Σελίδα 24 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 142223242526 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 346 έως 360 από 420
  1. 18-09-13 17:30 #346

    Εγγραφή
    03-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    17
    Προεπιλογή
    Περιεργο τα αρχικα σχολεια σε αυτο το προιον ηταν θετικα απο ολους !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-09-13 18:00 #347
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο VILAKOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιεργο τα αρχικα σχολεια σε αυτο το προιον ηταν θετικα απο ολους !
    αγορασε το δοκιμασε το και αμα δεις αποτελεσματα γραψε. εμενα δεν με επιασε καθολου μονο το στομαχι γ.....σα απο τα πολλα τα χαπια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-11-13 13:52 #348
    Προεπιλογή
    πολύ καλή η τοποθέτηση σου rex,όντως αυτό ακριβώς είναι.!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-11-13 15:30 #349
    Προεπιλογή m-stak review
    Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
    Αποφάσισα να γράψω κι εγώ ένα review για το εν λόγω συμπλήρωμα
    σε περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον, μιας και τα ολοκληρωμένα - τεκμηριωμένα
    reviews δυστυχώς σπανίζουν.
    (Αν οι mods πιστέυουν ότι πρέπει να μεταφερθεί ή να διαγραφεί για κάποιο λόγο παρακαλώ....)

    Είμαι 31 χρονών, ύψος 1,80 και 85 κιλά. Το ποσοστό λίπους μου τώρα είναι γύρω στο 16-18%.
    Η διατροφή μου την περίοδο χρήσης του συμπληρώματος είναι υπερθερμιδική (+300kcal) με αρκετό
    υδατάνθρακα. Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ορμονικά ή προορμονικά σκευάσματα και το αναφέρω γιατί παίζει ρόλο
    στην σωστή αξιολόγηση των "ειδικών συμπληρωμάτων". Παράλληλα με το m-stak χρησιμοποιώ
    μια καθαρή whey, δεξτρο-μαλτο, μια καθαρή μονοϋδρική κρεατίνη και μια πολυβιταμίνη.
    Τα συμπληρώματα αυτά τα χρησιμοποιώ αρκετούς μήνες πρίν βάλω το m stak οπότε ξέρω
    και τι να περιμένω. Ακολουθησα το κανονικό πρωτόκολλο λήψης, 21 μέρες σερί 1 κουτί.

    Εβδομαδα 1.
    Κανένα ανέβασμα στη δύναμη. Κανένα ανέβασμα στην αντοχή. Κανένα ανέβασμα στη όρεξη.
    Καμία αλλαγή στην λίμπιτο. Επίσεις δεν παρατήρησα καμία μετάβολή στην ενέργεια λόγο των διεγερτικών,
    οπότε δεν το συνεχίζω το κόκκινο χαπάκι για τις επόμενες δώσεις και απολαμβάνω ένα εσπρεσσάκι σκέτο
    που το "ακούω" καλήτερα.

    Εβδομαδα 2.
    Κανένα ανέβασμα στη δύναμη. Κανένα ανέβασμα στην αντοχή. Ένα μικρό ανέβασμα στη όρεξη μόνο στο μεταπροπονητικό γεύμα.

    Εβδομάδα 3.
    Ένα πολύ μικρό ανέβασμα στην δύναμη. Εντυπωσιακή αύξηση όμως στην αντοχή. Οι προπονήσεις μου τελειώνανε
    επειδή το ήθελα και όχι επειδή δεν μπορούσα. Συνήθως τα προγράμματα που ακολουθώ είναι γενικά βαριά και στο
    τέλος τους νιώθω εξαντλημένος. Τις ίδιες ρουτίνες με ίσως λίγο περισσότερα κιλά τις έβγαζα αβίαστα.
    Επίσεις παρατήρησα και μια μικρή αύξηση σε φλεβικότητα.

    Αποφάσισα να μην συνεχίσω σε 2ο κουτί μιας η τιμή του προϊόντος σε σχέση με τα αποτελέσματά του
    δεν με ικανοποίησαν αρκετά.

    Το m stak δουλεύει. Πιστεύω ότι σε κάποιο άλλο άθλημα ή σε κάποιον που ψάχνει το "λίγο ακόμα"
    στις επιδόσεις του θα βοηθούσε αρκετά αλλά μέχρι εκεί.

    Θα το ξαναχρησιμοποιούσα μόνο αν έκανε 15€.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-11-13 11:00 #350
    Προεπιλογή
    εγω πιστευω αν δεν παρει καποιος 2 κουτια οπως προτεινεται, δεν μπορεις να βγαλεις ασφαλεις συμπερασματα,και στο κατω κατω σε 21 μερες τι να δεις ,ουτε με φαρμακα δεν βλεπεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-11-13 19:15 #351
    Προεπιλογή
    koita3e na deis gw t exw doulepsei alla dn eida k kapoia poli megali diafora,apla m balarise ligo kalhtera,apla na fortwneis fah
    kai n 3ereis oti 8a prepei na valeis olh thn seira apo tn arxh,dld animal pack,animal stack,animal mstack....k paei legodas 8a doulepsei kalhtera
    alla dn 3erw file poli xapi edw dn pezei na t 3anadokimasw,eidika ta xromatos kafe xapia einai k koumoutses dn katapinode


    ***Γράφουμε μόνο Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ*** Mods Team
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-08-14 15:08 #352
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παιδια εκανα μια συγκριση το παλιο μ στακ σε σχεση με το καινουριο και οι διαφορες που εχει ειναι οτι αφαιρεσαν το εξης συστατικο: Ajuga Turkestanica Extract (turkesterone).Αυτο το συστατικο ειναι προ-ορμονη? Γιατι πολλοι λεγανε οτι το παλιο μ στακ ειχε προ-ορμονες μεσα και για αυτο ηταν αποτελεσματικο ενω το καινουριο δν ειναι τοσο αποτελεσματικο..
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-09-14 23:42 #353
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εκανα μια συγκριση το παλιο μ στακ σε σχεση με το καινουριο και οι διαφορες που εχει ειναι οτι αφαιρεσαν το εξης συστατικο: Ajuga Turkestanica Extract (turkesterone).Αυτο το συστατικο ειναι προ-ορμονη? Γιατι πολλοι λεγανε οτι το παλιο μ στακ ειχε προ-ορμονες μεσα και για αυτο ηταν αποτελεσματικο ενω το καινουριο δν ειναι τοσο αποτελεσματικο..
    Κανεις?
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-09-14 07:55 #354
    Προεπιλογή
    εγω βλεπω οτι το εχει το Ajuga Turkestanica Extract (turkesterone) στην Αμερικανικη εκδοση .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-09-14 09:27 #355
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Στην αμερικανικη το εχει ναι..Στο μ στακ που φερνει γνωστη ελληνικη αλυσιδα καταστηματων δεν το εχει..Τεσπα ετσι και αλλιως σκεφτομαι να παρω 2 κουτια απο εξωτερικο να το δοκιμασω..Εχει κανεις καμια συμβουλη για καλυτερα αποτελεσματα (εκτος απο το ανεβασμα θερμιδων) ή καποιο καλυτερο προιον που θα κανει καλυτερη δουλεια?
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-09-14 18:07 #356
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια λοιπον σημερα παρελαβα απι εξωτερικο 2 κουτια για να κανω 2 πληρεις κυκλουςγια να δω τι παοζει καθως αλλοι λενε δν ειδαν τπτ και αλλοι οτι ειχανε διαφορα. Στο διαστημα των 56 ημερων θα ανεβασω την πρωτεινη κατα 20-30 γρ την μερα και θα ανεβασω και τν υδατανθρακα και θα δουμε αν θα γινει τπτ.. Μολις τελειωσω τους 2 κυκλους θα γραψω review μιας που θα εχω ολοκληρωμενη αποψη πλεον.. Επισης κατι αλλο , οποιος ξερει αςβαπαντησει.. Επειδη εχει καμια εβδομαδα που σταματησα κρεατινη μπορω να ξεκινησω το μ στακ ή πρεπει να περιμενω κανα μηνα?
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-09-14 23:49 #357
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια λοιπον σημερα παρελαβα απι εξωτερικο 2 κουτια για να κανω 2 πληρεις κυκλουςγια να δω τι παοζει καθως αλλοι λενε δν ειδαν τπτ και αλλοι οτι ειχανε διαφορα. Στο διαστημα των 56 ημερων θα ανεβασω την πρωτεινη κατα 20-30 γρ την μερα και θα ανεβασω και τν υδατανθρακα και θα δουμε αν θα γινει τπτ.. Μολις τελειωσω τους 2 κυκλους θα γραψω review μιας που θα εχω ολοκληρωμενη αποψη πλεον.. Επισης κατι αλλο , οποιος ξερει αςβαπαντησει.. Επειδη εχει καμια εβδομαδα που σταματησα κρεατινη μπορω να ξεκινησω το μ στακ ή πρεπει να περιμενω κανα μηνα?
    κανεις?
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-09-14 08:23 #358
    Προεπιλογή
    Δεν εχει καμια σχεση η κρεατινη με το ΣΤΑΚ,και ταυτοχρονα θα μπορουσες να τα επερνες,οποτε μπορεις να το αρχισεις αν θες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-09-14 13:27 #359
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anithos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχει καμια σχεση η κρεατινη με το ΣΤΑΚ,και ταυτοχρονα θα μπορουσες να τα επερνες,οποτε μπορεις να το αρχισεις αν θες.
    Ευχαριστω για την απαντηση
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-09-14 17:06 #360
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παιδια μια ερωτηση.Εχει καποιο συστατικο το μ στακ το οποιο να επηρεαζει την κρεατινινη ή γενικως να "φιλτραρεται" στα νεφρα οπως η κρεατινη ας πουμε?
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 24 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 142223242526 ... ΤελευταίαΤελευταία