Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Decide for the best Mr Olympia ever...

Ψήφισαν
457. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Larry Scott (1965 & 1966) 2 times

    5 1,09%
  • Sergio Oliva (1967 - 1969) 3 times

    9 1,97%
  • Arnold Schwarzenegger (1970 - 75 & 1980) 7 times

    185 40,48%
  • Franco Columbu (1976 & 1981) 2 times

    5 1,09%
  • Frank Zane (1977 - 1979) 3 times

    41 8,97%
  • Chris Dickerson (1982) 1 time

    0 0%
  • Samir Bannout (1983) 1 time

    0 0%
  • Lee Haney (1984 - 1991) 8 times

    15 3,28%
  • Dorian Yates (1992 - 1997) 6 times

    61 13,35%
  • Ronnie Coleman (1998 - 2005) 8 times

    83 18,16%
  • Jay Cutler (2006, 2007 , 2009 & 2010) 4 times

    33 7,22%
  • Dexter Jackson (2008 ) 1 time

    14 3,06%
  • Phil Heath (2011-2015) 5 times

    6 1,31%
Σελίδα 21 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 111920212223 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 301 έως 315 από 414
  1. 09-01-13 01:38 #301
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ηλια δεν διαφωνω με την τοποθετηση σου στο ποστ που μου απαντησες απο πανω..



    διαφωνω,στο πρωτο σκελος,κ στο δευτερο συμφωνω,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι κ ο ρονι δεν συνεβαλε στο να διαδωθει το αθλημα..



    γιαννη,μπορει κ μενα να μου αρεσουν καποια αλλα πραγματα σε προσωπικο επιπεδο,αλλα καλως η κακως ζω στην εποχη μου.
    αυτα οριζει η εποχη,αυτα ειναι τα κριτηρια..πανω σε αυτα συζηταμε.
    πως να το κανουμε τωρα?

    το αν πεθαινουν οι αλλοι που αγωνιζονται,ποσως με ενδιαφερει γιατι δεν εχω να κανω με τον θανατα τους..
    μεγαλοι ανθρωποι ειναι,κανουν τις επιλογες τους ξερουν τα ρισκα..
    εγω θα κρινω την ζωη του αλλου?
    γιατι κ με ποια κριτηρια...αν αυτος θελει να το κανει,εμενα λογος δεν μου πεφτει..

    αν τωρα νομιζει καποιος οτι το "αθλημα" τωρα ειναι αντιαισθητικο,σημερα ας μην το παρακολουθει..
    το τι νομιζει ο καθενας δεν ειναι λογος,να θεωρουμε οτι εχουμε δικιο κ οι αλλοι αδικο,αφου οταν μιλαμε,μιλαμε με βαση πραγματικα δεδομενα κ οχι,το τι θα προτιμουσε ο καθενας..
    τα πραγματικα δεδομενα λενε αλλα για το "αθλημα" σημερα..

    επισης αυτη η καραμελα με την "διαστροφη" δεν μου πολυαρεσει,γιατι οπως εγραψε ο σιμος απο πανω,ποιος οριζει τι ειναι διαστροφη στον χωρο αυτο?
    εδω μιλαμε,δεν μπορουμε να ορισουμε καλα καλα τα κριτηρια του διαγωνισμου μεταξυ μας,θα ορισουμε την διαστροφη..?

    ηθικολογουμε τωρα διχως αυριο...

    Μα Διονύση με τα προσωπικά μας κριτήρια κρίνουμε και η γνώμη μας προσωπική είναι άρα αυτή εκφράζουμε. Εφόσον σου αρέσουν αυτά τα κριτήρια και τα υποστηρίζεις τότε και εσύ γίνεσαι συνένοχος των συνεπειών που έχουν για τους αθλητές που φτάνουν στα άκρα. Καταλαβαίνεις ότι η σύγκριση των πρωταθλητών του χθες με τα κριτήρια (και όπως είπα θα ήθελα να δω τα ΕΠΙΣΗΜΑ κριτήρια.....παρεπιπτόντος δεν έχω δει κανένα να μιλάει για ποζάρισμα που οι σημερινοί δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους) του σήμερα είναι άτοπη άρα με ατντικειμένικα κριτήρια μπορείς να συγκρίνεις μόνο αθλητές της ίδιας εποχής. Ναι φυσικά και το θεωρώ αντιαισθητικό αλλά το παρακολουθώ και θα εξακολουθήσω να παρακολουθώ τις εξελίξεις γιατί το άθλημα το αγαπάω ευελπιστώ να γυρίσει στις πραγματικές του ρίζες και κυρίως επικεντρώνομαι στην παλιά καλή εποχή και σε σημερινούς αθλητές που τουλάχιστον πλησιάζουν κάποιοα παλιά καλά στάνταρ. Δε θεωρώ ότι οι άλλοι έχουν άδικο και εγώ δίκιο, προς Θεού, εκφράζω τις σκέψεις μου και ανταλλάσω επιχειρήματα Ε τώρα ρε συ Διονύση όταν βλέπεις ένα σώμα τίγκα στο synthol τί είναι....... διαστροφή δεν είναι?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-01-13 01:47 #302
    Προεπιλογή
    αρνολντ επειδη αυτος ειναι το bbing, το εκανε γνωστο και αυτο δεν αλλαζει. Και dorian επειδη ειναι ο αγαπημενος μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-01-13 09:50 #303
    Το avatar του χρήστη GURU S.

    Εγγραφή
    10-11-2011
    Μηνύματα
    183
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι δεν ήταν καθόλου στην αρχή, αφού το άθλημα από τη δεκαετία του 40 είχε γνωρίσει ήδη σπουδαίους αθλητές όπως τον John Grimek, Steve Reeves,George Eiferman, Bil Pearl, Reg Park, αλλά οι δύο που προανέφερα ήταν το κάτι άλλο και μάλιστα από την αρχή της καριέρας του όχι μετά από μια δεκαετία. Και άμα μας ρωτήσουν ποιός έχει την πιο άσχημη μέση-κοιλιά ο Ζαίην ή ο Ρουλ η απάντηση θα είναι πάλι απλή.
    Δηλαδη για να εντυπωζιαζε καποιος μετα απο τοσους χιλιαδες αθλητεσ που περασαν απο το σανιδι μεχρι το 2000+ τι θα μπορουσε να κανει που να μην το ειχαν κανει οι αλλοι πριν ,αν οχι αυτο που εκανε ο Κολεμαν?
    Οσο για την κοιλια κοιταμε το δεντρο και χανουμε το δασος.ποτε δεν ηταν κανεις καλυτερος σε ολα.Ουτε στους αθλητες δυναμης ουτε πουθενα οταν υπαρχουν τοσα πολλα σημεια να κριθει καποιος και τοσοι πολλοι παραμετροι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-01-13 10:06 #304
    Το avatar του χρήστη GURU S.

    Εγγραφή
    10-11-2011
    Μηνύματα
    183
    Προεπιλογή
    Όσο αφορά τα κριτήρια που πρέπει να αλλάξουν δεν έχω καταλάβει πως να αλλάξουν, μέχρι ποια εποχή πίσω να πάνε ακριβώς .Έφερα και να αστείο παράδειγμα με τον Λαρυ Σκοτ που θα μπορούσε κανείς να κρίνει με αυτά τα κριτήρια. θα γελάγαμε μαζί του γιατί κρίνει κάτι που κρίνεται αλλιώς.
    Αν είναι να αισθανόμαστε συνένοχοι για το τι κάνει ο καθένας τότε πρέπει να ασχολούμαστε και να υποστηρίζουμε μόνο αυτούς που κάνουν την απόλυτη υγιεινή ζωή σε όλα τα αθλήματα και σε όλες τις δραστηριότητες. θα έπρεπε να μην θαυμάζουμε καν ούτε να θέλουμε να πάει έλληνας στο Ολυμπία γιατί κινδυνεύει και εμείς θα είμαστε συνένοχοι. Και ο Αρνί καρδιά έπαθε αν θυμάμαι καλά ,ας μη τον υποστηρίζουμε μήπως και κάποιοι τον μιμηθούν και πάθουν και αυτοί. Δεν νομίζω να είναι έτσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-01-13 11:23 #305
    Το avatar του χρήστη GURU S.

    Εγγραφή
    10-11-2011
    Μηνύματα
    183
    Προεπιλογή
    "παρεπιπτόντος δεν έχω δει κανένα να μιλάει για ποζάρισμα που οι σημερινοί δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους) "


    Καλα ενταξει με τοσα κιλα μυς δυσκολευουν τα πραγματα,αλλα εκανε κατι σπαγκατα ο Φλεξ,ακομη και ο Ρονυ και Γκριν κανει και τουμπες,δηλαδη περνουν τα ποδια τους οσο να ναι.
    Α και εκει στην δημοσκοπηση ¨"για τον καλυτερο μη εστεμενο ολυμπια" που λετε για τον Πλατσ σε σχεση με τον Κουλουμπο,εκει τα ποδια τα τεραστια και η δυσαρμονια ,ακριβως το αντιθετο δηλαδη απο τον Αρνι δεν σας πειραξε.Συμφωνα με τα κριτηρια που λετε τα ποδια του Κολουμπο δενουν καλυτερα με το σωμα.Οταν ο Πλατς εχει μεγαλα ποδια καλο και οταν ο Αρνι εχει μετρια καλο κι αυτο.Δυο μετρα και δυο σταθμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-01-13 11:36 #306
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GURU S. Εμφάνιση μηνυμάτων
    "παρεπιπτόντος δεν έχω δει κανένα να μιλάει για ποζάρισμα που οι σημερινοί δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους) "


    Καλα ενταξει με τοσα κιλα μυς δυσκολευουν τα πραγματα,αλλα εκανε κατι σπαγκατα ο Φλεξ,ακομη και ο Ρονυ και Γκριν κανει και τουμπες,δηλαδη περνουν τα ποδια τους οσο να ναι.
    Α και εκει στην δημοσκοπηση ¨"για τον καλυτερο μη εστεμενο ολυμπια" που λετε για τον Πλατσ σε σχεση με τον Κουλουμπο,εκει τα ποδια τα τεραστια και η δυσαρμονια ,ακριβως το αντιθετο δηλαδη απο τον Αρνι δεν σας πειραξε.Συμφωνα με τα κριτηρια που λετε τα ποδια του Κολουμπο δενουν καλυτερα με το σωμα.Οταν ο Πλατς εχει μεγαλα ποδια καλο και οταν ο Αρνι εχει μετρια καλο κι αυτο.Δυο μετρα και δυο σταθμα.
    συγκρινεις τωρα τους τετρακεφαλους του σβαρτσενεγκερ με του κολουμπο??ενταξει ιεροσυλια απλα αμορφα εντελως τα ποδια του κολουμπο. ο κολουμπο ηταν 1,65 περιπου τα ποδια του θα επρεπε να δειχνουν πολυ πιο γεματα απο του αρνι και επειδη μιλας για δυσαρμονια παρεθεσε μια φωτο με τον σβαρτσενεγκερ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑ να δουμε αν ειχε δυσαρμονια στα ποδια η ελλειπη αναπτυξη...στο θεμα κολουμπο πλατζ δεν ηταν οτι εχανε μονο στα ποδια ο φρανκο,εχανε γενικα σαν συνολο με εξαιρεση το ανω στηθος που εκει ηταν αχτυπητος... εμενα αν με ρωταγες παντιλα θα εβγαζα σε εκεινο τον αγωνα παντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-01-13 11:49 #307
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Μια μικρη συγκριση για τους 3 mr olymbia
    Στην περιφερεια στηθους ειναι περιπου ιδιοι ενω στα αλλα διαφερουν αρκετα. Αυτο σημαινει οτι ειτε ο ronnie με τον jay ειναι ασυμμετροι ειτε o arnold...

    Όνομα: Jay vs Ronnie vs Arnold stats measurements tale of the tape.png Εμφανίσεις: 3810 Μέγεθος: 288,3 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tasos2 : 09-01-13 στις 11:52

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-01-13 12:18 #308
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εγω δεν βλεπω καμια δυσαρμονια στα ποδια του αρνι απλα δειτε ποσο ομορφα δενουν οι γαμπες με τους μηρους του..δυσαρμονικο λεω τον κολεμαν δειτε μπουτια και δειτε ποσο ασχημες και μικρες γαμπες εχει σχετικα με τους μηρους του ειδικα η δεξια γαμπα ειναι εντελως χαλιαεπισης εντυπωση μου προκαλει πως διχνει το στηθος και τα χερια του σβαρτσενεγκερ 40 χρονια πριν...και με ποσα μυικα κιλα λιγοτερα απο τους δυο αυτους..και μετα μου λες αν επαιρνε σημερα ο αρνι μερος δεν θα εκανε τιποτα.... προσωπικα καλυτερα που γεννηθηκε εκεινη την εποχη γιατι αν ηταν στο τωρα θα ηταν ενα τερατουργημα και αυτος μια μηχανη τιτλων ολυμπια χωρις καμια καλαισθησια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 09-01-13 στις 12:20
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-01-13 18:11 #309
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    εδω απο τις φωτο που βλέπω και με δεδομενα τα στατς είναι ο πιο ψηλός , ο πιο ελαφρύς , αλλα το ματι εμένα χτυπάει στον άρνολντ , πόδια όμορφα καθαρες γραμμες ειδικα εντυπωση προκαλεί ο έσω πλατυς που πάει μεχρι πάνω και με λιγότερα κιλα , δείχνει καλύτερα το στηθος τα χέρια και η πλάτη και οχι μικρότερα
    και οι άλλοι με τοση μαζα δείχνουν σαν χελονονιντζάκια

    τωρα τι να κρινουμε αγωνιστικα διαφορετικες εποχες εδω λέμε σ αυτο το τοπικ τι μας αρεσει αισθητικα και ο καθένας λέει την γνώμη του απλα πραματα , ούτε να χωρίσουμε έχουμε κατι , αλλα να πω μ αρεσει ο κόλεμαν η ο κατλερ περισσότερο ψέματα θα πώ και αυτο για τα πόδια καλύτερα που είναι έτσι τον δείχνει πιο ψηλο και εντυπωσιακό , αλλα απο την αλλη δεν τα λές μικρα απλα των άλλων είναι μεγάλα και μάλιστα έχουν σχήμα και διαχωρισμό , γι αυτο και εκτος απο την δημοτικότητα του άρνολντ είναι και η αισθητική που αρεσει στο κοινό , απλα όταν το ματι συνηθίσει στην εξτριμ μαζα τα πιο ανθρώπινα δείχνουν λίγα

    και αν μιλάμε για αναλογίες εκτος τα νούμερα που τα δείχνουν όλα σε σχέση με ύψος αυτων τα κεφάλια ενω είναι πρησμένα δείχνουν και μικρα σε σχεση με το σώμα τους , γι αυτο και μεσος φίλαθλος ψηφίζει άρνολντ , η την παλια σχολή ββ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-01-13 22:38 #310
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.628
    Προεπιλογή
    Κατ΄εμε ,εφόσον τεθηκε μυικης συμμετρίας και αρμονίας,αν παραθεσουμε όλα τα ατου που εχει ο Arnold ενάντια στο σύγχρονο hardcore bodybuilding, ο Lee Haney υπερτερεί του Arnold.

    Όνομα: Lee Haney.jpg Εμφανίσεις: 943 Μέγεθος: 20,7 KB

    Πλήρης & συμμετρικός και ομορφια μυώνων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-01-13 22:52 #311
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.628
    Προεπιλογή
    Επίσης αναφέρθηκε και εχει επικρατήσει οτι ο Lee Haney δεν είχε δυνατούς αντιπαλους,επαιζε μονος του, δεν κοντραρίστηκε μπλα μπλα κτλ κτλ
    Εγω δεν συμφωνω σε αυτό, ασχετως που δεν τον εχω νο1 στις προτιμησεις μου γιατί ειμαι κολλημενος με τον Υates,επαιξε με σοβαρα ονοματα
    Παραθέτω τις νίκες του στα Olympia



    1991 Mr. Olympia Standings



    Place Name
    1 Lee Haney
    2 Dorian Yates
    3 Vince Taylor
    4 Lee Labrada
    5 Shawn Ray
    6 Sonny Schmidt
    7 Francis Benfatto
    8 Thierry Pastel
    9 Achim Albrecht
    10 Rich Gaspari
    11 Ron Love
    12 Bob Paris
    13 Robby Robinson
    14 Renel Janvier
    15 Nimrod King
    16 Samir Bannout
    16 Albert Beckles
    16 Geir Borgen Paulsen
    16 Joseph Dawson
    16 Frank Hillebrand
    16 Pavel Jablonicki
    16 J.J. Marsh
    16 Mike Matarazzo
    16 Andreas Munzer
    16 Milos Sarcev
    16 Tom Terwilliger






    1990 Mr. Olympia Standings





    Place Name
    1 Lee Haney
    2 Lee Labrada
    3 Shawn Ray
    4 Mike Christian
    5 Rich Gaspari
    6 Francis Benfatto
    7 Frank Hillebrand
    8 Samir Bannout
    9 Andreas Munzer
    10 Eddie Robinson
    11 Mike Quinn
    12 Ron Love
    13 Jean Luc Favre
    14 Bernard Sealy






    1989 Mr. Olympia Standings





    Place Name
    1 Lee Haney
    2 Lee Labrada
    3 Vince Taylor
    4 Rich Gaspari
    5 Mohemmed Benaziza
    6 Mike Christian
    7 Mike Quinn
    8 Brian Buchanan
    9 Samir Bannout
    10 Ron Love
    11 Bertil Fox
    12 Francis Benfatto
    13 Andreas Munzer
    14 Bob Paris
    15 Albert Beckles
    16 Armando Defant
    16 Prem Chand Degra
    16 Pavel Jablonicki
    16 Juan Marquez
    16 Tom Terwilliger
    16 Dean Tornabene






    1988 Mr. Olympia Standings
    September 10, 1988 at Los Angeles, California




    Over 6,000 fans gathered at the Universal Amphitheater for this event. It was the only Olympia in which the contenders were officially weighed, at a press conference on Thursday, September 8th, 48 hours prior to prejudging. Each entrant has an identical boxing robe as they came in to be weighed, providing a mystique to be procedure.

    Place Name Weight
    1 Lee Haney 243 1/4
    2 Rich Gaspari 209 1/2
    3 Berry DeMey 227
    4 Lee Labrada 176
    5 Gary Strydom 229
    6 Mike Quinn 204
    7 Brian Buchanan 210
    8 Samir Bannout 205
    9 Ron Love 222 1/2
    10 Bob Paris 226
    11 Mohamed Benaziza 188
    12 Phil Hill 222 1/2
    13 Shawn Ray 201 1/2
    14 Mike Ashley 189 1/2
    15 Al Beckles 200
    16 Ed Kawak 215
    17 Robby Robinson 216 1/2
    18 Peter Hensel 240 1/2
    19 Luiz Freitas 219 1/2
    20 Ralf Moeller 288






    1987 Mr. Olympia Standings





    Place Name
    1 Lee Haney
    2 Rich Gaspari
    3 Lee Labrada
    4 Mike Christian
    5 Robby Robinson
    6 Berry DeMey
    7 Albert Beckles
    8 Eduardo Kawak
    9 Ron Love
    10 Michael Ashley
    11 John Hnatyschak
    12 Bertil Fox
    13 Peter Hensel
    14 Paul Jean-Guillaume
    15 Josef Grolmus
    16 Ulf Larsson
    17 Herman Hoffend
    18 Steve Brosbois






    1986 Mr. Olympia Standings





    Place Name
    1 Lee Haney
    2 Rich Gaspari
    3 Mike Christian
    4 Albert Beckles
    5 Berry DeMey
    6 Peter Hensel
    7 Bertil Fox
    8 Ron Love
    9 John Terelli
    10 Josef Frolmus
    11 Tom PLatz
    12 Jusup Wilkosz
    13 Eduardo Kawak
    14 Frank Richard
    15 Gary Leonard






    1985 Mr. Olympia Standings





    Place Name
    1 Lee Haney
    2 Al Beckles
    3 Rich Gaspari
    4 Mohamed Makkawy
    5 Mike Christian
    6 Berry DeMey
    7 Tom Platz
    8 Sergio Oliva
    9 Bob Paris
    10 Richard Frank
    11 Bob Birdsong
    12 Tony Pearson
    13 Wilfried Sylvester
    14 John Brown
    15 Jacques Neuville
    16 Danny Padilla
    17 Ali Malla
    18 Johnny Fuller
    19 Gerard Buinoud
    20 Salvador Ruiz
    21 Appie Steenbeek
    22 Renato Bertagna
    23 Sean Jenkins
    24 Ben Herder






    1984 Mr. Olympia Standings





    Place Name
    1 Lee Haney
    2 Mohamed Makkawy
    3 Jusup Wilkosz
    4 Albert Beckles
    5 Roy Callender
    6 Samir Bannout
    7 Bob Paris
    8 Sergio Oliva
    9 Tom Platz
    10 Bob Birdsong
    11 Chris Dickerson
    12 Tony Pearson
    13 Boyer Coe
    14 Chuck Williams
    15 Bill Grant
    16 Charles Glass
    17 Robby Robinson
    18 Hubert Metz
    19 James Gaubert
    20 Appie Steenbeek


    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-01-13 22:52 #312
    Το avatar του χρήστη GURU S.

    Εγγραφή
    10-11-2011
    Μηνύματα
    183
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ΄εμε ,εφόσον τεθηκε μυικης συμμετρίας και αρμονίας,αν παραθεσουμε όλα τα ατου που εχει ο Arnold ενάντια στο σύγχρονο hardcore bodybuilding, ο Lee Haney υπερτερεί του Arnold.

    Όνομα: Lee Haney.jpg Εμφανίσεις: 943 Μέγεθος: 20,7 KB

    Πλήρης & συμμετρικός και ομορφια μυώνων.
    Ναι, αλλα δεν εχει παιξει σε ταινιες
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-01-13 22:55 #313
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    ωραία αντιπαράθεση κώστα πραγματικα χωρίς να είναι χυδαία μαζα πάλι είναι πολύς αλλα όμορφο αισθητικό αποτέλεσμα και δεν μπορείς να πείς είναι μικρά τα πόδια του όμορφα και όσο κρέας ακριβώς χρειάζετε , ειδικα τον κοιτας σε κλασικές πόζες και δεν βρίσκεις κατι ασχημο αρνητικό πάνω του και είναι μρ ολύμπια ο άνθρωπος 8 φορες τι άλλο να έκανε σου λέει εδω είμαι 8 συνεχόμενα χρόνια και ξεκάθαρα έβγαινε πρώτος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-01-13 22:57 #314
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.628
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GURU S. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αλλα δεν εχει παιξει σε ταινιες
    Σωστα, αλλά εγινε όμως ιεραπόστολος αντ΄αυτού
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-01-13 22:59 #315
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.628
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραία αντιπαράθεση κώστα πραγματικα χωρίς να είναι χυδαία μαζα πάλι είναι πολύς αλλα όμορφο αισθητικό αποτέλεσμα και δεν μπορείς να πείς είναι μικρά τα πόδια του όμορφα και όσο κρέας ακριβώς χρειάζετε , ειδικα τον κοιτας σε κλασικές πόζες και δεν βρίσκεις κατι ασχημο αρνητικό πάνω του και είναι μρ ολύμπια ο άνθρωπος 8 φορες τι άλλο να έκανε σου λέει εδω είμαι 8 συνεχόμενα χρόνια και ξεκάθαρα έβγαινε πρώτος
    Ηλία εσυ που είσαι πιο παλιος και τα εχεις προλαβει live τα Olympia αυτα,γιατι εχει επικρατησει ότι έπαιζε μονος του ο Haney;
    Εγω από αυτα που ξερω,επαιξε και με καλουπάρες αλλα και μυικά αναπτυγμενους αθλητες,δεν νομιζω να πήρε Olympia με τα χερια κατω που λέμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 21 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 111920212223 ... ΤελευταίαΤελευταία