Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 71 από 71
  1. 16-04-14 08:15 #61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο King for the moment Εμφάνιση μηνυμάτων
    kalispera paidia,xrhsimopoiw k egw to rpoion auth thn stigmh pernontas 3 kapsoules opws leei 45min prin thn proponish!auto pou dn kserw einai to gia poso kairo borw na xrhsimopoiw to proion auto k poso off xreiazetai prin to ksanaxrhsimopoiisw!!opoios kserei parakalw na me voithisei sxetika me auto!
    Αν δεν κανω λαθος η συσκευασια γραφει 1 καψουλα πριν την προπονηση και 1 μετα, αν εισαι πανω απο 175Lbs 2+2.
    Εγω προσωπικα παιρνω 2+2 και τις μερες που δεν κανω προπονηση δεν παιρνω καμια.
    Θα επρεπε τις μερες οφφ να παιρνω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-04-14 09:58 #62
    Προεπιλογή
    Η παλίά συσκευασία της απλής kre-alkalyn έγραφε 3+3 αν είσαι πάνω από 215lbs .
    Η νέα γράφει 2+2 για όλους πάνω από 175 lbs.

    Σε άλλο θέμα ρώτησα τι παίζει ,γιατί αν άλλαξε η δοσολογία και στην Pro τότε υπάρχει ένα θεματάκι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-04-14 17:28 #63
    Προεπιλογή
    ΠΑΙΔΙΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΑΦΤΕΡ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 45 ΜΙΝ ΠΡΙΝ 2-3 ΚΑΨΟΥΛΕΣ!ΤΕΣΠΑ ΕΓΩ ΣΥΝΔΙΑΖΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΥΔΡΙΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ΄)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-08-14 12:36 #64
    Προεπιλογή
    ΠΑΙΔΕΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΙΟΝ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ 2 ΚΑΨΟΥΛΕΣ 45 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΡΟΠΟΝΑ Κ 1 ΜΕΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΘΕΛΩ ΠΕΕΙΣΣΟΤΕΡΟ?ΕΙΜΑΙ 80 ΚΙΛΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-08-14 13:09 #65
    Προεπιλογή
    Η καλυτερη κρεατινη για μενα προσωπικα, την χρησιμοποιω τα τελευταια 6 χρονια, δεν με φουσκωνει δεν χρειαζεται υπερφορτωση και δινει απιστευτη δυναμη και τρελα πρηξιματα, παιρνω 2 καψουλες μονο πριν την προπονηση (90 κιλα) της μερες οφφ δεν παρνω, κανω κυκλο 3 μηνων
    No pain no gain!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-08-14 16:46 #66
    Προεπιλογή
    Καλη ειναι, την ετρεξα για 6 εβδομαδες με 3caps πριν και 3 μετα και τις off μερες 6 caps το πρωι. Ανεβασμα σε δυναμη, σχεδον καθολου νερα, λιγα pumps. Κατα τη γνωμη μου αρκετα ακριβη γι αυτα που προσφερει, την επομενη φορα μαλλον θα επικεξω την old-time-classic μονουδρικη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-10-14 08:53 #67
    Προεπιλογή
    Μετα απο 1 μηνα ληψης της συγκεκριμενης αλκαλικης εχω ν πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος.καθολου κατακρατηση καλα πρηξιματα κ αισθητο ανεβασμα σε δυναμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-01-15 18:34 #68
    Το avatar του χρήστη HasheSss

    Εγγραφή
    17-09-2013
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    65
    Προεπιλογή
    Προσωπικά την έχω δουλέψει και χειμώνα και καλοκαίρι..κάνει καλή δουλειά χωρίς κατακράτηση υγρών απλά θεωρώ ότι θέλει να είσαι στη φάση που δουλεύεις δυνατή προπόνηση για να σου βγάλει αποτελέσματα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-01-15 15:40 #69
    Προεπιλογή
    Την δουλευω εναλλαξ με τη μονουδρικη και την θεωρω απο τα must συμπληρωματα ! Ειδικα σε περιοδους γραμμωσης ,οπου η σκληραδα και ο καθορισμος παιζουν πρωτευοντα ρολο !! Μου αρεσε πολυ και η nitro-pro που εβγαζε αλλα δεν την βρισκω καιρο τωρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-07-16 17:04 #70
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα...το συγκεκριμενο συμπληρωμα το ειχα δοκιμασει πριν περιπου 2 χρόνια...φλεβηκπτιτα πριξηματα και δυναμη ολα απιστευτα! Ειναι προιον που δουλευει 100% χωρις κατακρατηση υγρων καταλληλο και για γραμμωση!!! Θέλω να ρωτησο αν καποιος ξερει απο που μπορω να το παραγκειλω, οσα σαιτ εψαξα δε το βρήκα και στο xtreme δεν το χει στο σαιτ....αν ξέρει κανενας ας μου στηλει ενα message
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-07-16 01:45 #71
    Προεπιλογή
    Και εγω το ιδιο στειλτε μ πμ

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345