Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 71
  1. 24-08-12 12:57 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ginus Εμφάνιση μηνυμάτων
    ντεπον
    χρησιμοποιησα Krealkalyn για περιπου 2 μηνες 4 χαπια τις μη προπονησημες 6 τις προπονησιμες..
    εφτασα και στα 5-7 αντιστοιχα αλλα δεν ειδα κατι παραπανω οποτε ξανακατεβηκα
    τρομερη δυναμη
    εβαλα 3-4 κιλα νερα
    γαματες προπονησεις
    αυτα...
    κρεατινη ειναι παιδες δεν υπαρχει περιπτωση να μην δουλεψει
    θα συμφωνησω με τον φιλο.....Κ εγω τα ιδια ακριβως αλλα με 1 καψουλα τις EFX κ με επιανε πολυ....τωρα αν εχουμε πεσει θυμα διαφημησεις η οχι εγω ξερω οτι μου δουλεψε μια χαρα....σε γενικες γραμμες τα συμπληρωματα δεν "δουλευουν" σε ολους το ιδιο!! εαν δεν κανεις καλη διατροφη μην περιμενεις να εχεις καλα αποτελεσματα....
    Τα αγαθα κοποις κτωνται!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-08-12 14:30 #47
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HIAB XS Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα συμφωνησω με τον φιλο.....Κ εγω τα ιδια ακριβως αλλα με 1 καψουλα τις EFX κ με επιανε πολυ....τωρα αν εχουμε πεσει θυμα διαφημησεις η οχι εγω ξερω οτι μου δουλεψε μια χαρα....σε γενικες γραμμες τα συμπληρωματα δεν "δουλευουν" σε ολους το ιδιο!! εαν δεν κανεις καλη διατροφη μην περιμενεις να εχεις καλα αποτελεσματα....
    μας λες συνέχεια το ίδιο! λες να μην το ξέρουμε?? σε οποιοδήποτε προϊόν δεν συμφωνούμε μαζί σου μας λες αυτό!Κάνουμε διατροφή δόξα το θεό...Σύγκρινε μου την KA με την mono να δεις. Δεν είπαμε ότι είναι άχρηστη αλλά καλύτερη από την mono δεν είναι. Δεν υπάρχει ούτε...μισή (αξιόπιστη) έρευνα που να την βγάζει καλύτερη. Χωρίς να λέω ότι δεν υπάρχουν άλλες καλές μορφές. Εμένα προσωπικά μου αρέσουν τα μπλεντ κρεατινών αρκεί να έχουν αυτές που θέλω. Την Malate και την magnesium creatine chelate τις θεωρώ καλές μορφές. Όπως και η nitrate για pumps. Μην ξεχνάς όμως ότι όλες έχουν σαν αφετηρία την mono.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-08-12 17:59 #48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    μας λες συνέχεια το ίδιο! λες να μην το ξέρουμε?? σε οποιοδήποτε προϊόν δεν συμφωνούμε μαζί σου μας λες αυτό!Κάνουμε διατροφή δόξα το θεό...Σύγκρινε μου την KA με την mono να δεις. Δεν είπαμε ότι είναι άχρηστη αλλά καλύτερη από την mono δεν είναι. Δεν υπάρχει ούτε...μισή (αξιόπιστη) έρευνα που να την βγάζει καλύτερη. Χωρίς να λέω ότι δεν υπάρχουν άλλες καλές μορφές. Εμένα προσωπικά μου αρέσουν τα μπλεντ κρεατινών αρκεί να έχουν αυτές που θέλω. Την Malate και την magnesium creatine chelate τις θεωρώ καλές μορφές. Όπως και η nitrate για pumps. Μην ξεχνάς όμως ότι όλες έχουν σαν αφετηρία την mono.
    Με τα λεγομενα σου μαλλον δεν με παρακολουθεις οπως κ πολλοι αλλοι.... στο forum διαβαζουν κ ατομα που δεν ξερουν κ πολλα γυρω απο το αθλημα κ σε αυτους απευθυνομαι...
    Τα αγαθα κοποις κτωνται!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-04-13 18:59 #49
    Προεπιλογή
    αυτο που λέει οτι δεν αυξάνει τη κρεατινίνη το εχει τσεκάρει κανενας η μας φλομώνουν στο ψέμα ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-06-13 12:23 #50
    Προεπιλογή
    μία ερώτηση.. το πακετο αυτης της κρεατινης λέει να το παίρνουμε 30-45 λεπτα πριν τη προπονηση.. τις περισσότερες απ τις αλλες κρεατινες τις παίρνουμε ακριβως μετα τη προπο.. θα ηταν λάθος αν την έπαιρνα κ εγω μετα τη προπο ή πιστεύεται οτι δεν θα είναι αποτελεσματικη ετσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-06-13 14:55 #51
    Προεπιλογή Kre-Alkalyn Nitro Pro (EFX)
    Όνομα: EFX-Kre-Alkalyn-Nitro-Pro_500.png Εμφανίσεις: 1289 Μέγεθος: 182,2 KBΌνομα: Kre-Alkalyn Nitro.JPG Εμφανίσεις: 1245 Μέγεθος: 25,5 KB

    Εχετε δοκιμαση αυτη την κρεατινη,ακουω της αποψεις σας,και κανει δουλεια αυτο?


    Όταν ανοίγετε ένα νέο θέμα (thread), κοιτάξτε πρώτα αν αυτό προϋπάρχει. Αν όχι, ανοίξτε το στη σωστή κατηγορία, με συγκεκριμένο και ελληνικό τίτλο. Αν ανοίξετε ένα νέο θέμα το οποίο προϋπάρχει, αυτό είτε θα συνενεθεί, είτε θα κλειδωθεί και στη συνέχεια θα διαγραφεί. Ο σκοπος είναι να εμπλουτίζονται και να συμπληρωνονται τα ήδη υπάρχοντα threats ωστε να υπαρχει όσο το δυνατον πληρέστερη αναλυση ενός θέματος.

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostasgwc : 26-06-13 στις 15:10
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-08-13 09:41 #52
    Προεπιλογή
    Την εχει δοκιμασει ενας φιλος μου γυμναστης και μου ειπε οτι ειναι φοβερη. Εγω προσωπικα χρησιμοποιω την PH-X pro της Βιοτεch μαζι με το arginmax για να μπορεσω να φτιαξω το ιδιο προιον. Οσο αφορα την EFX εχω να πω οτι ειναι μια πολυ ποιοτικη εταιρια. Οτι εχω παρει ειναι καλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-12-13 22:40 #53
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το δοκιμασα κ γω αυτο εδω..
    στις 2 καπς πριν την προπονα.
    κ αφου τελειωνα την προπονα κ γυριζα σπιτι κ ετρωγα,μετα δεν ξαναβγαινα απο το σπιτι..κ ενα συγκεκριμενο δωματιο βασικα..
    χαλια μαυρα,τραγικα περασα μια βδομαδα μεχρι να καταλαβω οτι αυτο εφταιγε..

    κ να πω εδω οτι με κανονικη μονουδρικη που περνω στα 10γρ ανα μερα δεν εχω κανενα προβλημα..

    με γεματο στομαχι που το δοκιμασα μια δυο φορες δεν ειχα θεμα,αλλα το ειχα παρει με το μεταπροπονητικο γευμα,κ οχι οπως το προτεινει η εταιρια..
    μονουδρικη κ τελος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-12-13 23:22 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    το δοκιμασα κ γω αυτο εδω..
    στις 2 καπς πριν την προπονα.
    κ αφου τελειωνα την προπονα κ γυριζα σπιτι κ ετρωγα,μετα δεν ξαναβγαινα απο το σπιτι..κ ενα συγκεκριμενο δωματιο βασικα..
    χαλια μαυρα,τραγικα περασα μια βδομαδα μεχρι να καταλαβω οτι αυτο εφταιγε..

    κ να πω εδω οτι με κανονικη μονουδρικη που περνω στα 10γρ ανα μερα δεν εχω κανενα προβλημα..

    με γεματο στομαχι που το δοκιμασα μια δυο φορες δεν ειχα θεμα,αλλα το ειχα παρει με το μεταπροπονητικο γευμα,κ οχι οπως το προτεινει η εταιρια..
    μονουδρικη κ τελος.
    Μου κάνει εντύπωση που επαθες κάτι τέτοιο απο τη συγκεκριμένη κρεατινη. Δύσκολο να το πιστέψω... Πάντως αν το έχει πάθει και κάποιος άλλος θα με ενδιέφερε να το ξερω. Να μου το έλεγαν αυτο για άλλη κρεατινη, οκ. Αλλα για τη συγκεκριμένη;;;;; Κάτι δεν παει καλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-12-13 12:22 #55
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το πιστευεις δεν το πιστευεις,ετσι εγινε..
    το ιδιο μου ειχε κανει κ η νιτρικη ( c-bol ) οταν ειχα παρει μια φουλ δοση μεσα στην μερα..το ειχα γραψει κ στο θεμα της νομιζω..

    επισης ξαναλεω οτι ακομα καθημερινα περνω 5γρ μονουρικη τις οφ μερες κ 10γρ τις μερες προπονας.

    αν ψαξεις απο περεργεια στο φορουμ του ββ.κομ για την κρεαλκαλινη κ παρενεργειες θα δεις ολλως περιεργως οτι εχουν ανοιξει ενα σωρο ατομα θεμα με διαρροιες απο αυτη την μορφη κρεατινης ,εχει κ για τις αλλες μορφες ομως..
    βεβαια καποιους απο αυτους τους ενοχλει κ η κανονικη,αλλα ετσι ειναι αυτα,εμενα οχι.

    οποτε αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να ξερεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-12-13 21:11 #56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πιστευεις δεν το πιστευεις,ετσι εγινε..
    το ιδιο μου ειχε κανει κ η νιτρικη ( c-bol ) οταν ειχα παρει μια φουλ δοση μεσα στην μερα..το ειχα γραψει κ στο θεμα της νομιζω..

    επισης ξαναλεω οτι ακομα καθημερινα περνω 5γρ μονουρικη τις οφ μερες κ 10γρ τις μερες προπονας.

    αν ψαξεις απο περεργεια στο φορουμ του ββ.κομ για την κρεαλκαλινη κ παρενεργειες θα δεις ολλως περιεργως οτι εχουν ανοιξει ενα σωρο ατομα θεμα με διαρροιες απο αυτη την μορφη κρεατινης ,εχει κ για τις αλλες μορφες ομως..
    βεβαια καποιους απο αυτους τους ενοχλει κ η κανονικη,αλλα ετσι ειναι αυτα,εμενα οχι.

    οποτε αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να ξερεις.
    Δεν είπα πως δεν σε πιστεύω φιλε. Απλά μου φάνηκε παράξενο, γι αυτο είπα αν έχει τύχει και σε κανέναν άλλον, να το γράψει για να δουμε τι παίζει...
    Όσο για τις παρενέργειες που πιθανόν να εχεις απο τις κρεατινες, τις ξερω πολυ καλα. Κι εμένα με έχουν "ενοχλήσει" κατα καιρούς κάποιες κρεατινες, αλλα κυρίως όταν έκανα παρατεταμενους κύκλους με υψηλή δοσολογια. Εγω μίλησα για τη συγκεκριμένη, την οποία και έχω πάρει πάνω απο 5-6 φορές, χωρίς όμως ποτε να μου παρουσιάσει το οτιδήποτε. Μίλησα απο προσωπική εμπειρία, γιατι την θεωρώ απο τις καλυτερες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-04-14 15:37 #57
    Προεπιλογή
    kalispera paidia,xrhsimopoiw k egw to rpoion auth thn stigmh pernontas 3 kapsoules opws leei 45min prin thn proponish!auto pou dn kserw einai to gia poso kairo borw na xrhsimopoiw to proion auto k poso off xreiazetai prin to ksanaxrhsimopoiisw!!opoios kserei parakalw na me voithisei sxetika me auto!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-04-14 10:15 #58
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γραφε ελληνικα αν θες ειναι κανονας του φορουμ.

    οσο θες μπορεις να το χρησιμοποιεις χωρις να σταματας..κρεατινη ειναι.
    αν σωνει κ καλα θες να ακολουθησεις ενα σχεδιο ληψης του παρτο 2 μηνες κ μετα σταματα απο 15 μερες εως 1 μηνα μεχρι να ξαναρχισεις..

    το απο πανω αν το περνεις καθε μερα..αν τωρα το περνεις μονο τις μερες προπονησης που γραφεις (ετσι καταλαβα δλδ?) δεν υπαρχει λογος να σταματησεις...οσο σε πιανει περνε το..αν σταματησει να σε πιανει το σταματας παλι για ενα διαστημα κ μετα το ξεκινας παλι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-04-14 14:14 #59
    Προεπιλογή
    Σορυ για τα greeklish δεν το ηξερα!

    Και καλυτερα να μιλαμε ελληνικα..ναι το περνω τις μερες προπονησης και μονο!επισης μηπως καποιος ξερει για χρηση κρεαλκαλικης και μονουδρικης μαζι??
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-04-14 15:56 #60
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τις μερες προπονησης μπορεις να περνεις αυτο,κ τις οφ μερες μονουδρικη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία