Σελίδα 18 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718192028 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 270 από 580
  1. 24-06-10 21:11 #256
    Προεπιλογή
    παιδια ευχαριστω πολυ!!!
    Δεν θα ξανα γραψω με λατινικους χαρακτηρες
    Sorry! Προσπαθω να μαθω ακομα!
    Στελακο ησουν διαφωτηστικος! Ευχαριστω! Ελπιζω να δω αποτελεσματα ξεκινησα και διαιτα σημερα μαζι με τα χαπια και ο γυμναστης μου ειπε για αρχη μονο διαδρομο!
    Ελπιζω να πανε ολα καλα αν εχει καποιος καμια διαιτα δεκτει αυτη που εχω την εχω κανει 2 φορες και εχασα μονο 5 κιλα θα δω ομως αν γινει τπτ με τα χαπια μαζι!
    Εχω μεγαλη χαρα που μπορω να μοιραζομαι τις σκεψεις μου μαζι σας !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-06-10 01:06 #257
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνώμη μου: Μη τα πάρεις, δε τα χρειάζεσαι.
    +1

    Και εγώ συμφωνω με το στελάκο ούτε εγώ πρόκειται να τα πάρω. Δεν χρειάζονται πιστεύω από τι στιγμή που δεν το θες για κάποιο συγκεκριμένο σκοπό όπως φωτογράφιση ας πούμε...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xrisouli Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ευχαριστω πολυ!!!
    ξεκινησα και διαιτα σημερα μαζι με τα χαπια και ο γυμναστης μου ειπε για αρχη μονο διαδρομο!
    Ελπιζω να πανε ολα καλα αν εχει καποιος καμια διαιτα δεκτει αυτη που εχω την εχω κανει 2 φορες και εχασα μονο 5 κιλα θα δω ομως αν γινει τπτ με τα χαπια μαζι!
    Εχω μεγαλη χαρα που μπορω να μοιραζομαι τις σκεψεις μου μαζι σας !
    Ωωωχ.. Μην μου πεις ότι η διατροφή σου είναι από διατροφολόγο!

    Είναι αυτό που σου είπα στο πρώτο σου post για το "μιτοτροπιν", άμα δεν κανεις σωστή διατροφή σουνάι άχρηστο!
    Θες να μας ποστάρεις τη διατροφή ακολουθείς? Σε νέο thread φυσικά όχι εδώ
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-06-10 09:49 #258
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xrisouli Εμφάνιση μηνυμάτων
    paidia kalispera nea sto site kai tha ithela na rotiso kapia pragmata gia to mitotropin!
    To agorasa simera alla exo merikes aporiessss thelo na xaso arketa kila peripou 10 kai na kano gramosi eimai 27 i askisi exei mpei stin zoi mou 1 1/2 xrono peripou alla xreiazome amesa apotelesmata.
    1. Άμεσα αποτελέσματα = Προσωρινά αποτελέσματα
    2. Γνώμη μου είναι ότι είναι αργά για να χάσεις τώρα 10 κιλά. Το αποτέλεσμα δε θα σ αρέσει (ούτε και στους άλλους ).


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xrisouli Εμφάνιση μηνυμάτων
    kserei kaneis pos leitourgei akrivos ???kathe pliroforia dekti! euxaristo
    Δεν κατάλαβα πώς εννοείς το "πώς λειτουργεί", αλλά αν εννοείς τον τρόπο δράσης, τότε να πω ότι θα ήθελα κι εγω πληροφορίες πάνω σ αυτό. Έψαξα στο site της εταιρίας, αλλά προς μεγάλη έκπληξη δεν υπάρχει καμία πληροφορία. Και μου κάνει έκπληξη γιατί ακόμη και τα φάρμακα, παρόλο που είναι ελεγμένα από χίλιες μεριές, γράφουν και 5 λόγια για τον τρόπο δράσης. Δε θα πρεπε να ξέρουμε πάνω κατω πως δρα αυτή η proprietary formula; Το ρωτάω κι από επιστημονικό ενδιαφέρον
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CROCOJET : 25-06-10 στις 09:56
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-06-10 10:19 #259
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Γράψτε στο google
    3,5-Diiodo-L-thyronine
    3,3-Diiodo-L-thyronine .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-06-10 10:43 #260
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γράψτε στο google
    3,5-Diiodo-L-thyronine
    3,3-Diiodo-L-thyronine .
    Thanks bro. Αυτες μάλλον κάνουν όλη τη δουλειά, αλλά αυτό που κάνουμε τώρα να ψάχνουμε στο νετ τα συστατικά για να δούμε πώς μάλλον λειτουργεί είναι για γέλια. Υπάρχουν και οι αλληλεπιδράσεις των ουσιών για τις οποίες δε θα βγει άκρη...

    Διάβασα ότι έχει ένα 52-σέλιδο manual. Αυτό αναφέρει τίποτα;
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-06-10 11:47 #261
    Προεπιλογή
    Καλημερα παιδια !
    2η μερα σημερα μετο mitotropin !και θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την εμπειρια μου!
    Εχθες που το παρελαβα πειρα 1/2 το πρωι και 1/2 το βραδυ για να δω αντιδραση του οργανισμου μου.
    Η αληθεια ειναι οτι καποια στιγμη μεσα στην μερα εκει που καθομουν εστανθηκα μια εξαψη! Ενοιωσα τα μαγουλα μου οτι ηταν κατακοκκινα!
    Μετα ομως απο λιγη ωρα ολα καλα σημερα πειρα 1 χαπι το πρωι και πριν κανω διαδρομο το απογεματακι θα παρω αλλο ενα!
    Το βραδυ περιμενα οτι θα εχω προβλημα με τον υπνο αλλα τελικα κοιμηθηκα ξερη!!
    Θελω πολυ να ξεφωρτοθω περιπου στα 10 κιλα κου οικονομησα τα τελευταια 5 χρονια μετα απο πολυ καθηστικη ζωη και ασχιμη διατροφη.....
    Ενα μονο φοβαμαι μην κουραστω και σταματισω ελπιζω τα χαπια να κοβουν την ορεξη ....
    Η διατροφη που επελεξα ειναι αυστιρη και δεν ξερω αν την αντεξω ...θα δουμε ομως ... δεν εχω τπτ να χασω περα απο πολλα κιλαααααα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-06-10 11:53 #262
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Το Μιτοτροπιν κανονικά πρέπει να σου κόβει τη πείνα. Προσωπικά -αλλά και σε άλλους- μου την αύξησε. Ακούγεται λογικό αν σκεφτεί κανείς ότι αυξάνει τις καύσεις.

    Εύχομαι να πετύχεις το στόχο σου. Αν χρειαστείς κάτι... εδώ είμαστε. Από συμβουλές μέχρι συμπαράσταση

    Αν θες πόσταρε εδώ τη διατροφή σου για να τη δούμε και να τη σχολιάσουμε.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-06-10 12:10 #263
    Προεπιλογή
    Ωωωχ.. Μην μου πεις ότι η διατροφή σου είναι από διατροφολόγο!

    Είναι αυτό που σου είπα στο πρώτο σου post για το "μιτοτροπιν", άμα δεν κανεις σωστή διατροφή σουνάι άχρηστο!
    Θες να μας ποστάρεις τη διατροφή ακολουθείς? Σε νέο thread φυσικά όχι εδώ

    Mitsen μου πολυ ευχαριστως να ποσταρω την διατροφη μου αλλα δεν ξερω πωσ να κανω νεο thread...!
    Για αρχη να σου πω οτι κανω προγραμμα με κουακερ το πρωι με γαλα και μελι το μεσημερι τονο σε νερο με μαρουλι και το βραδυ γιαουρτι με μελι ή φρουτα με μελι αυτο για μια εβδομαδα και μετα ξεκινω την διατροφη που αν θες στην στελνω ειναι καλη αλλα εγω ποτε δεν καταφερα να την φτασω στο τελος ποτε άλλα παρολα αυτα ειχα αποτελεσματα στο παρελθον!
    Ας ελπισω τωρα να εχω βοηθεια μετα χαπια γιατι το προβλημα μου ειναι οι λιγουρες.... χι χι το mitotropin διαβασα οτι κοβει την ορεξη we will see!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-06-10 12:11 #264
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CROCOJET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Thanks bro. Αυτες μάλλον κάνουν όλη τη δουλειά, αλλά αυτό που κάνουμε τώρα να ψάχνουμε στο νετ τα συστατικά για να δούμε πώς μάλλον λειτουργεί είναι για γέλια. Υπάρχουν και οι αλληλεπιδράσεις των ουσιών για τις οποίες δε θα βγει άκρη...

    Διάβασα ότι έχει ένα 52-σέλιδο manual. Αυτό αναφέρει τίποτα;
    Δε νομίζω να αναφέρεται σε αλληλεπιδράσεις, ούτε να μπαίνει σε λεπτομέρειες για το thyronine. Ας μας πει κάποιος που το έχει.

    xrisouli είσαι κοπέλα. Γνωρίζεις ότι το mitotropin περιέχει θυρεοειδείς ορμόνες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-06-10 12:32 #265
    Προεπιλογή
    Παιδια εκανα νεο thread την διατροφη μου αλλα τα εκανα λιγο ροιδο το ποσταρα 2 φορες....sorry οι διαχειριστεσ ας σβησουν το ενα γιατι εγω ....δεν ξερω


    xrisouli είσαι κοπέλα. Γνωρίζεις ότι το mitotropin περιέχει θυρεοειδείς ορμόνες;
    __________________

    Machiavelli οσο για την ερωτηση δεν το ξερω καθολου θα το κοιταξω ομως και θα σου πω! Το manual που εχει μεσα ειναι στα Αγγλικα και ειναι ολο με ορολογιες αλλα θα προσπαθησω και θα σου πω αν λεει κατι σχετικο....!
    Ερωτηση
    Ξερει κανεις ποσο νερο πρεπει να καταναλωνει ημερησιος καποιος παραλληλα με το mitrotropin και αν παιζει ρολο στο αποτελεσμα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-06-10 12:39 #266
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Μην το ψαχνετε πολυ το συγκεκριμενο καταπιεζει τον θυροειδη γιαυτο και δουλευει ισως το μονο νομιμο που δουλευει πλεον.Παρολαυτα σε γυναικα και αρχαριους εγω δεν το δινα με τιποτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-06-10 12:44 #267
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    xrisouli είσαι κοπέλα. Γνωρίζεις ότι το mitotropin περιέχει θυρεοειδείς ορμόνες;
    UPDATE
    ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΗ: Αυτό δεν νομίζω να είναι πρόβλημα ανεξαρτήτως φύλου.
    ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΑ: Οτι δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο το φύλο. Αν κάνει κακό κάνει και σε άνδρες και σε γυναίκες που είναι ευαίσθητοι στα συστατικά.

    Εγώ επιπλέον θα ήθελα η xrisouli να ποστάρει και το πρόγραμμα γυμναστικής που ακολουθεί, γιατί έχω μια αμυδρά υποψία ότι αυτό το προιόν δεν απευθύνεται σ αυτή.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CROCOJET : 25-06-10 στις 12:53
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-06-10 12:46 #268
    Προεπιλογή
    Μανο με αγχος με εχει καταβαλει....μετα την δηλωση σου!!!
    Το ξερω οτι ειναι δυνατο αλλα τωρα το αγορασα....! Αν ειναι να παω απο τον λυποδιαλιτη τι να πω καλλιτερα νεκρος παρα χοντρος ! χα χα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-06-10 12:46 #269
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Αυτοι στα Xtreme stores ειναι απαραδεκτοι. Εχω δει μπροστα μου να πηγαινουν κοπελες που λενε οτι δε μπορουν να χασουν ενα κιλο, να τους προτεινει ο πωλητης ενα απλο θερμογενετικο και οταν λενε ¨δεν υπαρχει κατι πιο δυνατο?¨ να τους πασαρει κατευθειαν το Mitotropin.
    Αυτο ηθελα να το πω γιατι θεωρω οτι ειναι μεγαλη ανευθυνοτητα.
    Στο βωμο του κερδους δινουν την πιο ισχυρη ορμονικη λιποδιαλυτικη φορμουλα της νομιμης αγορας σε γυναικες και σε αδαεις. Αν ξαναδω κατι τετοιο θα τον προσβαλω ασχημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-06-10 12:49 #270
    Προεπιλογή
    Παιδια τρεξημο κανω μονο και αερομπικ!
    δεν ειμαι για βαρη και τετοια τα εχω κοψει απο φοιτητρια γιατι επαθα με την μεση μου! Αρα μονο αεροβικη κακο?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718192028 ... ΤελευταίαΤελευταία