Σελίδα 62 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 1252606162
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 916 έως 923 από 923
  1. 13-08-13 13:34 #916
    Προεπιλογή Απ: MyoFusion (Gaspari Nutrition)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nevergiveup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η καλυτερη πρωτεινη που εχω δοκιμασει ποτε μου και απο γευση συγκεκριμενα σοκολατας καθως και απο αποψης διαλυτοτητας.
    Αν μιλάς για την πρώτη μυο, σκέτη ζάχαρη είναι. Στα lab test ούτε 30γρ ανά 100 δεν είχε. Μόνο η hydro άξιζε.

    Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    I followed her, beautiful as black sky
    but nothing i found.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-10-13 05:56 #917
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    Ξεφτιλισμενος ο gaspari γιατι ηταν και ο ιδιος αθλητης ετσι... και θα επρεπε να σεβαστει το ονομα που εφτιαξε στο χωρο.....αλλα λειτουργησε καθαρα σαν επιχειρηματιας που κοιταει το κερδος και εγραψε τους πελατες στα α@#&#ια του.
    Θυμαμαι που ενω για χρονια προτιμουσα τα προιοντα της bsn που πουλουσε ενα μαγαζι στη γειτονια μου,ξαφνικα ο ιδιοκτητης αλλαξε ολα τα προιοντα της bsn με αυτα του gaspari και αρχισε το ψεμα και το θαψιμο για τη bsn οτι και καλα γινανε ελεγχοι και βρεθηκαν απαγορευμενες ουσιες και πως οι ποσοτητες πρωτεινης δεν ειναι αυτες που αναγραφονται στις ετικετες των προιοντων και αλλες τετοιες πιπες....για να πεισει το κοσμακι να αγοραζει προιοντα του gaspari μονο και ολα αυτα γιατι το κερδος του ηταν μεγαλυτερο με το να πουλαει gaspari απο το να πουλαει bsn.
    Τι να λεμε τωρα δηλαδη.... αυτη η αγορα των συμπληρωματων εχεις πολλους αλητες και κλεφτες, απο τον βιομηχανο που τα παραγει μεχρι το μαγαζακι στη γωνια που θα τα πουλησει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-11-13 17:02 #918
    Προεπιλογή Review
    (Αφορά την Gaspari MyoFusion Elite Series - Vanilla)

    Δεύτερη μέρα χρήσης σήμερα και είπα να αφήσω ένα μικρό review.

    Γεύση: 8/10. Πολύ νόστιμη η βανίλια αλλά αρκετά γλυκιά. Θα μπορούσε να περιέχει λιγότερα σάκχαρα.
    Διαλυτότητα: Άριστη, με ελάχιστο χτύπημα στο σέικερ δεν άφησε τίποτα.
    Τιμή: Στα 43€ που έδωσα εγώ έχεις 52 δόσεις, αρκετά καλά.
    Παρενέργειες, φουσκώματα, αέρια ή οτιδήποτε περίεργο δεν υπάρχουν.
    Είναι πολλών πηγών και έχει το καλό ότι με "χορταίνει" σε σχέση με τις απλές whey.
    Προσωπικά μπορεί να την ξαναπροτιμήσω άμα τη βρώ σε καλή τιμή, αρκετά τίμια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-11-13 17:22 #919
    Το avatar του χρήστη NikosSav

    Εγγραφή
    11-01-2012
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    129
    Προεπιλογή
    Έχεις πιει άλλη προτείνη ??
    Την συγκεκριμένη την είχα πάρει αρχές καλοκαιριού και έκλεινα μάτια,μύτη για να την καταπιώ

    Δεν στο λέω επιθετικά ή για να παρεξηγηθείς απλά έτσι πιστεύω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-11-13 17:46 #920
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NikosSav Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις πιει άλλη προτείνη ??
    Την συγκεκριμένη την είχα πάρει αρχές καλοκαιριού και έκλεινα μάτια,μύτη για να την καταπιώ

    Δεν στο λέω επιθετικά ή για να παρεξηγηθείς απλά έτσι πιστεύω
    Φυσικά, πριν από αυτή έχω πάρει περίπου 12-14 διαφορετικές άλλες, μεταξύ αυτών και η απαίσια Tri-Plex της All-Stars.
    Είσαι σίγουρος πως μιλάμε για την ίδια; την καινούργια Elite Series; Το λέω γιατί μερικοί σχολιάζουν την παλιά ακόμα ή και την Probiotic Series εδώ.
    Ειλικρινά μου αρέσει, αλλα ξέρεις τώρα, η γεύση είναι γούστο, δέν υπάρχει κάτι απόλυτα αντικειμενικό. Ίσως πάλι να μου αρέσει τόσο επειδή
    μόλις μου τελείωσαν τα 4 κιλά άγευστης Prozis Whey που είχα πάρει και είχα πήξει στην άγευστη
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-11-13 20:58 #921
    Το avatar του χρήστη NikosSav

    Εγγραφή
    11-01-2012
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    129
    Προεπιλογή
    Χαχα μπορεί να ήταν το τελευταίο. Έχεις δίκιο πάντως πως ο κάθε άλλος άνθρωπος έχει άλλη γνώμη για την γεύση.
    Εγώ πάντως δεν την ξαναπήρα και λόγο γεύσης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-11-13 00:18 #922
    Προεπιλογή
    ειχα παρει τη γευση σοκολατα καποτε,νερο σκετο.
    ουτε που την ξανακουμπησα αφου την τελειωσα βεβαια.επισης εχει πολλα
    προσθετα μεσα.ποτε ξανα.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-11-13 18:24 #923
    Προεπιλογή
    Χάλια πρωτεΐνη άθλια η εταιρία. Στην Αμερική ειναι στην Μπλακ λιστ και υπάρχουν και καταδικαστικες αποφάσεις εναντίον της. Ο γκασπαρι νοιάστηκε μόνο για το κέρδος του και φυσικά την πάτησε. Τώρα την γκασπαρι την παίρνουν μονο όσοι τους αρέσει το αλεύρι ή έχουν διάθεση να γίνουν πειραματόζωα!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 62 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 1252606162