Σελίδα 131 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 3181121129130131132133141181231 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.951 έως 1.965 από 9134
  1. 16-08-10 03:25 #1951
    Προεπιλογή
    Ναι ρε παιδια, μη τα ισοπεδωνουμε ολα. Εννοειται πως τα (καλα) νιτρικα βοηθανε στο να παρεις ογκο ( ακομα και να χασεις κιλα! ), αν κανεις σωστες προπονησεις και διατροφη. Γιατι να τον χασεις μετα; Δλδ οταν παιρνουμε κρεατινη και την σταματαμε, χανουμε και τον ογκο/δυναμη που αποκτησαμε;
     

  2. 16-08-10 04:13 #1952

    Εγγραφή
    16-06-2009
    Περ.
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε παιδια, μη τα ισοπεδωνουμε ολα. Εννοειται πως τα (καλα) νιτρικα βοηθανε στο να παρεις ογκο ( ακομα και να χασεις κιλα! ), αν κανεις σωστες προπονησεις και διατροφη. Γιατι να τον χασεις μετα; Δλδ οταν παιρνουμε κρεατινη και την σταματαμε, χανουμε και τον ογκο/δυναμη που αποκτησαμε;
    ΝΑΙ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΌ
     

  3. 16-08-10 04:18 #1953
    Προεπιλογή
    Δλδ εσυ βγαζεις την κρεατινη αχρηστο συμπληρωμα..
     

  4. 16-08-10 07:25 #1954
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε PARAFOUSKOMENO AIDONI ο καλητερος τροπος χρησης νιτρικου ειναι 2 μηνες οn μετα 1 μηνα off μετα 2 μηνες on μετα stop.Μετα το ξαναχρησιμοποιεις μετα απο κανα 6 μηνο περιπου.Εαν ομως λεει καποιες οδηγειες το συμπληρωμα ακολουθατες.Πρεπει να κανεις διαλειματα για λογους υγειας+και να μην συνηθησει ο οργανισμος σου το νιτρικο και μετα δεν θα σου κανει τιποτα οπως καποιοι ανθρωποι που ολο πινουν καφεδες και δεν τους ποιανει.Γενικα ο ανθρωπινος οργανισμος εχει τασει να προσαρμοζεται,ειναι και ενας απο τους πολλους λογους που ο ανθρωπος φτιαχτηκε για να αντεχει.


    φιλε Devil εμ εισαι ατυχος δεν εχεις οργανισμο hunteranimator ουτε γονιδια universal xaxaxa.Κοιτα να δεις ποσο απλο ειναι.Το storm εχει ενα μειγμα διαφορων ειδων κρεατινης αν το χρησιμοποιης με καλη διατροφη με πολυ δυνατη ασκηση και καλο υπνο θα αποχτυσεις ογκο θες δεν θες.Οταν σταματησεις θα χασεις ογκο αλλα καποιο ποσοστο του θα σου παραμεινει ΕΑΝ συνεχειζεις να γυμναζεσε-τρεφεσε-κοιμασε σωστα.

    ογκο η' νερα θα χασεις?


    Ο ογκος ομως που θα παρεις ειναι 1 θεμα σωματοτυπου 2 θεμα ασκησης[και μιλαμε να τα δινεις ολα,οχι το style κανω προγραμμα,κανε προγραμμα αλλα κοιτα και να σε ποιανει πολυ χοντρα] 3 ειναι θεμα ξεκουρασης.

    μιλας πολυ γενικα εδω μιλαμε για συμπληρωματα και οχι για γενικες συμβουλες
    για το bb




    Οσο για την δυναμη υσχυει οτι υσχυει και για τον ογκο δεν φτανει μονο να περνεις storm αλλα και με την ασκηση ποσο δυνατα γυμναζεις τον μυ,θα πρεπει να δινεις το 110% των δυνατοτητων σου[αποψη μου].

    τα ιδια με αποπανω
    για το storm ειπες οτι σου δινει δυναμη
    εκτος απο τα ΑΑS δεν γνωριζω κατι αλλο που να σου δινει δυναμη και ογκο


    Οι 4 ποντοι σιγουρα δεν ειναι μυς ειναι υγρα και πρισμενοι μυς[πως πριζεται η μουρη καποιου απο μπουνιδια] αντε και κατι μυηκες ινες,ολα αυτα σου δινουνε και ενα πολυ μικρο ποσο δυναμης.Οι 2,5 ποντοι που εμειναν δεν ειναι μυς.....ειπαμε....αλλα ειναι πρηξιμο.Ειμαι σιγουρος οτι αν ψαξεις στο net και ρωτησεις και αθλητες ποιο ειναι το ωφελος μετα το τελός χρησης μιας καλης φορμουλας,ειμαι σιγουρος οτι δεν θα σου φαινονται και τοσο απιθανα.
    καλα αστο 4 ποντοι απο νερα και πριξιμο ουτε με wet δεν τους εχεις ποσο μαλλον απο το storm
    και οι 2,5 απο πριξιμο που λες παλι δεν γινετε

    τελος παντων για να καταληξω επειδη θυμαμαι και το review που ειχες κανει για το vitrix (αυτο με τα πρασινα @@) κανεις που κανεις ενα review τουλαχιστον καντο σωστα και γραψε τα πραγματικα αποτελεσματα που ειχες απο καθε συμπληρωμα.
     

  5. 16-08-10 07:33 #1955
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε παιδια, μη τα ισοπεδωνουμε ολα. Εννοειται πως τα (καλα) νιτρικα βοηθανε στο να παρεις ογκο ( ακομα και να χασεις κιλα! ), αν κανεις σωστες προπονησεις και διατροφη. Γιατι να τον χασεις μετα; Δλδ οταν παιρνουμε κρεατινη και την σταματαμε, χανουμε και τον ογκο/δυναμη που αποκτησαμε;
    οι σωστες προπονησεις και η διατροφη σε βοηθανε να παρεις ογκο τα νιτρικα αμφιβαλω

    με την κρεατινη ειναι αλλο θεμα

    με την κρεατινη οταν την σταματας δεν χανεις μυς χανεις υγρα φαινεσε λιγοτερο ''φουσκωμενος''

    ''δυναμη'' (ετσι οπως το εννοεις) θα χασεις αλλα οχι πολλα πραγματα

    την κρεατινη την χρησιμοποιεις για να εχεις ενεργια οχι για να παρεις δυναμη

    την δυναμη την φτιαχνεις με τα κιλα που σηκωνεις οχι με τα συμπληρωματα


    ps: και η κρεατινη δεν ειναι αχρηστο συμπληρωμα ισως ειναι το must συμπληρωμα που κυκλοφορει στην αγορα
     

  6. 16-08-10 09:47 #1956
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι σωστες προπονησεις και η διατροφη σε βοηθανε να παρεις ογκο τα νιτρικα αμφιβαλω

    με την κρεατινη ειναι αλλο θεμα

    με την κρεατινη οταν την σταματας δεν χανεις μυς χανεις υγρα φαινεσε λιγοτερο ''φουσκωμενος''

    ''δυναμη'' (ετσι οπως το εννοεις) θα χασεις αλλα οχι πολλα πραγματα

    την κρεατινη την χρησιμοποιεις για να εχεις ενεργια οχι για να παρεις δυναμη

    την δυναμη την φτιαχνεις με τα κιλα που σηκωνεις οχι με τα συμπληρωματα


    ps: και η κρεατινη δεν ειναι αχρηστο συμπληρωμα ισως ειναι το must συμπληρωμα που κυκλοφορει στην αγορα
    Devil τα νιτρικα αλλα και οι φορμουλες νιτριτκων[οπως και το super pump] ετσι οπως σου δινουνε φλεβικοτητα σου δινουνε και ογκο δεν μεγαλωνουν η βγαζουν εξω τις φλεβες μονο εξωτερικα κατι τεοιο γινετε και εσωτερικα στο σωμα,κατι σαν μαγια μπυρας.Κοιτα ποσα ποστ εχει κανει ο κοσμος οτι δινουνε ογκο.
    Η κρεατινη σου δινει δυναμη και η διαφορα ειναι παρα πολυ αισθητη,αν εδινε μονο αντοχη γιατι να την παρει ο αρσηβαριστας η καποιος αλλος?Θα ητανε κατι αποκληστικα για αθλητες αντοχης.ορεξη εχει ο αλλος να καθεται με τις ωρες στο γυμναστηριο?Μην σου πω πως η κρεατινη ειναι το μονο ειδος αλλα και το καλητερο συμπληρωμα που μπορει να σου δωσει πολυ ποιο παραπανω δυναμη απο οτι εχεις[το αποτελεσμα αυξανεται με βαση οσο ποιο δυνατες προπονησεις κανεις].Μαλλον τα λες αυτα επειδει δεν εχεις κανει χρηση κρεατινης η δεν την εκανες καλα.Ψαξε υπαρχουν ατελειωτα ποστ οτι η κρεατινη δινει δυναμη με διαφορα,επισης υπαρχουνε και ερευνες.Τελος λες σε μια φαση

    Devil''δυναμη'' (ετσι οπως το εννοεις) θα χασεις αλλα οχι πολλα πραγματα

    δηλαδη τι σου δινει δυναμη και θα χασεις?αφου την κρεατινη και το νιτρικο το αναιρεις σαν βοηθημα δυναμης.

    + λες μιλας πολυ γενικα εδω μιλαμε για συμπληρωματα και οχι για γενικες συμβουλες
    για το bb οταν θα διαβασει καποιος αρχαριος το ποστ θα πρεπει να γνωριζει και καποιους παραγοντες για τον ογκο μην νομιζουνε οτι αμα παρουνε φορμουλα θα παρουνε και ποντους πολλους,παντως καποιο ποντο θα παρουνε.

    +κατι αλλο που δεν ξερω το AAS τι ειναι?το στορμ οπως και πολλες φορμουλες δινουνε δυναμη,αν θες να πιστης κανει 45 ευρο το στορμ

    Οσο για το vitrix...Δεν μου δουλεψε σχεδον καθολου ισως να φταιει το οτι ειμια 22 και οι ορμονες ειναι σε υψηλα επιπεδα πιστευω οτι σε εναν 27χρονο+ θα εκανε δουλεια.Καπως ετσι θα ειναι και ο τριβολος και ολα τα αλλα τα παρεμφερει οτι δηλαδη κανουνε δουλεια αλλα οχι στους 18-26.Οσο για τα πρασινα@@ περιμενα πολλες ντοματες να φαω με αυτο που εγραψα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hunteranimator : 16-08-10 στις 10:12
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
    ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    Η ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΤΥΧΕΡΗ...
    ΠΑΘΑΙΝΩ...ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...
    ...ΠΑΘΑΙΝΩ...ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ...ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ...
     

  7. 16-08-10 12:17 #1957
    Banned
    Εγγραφή
    08-08-2010
    Μηνύματα
    66
    Προεπιλογή
    hunteraminator ευχαριστω για την απαντηση σου...θα ηθελα να μου πεις ενα καλο συνδυασμο διοτι θα κανω παυση νιτρικου για 2 μηνες και θελω να ανεβω σε δυναμη και να εχς ενεργεια την ωρα τησ προπονησης....ειναι καλο κατα την γνομη σου να κανω ενα stack tribulus(vitrix sigkekrimena),φορμουλα κρεατινης(cell tech hardcore pro series) και κατι για intra workout χωρις ομωσ κρεατινη(volumaize bsn).το τελεθταιο ειδικα το θελω για να εχω πολθ ενεργεια την ωρα της προπονησης διοτι τηα ειμαι εκτοσ νιτρικων.
     

  8. 16-08-10 12:28 #1958
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PARAFOUSKOMENO AIDONI Εμφάνιση μηνυμάτων
    hunteraminator ευχαριστω για την απαντηση σου...θα ηθελα να μου πεις ενα καλο συνδυασμο διοτι θα κανω παυση νιτρικου για 2 μηνες και θελω να ανεβω σε δυναμη και να εχς ενεργεια την ωρα τησ προπονησης....ειναι καλο κατα την γνομη σου να κανω ενα stack tribulus(vitrix sigkekrimena),φορμουλα κρεατινης(cell tech hardcore pro series) και κατι για intra workout χωρις ομωσ κρεατινη(volumaize bsn).το τελεθταιο ειδικα το θελω για να εχω πολθ ενεργεια την ωρα της προπονησης διοτι τηα ειμαι εκτοσ νιτρικων.
    Το βιτριξ ειναι για αλλη δουλεια αστο.Τωρα που ειδα το μηνυμα σου σου απανταω οτι προβλημα δεν θα εχεις απλα μειωνετε η αποδοση οπως σε ολα.
     

  9. 16-08-10 12:44 #1959
    Banned
    Εγγραφή
    08-08-2010
    Μηνύματα
    66
    Προεπιλογή
    mano ευχαριστω....αυτο μου ειχε πει και μια πωλητρια φιλη μου...το vitrix(nutrex)ειναι για αυξηση ενδογενους τεστοστερονης.το ξερω αυτο...πιστευεις οτι ο επικειμενοσ συνδυασμος μου ειναι καλος?
     

  10. 16-08-10 13:15 #1960
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PARAFOUSKOMENO AIDONI Εμφάνιση μηνυμάτων
    mano ευχαριστω....αυτο μου ειχε πει και μια πωλητρια φιλη μου...το vitrix(nutrex)ειναι για αυξηση ενδογενους τεστοστερονης.το ξερω αυτο...πιστευεις οτι ο επικειμενοσ συνδυασμος μου ειναι καλος?
    Το volumize ειναι πολυ καλο,το μασλτεκ που λες δεν το χω δοκιμασει αλλα παιζει πολυ ζαχαριτσα σε ολα τα μασλτεκ και γενικα δεν ειναι εμπιστοσυνης οχι οτι δεν δουλευουν που τα κραζουν κατι κανουν.Τωρα τα τριβολια σε θεματα μυικης μαζας δεν κανουν τιποτα.
     

  11. 16-08-10 13:20 #1961
    Προεπιλογή
    Τα Muscletech αν και δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι τα κραζουν τοσο, να πω πως η πλειοψηφια των bodybuilders στην Αμερικη τα χρησιμοποιεί (σιγουρα θα εχετε δει και καποιον να φοραει ζωνη ή μπλουζακι Muscletech!) ενω ειναι και η πρωτη σε πωλησεις εταιρια στην Αμερικη και απο τις πρωτες παγκοσμιως... Τωρα ποιοι και γιατι την κραζουν ειναι αλλο θεμα..
     

  12. 16-08-10 13:23 #1962
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Randime Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα Muscletech αν και δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι τα κραζουν τοσο, να πω πως η πλειοψηφια των bodybuilders στην Αμερικη τα χρησιμοποιεί (σιγουρα θα εχετε δει και καποιον να φοραει ζωνη ή μπλουζακι Muscletech!) ενω ειναι και η πρωτη σε πωλησεις εταιρια στην Αμερικη και απο τις πρωτες παγκοσμιως... Τωρα ποιοι και γιατι την κραζουν ειναι αλλο θεμα..
    Μου ειναι αδιανοητο να στηριξω μια εταιρια που χρησιμοποιει τοσο γελοιες καμπανιες για την προοθηση των προιοντως της.Δεν λεω οτι δεν δουλευουν απλα ειναι πανακριβα και βαζουν και πολυ ζαχαρη μεσα συνηθως για να σου ανεβαζει τα επιπεδα της ενεργειας και να νομιζεις οτι ειναι πολυ καλο συμπληρωμα.
     

  13. 16-08-10 13:28 #1963
    Banned
    Εγγραφή
    08-08-2010
    Μηνύματα
    66
    Προεπιλογή
    μανο δηλαδη το volumaize σου βγαζει ενεργεια πολυ την ωρα της προπονησης?το vitrix δεν θα με βοηθησει καθολου στο να ανεβασω δυναμη αρα κατεπεκταση με διατροφη και καλη προπονηση ογκο?
     

  14. 16-08-10 13:28 #1964
    Προεπιλογή
    Δεν αντιλεγω οτι ειναι γελοιες οι καμπανιες της. Αλλα και παλι ειναι καπως κουλο να την θεωρουν ολοι μαπα ενω ειναι πρωτη σε πωλησεις. Ειναι σα να λεμε οσους τη χρησιμοποιουν μαλακες! Χαχαχαχα. Δε λέει...
    Οσον αφορα το αν ειναι ακριβα εμενα μου φαινονται φτηνες οι τιμες τους για οσα εχουν μεσα , για να μη πω οτι ειναι και απο τις πιο φτηνες μαρκες της αγορας. Αν ειναι ακριβη μια πρωτεινη 31.50 στις 2lB και το Mesotech στα 49.00 τι να πω. Αν αυτα ειναι ακριβα της EAS τι ειναι?? Και της Reflex στις ιδιες τιμες ειναι απ'οσο ξέρω και λιγο παραπανω..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil Randime : 16-08-10 στις 13:40
     

  15. 16-08-10 13:40 #1965
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PARAFOUSKOMENO AIDONI Εμφάνιση μηνυμάτων
    μανο δηλαδη το volumaize σου βγαζει ενεργεια πολυ την ωρα της προπονησης?το vitrix δεν θα με βοηθησει καθολου στο να ανεβασω δυναμη αρα κατεπεκταση με διατροφη και καλη προπονηση ογκο?
    το volumaize το δοκιμασα και εγω και μου εκανε εντυπωση η αντοχη και η ενεργεια την ωρα της προπονησης,αλα αν θα επρεπε να παρω κατι που εκτος απο αυτα θα ηθελα και κρεατινη θα επαιρνα σιγουρα το Shock Therapy universal. δυο σε ενα.
     

Σελίδα 131 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 3181121129130131132133141181231 ... ΤελευταίαΤελευταία