Σελίδα 6 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 420
  1. 11-05-10 01:46 #76
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eχεις μια ταση να μη διαβαζεις τις οδηγιες χρησης των συμπληρωματων που παιρνεις. Καλα αγγλικα δεν ξερεις? Ενταξει μπορει και να μην ξερεις, αλλα μου φαινεται (το λιγοτερο) περιεργο πρωτα να παιρνεις και μετα να ρωτας.
    Δεν ειναι pre-workout sup. Εχει και ενα κοκκινο χαπακι, αλλα εμενα προσωπικα δε μου κανει τιποτα και ξεχωριστα που το παιρνω δλδ. Ειναι συμπληρωμα ογκου με βασικη ουσια την εκδυστερονη που βοηθαει την πρωτεϊνοσυνθεση που γινεται συνεχως και αδιαλυπτως.
    Σ`αυτο που ειπα εννοω οτι την τριτη εβδομαδα ειδα αυξηση δυναμης και ογκου (αρχης γενομενης απο τη δευτερη) κυριως, αλλα και την τεταρτη.
    {Καλα αγγλικα δεν ξερεις?} ασε ασε ειμαι συνεχεια με αυτο http://www.otenet.gr/otenet/info/systran/


    {Eχεις μια ταση να μη διαβαζεις τις οδηγιες χρησης των συμπληρωματων που παιρνεις}
    ναι το εχω και αυτο

    και κατι αλλο αν δεν κανο λα8ος καπου πρεπει να ειχα ρωτηση και να μου ειπαν μονο της μερες που κανο προπονηση να το περνω η να το διαβασα απο καπιον αλλο χορις να ρωτησω :S
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-05-10 01:54 #77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    xa0xa0x0a0xa0 λιπον ξανα λεω περνω μ-στακ και κρεατηνη, και για λογους υγειας θα σταματησω για μια εβδομαδα το γυμναστιριο, τωρα εχουμε και λεμε το μ-στακ θα το περνω οταν ξανα ξεκηνησω το γυμναστιριο σωστα? και την κρεατηνη θα την σηνεχησω κανονηκα 5 γραμ καθε πρωι και οταν ξανα ξεκηνησω γυμν 5 το πρωι 5 μετα την προπονηση οκ τωρα?


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστα για το μ στακ..

    την κρεατινη σταματα τη 2 βδομαδες αοφυ δεν θα γυμναζεσαι την μια ετσι κ αλλιως,κ ξαναξεκινα μετα απητν αρχη με φορτομα.

    δεν εχει νοημα να την περνεις 7 μερες χωρις να γυμναζεσαι..τσαμπα παει μαν.
    o beefmeup λεει και αυτος να το ξανα ξεκηνησω οταν θα ξεκηνησω ξανα και το γυμναστιριο θα τον ακουσο κατι θα ξερει και αυτος!! και ειπαμε οτι γινει εγινε την αλλη φορα θα ξερω...
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-05-10 16:05 #78
    Προεπιλογή
    παιδια να ρωτησω,σε γενικες γραμμες τι μπορει να περιμενει κανεις απο μ-στακ?κ με πιο τροπο μπορουμε να μεγιστοποιησουμε τα αποτελεσματα?(διατροφικως)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-05-10 16:22 #79
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Μπορει να περιμενει ογκο και δυναμη.
    Πρεπει να κανεις μια υπερθερμιδικη διατροφη με υπερ-επαρκεις ποσοτητες πρωτεϊνων. Τα γνωστα. Τωρα αριθμους μην περιμενεις, τι να πουμε?θα παρεις 2 μυικα κιλα στον κυκλο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-05-10 16:37 #80
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Ειναι ενα πολυ καλο προϊον ογκου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-05-10 18:58 #81
    Προεπιλογή
    οταν ενας ανθρωπος γενικα λαμβανει καπιες θερμιδες οι οποιες δεν μεταβολιζονται μεσω ασκησης η απο τον οργανισμο του στυλ οταν ειμαστε σε ογκο,το να λαμβανει καπιος 5000 και 6000 θερμιδες ημερισιως δε του αποθηκευονται με τη μορφη λιπους?σιγουρα θα εχει τρελη ενεργεια για να ανταποκριθει στις προπονησεις αλλα δε θα αποθηκευτει κ αρκετο λιπος?(λιγο οφ τοπικ,αλλα μαζι με μ-στακ αμα δε βαλεις δλδ τοσες πολλες θερμιδες δε θα δεις αποτελεσμα)?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-05-10 19:12 #82
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Αλλο πραγμα το m-stak που θα βοηθησει στην συνθεση της πρωτεϊνης στο σωμα,και αλλο η υπερβολικη προσληψη πρωτεϊνης απο την τροφη.
    Τα ποσοστα που αναφερεις ειναι τεραστια και ειναι λογικο να μετατραπουν σε λιπος.
    Για αυτον τον λογο προγραμματιζουμε την διατροφη μας αναλογα την καθημερινη μας ασκηση,εργασια, και σωματικη κατασταση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-05-10 19:43 #83
    Προεπιλογή
    εγω μεταβολιζω 1822 θερμιδες χωρις να κουνηθω απ το κρεβατι,συνολικα γιατι ασκουμαι καθημερικα και εκτως γυμναστηριου μεταβολιζω 2000+ ,οσον αφορα τον ογκο τωρα 2.5γραμμαρια πρωτεινης/κιλο σωματος και οσο το δυνατων καθαρες τροφες υπαρχει ελπιδα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-05-10 19:54 #84
    Προεπιλογή
    καλητερα να παρω m-stak η νιτρικο για pre workout?
    Το γάλα από μικρό με έκανε παληκάρι και ο γαλατάς της γειτονιάς αγόρασε Ferrari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-05-10 21:05 #85
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Micha3L_Myers Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλητερα να παρω m-stak η νιτρικο για pre workout?
    Αλλο το ενα αλλο το αλλο ! Για δυναμη και καλύτερες προπονήσεις καλύτερα νιτρικό...!
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-05-10 16:11 #86
    Προεπιλογή
    αρχηγε το μ-στακ το παιρνουμε για να ανεβουμε σε δυναμη κ ογκο μεσω αυξημενης πρωτεινοσυνθεσης στο σωμα κ ετσι ανεβαινουμε σε κιλα κ δυναμη,τα νιτρικα τωρα σου δινουνε καπιες παραπανω επαναλληψεις οποτε δεν εχουν σχεση,τωρα αναλογως τι θελεις εσυ απο την προπονηση σου θα συμπεριλαβεις καπια συμπληρωματα και μια και ειπες για μ-στακ η ανιμαλ εχει ωραιοτατο νιτρικο με κρεατινη το animal pump ............................................εμενα θα μου απαντησει κανεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-05-10 17:17 #87
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos* Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω μεταβολιζω 1822 θερμιδες χωρις να κουνηθω απ το κρεβατι,συνολικα γιατι ασκουμαι καθημερικα και εκτως γυμναστηριου μεταβολιζω 2000+ ,οσον αφορα τον ογκο τωρα 2.5γραμμαρια πρωτεινης/κιλο σωματος και οσο το δυνατων καθαρες τροφες υπαρχει ελπιδα?
    Ναι αλλα αν μπορείς αύξησε κιαλο την πρωτεινη !
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-05-10 16:15 #88
    Προεπιλογή
    μιλησα με μια διατροφολογο προσφατα η οποια μου ειπε οτι ο μεσος ανθρωπος χρειαζεται 1 γραμμαριο/κιλο κ οτι η υπερβολικη προσληψη προτεινης επιβαρυνει το συκωτι κ γενικα ειναι επιβλαβης....γενικα ολα προσοχη θελουνε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-05-10 16:17 #89
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos* Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιλησα με μια διατροφολογο προσφατα η οποια μου ειπε οτι ο μεσος ανθρωπος χρειαζεται 1 γραμμαριο/κιλο κ οτι η υπερβολικη προσληψη προτεινης επιβαρυνει το συκωτι κ γενικα ειναι επιβλαβης....γενικα ολα προσοχη θελουνε..
    εχε υποψιν σου οτι καποιος που γυμναζεται για μυικη υπερτοφια,σε μεγαλο βαθμο(η οχι κ τοσο μεγαλο) ΔΕΝ ανηκει στην κατηγορια του "μεσου ανθρωπου",κ αρα δεν εχει τις ιδιες αναγκες το σωμα του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-05-10 16:25 #90
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos* Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιλησα με μια διατροφολογο προσφατα η οποια μου ειπε οτι ο μεσος ανθρωπος χρειαζεται 1 γραμμαριο/κιλο κ οτι η υπερβολικη προσληψη προτεινης επιβαρυνει το συκωτι κ γενικα ειναι επιβλαβης....γενικα ολα προσοχη θελουνε..
    Σωστα!!οπως λεει και ο Διονυσης ο μεσος ανθρωπος ουδε μια σχεση εχει με εναν αθλουμενο,ποσο μαλλον εναν ββ.Μεσος ανθρωπος ειναι η μανα μου η ο θειος μου που δεν εχουν καμια σχεση με γυμναστικη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία