Σελίδα 8 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 232
  1. 24-08-10 22:03 #106
    Προεπιλογή
    μπραβο κ απο μενα φιλε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-08-10 22:12 #107
    Προεπιλογή
    απιθανο σωμα για αλλη μια φορα!!συγχαρητηρια!!!δεν ξερω ποσο "μεγαλος" δειχνεις απο κοντα αλλα φαινεσαι πολυ σκληρος και καλοδουλεμενος..εισαι ετοιμος για αγωνες!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-08-10 22:22 #108
    Προεπιλογή
    γλυπτό...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-08-10 22:29 #109
    Προεπιλογή
    δώσε και καμια πληροφορία άμα θες... stats,διατροφή,πρόγραμμα
    ποσα κιλά είσαι εδώ? στα 67-9 περίπου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-08-10 22:51 #110
    Προεπιλογή

    απλά
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-08-10 23:11 #111
    Προεπιλογή
    Άντε m8 πάμε για όγκο τώρα . Σε θέλω πιο δυνατό το χειμώνα . Ελπίζω να μην σταματήσεις όπως είπες και συγχαρητήρια για τη γράμμωση που κατάφερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-08-10 23:42 #112
    Προεπιλογή
    μπραβο πολυ καλη γραμμωση.
    ωραιος ειναι ο ογκος αλλα η γραμμωση παιδια ειναι αλλο πραμα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-08-10 00:31 #113
    Το avatar του χρήστη caligula

    Εγγραφή
    04-09-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ παιδιά.
    Χαίρομε που σας αρέσουν οι φωτογραφίες μου.


    Εδώ είμαι στα τέλη της υδατανθρακικής στέρησης και πριν τη επαναγλυκογόνοση.
    Κιλά σταθερά στα 65 περίπου (ανήκω στη χαμηλότερη κατηγορία....).

    Φίλε Georges δυστυχώς θα πρέπει μέχρι το Δεκέμβρη (το νωρίτερο) σίγουρα να αρκεστώ σε 2 μόνο προπονήσεις την εβδομάδα προσπαθώντας να χάσω το δυνατό λιγότερο. ακόμα και αυτές είναι πολυτέλεια για εμένα αλλά από το ολότελα......

    Ούτε με τη διατροφή θα μπορέσω να διατηρήσω τα φετινά επίπεδα αυστηρότητας χωρίς βέβαια να κάνω ατασθαλίες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-08-10 02:41 #114

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    μπραβο για μια ακομα φορα σπυρο.πιστευω πως εχεις δυνατοτητες για πολυ παραπανω πραματα.

    καποιες παρατηρησεις μου:
    1)βγαλε και 3-4 φωτο μετα την υδατανθρακωση,θα δειχνεις τρομερα γεματος και στρογγυλεμενος πιστευω.
    2)ο λαος θελει ποδια!! βαλε και μια φωτο ποδιων!!!
    3)το μονο μειονεκτημα που μπορει να σου βρει κανεις αν το ψυρισει παραααααααααα πολυ ειναι ισως οι δικεφαλοι στην διπλη δικεφαλων της πλατης.δεν εχουν στρογγυλεμα και κορυφωση,αλλα ισως φταει οτι δεν τα σφιγγεις αρκετα,ισως φταει οτι δεν παιρνεις και την ποζα τελεια(θα επρεπε να κλεισεις λιγο τους αγκωνες και να τους εχεις λιγο ψηλα),ισως φταει και και το οτι εισαι αδειος απο μυικο γλυκογονο.


    παντως το στηθος σου σε αυτη την τελευταια φωτο μοιαζει εξωπραγματικο!φαινεται απο τα πολυ δυνατα σημεια σου!!!

    χιλια μπραβο και παλι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-08-10 09:52 #115
    Προεπιλογή
    Υπεροχο σωμα φιλαρακι,ειλικρινα μπραβο.
    Θα μπορουσα επισης να σε ρωτησω με ποσα βαρη κανεις το Biceps Curl οταν εισαι σε περιοδο ογκου,και ποσα κιλα σηκωνεις σε οριζοντια μπαρα?Kαθαρα πληροφοριακα και μονο.

    Επισης να σε συγχαρω και για την δεινοτητα του λογου σου.Αυτα να τα βλεπουν οι αθλητες μας στα δημοφιλη αθληματα(ποδοσφαιρο και μπασκετ),που στην συντριπτικη τους πλειοψηφια το επιπεδο του λογου τους δεν ξεπερναει αυτο ενος μαθητη Γυμνασιου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αντωνης : 25-08-10 στις 10:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-08-10 10:01 #116
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Αν και τα χω ξαναπει πραγματικα ωραιο σωμα αλλα ογκο επειγοντως αδερφε 65 κιλα ειναι κιλα γκομενας πρεπει να βαλεις πολυ κρεας πανω σου και γρηγορα και ας χασεις την γραμμωση σου.Στο λεω εντελως φιλικα και με δοσεις ρεαλισμου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-08-10 11:00 #117
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    3)το μονο μειονεκτημα που μπορει να σου βρει κανεις αν το ψυρισει παραααααααααα πολυ ειναι ισως οι δικεφαλοι στην διπλη δικεφαλων της πλατης.δεν εχουν στρογγυλεμα και κορυφωση,αλλα ισως φταει οτι δεν τα σφιγγεις αρκετα,ισως φταει οτι δεν παιρνεις και την ποζα τελεια(θα επρεπε να κλεισεις λιγο τους αγκωνες και να τους εχεις λιγο ψηλα),ισως φταει και και το οτι εισαι αδειος απο μυικο γλυκογονο.
    βασικα δεν εχει και τις γροθιες του παραλληλες οποτε δεν μπορει να φανει ετσι καλα η κορυφωση..και παλι ομως αν θελουμε να το ψαξουμε, οπως ειπε κ ο Νικος ,τα χερια φαινονται λιγο πιο "μικρα" απο το υπολοιπο σωμα..κατι που μπορεις να το φτιαξεις ευκολα στην κατασταση που εισαι τωρα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-08-10 18:16 #118

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    Γες αι ντού.
    Μηνύματα
    163
    Προεπιλογή
    Εγω θελω να ρωτησω κατι.Το σωμα σου σε ευνοεισαι?Δηλαδη ειχε παντα αθλητικο χαρακτηρα?Εχεις μηπως καμια φωτογραφια πριν ξεκινησεις γυμναστηριο,ετσι για να δουμε ποσο εφικτο ειναι αυτο το αποτελεσμα για καποιον με ενα "κανονικο" σωματοτυπο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-08-10 10:05 #119

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    Φιλε μου πολλη καλη δουλεια μπραβο
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-08-10 16:10 #120
    Το avatar του χρήστη caligula

    Εγγραφή
    04-09-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Φίλε Savage αρχικά ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου.
    Ξεκινώντας από την κορύφωση του χεριού μου, αυτό είναι κάτι το οποίο μάλον δε θα δω ποτέ επάνω μου σε ικανοποιητικό βαθμό. Έτσι είναι κατασκευασμένο και κάπου εκεί τελειώνουν όλα. Θα δουλέψω παραπάνω αυτοσυγκέντρωσης (όταν με το καλό μπορέσω).
    Όσο για το στήθος, θεωρώ ότι μαζί με τους τραπεζοειδείς μου είναι τα δυνατά σημεία επάνω στο σώμα μου ( εν συγυρίσει με τα υπόλοιπα).

    Όσο για τα κιλά που κάνω στο στήθος φίλε Αντώνη πιστεύω και εγώ πως δεν έχουν σημασεία αφού ο σκοπός μας είναι η μυϊκή ανάπτυξη, ακόμα και εάν αυτή επιτυγχάνεται με λίγα κιλά. Για την απορία όμως θα σου πω πως στα 65 kg σωματικού βάρους κάνω 3 sets των 8-10 επαναλήψεων με αλτήρες 52 κιλών, φτάνοντας το 80% του σωματικού μου βάρους σε κάθε χέρι.

    Manos δεν πρέπει να παραβλέπεις το ύψος μου. Είμαι 1,70 , κάτι που μπορείς και αυτό να χαρακτηρίσεις σαν ύψος γκόμενας όπως λες και εσύ.

    Σκέψου το.. συνδυάζονται μια χαρά για fitness χαμηλής κατηγορίας.

    Όσο για το σώμα μου, είχε κάποιες βάσεις από την κολύμβηση που έκανα χρόνια.
    Όσο για τη φωτογραφεία πριν από την έναρξη της ενασχολήσεώς μου με τα βάρη έχω μία υπόψιν μου αλλά επιφυλάσσομαι να την ανεβάσω λίγο αργότερα (δώσε μου 1-2 ημέρες)...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία