Σελίδα 7 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 580
  1. 15-04-10 00:37 #91
    Προεπιλογή
    Ξερει κανεις ποσο καφεινη εχει μεσα ανα δοση ή ανα χαπι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-04-10 09:46 #92
    Προεπιλογή
    καλησπερα και απο μενα , εχει αρκετο καιρο που κοιταω το φορυμ...σημερα εγινα και μελος γιατι μπηκα στον πειρασμο να διαβασω για το μιτο..μου το προτινε ενα φιλαρακι και διαβασα ολα αυτα τα καλουδια εδω..θα ηθελα και την γνωμη σας..

    Λοιπον ειμαι 1.97 και 95 κιλα τωρα με 20% λιπους και ειμαι 25 χρονον

    Εκανα 6 χρονια επαγγελματικο basketball ειχα (σχετικα καλο σωμα)
    πιγα φανταρος εφτασα τα 117 και εχει εδω και κοντα στους 8 μινες ειμαι σε αυτα τα σταδια.. οπως ειπα πιο πανο , δηλαδη κανο 3-4 φορες γυμναστηριο + οτι η δουλεια μου εχει να κανει οτι ειμαι συνεχεια ορθιος...

    εχω φρακαρι καπος θα ελεγα...για αυτο ρωταω γιατι θα παρω συγουρα... + οτι σκεφτομαι για πρωτεινη την gourmet tis PVL

    Υ.Γ σορρυ αμα εχω καποια ορθογραφικα λαθη ειναι επειδη ημουν ιταλια αρκετα χρονια...

    Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-04-10 11:16 #93
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο neilone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον ειμαι 1.97 και 95 κιλα τωρα με 20% λιπους και ειμαι 25 χρονον

    πιγα φανταρος εφτασα τα 117 και εχει εδω και κοντα στους 8 μινες ειμαι σε αυτα τα σταδια..
    Ελα ρε σειρα και γω τοσα πηρα πανω κατω απτον κ@λοστρατο.
    εχω φρακαρι καπος θα ελεγα...για αυτο ρωταω γιατι θα παρω συγουρα... + οτι σκεφτομαι για πρωτεινη την gourmet tis PVL
    Θα ξεφρακαρεις ΜΟΝΟ με διατροφη, ελεγχο των θερμιδων και carb cycling.
    Υ.Γ σορρυ αμα εχω καποια ορθογραφικα λαθη ειναι επειδη ημουν ιταλια αρκετα χρονια...
    Υπαρχουν και πολυ ΠΟΛΥ χειροτερα δυστυχως.
    Ευχαριστω.
    Φτιαξε τη διατροφη σου και δες πως παει, αν δεν ξεφρακαρεις μειωσε λιγο τις θερμιδες, αν παλι δεν ξεφρακαρεις ανεβασε λιγο αεροβια και ουτω καθεξης...
    Αυτος ο λιποδιαλυτης ειναι απο τους ισχυροτερους που υπαρχουν (εχει την ορμονη Τ2 μεσα, προδρομο της Τ3), αλλα και παλι δε θα σε ξεκολησει. Αυτο που θα κανει ειναι να συνδραμει ενα ελαχιστο ποσοστο στην πορεια απωλειας λιπους, οταν ΗΔΗ υπαρχει βεβαια.
    Θελει επιμονη για να επανελθεις και να προσπαθεις συνεχως καινουρια πραγματα. Ο λιποδιαλυτης πρεπει να ειναι τελευταιος σε αυτα τα πραγματα - απο αποψη αποτελεσματικοτητας κα μονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-04-10 12:07 #94
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φτιαξε τη διατροφη σου και δες πως παει, αν δεν ξεφρακαρεις μειωσε λιγο τις θερμιδες, αν παλι δεν ξεφρακαρεις ανεβασε λιγο αεροβια και ουτω καθεξης...
    Αυτος ο λιποδιαλυτης ειναι απο τους ισχυροτερους που υπαρχουν (εχει την ορμονη Τ2 μεσα, προδρομο της Τ3), αλλα και παλι δε θα σε ξεκολησει. Αυτο που θα κανει ειναι να συνδραμει ενα ελαχιστο ποσοστο στην πορεια απωλειας λιπους, οταν ΗΔΗ υπαρχει βεβαια.
    Θελει επιμονη για να επανελθεις και να προσπαθεις συνεχως καινουρια πραγματα. Ο λιποδιαλυτης πρεπει να ειναι τελευταιος σε αυτα τα πραγματα - απο αποψη αποτελεσματικοτητας κα μονο.
    Δεν νομιζω φιλε! Φυσικα και θα βοηθησει και ειναι μεσα στα ''τοπ'' συμπληρωματα γενικως! το εχεις δομιμασει και το λες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-04-10 12:19 #95
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Εχω δοκιμασει σχεδον ολους τους λιποδιαλυτες και θερμογενετικα. Κανενα δε μπορω να πω οτι μου ¨εκαψε λιπος¨, οπως υποδηλωνει ο στρεβλος τιτλος ¨λιποδιαλυτης¨. Αν χασεις 5 κιλα π.χ. σε ενα μηνα, ζητημα ειναι αν το 0.5 κιλο οφειλεται στο λιποδιαλυτη. Αυτο που κανουν ειναι να δινουν ενεργεια και να πολεμας τη ληθαργικοτητα μιας υποθερμιδικης διαιτας. Εδω δεν κανει το eca, κατι σπουδαιο, αυτο θα κανει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-04-10 12:26 #96
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Χωρίς να έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο, αυτό που λες για top συμπλήρωμα noz1989, δεκτό. Ωστόσο τα top συμπληρώματα βοηθάνε ελάχιστα, τα υπόλοιπα δε βοηθάνε καθόλου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-04-10 12:57 #97
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω δοκιμασει σχεδον ολους τους λιποδιαλυτες και θερμογενετικα. Κανενα δε μπορω να πω οτι μου ¨εκαψε λιπος¨, οπως υποδηλωνει ο στρεβλος τιτλος ¨λιποδιαλυτης¨. Αν χασεις 5 κιλα π.χ. σε ενα μηνα, ζητημα ειναι αν το 0.5 κιλο οφειλεται στο λιποδιαλυτη. Αυτο που κανουν ειναι να δινουν ενεργεια και να πολεμας τη ληθαργικοτητα μιας υποθερμιδικης διαιτας. Εδω δεν κανει το eca, κατι σπουδαιο, αυτο θα κανει?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρίς να έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο, αυτό που λες για top συμπλήρωμα noz1989, δεκτό. Ωστόσο τα top συμπληρώματα βοηθάνε ελάχιστα, τα υπόλοιπα δε βοηθάνε καθόλου.

    Ναι ρε παιδια δεν αντιλεγω οτι δεν θα κανουν την διαφορα απο μονα τους! Μιλαω σε περιπτωσεις οπου η διατροφη + προπονηση ειναι σε ταξη! Σε αυτες τις περιπτωσεις η δουλεια του mito φαινεται ξεκαθαρα! Οσο για ECA προσωπικα δεν εχω βαλει και δεν ξερω! Παντως απο φιλους ξερω οτι δουλεψε πανω σε αυτα που ηθελαν (καλυτερες προπονησεις και μεταβολισμος πολυ ψηλα)

    Το θεμα ειναι να ξερουμε τι να περιμενουμε απο τα συμπληρωματα!

    Δεν ειναι μαγικα χαπακια οπως εχει αναφερθει πολλες φορες εδω!

    Μιλαω φιλικα! Δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-04-10 13:05 #98
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω δοκιμασει σχεδον ολους τους λιποδιαλυτες και θερμογενετικα. Κανενα δε μπορω να πω οτι μου ¨εκαψε λιπος¨, οπως υποδηλωνει ο στρεβλος τιτλος ¨λιποδιαλυτης¨. Αν χασεις 5 κιλα π.χ. σε ενα μηνα, ζητημα ειναι αν το 0.5 κιλο οφειλεται στο λιποδιαλυτη. Αυτο που κανουν ειναι να δινουν ενεργεια και να πολεμας τη ληθαργικοτητα μιας υποθερμιδικης διαιτας. Εδω δεν κανει το eca, κατι σπουδαιο, αυτο θα κανει?
    Θα συμφωνήσω απόλυτα όσον αφορά την συνδρομή του εκάστοτε ''λιποδιαλύτη'' στην απώλεια λίπους.Το mitotropin το προτείνω σαν ένα πολύ καλό του είδους αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι μαγικό.Σε μένα όλα δουλεύουν περισσότερο ως placebo.Επίσης μετα τα μισά του κύκλου του Mitotropin,οι διαφορές σε ενέργεια και εφίδρωση ήταν ελάχιστες.Στην αρχή πάντως ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά!
    Όσο για το eca,δεν έχω δοκιμάσει αλλά δεν νομίζω να υπάρχει κάτι πιο δυνατό από αυτό....Τι εννοείς ''δεν κάνει κάτι σπουδαίο''?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-04-10 22:11 #99
    Προεπιλογή
    Ευχαρηστω που απαντησατε καταρχιν..θα ηθελα να πω οτι εχω δοκιμασει παλιοτερα τον Lipodex εκανε αρκετη δουλεια πανω μου απλα..τωρα δεν ξερω εχω φρακαρι και ο στοχος μου ειναι μεχρι τελος ιουνιου το ποσοστο λιπους να το ριξω στο 15% και οσο μπορω ακομα...

    η διατροφη ειναι πολυ καλη...εχω ατομο που ειναι πανω σε αυτο απο τοτε που επαιζα βασκετ (Διατροφολογος στον αρη ) επομενος ειμαι οκ με αυτο..το καλο ειναι οτι εγω αλκοολ και τσιγαρο μπικανε στον οργανησμο μου το 2005 επομενος ειμαι αρκετα καθαρος για αυτο πηστευω και εχω δει τι κανει το μιτο...

    Απλα θα ηθελα να δω αποψης φιλικες παντα...πιστευω μαζι με τιν πρωτεινη + το Πρεβιοτικο + το μιτο + 30 λεπτα 4 φορες την εβδομαδα στο 7,5 με 8 στον διαδρομο και αυτο γιατι ειμαι ψιλος και εχω μεγαλα βιματα δεν ξερω αδερφια...εχω σκασει...πρεπει να βγει δουλεια...πρεπει να φτασω το παλιο μου σταδιο

    Και παλι παιδια Ευχαριστω για ολα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-04-10 14:09 #100
    Προεπιλογή
    3 μερες προς το παρον..απο ενεργεια..δε μου ελειπε και ποτε..αλλα γενικοτερα ειμαι πιο ευδιαθετος,αλλα και πολυ περισσοτερο πεινασμενος
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-04-10 21:58 #101
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    δοκίμασε το Thermocuts της οπτιμουμ απο το ιδιο κατάστημα και αν δε δουλέψει κ αυτό πάμε στη gaspari. πάντως πρόσεξε μηπως φτίει η διατροφή σου και η αεροβίωση σου που δε δουλέυουν...

    ΜΒ
    siga pou ftaiei h aerobia...bodybuilder apo salonika mou eipe oti eksi xronia kanei barh..sabas tsakiridis.....exei magazi me subliromata..den exei kanei sth zoi tou aerobia kai einai fetes..bodybuilder....pia aerobia mou les esy twra
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-04-10 22:02 #102
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zanzi Εμφάνιση μηνυμάτων
    siga pou ftaiei h aerobia...bodybuilder apo salonika mou eipe oti eksi xronia kanei barh..sabas tsakiridis.....exei magazi me subliromata..den exei kanei sth zoi tou aerobia kai einai fetes..bodybuilder....pia aerobia mou les esy twra
    εξι χρονια??ψαρρωσαμε τωρα

    μηπως τρωει πολυ φετα ο τυπος??

    κ τι φταιει,μικρε επιστημονα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-04-10 22:29 #103
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.635
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zanzi Εμφάνιση μηνυμάτων
    siga pou ftaiei h aerobia...bodybuilder apo salonika mou eipe oti eksi xronia kanei barh..sabas tsakiridis.....exei magazi me subliromata..den exei kanei sth zoi tou aerobia kai einai fetes..bodybuilder....pia aerobia mou les esy twra
    Που κολαει τωρα ο Σαββας Τσακιριδης που είναι από Σαλονικα,κανει 6χρονια βαρη και είναι και φετες;
    Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες γιατί ειναι κανονας του φόρουμ και επαναδιατυπωσε την αποψη σου γιατι ειλικρινα την ολη σου αναφορα δεν την καταλαβαινω..Αρκει να εχει σχεση όμως με το θεμα που μιλαμε....>>>>Mitotropin (Gaspari Nutrition) ειδαλλως θα μεταφερθει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-04-10 23:45 #104
    Προεπιλογή
    Παιδια εγω το ειχα δοκιμασει παλιοτερα, για να πω την αληθεια δεν πιστευω οτι κανει δουλεια οπως και τα περισσοτερα αναλογα σκευασματα...
    Με καθαρη διατροφη και προπονηση στιβου (4 φορες την εβδομαδα ταχυτητες, 3 φορες βαρη, πιστεψτε με πολυ εντονη προπονηση), σωματικο λιπος 9%, ειδα ελαχιστη εως καθολου διαφορα η οποια οφειλοταν στην διατροφη που προτεινει το φυλλαδιο του προιοντος. Οποιος δει την διατροφη θα καταλαβει οτι οποιοσδηποτε με αυτη και ενα καλο προγραμμα προπονησης θα χασει ετσι και αλλιως χωρις το συμπληρωμα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-04-10 20:40 #105
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Johnny21a Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εγω το ειχα δοκιμασει παλιοτερα, για να πω την αληθεια δεν πιστευω οτι κανει δουλεια οπως και τα περισσοτερα αναλογα σκευασματα...
    Με καθαρη διατροφη και προπονηση στιβου (4 φορες την εβδομαδα ταχυτητες, 3 φορες βαρη, πιστεψτε με πολυ εντονη προπονηση), σωματικο λιπος 9%, ειδα ελαχιστη εως καθολου διαφορα η οποια οφειλοταν στην διατροφη που προτεινει το φυλλαδιο του προιοντος. Οποιος δει την διατροφη θα καταλαβει οτι οποιοσδηποτε με αυτη και ενα καλο προγραμμα προπονησης θα χασει ετσι και αλλιως χωρις το συμπληρωμα...
    Εάν έχεις πραγματικά 9% (δύσκολο να είναι αληθινό, 12-14% είναι συνήθως των καλά γυμνασμένων αθλητών τους στίβου) σωματικό λίπος (όχι από μετρήσεις γυμναστηρίων και Bodyline) είναι σαφώς πιο δύσκολο να χάσεις αυτό που έχει απομείνει και να μην δεις μεγάλες διαφορες. Τι περίμενες δηλαδή? Με έναν λιποδιαλυτή να πας σε μια εβδομάδα στο 5%?

    Το Μίτο είναι από τους καλύτερους λιποδιαλυτές. Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Βοηθάει τους προχωρημένους αθλητές πολύ αλλα δεν κάνει θαύματα σε αυτούς σε μια βδομάδα!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Michaelangelo : 17-04-10 στις 20:47
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία