Σελίδα 8 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 420
  1. 25-06-10 17:50 #106
    Προεπιλογή
    τις μερες που δεν γυμναζεστε το περνετε αναμεσα στα γευματα η μαζι με ενα γευμα?
    Το γάλα από μικρό με έκανε παληκάρι και ο γαλατάς της γειτονιάς αγόρασε Ferrari
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-06-10 17:59 #107
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια σορρυ για την ερωτηση αλλα πραγματικα απο την εμπειρια σας τα οφελη απο αυτο το προιον μενουν?
    αμα το συνδυασεις με σωστη,πολυ και καθαρη διατροφη σιγουρα θα σου μεινουν καποια απο τα οφελη του..αν απλα το παρεις και δεν αυξησεις ποσοτητες ποιοτικων θερμιδων μην περιμενεις και πολλα πραγματα..εμενα τουλαχιστον με ειχε ωφελησει αρκετα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-06-10 12:04 #108
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα το συνδυασεις με σωστη,πολυ και καθαρη διατροφη σιγουρα θα σου μεινουν καποια απο τα οφελη του..αν απλα το παρεις και δεν αυξησεις ποσοτητες ποιοτικων θερμιδων μην περιμενεις και πολλα πραγματα..εμενα τουλαχιστον με ειχε ωφελησει αρκετα!!
    λογικο δεν ειναι και να μην παρεις το m-stak αν αυξησεις την διατροφη σου και την κανεις πιο κα8αρη δλδ να εχει πιοτικες 8ερμηδες + και καλη γυμναστικη να εχεις ετσι και αλλιος καπια κερδη?
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-06-10 12:11 #109
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογικο δεν ειναι και να μην παρεις το m-stak αν αυξησεις την διατροφη σου και την κανεις πιο κα8αρη δλδ να εχει πιοτικες 8ερμηδες + και καλη γυμναστικη να εχεις ετσι και αλλιος καπια κερδη?
    γι'αυτο ειναι φτιαγμενα και τα περισσοτερα testboosters
    να κρατανε σε καλα επιπεδα την τεστο σε περιοδους υποθερμιδικης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-06-10 14:54 #110
    Προεπιλογή
    τις μερες που δε γυμναζεσαι να το παιρνεις την ιδια ωρα που θα το επαιρνες αν ειχες γυμναστηριο με αδειο στομαχι,το συνδιαζεις με τιγκα φαι και θα δεις σιγουρα αποτελεσματα,οταν τελειωσει ο κυκλο του θα χασεις καπια κερδη αν ριξεις θερμιδες
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-06-10 00:23 #111
    Προεπιλογή
    Παιδια πηγα σημερα να παρω το mstack απο τα xtreme stores και μου ειπαν οτι το απαγορευσε η ΕΕ και δεν θα φερνουν καποια animal απο τον ερχομενο μηνα...συγκεκριμενα ελεγε οτι ειχαν μεινει stock καποια mstack και δεν προκειτε να ξαναφερουν.. ημαρτον....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-06-10 11:06 #112
    Προεπιλογή
    εγω πηγα την παρασκευη και το πηρα και δεν μου ειπαν κατι τετοιο.
    Το γάλα από μικρό με έκανε παληκάρι και ο γαλατάς της γειτονιάς αγόρασε Ferrari
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-06-10 11:54 #113
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Micha3L_Myers Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω πηγα την παρασκευη και το πηρα και δεν μου ειπαν κατι τετοιο.
    α ρε τυχερε!δεν ξερω ρε σι εμενα πραγματικα αυτο μ παν. Αν και πιστευω μουφιες ειναι, μηπως κανουν περικοπες λογω κρισης και μερικα προιοντα "κοβονται"
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-06-10 12:12 #114
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    α ρε τυχερε!δεν ξερω ρε σι εμενα πραγματικα αυτο μ παν. Αν και πιστευω μουφιες ειναι, μηπως κανουν περικοπες λογω κρισης και μερικα προιοντα "κοβονται"
    δεν ξερω man εγω απο το xtreme που το πηρα ειχανε πολλα.
    Το γάλα από μικρό με έκανε παληκάρι και ο γαλατάς της γειτονιάς αγόρασε Ferrari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-06-10 12:20 #115
    Προεπιλογή
    ο ελληνικος ο εοφ......αυτος τα φταιει ολα,ο λογος που δε φερνουν ανιμαλ διαφορα συμπληρωματαδικα ειναι επειδη ο εοφ βρηκε π.χ καπιο ψιλοκαπως συστατικο και δε δινει εγκριση για ενα η δυο συστατικα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-06-10 13:50 #116
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos* Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο ελληνικος ο εοφ......αυτος τα φταιει ολα,ο λογος που δε φερνουν ανιμαλ διαφορα συμπληρωματαδικα ειναι επειδη ο εοφ βρηκε π.χ καπιο ψιλοκαπως συστατικο και δε δινει εγκριση για ενα η δυο συστατικα..
    τι εννοεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-06-10 13:54 #117
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παιδακια,γιαυτο το συγκεκριμενο,αλλα κ το στακ,ειχα παρει εγκριση εοφ,πριν 5 χρονια περιπου...οποτε δεν παιζει θεμα εοφ..

    δε νομιζω οτι αλλαξαν τραγικα τα συστατικα του,μεσα στα χορνια αυτα,αλλα κ να αλλαξαν 1-2 που το συνηθιζουν στην εταιρια αυτη,αυτα που εχει τωρα,δεν ειναι προβληματικα οσον αφορα την εγκριση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-06-10 14:16 #118
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    μηπως κατι παιζει με τα xtreme stores και τη εταιρια universal;;; τη μια λεν οτι σταματησε το σοκ θεραπυ,την αλη βρηκε ο εοφ καπιο συστατικο στα ανιμαλ.
    Εγω προσωπικα το Μ-Στακ το παιρνω 3 χρονια,και το σοκ κοντα εναμιση και ολα μια χαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-06-10 14:45 #119
    Προεπιλογή
    κοιτα μπορει να ειναι κατι του οποιου τα ''κακα'' φαινονται μακροπροθεσμα οποτε μπορει να σου εμφανιστει τπτ ξαφνικα(χτυπα ψυλο,γερος να εισαι παλικαρι μου) αν και δε νομιζω για τη γιουνιβερσαλ οτι υπαρχει θεμα επικινδυνοτητας για τα προιοντα της
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-06-10 18:28 #120
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εμενα μου μυριζει μουφα παντως..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία