Σελίδα 12 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 420
  1. 25-10-10 09:59 #166
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ντάξει, απλά το M-stak βοηθάει στο partitioning των θρεπτικών συστατικών από το φαΐ, οπότε η λογική του είναι πως θα βάλεις περισσότερη μυϊκή μάζα τρώγοντας περισσότερο, ενώ χωρίς αυτό ίσως να γίνονταν και λίπος το περισσότερο φαγητό...
    aha οκ μπορει και να ειναι αλι8εια
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-11-10 13:49 #167
    Προεπιλογή
    λετε οτι πρεπει να αυξησουμε ποσοτητα φαγητου..
    με αυτο υπονοειται αυξηση και πρωτείνης και υδατανθρακα ή μονο πρωτείνης και κανονικα υδατανθρακα οσο επερνα στν φαση ογκου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-11-10 19:38 #168
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skiadis Εμφάνιση μηνυμάτων
    λετε οτι πρεπει να αυξησουμε ποσοτητα φαγητου..
    με αυτο υπονοειται αυξηση και πρωτείνης και υδατανθρακα ή μονο πρωτείνης και κανονικα υδατανθρακα οσο επερνα στν φαση ογκου?
    και τα δυο........
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-11-10 19:42 #169
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    θα ξεκινησω το m-stak με strorm... να παρω το m-stak και μετα απο 15 λεπτα storm και σε μιση ωρα να ξεκινησω προπονηση? ειναι οκ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-11-10 22:42 #170
    Το avatar του χρήστη michael-nrg

    Εγγραφή
    02-12-2009
    Περ.
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    126
    Προεπιλογή
    Γενικα με τι αλλα συμπληρωματα μπορουμε να το συνδιασουμε για να εχουμε περισοτερα gains?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-11-10 23:44 #171
    Προεπιλογή
    Βασικά συνδύασέ το με πολύ φαΐ και θα έχεις τα gains που θες. Αλλά κατά την γνώμη μου με κρεατίνη μονοϋδρική μια χαρά συνδυάζεται. Αλλά πάνω απ' όλα φαΐ.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-11-10 01:17 #172
    Προεπιλογή
    απο τα αγαπημενα μου συμπληρωματα δουλευει πολυ καλα σε δυναμη και μυικοτητα!
    σαφως καλυτερα αποτελεσματα απο το stack σκετο!
    η πρωτη φορα που το πηρα ηταν η καλυτερη απο ολες αλλα και μετα δουλευει αξιζει σαν προιον, καλο ειναι οταν το παιρνεται να ανεβαζεται και ποσοτητα πρωτεινης.
    παντα παιρνω ενα κουτι και το εχω χρησιμοποιησει 4-5 φορες σε συνδιασμο με κρεατινη και animal pak
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-11-10 04:28 #173
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    aυτο το περνουμε πριν την προπονηση?
    αμα το περνω μονο τις μερες που εχω προπονηση δηλ 4 την βδομαδα και οχι τις υπολοιπες ,παιζει να μην με πιασει?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-11-10 04:52 #174
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    aυτο το περνουμε πριν την προπονηση?
    αμα το περνω μονο τις μερες που εχω προπονηση δηλ 4 την βδομαδα και οχι τις υπολοιπες ,παιζει να μην με πιασει?
    30-45 λεπτά πριν την προπόνηση! Οι οδηγίες λένε κάθε μέρα, για 3 εβδομάδες (21 φακελάκια έχει μέσα), δεν ξέρω βέβαια αν θα μπορούσες να το παίρνεις μόνο τις ημέρες προπόνησης. 2 φορές το έχω δοκιμάσει, την πρώτη φορά μ' έπιασε πολυ καλά, την δεύτερη απλά καλα! Η αλήθεια βέβαια είναι ότι είναι λίγο ακριβό συμπλήρωμα για τις ημέρες χρήσης του! 40 κατι ευρώ για 3 εβδομάδες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-11-10 05:01 #175
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios025 Εμφάνιση μηνυμάτων
    30-45 λεπτά πριν την προπόνηση! Οι οδηγίες λένε κάθε μέρα, για 3 εβδομάδες (21 φακελάκια έχει μέσα), δεν ξέρω βέβαια αν θα μπορούσες να το παίρνεις μόνο τις ημέρες προπόνησης. 2 φορές το έχω δοκιμάσει, την πρώτη φορά μ' έπιασε πολυ καλά, την δεύτερη απλά καλα! Η αλήθεια βέβαια είναι ότι είναι λίγο ακριβό συμπλήρωμα για τις ημέρες χρήσης του! 40 κατι ευρώ για 3 εβδομάδες!
    γιαυτο ρωωτησα αν γινεται μονο τις μερες προπονησεις να το περνω
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-11-10 15:15 #176
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    aυτο το περνουμε πριν την προπονηση?
    αμα το περνω μονο τις μερες που εχω προπονηση δηλ 4 την βδομαδα και οχι τις υπολοιπες ,παιζει να μην με πιασει?
    πρεπει να το παιρνεις καθημερινα γιατι δεν ειναι ενα συμπληρωμα που σε τσιτωνει και το παιρνεις για να βγαζεις καλυτερες προπονησεις...ειναι αναγκαιο να το παιρνεις καθε μερα και να τρως και πολυ...δυστυχως ομως ειναι παρα πολυ ακριβο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-11-10 15:15 #177
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιαυτο ρωωτησα αν γινεται μονο τις μερες προπονησεις να το περνω
    oxi πρεπει να το περνεις καθε μερα αλλιος δεν κανει δουλεια και εγω το ιδιο λαθος εκανα ...!
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-11-10 15:25 #178
    Προεπιλογή
    Θέλει κάθε μέρα. Τις μέρες που δεν έχεις προπό άμα δεν τα θες τα stims βγάλτα (κράτα τα για καμιά προπόνηση μελλοντική). Καλό tip επίσης είναι τις μέρες που δεν έχεις προπόνηση να το παίρνεις περίπου την ίδια ώρα που θα το έπερνες άμα είχες. Επίσης, ερώτηση που τους έκανα στη universal, άμα θες να το συνδυάσεις pre-wo με κρεατίνη, την κρεατίνη κάνα μισάωρο πριν την προπό και ένα τέταρτο πριν το M-stak.
    Έχω και εγώ ένα κουτί, θα το ξεκινήσω σύντομα. Και με έξυπνη αγορά από εξωτερικό δεν είναι και τόσο ακριβό, κάτι παραπάνω από 30 γιούρα βγαίνει.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-12-10 01:43 #179
    Προεπιλογή
    πως μπορω να συνδιασω το M-STAK με κρεατινη??δεν υπαρχει καποιο προβλημα αν συνδιαστουν ετσι?το συγκεκριμενο απο οσα εχω διαβασει ειναι για 30λεπτα πριν την προπονηση..οποτε μετα μπορω να χρησιμοποιησω την κρεατινη και την πρωτεινη σωστα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-12-10 01:52 #180
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostaras8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πως μπορω να συνδιασω το M-STAK με κρεατινη??δεν υπαρχει καποιο προβλημα αν συνδιαστουν ετσι?το συγκεκριμενο απο οσα εχω διαβασει ειναι για 30λεπτα πριν την προπονηση..οποτε μετα μπορω να χρησιμοποιησω την κρεατινη και την πρωτεινη σωστα?
    βαλε την κρεατινη το πρωι και μετα την προπονηση

    την πρωτεινη μετα την προπονηση

    και το μ-στακ πριν απο την προπονηση
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία