Σελίδα 54 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 4445253545556 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 796 έως 810 από 923
  1. 23-05-12 16:50 #796
    Προεπιλογή
    Εγω παντως οποιον γιατρο και να εχω ρωτησει. Εχω ροτισει ενδροκρινολογο, ουρολογο, παθολογο ,ογκολογο, δερματολογο εκει που ειχα παει για να δωσω αιμα.
    Και ολοι λενε μακρυα απο τις προτεινες οχι γιατι αυτα που λενε οτι εχουν μεσα κανουν κακο. Αλλα γιατι καμια δεν εχει μεσα μονο αυτα που λεει...

    Παντως και εγω συνεχιζω να παιρνω πρωτεινη , αλλα παιρνω την dymatize γιατι απο οτι ξερω δεχετε πολυ συχνα ελεγχους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-05-12 18:19 #797
    Προεπιλογή
    Παιδια τωρα γυρισα στον υπολογιστη μου, να ζητησω συγνωμη για τα greekglish πριν αλλα ημουν σε imac αμερικανικο και δεν ειχε ελληνικα.
    Να πω μερικα πραγματα, το διγμα σταλθηκε στο χημειο του κρατος στο τμημα της Θεσσαλονικης. Η κοπελα που δουλευει ειναι φιλη οικογενιακη.. και με πηρε και μου ειπε αυτο, οτι δεν ειναι καθαρη προτεινη και οτι εχει μεσα αυτη την ουσια. Το θεμα ειναι τι ουσια ειναι.. ρωτησα τον πατερα μου που ειναι παθολογος και μου ειπε οτι Τα οιστογωνα ειναι ορμονη που επιρεαζει την σεξουαλικοτητα..
    Ενας φιλος στο γυμναστηριο που ρωτησα πριν λιγο μου ειπε οτι δεν ειναι τπτ και οτι ειναι μαλλον tribulus (δεν γνωριζω καν τι ειναι αυτο και τι κανει, αν ξερει καποιος να μας πει...) τελος παντων αυριο λογικα θα μαθουμε τι ειναι..


    αν ξερει καποιος κατι για τα παρα πανω αν μπορει να μας πει 2 - 3 πραματα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-05-12 18:41 #798
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Τα οιστρογονα ειναι οι γυναικειες ορμονες και το tribulus βοτανο που υποτιθεται ανεβαζει την τεστοστερονη.Οπως και να'χει,απο την στιγμη που δεν αναγραφονται ειναι ασχημο να τα εχει.Αντε το tribulus ας το πετανε μεσα,αλλα οχι και να βαζουν διαφορα αλλα...

    Περιμενουμε αποτελεσμα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-05-12 20:13 #799
    Προεπιλογή
    παιδια δεσμευομαι να κανω οτι μπορω θα παω αυριο απο εκει να δω αν ειναι ετοιμο και μπορω να παρω το χαρτι στα χερια μου... Μολις το παρω το σκαναρω και το ανεβασω εδω αν δεν υπαρχει προβλημα ή δεν ειναι παράνομο απο καποιο κανονισμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-05-12 20:31 #800
    Προεπιλογή
    Να ρωτησω κατι που σκεφτηκα, παιζει να εχω "fake" (Μουφα) Myofusion????? και πως μπορω να σιγουρευτω οτι ειναι 100% αυθεντικο προιον???
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-05-12 20:38 #801
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    για το αν ειναι fake δύσκολα να σου πουμε... αν το πήρες απο αλυσίδα καταστηματων δύσκολο το κόβω να ειναι fake (εννοείτε με την ταινία προστασιας και το χαρτι κάτω απο το καπακι αν έλειπαν αυτα εκει ειναι πολυ περιεργα τα πραγματα)...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-05-12 20:51 #802
    Προεπιλογή
    Το πηρα απο νομιζω πολυ γνωστο online shop (Ελληνικό) και σφραγισμενο ηταν και ολα.. οποτε λογικα δεν παζει να ειναι τιποτα μουφα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-05-12 22:19 #803
    Προεπιλογή
    Βάλε αντίγραφο της ανάλυσης να δούμε και που πότε έγινε ακριβώς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-05-12 22:35 #804
    Το avatar του χρήστη Ευρης

    Εγγραφή
    01-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    399
    Προεπιλογή
    Ναι θα ηθελα πολυ ν τ δω,γτ ειναι μια πρωτεινη που χρησιμοποιω σχεδον ενα χρονο τωρα....
    Only if every aspect of your life is focused on it, you'll reach your final goal someday and i think it's worth the trouble..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-05-12 14:40 #805
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο big_Jason Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πηρα απο νομιζω πολυ γνωστο online shop (Ελληνικό) και σφραγισμενο ηταν και ολα.. οποτε λογικα δεν παζει να ειναι τιποτα μουφα.
    οπως ειπαν και αλλα μελη βαλε την αναλυση και το τι ακριβως βρεθηκε για να ξερουμε,αν και καθολου απιθανο να το κανε και αυτο ο γκασπαρι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-05-12 22:25 #806
    Προεπιλογή
    Παιδια δυστυχως δεν προλαβα να κανω τιποτα σημερα γιατι μου ετυχαν κατι δουλειες στην σχολη, και δεν ξερω αν θα προλαβω και αυριο.. αν μαθω κατι παρα πανω θα σας ενυμερωσω αμέσως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-05-12 13:21 #807
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω τι ματζουνια εχει μεσα παντως με παει μια μεγαλη βολτα στην τουαλετα...δν εχω βρει αλλη πρωτεινη να με πειραζει αρα εχει κατι το μοναδικο
    Εάν μια φορά λυπηθείς που δε μίλησες, εκατό φορές θα μετανιώσεις πως δεν έμεινες σιωπηλός
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-05-12 13:37 #808
    Προεπιλογή
    Εμενα παντως ολες οι πρωτεινες ή με εστελναν τουλαετα ή ειχα αερια... Η μονη που δεν εχει καμια παρενεργια και την χρησιμοποιω εδω και 6 μηνες τωρα ειναι η dymatize elite.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-05-12 15:44 #809
    Το avatar του χρήστη Ευρης

    Εγγραφή
    01-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    399
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα παντως ολες οι πρωτεινες ή με εστελναν τουλαετα ή ειχα αερια... Η μονη που δεν εχει καμια παρενεργια και την χρησιμοποιω εδω και 6 μηνες τωρα ειναι η dymatize elite.
    Η elite οσο αφορα το στομαχι ειναι η καλυτερη , και μαζι και η ISO-100 της Dymatize. Δεν με φουσκωναν ποτε, μα ποτε.
    Only if every aspect of your life is focused on it, you'll reach your final goal someday and i think it's worth the trouble..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-05-12 18:26 #810
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SilverMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω τι ματζουνια εχει μεσα παντως με παει μια μεγαλη βολτα στην τουαλετα...δν εχω βρει αλλη πρωτεινη να με πειραζει αρα εχει κατι το μοναδικο
    εχει μεσα xanthan gum σε μεγαλη ποσοτητα,για να ναι πηχτη,με ενα γρηγορο search στο google θα δεις οτι προκαλει εντερικες διαταραχες και το χουμε συζητησει και με το μπηφ αυτο νομιζω εδω σε αλλες σελιδες,γενικα αν και ειναι πολυ καλη σε γευση απεφυγε την,υπαρχουν τοσες αλλες καλυτερες χωρις αυτη τη @@κια που βαζουν..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 54 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 4445253545556 ... ΤελευταίαΤελευταία