?
    Σόρυ αλλά δεν το χω αν ρωτάω μπαρούφα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-06-14 15:11 #469
    Προεπιλογή
    Το original ηταν η πρωτη εκδοση που περιειχε 1,3dim,γιοχιμπινη,θυρονινη και συνεφρινη.Πολυ δυνατο!

    Στάλθηκε από το XT1032 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-06-14 23:15 #470
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά,

    Προμηθεύτηκα το lipo 6 black καλώς ή κακώς θα δείξει..από εκεί και πέρα θα ήθελα να κάνω όσο το δυνατόν καλύτερη χρήση ώστε να υπάρξει και κάποιο αποτέλεσμα..
    Αναφορικά με τη δοσολογία τι θα μου προτείνατε?τρεις κάψουλες δύο φορές την ημέρα?

    Θα ήθελα να σας πω ότι αθλούμαι τρεις φορές την εβδομάδα γιατί τα επαγγελματικά μου δεν το επιτρέπουν για παραπάνω..τις μέρες που δεν πηγαίνω γυμναστήριο ή για μπασκετική προπόνηση να παίρνω κανονικά τα χαπάκια ή μόνο τη μέρα της προπόνησης..
    Παράλληλα εφαρμόζω ένα αρκετά ισορροπημένο πρόγραμμα διατροφής με σκοπό να αποδώσει καλύτερα και η χρήση του λιποδιαλύτη..Φυσικά δε περιμένω θαύματα ούτε με ενδιαφέρει σε τέτοιο βαθμό αλλά εφόσον μπήκα στη διαδικασία της αγοράς θέλω να κάνω μια σωστή χρήση..

    Αναμένω τα "φώτα" όσοι από εσάς έχετε τη διάθεση...
    Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-06-14 23:24 #471
    Προεπιλογή
    Τους λιποδιαλυτες τους παιρνουμε καθε μερα.Σου συνιστω να ακολουθησεις τις οδηγιες που αναγραφονται στο κουτι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-06-15 16:37 #472
    Προεπιλογή
    καλησπέρα παιδιά
    είμαι 23 ετών και ασχολούμαι με το γυμναστήριο από 16.
    από τότε διαβάζω το φόρουμ και κατά 90% έπαιρνα τις απαντήσεις που χρειαζόμουν οπότε δεν είχα κάνει εγγραφή.τώρα όμως χρειάζομαι τις γνώσεις σας...πριν λίγο καιρό τελείωσα με το στρατό,αν και τρέχαμε κάθε μέρα στο τέλος πήρα λίγο λίπος μόλις απολύθηκα άρχισα όγκο και το πολλαπλασίασα (συνήθως δεν έπαιρνα τόσο πολύ αλλά τώρα ξέφυγα ξαφνικά)και άρχισα γράμμωση όλα καλά άλλα μετά από ένα 2μηνο κόλλησα,ρώτησα και μου πρότειναν το εν λόγο λιποτροπικό.μου είπαν την πρώτη εβδομάδα να παίρνω ένα το πρωί και ένα πριν την προπόνηση.την πρώτη μέρα είχα κάποιες ζαλάδες και ταχυπαλμίες,εχθές που ήταν η δεύτερη μέρα όλα καλά και σήμερα πάλι ζαλάδες.σημειωτέο ότι γενικά δεν πίνω καφέδες.τ μου προτείνετε να τ σταματήσω η να συνεχίσω να δούμε πως θα εξελιχθεί?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-06-15 20:39 #473
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο headhunter Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα παιδιά
    είμαι 23 ετών και ασχολούμαι με το γυμναστήριο από 16.
    από τότε διαβάζω το φόρουμ και κατά 90% έπαιρνα τις απαντήσεις που χρειαζόμουν οπότε δεν είχα κάνει εγγραφή.τώρα όμως χρειάζομαι τις γνώσεις σας...πριν λίγο καιρό τελείωσα με το στρατό,αν και τρέχαμε κάθε μέρα στο τέλος πήρα λίγο λίπος μόλις απολύθηκα άρχισα όγκο και το πολλαπλασίασα (συνήθως δεν έπαιρνα τόσο πολύ αλλά τώρα ξέφυγα ξαφνικά)και άρχισα γράμμωση όλα καλά άλλα μετά από ένα 2μηνο κόλλησα,ρώτησα και μου πρότειναν το εν λόγο λιποτροπικό.μου είπαν την πρώτη εβδομάδα να παίρνω ένα το πρωί και ένα πριν την προπόνηση.την πρώτη μέρα είχα κάποιες ζαλάδες και ταχυπαλμίες,εχθές που ήταν η δεύτερη μέρα όλα καλά και σήμερα πάλι ζαλάδες.σημειωτέο ότι γενικά δεν πίνω καφέδες.τ μου προτείνετε να τ σταματήσω η να συνεχίσω να δούμε πως θα εξελιχθεί?
    Αν ο οργανισμός σου είναι "παρθένος" απο καφεινη, τα 200-300mg πιθανόν είναι ικανά να σε τινάζουν.
    Γενικά, μετά από μερικές φορές χρήσης,ακομα και αν είσαι ευαίσθητος στα διαγερτικά, τα συμπτώματα ατονουν.
    Γνώμη μου, συνέχισέ το για 2-3 ημέρες ακομα, αν ειναι ενοχλητικό , σταμάτα το.
    Παντως γενικά αυτα τα συμληρώματα έχουν ως βάση την καφεϊνη, οπότε μετά πας σε πιο ήπιες λύσεις τύπου CLA, xωρίς να περιμένεις θαύματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-06-15 20:54 #474
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστώ πολυ για τ ενδιαφέρων σου..ξέχασα να αναφέρω οτι δεν εχω ξαναπάρει λιποδιαλυτη..
    Επισης ειναι υποφερτή αυτη η ζαλαδα απλα ήθελα να μάθω αν ειναι επικίνδυνο για την υγεία μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-06-15 16:26 #475
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    η δοση λεει 1 πριν το πρωινο και 2 πριν την προπονηση...
    δηλαδη πλεον αυτην η εκδοση δεν εχει το 3+3 που περναμε πριν 1 χρονο??
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-01-16 00:52 #476
    Προεπιλογή LIPO 6 BLACK
    Καλησπέρα,
    Εδώ και 3 μέρες περνώ 3 κάψουλες το πρωί με άδειο στομάχι και τρώω μετά από 1 ώρα και άλλα δεν γυμναζομαι και 3 το απόγευμα 30 λεπτά πριν την προπόνηση πόλο που έχω αλλά δεν παρατηρώ κάποια διαφορά παρόλο που προσέχω την διατροφή μου...
    Πως πρέπει να τα χρησιμοποιώ?
    Τι πρέπει να κάνω για να δω διαφορά?
    Τι κάνω λάθος?

    Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-01-16 00:58 #477
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Δεν θελει απλα να προσεχεις την διατροφη σου, πρεπει να τρως και υποθερμιδικά... και 10 χαπια να παρεις που λεει ο λογος αν δεν τρως υποθερμιδικά δυσκολα θα χάσεις κιλά.
    Μην περιμενεις να χασεις κιλά μονο με τον λιποδιαλυη γιατι πολύ απλά αυτο δεν προκειται να γινει ποτέ. Με αλλα λογια πρεπει να γνωριζεις εαν οι θερμιδες που τρως απο την προσεχτική διατροφη σου ειναι λιγοτερες απο αυτες τις θερμιδες που καις μεσα στην ημέρα (συμπεριλαμβανομενου πολο και οτιδηποτε αλλο κανεις τελοσπαντων
    Αυτο ειναι το λαθος σου θαρρω.

    Ξεκινα γυμναστηριο αν μπορεις..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 15-01-16 στις 01:01
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-01-16 01:00 #478
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsipelisnikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι κάνω λάθος?
    προσεχεις λιγο πως ανοιγεις θεματα, ηταν τελειως λαθος κ το μετεφερα.
    συν αυτο που σου γραφει ο feth, αλλα αλλου, σε αλλο θεμα οχι εδω μεσα..
    ριξε μια ματια στο φορουμ να παρεις μια ιδεα πως λειτουργει πριν ανοιξεις κ αλλα θεματα αν θες.

    ***σου εσβησα ενα ποστ, ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ρωτα αυτα που θες για την διατροφη σου, οχι εδω, που μιλαμε μονο για το συμπληρωμα***
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-03-16 14:07 #479
    Προεπιλογή
    παιδια τελικα η δοσολογια ποια ειναι?? σε ενα σιτε λεει μαζι με τα γευματα και σττο αλλο λεει 40 λεπτα πριν το γευμα νηστικος...τελικα τι ισχυει και ποσες καψουλες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-03-16 14:14 #480
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ξεκινα για καμια βδομαδα με 2 μονο καπς πριν την προπονηση, κ μετα απο μια βδομαδα ανεβαζεις την δοση..
    κ οι 2 δοσεις με αδειο στομαχι.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 32 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 2230313233 ΤελευταίαΤελευταία