Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 53
  1. 25-08-09 17:02 #1
    Προεπιλογή Ληγμένα Συμπληρώματα
    παιδια μου ήρθε σημερα η παραγγελεία π ειχα κανει αλλα τα αντιοξειδιωτικά της Reflex πρεπει να ειναι ληγμένα γτ γραφει στο πλάι MFG JUN 06 και απο κάτω BBE JUN 08 (BBE = Best Before ? ) δηλαδή εχουν λήξει εδω και ένα χρόνο...να τα πάρω η μπα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-09 17:04 #2
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Για 1-2 μηνες δεν νομιζω να υπαρχει και τοσο μεγαλο προβλημα,αλλα για 1 χρονο ειναι λιγο καπως .Επικοινωνησε με αυτους που το πηρες και καντους παραπονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-08-09 17:51 #3
    Προεπιλογή
    τουλαχιστον εσυ εισαι τυχερος που πηρες αο, εγω που αγορασα 3 πρωτεινες περυσι το χειμωνα απο discount και μου ηρθαν και οι 3 ληγμενες 1 χρονο?

    επιστροφη δε μου κανανε χρηματων γιατι λενε οτι ετσι ειναι η πολιτικη της εταιρειας, απλα μου κανανε εξτρα μια εκπτωση 15% στην αγορα που επρεπε να ξανακανω κα που επρεπε να ξαναπληρωσω τα μεταφορικα και τα λοιπα διοτι τα εστειλα επανω(αφου μου στειλανε βεβαια την παραγγελια) και απλα απο το συνολο των 130€ μου αφαιρεσανε 15%..ελα που ομως αυτο το 15% το πληρωσα εγω επιπλεον στα μεταφορικα.

    προσεξε το αυτο το θεμα...μερικοι το κανουν επιτηδες.

    σε αλλον απλα στειλανε 1 protein bar σαν δωρο για την ταλαιπωρια....

    αντε να μην πω με τους γαμ%$#$%*ς τους αγγλους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-08-09 17:57 #4
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Σοβαρα μιλας? τετοια ξευτιλα? παντως εγω εχω ακουσει οτο το discount ξαναστελνει ολα τα πραγματα αν τους στειλεις φωτογραφια με τα πραγματα που φαινεται οτι εχουν ληξει. Εγω στην τελευταια παραγγελια τους ρωτησα απο πριν ποτε ληγουν και μετα παρηγγειλα. Παντως τα λιπαρα οξεα νομιζω οτι αργουν να ληξουν. Εδω οι πρωτεΐνες κανουν 3 χρονια. Καποια προϊόντα αργουν να ληξουν μονο και μονο γιατι εχουν αντιοξειδωτικα μεσα. Φανταζομαι τα ιδια τα αντιοξειδωτικα το ιδιο. Παιζει να μην εχεις προβλημα να τα καταναλωσεις, αλλα ειναι το μεγαλο *αμωτο και η μ@λ@κι@ το οτι ηρθαν απτην αρχη ετσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-08-09 23:55 #5
    Προεπιλογή
    πηρα 2 σακούλες whey ON 1κιλο κρεατίνη μονουδρατική 500γρ γλουταμίνη και τα αντιοξειδιοτικά ολα λήγουν σε 2 χρονια εκτος τα ΑΟ...τα ανοιξα και βρωμάνε απίστευτα ουτε για πλάκα δε θα πάρω.. συνολο έδωσα 240 ευρώ και ήρθαν σε 5 μερες αρα δε παίζει να στειλω πίσω τα ΑΟ δεν αξίζει η ταλαιπωρία για 15-20 ευρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-08-09 01:50 #6
    Προεπιλογή
    Τι ειναι ΑΟ ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-08-09 08:50 #7
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    μαλλον τα αντιοξειδιοτικά εννοεί ο φιλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-08-09 11:39 #8
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή sort dated
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexander Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μου ήρθε σημερα η παραγγελεία π ειχα κανει αλλα τα αντιοξειδιωτικά της Reflex πρεπει να ειναι ληγμένα γτ γραφει στο πλάι MFG JUN 06 και απο κάτω BBE JUN 08 (BBE = Best Before ? ) δηλαδή εχουν λήξει εδω και ένα χρόνο...να τα πάρω η μπα?
    Μου φαινεται λιγο κουλο αυτο διοτι να εχει ληξει εδω και 1 χρονο παει πολυ!
    Εγω διατηρω γυμναστηριο και αγοραζω καθε μηνα για τουλαχιστον 1000e και δεν ειχα κανενα προβλημα.
    Απλα πρεπει να προσεξεις οτι σε καποια προοιοντα προσφορας,διπλα γραφει sort dated δλδ κοντινη ληξη και σε ενημερωνει ποτε π.χ 7/9/09.(γι αυτο τα δινουν και τζαμπανταν σχεδον)
    Νομιζω οτι πρεπει λιγο να πρσεξεις.
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-09-11 13:45 #9
    Το avatar του χρήστη chourdakis

    Εγγραφή
    18-06-2011
    Περ.
    βιρωνας-ηρα
    Μηνύματα
    212
    Προεπιλογή ληγμενα αμινοξεα
    καλημερα σε ολους.......εχω 5 συσκευασιες αμιλοξεων που λιγουν αυριο....λογικα θα με κρατησουν κανενα 5μηνο......τους 2 πρωτεσ μηνες δν το συζιτω θα τα παρω....τωρα για 3-5 μινες λιγμενα αμινοξεα,χανουν τιν αξια τους?η ειναι και επικινδυνα για το στομαχι? ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-09-11 17:09 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chourdakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα σε ολους.......εχω 5 συσκευασιες αμιλοξεων που λιγουν αυριο....λογικα θα με κρατησουν κανενα 5μηνο......τους 2 πρωτεσ μηνες δν το συζιτω θα τα παρω....τωρα για 3-5 μινες λιγμενα αμινοξεα,χανουν τιν αξια τους?η ειναι και επικινδυνα για το στομαχι? ευχαριστω
    Αν δεις ότι δεν μυρίζουν ή δεν έχει αλιωθεί τίποτα τότε πάρτα,

    εγώ πάντως θα τα πέταγα.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-09-11 17:20 #11
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    εγω πιστευω εισαι οκ απο οτι ξερω ΠΡΕΠΕΙ να βαλουν καποια ημερομηνια ληξεως αλλα δεν σημαινει απαραιτητα οτι εχει χαλασει.Αν δεν φαινεται και κατι οπτικα ή να μυριζει καπως τοτε ειναι οκ πιστευω.Εδω και 1 μηνα ετρωγα ληγμενες μπαρες πρωτεινης ενα κουτι μαλιστα και δεν επαθα τιποτα και κρεατινη εχω παρει αρκετες φορες ληγμενη.Φοβουνται οι φιλοι μου και μου τα δινουν τσαμπα χεχεχεχε αλλα ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-09-11 17:27 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω πιστευω εισαι οκ απο οτι ξερω ΠΡΕΠΕΙ να βαλουν καποια ημερομηνια ληξεως αλλα δεν σημαινει απαραιτητα οτι εχει χαλασει.Αν δεν φαινεται και κατι οπτικα ή να μυριζει καπως τοτε ειναι οκ πιστευω.Εδω και 1 μηνα ετρωγα ληγμενες μπαρες πρωτεινης ενα κουτι μαλιστα και δεν επαθα τιποτα και κρεατινη εχω παρει αρκετες φορες ληγμενη.Φοβουνται οι φιλοι μου και μου τα δινουν τσαμπα χεχεχεχε αλλα ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει



    ωραίος!
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-09-11 17:53 #13
    Το avatar του χρήστη chourdakis

    Εγγραφή
    18-06-2011
    Περ.
    βιρωνας-ηρα
    Μηνύματα
    212
    Προεπιλογή
    5 μινες λιγμενο ομως? ειναι πολυ? τα βρηκα 5 ευρο και ειναι weider απο ξενο σαιτ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-09-11 17:57 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chourdakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    5 μινες λιγμενο ομως? ειναι πολυ? τα βρηκα 5 ευρο και ειναι weider απο ξενο σαιτ
    Τα εχεις ή θα τα αγορασεις? Αλλο το "τα αγορασα και εληξαν" και αλλο "αγοραζω ληγμενα". Αν ειναι να τα αγορασεις, για εμενα οχι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-09-11 18:31 #15
    Το avatar του χρήστη chourdakis

    Εγγραφή
    18-06-2011
    Περ.
    βιρωνας-ηρα
    Μηνύματα
    212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannistzn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα εχεις ή θα τα αγορασεις? Αλλο το "τα αγορασα και εληξαν" και αλλο "αγοραζω ληγμενα". Αν ειναι να τα αγορασεις, για εμενα οχι.
    αγορασα 5 συσκευασιες...που και οι 5 λιγουν αυριο...αρα η τελευταια οταν θα τι χρισομοποιησω 8αχουν περασει 5 μινες απο τοτε που εληξε
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία