Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 95

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 26-09-09 14:33 #1
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή Eξετασεις αιματος SOS
    Αυτες ειναι οι εξετασεις αιματος μου
    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ
    ΣΑΚΧΑΡΟ = 86 70-115

    ΟΥΡΙΑ = 49 10-50

    ΚΡΕΑΤΙΝΙΝΗ = 1,26 0,80-1,30

    SGOT/AST = 12 10-37

    SGPT/ALT = 32 10-37

    G-GT= 20 10-49

    ΑΛΚ.ΦΩΣΦΑΤ= 278 64-300

    ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ= 140 125-220

    ΟΥΡΙΚΟ ΟΞΥ= 5,2 2,5-7

    ΣΙΔΗΡΟΣ= 60 45-160

    Αυτο που με προβληματιζει ειναι το αποτελεσμα του αριθμου των αιμοπεταλιων τα οποια ειναι 165 και ο φυσιολογικος ορος ειναι 300-400.Μολις ακουσε μια διατροφολογος πρωην αθλητιατρος απο την μανα μου αυτες τις τιμες της ειπε πως κατι πηρα για αυξηση της μυικης μαζας,ενω εγω το μονο που εχω χρησημοποιησει ως τωρα ειναι μια φορα κρεατινη πριν κανα μηνα και παραπανω και πρωτεινη.Για πειτε ρε παιδια παιζει κανα ρολο η κρεατινη στα χαμηλα αιμοπεταλια?Τι γινεται?
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-09-09 14:47 #2
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτες ειναι οι εξετασεις αιματος μου
    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ
    ΣΑΚΧΑΡΟ = 86 70-115

    ΟΥΡΙΑ = 49 10-50

    ΚΡΕΑΤΙΝΙΝΗ = 1,26 0,80-1,30

    SGOT/AST = 12 10-37

    SGPT/ALT = 32 10-37

    G-GT= 20 10-49

    ΑΛΚ.ΦΩΣΦΑΤ= 278 64-300

    ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ= 140 125-220

    ΟΥΡΙΚΟ ΟΞΥ= 5,2 2,5-7

    ΣΙΔΗΡΟΣ= 60 45-160

    Αυτο που με προβληματιζει ειναι το αποτελεσμα του αριθμου των αιμοπεταλιων τα οποια ειναι 165 και ο φυσιολογικος ορος ειναι 300-400.Μολις ακουσε μια διατροφολογος πρωην αθλητιατρος απο την μανα μου αυτες τις τιμες της ειπε πως κατι πηρα για αυξηση της μυικης μαζας,ενω εγω το μονο που εχω χρησημοποιησει ως τωρα ειναι μια φορα κρεατινη πριν κανα μηνα και παραπανω και πρωτεινη.Για πειτε ρε παιδια παιζει κανα ρολο η κρεατινη στα χαμηλα αιμοπεταλια?Τι γινεται?
    ελα τωρα παραδεξου το οτι πηρες αναβολικα ...!!!!
    αφου το καταλαβε και η γκουρου - σαινη - δεν ξερω που μου παν τα τεσσερα - για ολα φταινε τα συμληρωματα - κρεατινη = θανατος -γιατρος (λεμε τωρα)

    να σε ρωτησω κατι μαν ..της ειπες εσυ ομως οτι γυμναζεσαι και οτι περνεις συμπληρωματα η το βρηκε μονη της τι φταει για τα αυξημενα αιμοπεταλια?????
    εγω ειμαι σιγουρος οτι εσυ της ειπες
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-09-09 15:20 #3
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Για ακομη μια φορα κλασσικο παραδεριγμα ημιμαθη ανθρωπου με πτυχιο...

    (off topic, γυμναζω ενα νεαρο μπασκετμπολιστα που εχει διαλεξει να εχει δικο του διατροφολογο, μεταξυ πολλων λαθων στη διατροφη, του εχει βαλει απογευματινο γευμα 2 σοκολατες(lacta) και 2 χυμους)
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-09-09 15:46 #4
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_big_litho Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ακομη μια φορα κλασσικο παραδεριγμα ημιμαθη ανθρωπου με πτυχιο...

    (off topic, γυμναζω ενα νεαρο μπασκετμπολιστα που εχει διαλεξει να εχει δικο του διατροφολογο, μεταξυ πολλων λαθων στη διατροφη, του εχει βαλει απογευματινο γευμα 2 σοκολατες(lacta) και 2 χυμους)
    μαλον για να παρει ενεργεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-09-09 17:09 #5
    Προεπιλογή
    lacta ή κατι αλλο? παιζει μεγαλο ρολο
    Eating like a maniac. Whiplash
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-09-09 17:13 #6
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_big_litho Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ακομη μια φορα κλασσικο παραδεριγμα ημιμαθη ανθρωπου με πτυχιο...

    (off topic, γυμναζω ενα νεαρο μπασκετμπολιστα που εχει διαλεξει να εχει δικο του διατροφολογο, μεταξυ πολλων λαθων στη διατροφη, του εχει βαλει απογευματινο γευμα 2 σοκολατες(lacta) και 2 χυμους)
    η βλακεια ειναι οτι μολις ακουνε διατροφολογος τον εμπιστευοντε πιστα
    **&^#$#$#$@#@ να τους πουνε να φανε θα τα φανε
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-09-09 17:23 #7
    Προεπιλογή
    Και η κρεατινινη σου δεν ειναι τοσο καλη,φροντισε να πινεις αρκετο νερο και κοψε την κρεατινη(ελπιζω να μην κατεβαζεις πανω απο 5γρ. ημερισιως) ελλατωσε την πρωτεινη που καταναλωνεις.Τα αιμοπεταλια αν θυμαμαι καλα παιζουν απο 180-440~ ισως θελεις ξεκουραση κανα μηνα και επαναληψη εξετασεων και τρωγε σπανακι
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-09-09 19:03 #8
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    κρεατινη για 3 βδομαδες ειχα παρει και επεινα εκεινο το διαστημα πολυ νερο.Τι να κανω για να αυξησω τα αιμοπεταλια?Απο τι λετε να ειναι χαμηλα απο την πρωτεινη και κρεατινη?
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-09-09 19:06 #9
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα τωρα παραδεξου το οτι πηρες αναβολικα ...!!!!
    αφου το καταλαβε και η γκουρου - σαινη - δεν ξερω που μου παν τα τεσσερα - για ολα φταινε τα συμληρωματα - κρεατινη = θανατος -γιατρος (λεμε τωρα)

    να σε ρωτησω κατι μαν ..της ειπες εσυ ομως οτι γυμναζεσαι και οτι περνεις συμπληρωματα η το βρηκε μονη της τι φταει για τα αυξημενα αιμοπεταλια?????
    εγω ειμαι σιγουρος οτι εσυ της ειπες
    εγω δεν μιλησα ακομα μαζι της Τεραβιγια και μονη της ειπε στην μανα μου οτι κατι πηρα χωρις να της πει και αυτη κατι και τα εχω παρει και με τους δικους μου γιατι νομιζουν οτι χαπακονομαι και δεν ξερω και γω τι να τους πω για να τους πεισω οτι η πρωτεινη και η κρεατινη που χρησημοποιησα ειναι ασφαλη συμπληρωματα
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-09-09 20:10 #10
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω δεν μιλησα ακομα μαζι της Τεραβιγια και μονη της ειπε στην μανα μου οτι κατι πηρα χωρις να της πει και αυτη κατι και τα εχω παρει και με τους δικους μου γιατι νομιζουν οτι χαπακονομαι και δεν ξερω και γω τι να τους πω για να τους πεισω οτι η πρωτεινη και η κρεατινη που χρησημοποιησα ειναι ασφαλη συμπληρωματα
    κρατα και μια πισινη


    και τι θα παθεις αμα μεινουν τα αιμοπεταλια εκει που ειναι????
    σου πε??
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-09-09 21:23 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω δεν μιλησα ακομα μαζι της Τεραβιγια και μονη της ειπε στην μανα μου οτι κατι πηρα χωρις να της πει και αυτη κατι και τα εχω παρει και με τους δικους μου γιατι νομιζουν οτι χαπακονομαι και δεν ξερω και γω τι να τους πω για να τους πεισω οτι η πρωτεινη και η κρεατινη που χρησημοποιησα ειναι ασφαλη συμπληρωματα
    φιλε η μαμα ηρ8ε να σε ψαρεψει και σε εριξε στη φακα.. σε βλεπει να μεγαλωνεις και λεει "η γιατρος μου πε οτι πηρες ουσιες" και εσυ αν ειπες εκεινη τη στιγμη "ε μια κρεατινη μονο" απλα επεσες στη φακα..

    απο και κλειεται να ειπε κατι τετοιο η γιατρος..και χαζη να ναι και οτι να ναι..εκτος και αν υπεθεσε οντως και ρωτησε πανω στον προβληματισμο της τη μανα σου σε στιλ "εεε τι μπορει να ναι? χμ , λετε να πηρε τιποτα ουσιες?"

    να ειπε ξερα στη μανα σου οτι κατι πηρες δεν υπαρχει μια στο 1.000.000.000...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-09-09 21:27 #12
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ^^ακριβως αυτο ενοουσα πιο πανω που σου εγραψα οτι εσεις τις το ειπατε οτι γυμναζεσαι...
    ρε σε λεω τον dr.house απο το σταρ να πηγαινες δεν προκειται να καταλαβαινε απο αυξημενα αιμοπεταλια οτι γυμναζεσαι και περνεις ουσια..
    η μαμα τα ξερασε ουλα στην γκουρου γιατρο...
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-09-09 21:33 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    η μαμα τα ξερασε ουλα στην γκουρου γιατρο...
    ή αυτο ^^^^ ή η μαμα θελει να σε ψαρεψει οπως σου ειπα..

    παιζει και το αλλο.....
    "κυρια μου , δεν ξερω που μπορει να οφειλεται η χαμηλη τιμη"
    -"εγω του λεω να μην πινει αυτες τις βρωμοουσιες , αυτα τα "αναβολικα" που πινει"
    -"πινει τετοια???"
    -"αμεεε, πως δεν πινει, πινει ολα αυτα που προκαλουν θανατο σε νεους"
    -"χμ, μπορει και να φταινε αυτα"

    ε και να ειπε η μανα σου "ΤΕΦΑΑΤΖΗ γιαβρι μου φταινε τα συμπληρωματα το ειπε η γιατρος"..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-09-09 01:37 #14
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^^ακριβως αυτο ενοουσα πιο πανω που σου εγραψα οτι εσεις τις το ειπατε οτι γυμναζεσαι...
    ρε σε λεω τον dr.house απο το σταρ να πηγαινες δεν προκειται να καταλαβαινε απο αυξημενα αιμοπεταλια οτι γυμναζεσαι και περνεις ουσια..
    η μαμα τα ξερασε ουλα στην γκουρου γιατρο...
    Το οτι γυμναζομαι το ξερει και το ηξερε γιατι αυτη μου ειχε πει και πριν μερικα χρονια που αρχησα να κανω εξετασεις τι εξετασεις να εκανα οπως και ξερει οτι πριν κανα χρονο αρχησα τα βαρη.Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω και που ανησυχησε την μανα μου ειναι αυτο που της ειπε κατευθειαν απο μονη της χωρις να την ψαρωσει οτι κατι πηρα για αυξηση μυικης μαζας.Βεβαια την συγκεκριμενη δεν την πολυεμπιστευομαι πλεον γιατι πριν εναν χρονο που ξεκινησα τα βαρη και της ειχα πει για συμπληρωματα αν θα μπορουσα να παρω κατι με ειχε τρομοκρατησει λεγοντας μου οτι ολα αυτα προκαλουν προβληματα του στυλ καρκινων μακροπροθεσμα μεχρι και για στηρωση στους ορχεις μου ειχε πει και ειχα τρομοκρατηθει
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-09-09 01:42 #15
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε η μαμα ηρ8ε να σε ψαρεψει και σε εριξε στη φακα.. σε βλεπει να μεγαλωνεις και λεει "η γιατρος μου πε οτι πηρες ουσιες" και εσυ αν ειπες εκεινη τη στιγμη "ε μια κρεατινη μονο" απλα επεσες στη φακα..

    απο και κλειεται να ειπε κατι τετοιο η γιατρος..και χαζη να ναι και οτι να ναι..εκτος και αν υπεθεσε οντως και ρωτησε πανω στον προβληματισμο της τη μανα σου σε στιλ "εεε τι μπορει να ναι? χμ , λετε να πηρε τιποτα ουσιες?"

    να ειπε ξερα στη μανα σου οτι κατι πηρες δεν υπαρχει μια στο 1.000.000.000...
    η μανα μου ηξερε οτι ειχα παρει κρεατινη και οτι παιρνω πρωτεινη
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία