Σελίδα 20 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 101819202122 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 286 έως 300 από 418
  1. 18-06-12 13:53 #286
    Προεπιλογή
    Τι σημαινει "δουλεψε" ενα συμπληρωμα αμινοξεων???
    Unless your name is Google stop acting like you f*cking know everything...!!

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-06-12 13:57 #287
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να <δουλεψει> πανω σε καποιον οποιοδηποτε συμπληρωμα και να το καταλαβει πρεπει κανει μια στανταρ διατροφη-προπονηση μαζι με μια συγκεκριμενη πρωτεινη για ενα 3μηνο και μετα να κανει για ακομα ενα 3μηνο ακριβως τα ιδια + το UL που αναφερατε.

    Και παλι ισως το διαστημα των 3 μηνων να μην ειναι αρκετο,το να πει καποιος με πιανει κατι χωρις να κανει το παραπανω δεν πρεπει να ειναι τοσο σιγουρος.Ακομα και λιγα carbs να εβαλες παραπανω στο 2ο τριμηνο και να σε δωσουν μαζα ανετα μπορει να νομιζεις οτι ευθυνεται καποιο συμπληρωμα.

    Lao τα παιδια που λες οτι το δοκιμασαν μπορει απλα να αλλαξαν κατι στη διατροφη τους η να εβαλαν ενα εξτρα συμπληρωμα.

    Ειναι επιλογη σου και μπορεις να το παιρνεις χωρις να σε κρινει κανενας,εγω δε το εχω δοκιμασει και δε μπορω να πω αν ειναι φολα.

    Χωρις καποια επιστημονικη ερευνα(που και εκει μπορει να μη το πιστεψουμε) δε νομιζω να μπει στις επιλογες μας.
    Φίλε μου, συμφωνούμε απόλυτα.

    Και αν έχεις προσέξει, ΠΑΝΤΟΤΕ λέω στους υπόλοιπους να το δοκιμάσουν και να κρίνουν οι ίδιοι αν είναι φόλα ή όχι. Έχω πει κατ'επανάληψη ότι είμαι οπαδός του «trial and error» (σε λογικά πλαίσια πάντοτε, μην παρεξηγηθώ).

    Σε ό,τι αφορά εμένα, θεωρώ ότι κάνω αρκετά γερές προπονήσεις οι οποίες απαιτούν αυξημένη αντοχή και ακριβώς στο θέμα της αντοχής το UL με έχει βοηθήσει αρκετά.

    Από κει και πέρα, ποτέ δεν είπα ότι το UL θα αντικαταστήσει την πρωτεϊνη, ούτε είπα να μην τρώει κανείς κανονικό φαγητό και να βασίζεται σε αυτό. Είναι ένα, για εμένα τουλάχιστον, πολύ χρήσιμο συμπλήρωμα-πασπαρτού, όπως έχω γράψει πολύ αναλυτικά στο ανάλογο θέμα και έχω προτείνει διάφορους τρόπους χρήσης.

    Τέλος, αν κάποτε βγει μια ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ έρευνα με κεντρικό αντικείμενο το αποξηραμένο συκώτι, με χαρά μου θα την διαβάσω. Πάντως, εάν σε ενδιαφέρει το θέμα, κάνε μια έρευνα σχετικά με τον αιματικό σίδηρο ώστε να δεις τι ισχύει για αυτόν και να πάρεις μια επιπλέον ιδέα γιατί το UL μπορεί να έχει τα όποια αποτελέσματα έχει.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-06-12 14:03 #288
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Μαρεσει που συμφωνουμε,θα κανω μια ερευνα για τον αιματικο σιδηρο διοτι παντα χαιρομαι να μαθαινω καινουργια πραγματα.

    Σε ευχαριστω.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-06-12 14:20 #289
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου, συμφωνούμε απόλυτα.

    Και αν έχεις προσέξει, ΠΑΝΤΟΤΕ λέω στους υπόλοιπους να το δοκιμάσουν και να κρίνουν οι ίδιοι αν είναι φόλα ή όχι. Έχω πει κατ'επανάληψη ότι είμαι οπαδός του «trial and error» (σε λογικά πλαίσια πάντοτε, μην παρεξηγηθώ).

    Σε ό,τι αφορά εμένα, θεωρώ ότι κάνω αρκετά γερές προπονήσεις οι οποίες απαιτούν αυξημένη αντοχή και ακριβώς στο θέμα της αντοχής το UL με έχει βοηθήσει αρκετά.

    Από κει και πέρα, ποτέ δεν είπα ότι το UL θα αντικαταστήσει την πρωτεϊνη, ούτε είπα να μην τρώει κανείς κανονικό φαγητό και να βασίζεται σε αυτό. Είναι ένα, για εμένα τουλάχιστον, πολύ χρήσιμο συμπλήρωμα-πασπαρτού, όπως έχω γράψει πολύ αναλυτικά στο ανάλογο θέμα και έχω προτείνει διάφορους τρόπους χρήσης.

    Τέλος, αν κάποτε βγει μια ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ έρευνα με κεντρικό αντικείμενο το αποξηραμένο συκώτι, με χαρά μου θα την διαβάσω. Πάντως, εάν σε ενδιαφέρει το θέμα, κάνε μια έρευνα σχετικά με τον αιματικό σίδηρο ώστε να δεις τι ισχύει για αυτόν και να πάρεις μια επιπλέον ιδέα γιατί το UL μπορεί να έχει τα όποια αποτελέσματα έχει.
    να δοκιμασεις καμια φορα και τα beef amino της universal 400 ταμπλετες συσκευασια ειναι ειμαι πολυ ευχαριστημενος καλα η carnivor της muscle meds ειναι καταπληκτικο προιον
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-06-12 14:22 #290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    να δοκιμασεις καμια φορα και τα beef amino της universal 400 ταμπλετες συσκευασια ειναι ειμαι πολυ ευχαριστημενος καλα η carnivor της muscle meds ειναι καταπληκτικο προιον
    Θα το κοιτάξω, όπως σου πα.

    Για πες μου την γνώμη σου, γιατί τα Beef Aminos και όχι το UL;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-06-12 17:30 #291
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το κοιτάξω, όπως σου πα.

    Για πες μου την γνώμη σου, γιατί τα Beef Aminos και όχι το UL;
    δεν εχει τυχει να δοκιμασω uniliver αλλα λεω να παρω για αλλαγη αν συμφερει οικονομικα και εχει αρκετες ταμπλετες
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-06-12 17:43 #292
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    να δοκιμασεις καμια φορα και τα beef amino της universal 400 ταμπλετες συσκευασια ειναι ειμαι πολυ ευχαριστημενος καλα η carnivor της muscle meds ειναι καταπληκτικο προιον
    Σίγουρα ;

    Μόλις διάβασα τα αντίστοιχα threads και ο Bane τα ψιλο έθαψε.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-06-12 17:58 #293
    Προεπιλογή
    εγω που εχω δοκιμασει και τα beef και τα un-liver ενα εχω να πω τα beef ειναι δεν λενε και τιποτα ασε σε μεγαλη δοση με στελανε στην τουαλετα και γενικα επειδη εχω παρει και εχω δοκιμασει τονους απο ταμπλετες αμινο καψουλες και τα συναφη αυτα που εχουν δουλεψει πανω μου και οντος εχω δει αποτελεσμα ανναρωση αντοχι ειναι τα un-liver και τα aminomax 8000 του gaspary.
    βεβαια μην ξεχναω και τα λεγομενα bcaa αυτα οτι και να εχω παρει εχουν δουλεψει προπαντον τα modern bcaa.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-06-12 18:08 #294
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω που εχω δοκιμασει και τα beef και τα un-liver ενα εχω να πω τα beef ειναι δεν λενε και τιποτα ασε σε μεγαλη δοση με στελανε στην τουαλετα και γενικα επειδη εχω παρει και εχω δοκιμασει τονους απο ταμπλετες αμινο καψουλες και τα συναφη αυτα που εχουν δουλεψει πανω μου και οντος εχω δει αποτελεσμα ανναρωση αντοχι ειναι τα un-liver και τα aminomax 8000 του gaspary.
    βεβαια μην ξεχναω και τα λεγομενα bcaa αυτα οτι και να εχω παρει εχουν δουλεψει προπαντον τα modern bcaa.
    Πριν και/ἠ μετά τα βάζεις ή/και κατα την διάρκεια ;
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-06-12 18:35 #295
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω που εχω δοκιμασει και τα beef και τα un-liver ενα εχω να πω τα beef ειναι δεν λενε και τιποτα ασε σε μεγαλη δοση με στελανε στην τουαλετα και γενικα επειδη εχω παρει και εχω δοκιμασει τονους απο ταμπλετες αμινο καψουλες και τα συναφη αυτα που εχουν δουλεψει πανω μου και οντος εχω δει αποτελεσμα ανναρωση αντοχι ειναι τα un-liver και τα aminomax 8000 του gaspary.
    βεβαια μην ξεχναω και τα λεγομενα bcaa αυτα οτι και να εχω παρει εχουν δουλεψει προπαντον τα modern bcaa.
    γιατι τι παραπανω εχουν στη συνθεση τους τα αμινομαξ 8000 και σου δουλεψαν καλυτερα?...παιδια αμινοξεα ειναι ολα τα ιδια πραγματακια εχουν μεσα..τα beef σε στελνουν στην τουαλετα?εμενα ποτε...και τελος δεν θα εδινα ποτε λεφτα σε bcaa.γιατι να πληρωσω ται ιδια η και περισσοτερα χρηματα για ενα σκευασμα που περιεχει μονο τρια αμινοξεα οταν μπορω με τα ιδια η και λιγοτερα λεφτα να παιρνω ενα σκευασμα με πληρες αμινοξεικο προφιλ??? το θεωρω παραλογο...ολα αυτα που λες ειναι ιδεα σου..εγω προτεινω τα beef γιατι ειναι απο κρεας ειναι αρκετα οικονομικα σε σχεση με τις ταμπλετες του και η καθε ταμπλετα ζυγιζει περιπου εναμιση γραμμαριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-06-12 18:35 #296
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα ;

    Μόλις διάβασα τα αντίστοιχα threads και ο Bane τα ψιλο έθαψε.
    ποιος ειναι παλι αυτος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-06-12 18:51 #297
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιος ειναι παλι αυτος?

    Παλιός του φόρουμ που ήταν αρκετά γνώστης σε τέτοια θέματα αν δεν κάνω λάθος ;P
    Nothing to show here
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-06-12 19:09 #298
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    τεσπα εγω δεν αποδιδω σε τιποτα μαγικες ιδιοτητες θεωρω οτι πανω κατω ειτε αμινοξεα ειτε πρωτεινες ειτε κρεατινες ολα ιδια ειναι απλα τα beef ειναι οιονομικα με 400 ταμπλετες κρεατος του εναμιση γραμμαριου η καθε μια. δεν μπορω να καταλαβω ποσο καλυτερα μπορουν να ειναι αλλα αμινοξεα ωστε να βλεπεις και την διαφορα απο σκευασμα σε σκευασμα πανω στο σωμα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-06-12 19:34 #299
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλιός του φόρουμ που ήταν αρκετά γνώστης σε τέτοια θέματα αν δεν κάνω λάθος ;P
    o formulator ειναι της thermolife.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-06-12 20:30 #300
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι τι παραπανω εχουν στη συνθεση τους τα αμινομαξ 8000 και σου δουλεψαν καλυτερα?...παιδια αμινοξεα ειναι ολα τα ιδια πραγματακια εχουν μεσα..τα beef σε στελνουν στην τουαλετα?εμενα ποτε...και τελος δεν θα εδινα ποτε λεφτα σε bcaa.γιατι να πληρωσω ται ιδια η και περισσοτερα χρηματα για ενα σκευασμα που περιεχει μονο τρια αμινοξεα οταν μπορω με τα ιδια η και λιγοτερα λεφτα να παιρνω ενα σκευασμα με πληρες αμινοξεικο προφιλ??? το θεωρω παραλογο...ολα αυτα που λες ειναι ιδεα σου..εγω προτεινω τα beef γιατι ειναι απο κρεας ειναι αρκετα οικονομικα σε σχεση με τις ταμπλετες του και η καθε ταμπλετα ζυγιζει περιπου εναμιση γραμμαριο.
    σεβαστη η αποψη σου,ο καθενας εχει την δικα του γνωμη απο εκει και περα πρατει οπως νομιζει.
    αν και δεν θα ελεγα τα beef ειναι απο κρεας απο χονδρους και λιωμενα κοκαλα αμα θες να ξερεις ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 20 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 101819202122 ... ΤελευταίαΤελευταία